Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 21:39   #61
katia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 98
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
roznie byle gdzie pisza ale tak od 10-17 wyczytalam...w pierwszej mialam 11 wiecej
mnie juz w 8 wywalilo nieźle :P niby przy drugim tak bywa :P A co do ciuszkow to jakos te zdjecia dziwnie wyszly... glupio wygladaja a normalnie jestem bardzo zadowolona...paru wam wcale nie wklejalam bo az wstyd :P Uwielbiam te rozowa a nowa kosztowala 3 euro :P
Masz już śliczny brzuszek mnie najbardziej przypadła do gustu ta szara na ostatnim zdjęciu
a co do brzuszka to stwierdziłam, że ja się też Wam pochwalę. Ostatnio zrobiłam sobie zdjęcie specjalnie dla koleżanki, która niestety daleko mieszka i nie możemy się często widywać to był 12t6dc


aaa i Alguien nie podawałam wcześniej do listy ale od samego początku mam przeczucie, że będzie chłopiec póki co to tylko przeczucie

Edytowane przez katia_
Czas edycji: 2010-02-01 o 21:44
katia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:40   #62
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Wlasnie zajadam placki ziemniaczane tak mi sie robic nie chcialo, ale niestety nie moglam przestac o nich myslec. Szybko poszlo ztarlam wszystko mixerem i juz
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:53   #63
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

sprawdzilam pszczolka byla ostatni raz 24.01czyli juz troche czasu minelo jak sie nie odzywa mam nadzieje ze wszystko ok bo o tych krwotokach i omdleniach pisala
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:56   #64
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Mykam spać. Mąż w pracy, więc światła pozapalane. Jeszcze sobie poczytam " Miłość nad rozlewiskiem". Super jest ta 3 część. Zresztą wszystkie fajnie sie czytało.

Dobrej nocy kochane
Super ksiazki, tez czytalam

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam że do połowy ciąży powinno się przytyć do 5 kg ale jak zwykle na wszystko trzeba brać poprawkę

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ja do nóg i rąk używam zwykłego balsamu, takiego jak przed ciążą bo lepiej nawilża.
O, dziekuje Ci Ja wlasnie jestem juz tuz po polowie i bylam ciekawa, ile na ten czas zalecaja.

Tez uzywam balsamow normalnych do nog. Jakos nie wyobrazam sobie inaczej

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
aaa i Alguien nie podawałam wcześniej do listy ale od samego początku mam przeczucie, że będzie chłopiec póki co to tylko przeczucie
zaraz dopisze
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:56   #65
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Ile Wam lekarze mowili, ze powinno sie przytyc w ciazy? Albo ile na miesiac?
polecam kalkulator wagi w ciąży -
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/
podajesz wagę przed i swój wzrost, a on podaje ile powinno być w kolejnych tygodniach.
Przy wzroście 172 jakbym zaczynała od 80, to powinnam skończyć na 89 (czyli tylko +9), a zaczynając od 50 na koniec jest 65 (+15).
Kiedyś słyszałam, że szczupłe dziewczyny powinny więcej przytyć, natomiast puszyste znacznie mniej i ten kalkulator to potwierdza.

Ja jestem na początku 18tyg i mam +3kg, zgodnie z planem . Staram się jeść różne rzeczy, żeby dzidzi nic nie zabrakło.

hd2005 - fajne rzeczy robisz, mi się najbardziej podobają pudełka i zawieszki.

SialaBala - co to za dojarka? Daj linka jak wygląda i właściwie czemu kupiłaś? Kurcze żyłam w przekonaniu, że to się stosuje tylko przy problemach.

muminek88 - u ciebie to już widać ciążę, bębenek ciążowy pierwsza klasa.


Ja przestałam łykać obrzydliwy SORBIFER, nikomu nie polecam. Pomarudziłam lekarce i powiedziała, żebym kupiła BIOFER. I moje życie stało się piękne . Kosztuje mnie to chyba 4 razy więcej (bo muszę brać 4 tabletki dziennie), ale wreszcie przestałam leżeć w wyrku i kwiczeć z bólu.

Poza tym moja mała niunia fika koziołki kilknaście razy dziennie, tak, że normalnie ręki nie muszę przykładać, żeby to czuć. Tylko jakoś jak mąż kładzie rękę, albo patrzymy na brzuch, to wtedy nic.

Edytowane przez olakola
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:15
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:12   #66
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
polecam kalkulator wagi w ciąży -
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/
podajesz wagę przed i swój wzrost, a on podaje ile powinno być w kolejnych tygodniach.
Przy wzroście 172 jakbym zaczynała od 80, to powinnam skończyć na 89 (czyli tylko +9), a zaczynając od 50 na koniec jest 65 (+15).
Kiedyś słyszałam, że szczupłe dziewczyny powinny więcej przytyć, natomiast puszyste znacznie mniej i ten kalkulator to potwierdza.

Ja jestem na początku 18tyg i mam +3kg, zgodnie z planem . Staram się jeść różne rzeczy, żeby dzidzi nic nie zabrakło.
Ja za 2 dni zaczynam 4 miesiąc i według tego kalkulatora mam jakieś 2-3 kg za dużo, bo waże 60 lub 61 (ostatnio ważyłam się 2 tyg. temu) a według kalkulatora powinnam ważyć 57-58, ale chyba nie ma znaczenia te parę kg. W sumie według kalkulatora ciąże powinnam zakończyć na góra 70kg i taki też mam plan, mam nadzieję, że więcej nie przytyje. Jak zaszłam w ciąże to ważyłam 55 kg.

