Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 14:47   #1411
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

oooo! babeczki...odpowiedzieli mi że mogą przesłac kosmetyk lub kasę. Z jakiej opcji korzystałyście? Miałam wielką chęć na taką paletę...w szczególności na tusz ale pewnie drugą przyślą mi podobną, więc lepiej kasę wezmę i kupię za nią nowy tusz tylko.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:51   #1412
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a mnie nie złapali! fioletową wstążeczkę już w drzwiach poczty widziałam ale co z tego!
truskawki kochane! pomocy! zamówiłam paletę YSL ... co za purchawa!Czy ktoś mógłby mi pomóc wysmarować reklamacją, coby się nie usmiali z mojego angielskiego??
To staroc, że pająki łażą! Tusz całkowity wiór nie do użytku. Pomadki jak Cię mogę, ale też twardawe. cienie i róż jedyne ładne, ale to jednak za mało za 120 zeta! Jestem wkurzona i chcę zwrotu kasy albo inny kosmetyk. Chciałam kupić tą małą paletkę w paski YSL to się pokusiłam na ten badziew..ale jestem zła!

dobra...dałam sobie radę. Wysmarowałam paszkwila. Ale teraz nie wiem czy w ogóle jest sens...rozpatrują jakoś takie reklamacje?
ennkaa pisz koniecznie Im gorszy jest Twój angielski tym większa szansa ze lepiej zrozumieja o co Ci chodzi

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam złą wiadomość: jeżeli ktos chce zamówić jeszcze coś na święta to może nie zdążyć. Poczta w Hong Kongu jest zawalona przesyłkami, ja 11 zamówiłam puder, Truskawa w ten sam dzień spakowała i zaniosła na pocztę a na stronie poczty od tego dnia była informacja że paczka jest przygotowywana do odlotu i dopiero dzisiaj, po 5 dniach, wyleciała do Polski
Ha ha ha wiecie co? Dostałam dzisiaj tą paczkę. Normalnie ekspres maja w tym Hong Kongu Szczęka mi opadła jak zobaczyłam listonosza z przesyłką z fioletową wstązeczka, byłam pewna ze poczekam sobie tak do przyszłego tyg na paczkę albo na laurkę a tu taka niespodzianka

EDIT: ennkaa super bierz kasę i kup sobie za nią coś innego

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2008-12-16 o 14:54 Powód: dopisek
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:57   #1413
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
ennkaa pisz koniecznie Im gorszy jest Twój angielski tym większa szansa ze lepiej zrozumieja o co Ci chodzi


EDIT: ennkaa super bierz kasę i kup sobie za nią coś innego
He , he naprawdę z tym angielskim? W takim razie zrozumieją mnie na bank
Napisałam, że chcę kasę. Ciekawe ile będzie szła..już głupia planuję za nią zakupy W sumie na tuszu mi zalezało
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:03   #1414
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oooo! babeczki...odpowiedzieli mi że mogą przesłac kosmetyk lub kasę. Z jakiej opcji korzystałyście? Miałam wielką chęć na taką paletę...w szczególności na tusz ale pewnie drugą przyślą mi podobną, więc lepiej kasę wezmę i kupię za nią nowy tusz tylko.
zdecydowanie kaska!!! nastepny zestaw ktory Ci przysla na pewno bedzie taki sam, a za kaske ktora zwroca mozesz zawszekupic sobie ten upragniony tusz
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:32   #1415
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A jam mam avizo na burzujki i błyszczydło EL ta paczka co mi sie jej osobiście nie udało odebrać....ale dopiero jutro rano po nia pojade....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:36   #1416
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A jam mam avizo na burzujki i błyszczydło EL ta paczka co mi sie jej osobiście nie udało odebrać....ale dopiero jutro rano po nia pojade....
idz idz!

do mnie doszla paczuszka z 208 fever glossem bede jutro testowac w dziennym swietle

wnerwilam sie!:[ sprzedalam na all blyszczyk chanela i dzisiaj dostaje maila takiego dlugasnego, ze nie odp na maile nie odbieram tel itp i ze ona zmarnowala juz kilka dni itp a zadnych maili nie dostawalam a wczoraj mialam tylko 2 polaczenia z obcego nr i to jak siedzialam na wykladach! a nie mam nawet jak odp na obcy nr:/ a jedyny mail od tej osoby to z dzisiejszego dnia z 00;13!! i do mnie sie czepia:[
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-16 o 15:47
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:45   #1417
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Pójdę rano teraz sie nie wyrwę ufffff i kupie od razu rolke "ściernego" papieru toaletowego do tych rózyków
A dostałam juz potwierdzenie od tru ze zwracaja mi vat ekspres
I ide na odwyk kosmetyczny - nie jestem w stanie przerobić tego co mam uffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 15:52   #1418
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo na to wychodzi... Ale gnojki normalnie...

a mój Tata dostał parę dni temu przesyłkę z perfumkami bez UC... tak skrycie liczyłam, że mnie tez pominą a tu
Mój mąż też miał takie szczęście Jego perfumy z tru - mimo, że paczka o wiele większa od moich mini przyszły bez UC, a moje maleństwo wpadło

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a mnie nie złapali! fioletową wstążeczkę już w drzwiach poczty widziałam ale co z tego!
truskawki kochane! pomocy! zamówiłam paletę YSL ... co za purchawa!Czy ktoś mógłby mi pomóc wysmarować reklamacją, coby się nie usmiali z mojego angielskiego??
To staroc, że pająki łażą! Tusz całkowity wiór nie do użytku. Pomadki jak Cię mogę, ale też twardawe. cienie i róż jedyne ładne, ale to jednak za mało za 120 zeta! Jestem wkurzona i chcę zwrotu kasy albo inny kosmetyk. Chciałam kupić tą małą paletkę w paski YSL to się pokusiłam na ten badziew..ale jestem zła!

dobra...dałam sobie radę. Wysmarowałam paszkwila. Ale teraz nie wiem czy w ogóle jest sens...rozpatrują jakoś takie reklamacje?
Nigdy nie warto brać tego samego ponownie, bo zwykle przychodzi taki sam staroć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 16:20   #1419
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
złapali geoni i moją przesyłkę.... Cholery jedne no... czy oni nie mają co robic??? Karpia łowić i uszka kleić a nie wyłapywać prezenty na które inni tak czekają...

nie ma już chyba szans na PI przed Swiętami... a tak bardzo go już chciałam mieć w swoich łapkach....
dolaczam do grona zlapanych, jak widze po postach, bardzo szerokie to nasze grono , wyslalam juz dokumenty no ale pewnie nie ma szans na paczke przed swietami
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 16:24   #1420
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Kurde
Łapia bo muszą sie wykazać....
Za drobne sie biora bo łatwiej a za duze przekręty to juz nie.
Kurczę ja jeszcze czekam na przeysłkę od przyjaciólki ze stanów min. puderek i baza clarinsa ciekawe czy takie prywatne paczki tez łapią
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:01   #1421
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurde
Łapia bo muszą sie wykazać....
Za drobne sie biora bo łatwiej a za duze przekręty to juz nie.
Kurczę ja jeszcze czekam na przeysłkę od przyjaciólki ze stanów min. puderek i baza clarinsa ciekawe czy takie prywatne paczki tez łapią
Łapią niestety... Ale jak napiszesz, ze jest to prezent na użytek własny to powinni puścić bez cla - piszesz, ze nie znasz wartości bo jest to prezent i finito
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 17:14   #1422
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Łapią niestety... Ale jak napiszesz, ze jest to prezent na użytek własny to powinni puścić bez cla - piszesz, ze nie znasz wartości bo jest to prezent i finito
I tak tez zrobie bo to prezent O juz widze ze na pocztę nie dam rady podjechać ufff a tam odbiore sobie jutro....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:21   #1423
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
dolaczam do grona zlapanych, jak widze po postach, bardzo szerokie to nasze grono , wyslalam juz dokumenty no ale pewnie nie ma szans na paczke przed swietami
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurde
Łapia bo muszą sie wykazać....
Za drobne sie biora bo łatwiej a za duze przekręty to juz nie.
Kurczę ja jeszcze czekam na przeysłkę od przyjaciólki ze stanów min. puderek i baza clarinsa ciekawe czy takie prywatne paczki tez łapią
Mi złapali dużą ale na szczęście już załatwiłam sobie osobiście w UC, miły pan załatwił sprawę, 30min i paczka u mnie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
idz idz!

do mnie doszla paczuszka z 208 fever glossem bede jutro testowac w dziennym swietle

wnerwilam sie!:[ sprzedalam na all blyszczyk chanela i dzisiaj dostaje maila takiego dlugasnego, ze nie odp na maile nie odbieram tel itp i ze ona zmarnowala juz kilka dni itp a zadnych maili nie dostawalam a wczoraj mialam tylko 2 polaczenia z obcego nr i to jak siedzialam na wykladach! a nie mam nawet jak odp na obcy nr:/ a jedyny mail od tej osoby to z dzisiejszego dnia z 00;13!! i do mnie sie czepia:[
też taką sytuację miałam, tyle że ta osoba ani nie dzwoniła ani nie pisała

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Pójdę rano teraz sie nie wyrwę ufffff i kupie od razu rolke "ściernego" papieru toaletowego do tych rózyków
A dostałam juz potwierdzenie od tru ze zwracaja mi vat ekspres
I ide na odwyk kosmetyczny - nie jestem w stanie przerobić tego co mam uffff
wczoraj wysłałam maila ze skanem papierów do tru, za godzinę odpowiedzieli, a dzisiaj już dostałam potwierdzenie, że już zwracają
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:24   #1424
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Mi złapali dużą ale na szczęście już załatwiłam sobie osobiście w UC, miły pan załatwił sprawę, 30min i paczka u mnie

też taką sytuację miałam, tyle że ta osoba ani nie dzwoniła ani nie pisała


wczoraj wysłałam maila ze skanem papierów do tru, za godzinę odpowiedzieli, a dzisiaj już dostałam potwierdzenie, że już zwracają
heh moja sie rzucala i to dosc powaznie denerwuje mnie cos takiego zwlaszcza jak o 00;13 wysyla mi maila a o 12 juz kolejnego ze jej nie odpisuje!

heh mam nadzieje ze moje truskawkowe paczki dojda przed swietami chociaz ile uc bedzie trzymalo te dwie to nie wiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:23   #1425
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
dolaczam do grona zlapanych, jak widze po postach, bardzo szerokie to nasze grono , wyslalam juz dokumenty no ale pewnie nie ma szans na paczke przed swietami
Nie, no ja liczę, że jeśli nie do końca tego tygodnia, to najpóxniej w poniedziałek dostanę Poznań szybko puszcza
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:41   #1426
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, no ja liczę, że jeśli nie do końca tego tygodnia, to najpóxniej w poniedziałek dostanę Poznań szybko puszcza
ohoho a ja z bytomia ale paczke siostry puscili po lekk ponad tygodniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:29   #1427
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, no ja liczę, że jeśli nie do końca tego tygodnia, to najpóxniej w poniedziałek dostanę Poznań szybko puszcza
no u mnie normalnie tez w sumie szybko, ale jak widze ten obled na poczcie teraz to nie licze na to, chociaz cuda sie zdarzaja

Dziewczyny, ja poczatkujaca na Trauskawce, wiec powiedzcie prosze jak to z promocjami w okresie swiateczno- noworocznym? czy po swietach bywaja jakies fajne okazje, wyprzedaze itp czy raczej nie ma na co liczyc?
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:43   #1428
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dimiti wklej obowiązkowo fotę błyszczyka fever glos na ustach, plizzz, bo sie na niego czają
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:29   #1429
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dimiti wklej obowiązkowo fotę błyszczyka fever glos na ustach, plizzz, bo sie na niego czają
ok ale ja sobie zdjec robic nie umiem takich dokladnych wiec nic nie bedzie pewnie widac:/ ogolnie jest on praktycznie transparentny z malenkimi iskierkami chyba w niebieskim, zielonym i fiolecie mi lekko rozjasnia usta, ale zobacze jak wyglada w dzien ogolnie narazie jestem taka srednio do niego nastawiona ale wszystko moze sie jutro zmienic
teraz mysle o 323

kliklam sobie caprice chanela wyszlo mi 114zl musze jeszcze spr na skorze czy bedzie ladnym odcieniem czy jakims rozowym typowo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 20:44   #1430
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok ale ja sobie zdjec robic nie umiem takich dokladnych wiec nic nie bedzie pewnie widac:/ ogolnie jest on praktycznie transparentny z malenkimi iskierkami chyba w niebieskim, zielonym i fiolecie mi lekko rozjasnia usta, ale zobacze jak wyglada w dzien ogolnie narazie jestem taka srednio do niego nastawiona ale wszystko moze sie jutro zmienic
teraz mysle o 323

kliklam sobie caprice chanela wyszlo mi 114zl musze jeszcze spr na skorze czy bedzie ladnym odcieniem czy jakims rozowym typowo
łee ja nie lubie niebieskich drobinek
poszukuję fajnego różu, śrdenio kryjącego, ale drobinki raczej złote i różowe
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:13   #1431
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
łee ja nie lubie niebieskich drobinek
poszukuję fajnego różu, śrdenio kryjącego, ale drobinki raczej złote i różowe
Polecam błyszczyk BeYu numer 52 w Douglasie za 49 zł
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:36   #1432
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
łee ja nie lubie niebieskich drobinek
poszukuję fajnego różu, śrdenio kryjącego, ale drobinki raczej złote i różowe
ja tez nie lubie niebieskich drobinek, niestety zupelnie mi nie pasuja do karnacji dlatego tez pozbylam sie cuda Galactica...

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Polecam błyszczyk BeYu numer 52 w Douglasie za 49 zł
oo koniecznie musze oblookac!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:37   #1433
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ohoho a ja z bytomia ale paczke siostry puscili po lekk ponad tygodniu
Ło jejku Jakbym podlegała pod ten Bytom, to chyba wykończyli by mnie jakby wszystkie paczki łapali tak jak Poznań Chyba bym nie miała na to siły

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no u mnie normalnie tez w sumie szybko, ale jak widze ten obled na poczcie teraz to nie licze na to, chociaz cuda sie zdarzaja

Dziewczyny, ja poczatkujaca na Trauskawce, wiec powiedzcie prosze jak to z promocjami w okresie swiateczno- noworocznym? czy po swietach bywaja jakies fajne okazje, wyprzedaze itp czy raczej nie ma na co liczyc?
Tak są zawsze jakieś promocje Tak średnio raz w miesiącu jest zmiana oferty promocyjnej + jak są jakieś walentynki, dzień matki....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:40   #1434
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mój mąż też miał takie szczęście Jego perfumy z tru - mimo, że paczka o wiele większa od moich mini przyszły bez UC, a moje maleństwo wpadło
dokładnie. Do Taty przyszła paka jakby conajmniej pół litra tego perfumu zamówil

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
dolaczam do grona zlapanych, jak widze po postach, bardzo szerokie to nasze grono , wyslalam juz dokumenty no ale pewnie nie ma szans na paczke przed swietami
łączę się w bólu...

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurde
Łapia bo muszą sie wykazać....
Za drobne sie biora bo łatwiej a za duze przekręty to juz nie.
Kurczę ja jeszcze czekam na przeysłkę od przyjaciólki ze stanów min. puderek i baza clarinsa ciekawe czy takie prywatne paczki tez łapią
ee tam dali by spokój... Ja taki spokojny człowiek a tak się zdenerwowałam.... ehhh a tak chcę to moje PI... Nabłyszczyć się na wigilię...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:54   #1435
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
idz idz!

do mnie doszla paczuszka z 208 fever glossem bede jutro testowac w dziennym swietle

wnerwilam sie!:[ sprzedalam na all blyszczyk chanela i dzisiaj dostaje maila takiego dlugasnego, ze nie odp na maile nie odbieram tel itp i ze ona zmarnowala juz kilka dni itp a zadnych maili nie dostawalam a wczoraj mialam tylko 2 polaczenia z obcego nr i to jak siedzialam na wykladach! a nie mam nawet jak odp na obcy nr:/ a jedyny mail od tej osoby to z dzisiejszego dnia z 00;13!! i do mnie sie czepia:[
też miałam takie sytuacje :/ osoba nie płaciła, nie pisała, więc ja do niej napisałam 3 e-maile w sumie- nic. Zadzownilam- jak sie zorientowala kto dzwoni stwierdzila ze nie moze rozmawiac i zebym za pol godz zadzwonila, oczywiscie odrzucala polaczenie. Po 4 tyg wystawilam negatywa (jak allegro zwróciło mi prowizję, czyli oni do niej też pisali) odpowiedziala mi negatywem, ze brak mi kultury, wcale do niej nie pisalam i ze wyzywalam ja w mailach... szczena mi opadla jak go przeczytalam!


Tak w temacie, to kliknelam liner ardenki, wahałam się nad tym i nad shiseido, ale skoro zachwalana była to zaoszczędzę parę groszy powinnam zrobić odwyk, niestety jest to ciężkie do zrealizowania....
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 23:56   #1436
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
też miałam takie sytuacje :/ osoba nie płaciła, nie pisała, więc ja do niej napisałam 3 e-maile w sumie- nic. Zadzownilam- jak sie zorientowala kto dzwoni stwierdzila ze nie moze rozmawiac i zebym za pol godz zadzwonila, oczywiscie odrzucala polaczenie. Po 4 tyg wystawilam negatywa (jak allegro zwróciło mi prowizję, czyli oni do niej też pisali) odpowiedziala mi negatywem, ze brak mi kultury, wcale do niej nie pisalam i ze wyzywalam ja w mailach... szczena mi opadla jak go przeczytalam!


Tak w temacie, to kliknelam liner ardenki, wahałam się nad tym i nad shiseido, ale skoro zachwalana była to zaoszczędzę parę groszy powinnam zrobić odwyk, niestety jest to ciężkie do zrealizowania....
Wiecie co dziewczyny ? Zauważyłam, że jak się pisze maile przypominające o niedokończeniu transakcji to Ci co są oporni, olewają to. Ja zaczęłam wysyłać przypomnienie, ale przez formularz przypomnienia ze strony all To od razu informuje all o sytuacji i jak się źle skończy to taka osoba dostaje upomnienie od all, a 3 upomnienia to zawieszenia konta i koniec z zabawą Polecam, bo wypróbowałam i działa nawet na oporne do odzewu "gatunki"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 07:40   #1437
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Polecam błyszczyk BeYu numer 52 w Douglasie za 49 zł
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie niebieskich drobinek, niestety zupelnie mi nie pasuja do karnacji dlatego tez pozbylam sie cuda Galactica...



oo koniecznie musze oblookac!!
ja tez musze oblookać

na razie na gwiazdkę dostanę chanela volage więc sie zadowolę, a może za miesiąć, dwa cos kupię kusi mnie jeszcze ultra gloss ale myślę na kolorkiem
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:16   #1438
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dotarły wreszcie meteoryty zamówione 25 listopada, oczywiście z przystankiem w Urzędzie Celnym. Ulżyło mi, bałam się że zostane bez prezentu.

Teraz mam ochotę na szminkę Guerlaina, ale skoro tak bardzo łapią na UC, to zastanawiam się czy jest sens. No i nie mogę się zdecydować co do koloru.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:30   #1439
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny ? Zauważyłam, że jak się pisze maile przypominające o niedokończeniu transakcji to Ci co są oporni, olewają to. Ja zaczęłam wysyłać przypomnienie, ale przez formularz przypomnienia ze strony all To od razu informuje all o sytuacji i jak się źle skończy to taka osoba dostaje upomnienie od all, a 3 upomnienia to zawieszenia konta i koniec z zabawą Polecam, bo wypróbowałam i działa nawet na oporne do odzewu "gatunki"
Ooooo, masz rację, trzeba tak od razu jak na pierwszego maila nie odpisze!

Czy ten puder nada mojej bladej twarzy zdrowy wygląd nie robiąc ze mnie joli rutowicz?
http://pl.strawberrynet.com/productD...81354&CatgId=2
Miała go juz któraś z Dziewczyn?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:53   #1440
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Ooooo, masz rację, trzeba tak od razu jak na pierwszego maila nie odpisze!

Czy ten puder nada mojej bladej twarzy zdrowy wygląd nie robiąc ze mnie joli rutowicz?
http://pl.strawberrynet.com/productD...81354&CatgId=2
Miała go juz któraś z Dziewczyn?
na pewno Cię poróżowi ....

dolarek dzisiaj ładnie spadł
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.