A tak w ogóle to witam Ja już od 4:00 na nogach, bo jak mój mąż wychodzi do pracy to rzadko udaje mi się ponownie zasnąć i tak sobie od rana po necie buszuje

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2010-02-02 o 06:13
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:36   #67
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Ja to nawet guzika przyszyc nie umiem ;P

Oj zachcianki ja mam non-stop, ktora z was niedobra napisala o truskawkach???? Nawet ta plesn mnie nie zrazila ;P Wykapie sie i jade z tz do sklepu na zakupy oby truskawki byly
Ja przyszywałam ostatnio guzik w płaszczyku to kieszeń sobie zaszyłam xD a tż roztargał kurtkę na rękawie i też chciałam zeszyć to całkiem rękaw zaszyłam xD żyletką trza było rozcinać xD Powinnam dostać jakąś nagrodę złotej igły za talent czy cuś

Mam w lodówie maliny mrożone bo miałam na nie ochotę ale już ze 2 tygodnie jak leżą i nie wiem jak je przyrządzić.

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
pokaze, pokaze bo mam fotki z 8, 11 i bedzie z 12 tyg.
Kiedy Ci brzuszek wyskoczyl? bo ja tego inaczej nie moge nazwac...wczoraj sie objawil


To ja tez poprosze


a ja 23 lutego mam genetyczne usg, troche w strachu jestem bo nie wiem czy dobrze mi termin wyznaczyli.
Bede wtedy wg OM w 14 tygodniu. Mam nadzieje, ze to nie za pozno, bo czytalam gdzies, ze powinno sie je robic miedzy 11 a 13 ;/
Mojego brzucha było widać gdzieś w 8 tyg. ale to najpierw był tłuszczyk a teraz waga jak stanęła tak stoi... mam nadzieję, że tłuszczyk spada a ten spadek wagi uzupełnia dziecko z innymi ciążowymi obciążeniami

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
A ja chyba czuję coś w rodzju ruchów dzidzi choć dokładnie nie wim co to jest to jest takie pulsowanie co jakiś czas na dole brzucha raz w jednym drugi raz w innym miejscu i jak przyłożę rękę to to czuję. Czy gdyby to były jelita to czy po przyłożeniu ręki też bym je czuła
Ja też tak mam, jak przyłożę rękę czy przycisnę lekko to pulsuje ale to może być pulsowanie aorty jak mi dziewczyny odpowiedziały.
Nie zważam na bulgi, czekam na prawdziwego kopa


Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
polecam kalkulator wagi w ciąży -
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/ka...-wagi-w-ciazy/
podajesz wagę przed i swój wzrost, a on podaje ile powinno być w kolejnych tygodniach.
Przy wzroście 172 jakbym zaczynała od 80, to powinnam skończyć na 89 (czyli tylko +9), a zaczynając od 50 na koniec jest 65 (+15).
Kiedyś słyszałam, że szczupłe dziewczyny powinny więcej przytyć, natomiast puszyste znacznie mniej i ten kalkulator to potwierdza.

Ja jestem na początku 18tyg i mam +3kg, zgodnie z planem .
SialaBala - co to za dojarka? Daj linka jak wygląda i właściwie czemu kupiłaś? Kurcze żyłam w przekonaniu, że to się stosuje tylko przy problemach.
Ja ma +9 ale gdzieś od miesiąca waga stoi więc baj baj tłuszczyku, dzidzia cię zastąpi
A dojarkę kupiłam za 35zł w Auchan - słyszałam,że i tak jest wymagana w szpitalu przy porodzie i że każą mi kupić to wolałam już teraz, szczególnie dobrze mi to wyszło bo wczoraj taką samą widziałam w Real i kosztowała 70zł!
Jak znajdę zdjęcie w necie to pokażę jaką.

http://dladzieci.oferty.pl/pl/catego...mal_impression
na tej stronce można go obejrzeć

A tutaj samo zdjęcie:
http://media.oferty.onet.eu/files/instance-01/main_photo/2010/01/20/11/25/542e0f12d7348e2eef122a913 4e90807-520x520.jpg
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-02-02 o 06:44
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 06:50   #68
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

ja mam 1,5kg na plusie a dzis konczymy 15 tydzien...jem sniadanie kanapki i zagryzam ogorkiem kiszonym Ja chcialbym coreczke...dla mnie najwazniejsze by bylo oki a reszta...jest mi obojetna, juz co noc wstaje sniku z 2 lub 3 razy....i po wiem wam ze nie chce mi sie chodzic juz do pracy...no ale
Co do karmienia piersia ja cale zycie mialam schowane sutki wiec nie wiem jak to bedzie z nimi...okaze sie w praniu...
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:22   #69
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Witajcie dziewczyny!!!
Już drugi wątek super skapłam się dopiero wczoraj po godzinie czytania waszych postów miałam do nadrobienia sporo

Algin mój termin porodu sie zmienił na 3 sierpnia ale to jak ci się będzie chciało

Nie mam czasu na nic ostatnio, dlatego nie siedzę na forum nie raz szybko w pracy zaglądnę ale już odpisać się nie da bo z robotą gonia a w domu też jakoś na neta czasu nie mam.

W ogóle ostatnio jakiegoś doła miałam, moja sąsiadka była w 8 tyg i poroniła. a już się cieszyłyśmy że razem nam się udało. Też było by ich drugie. ........

Brzuch mi wywaliło ale ruchów jako takich jeszcze nie czuje, nie raz jak siedzę w pracy to czuje jakieś smyranie i nie raz wieczorem jak leżę ale to chyba jeszcze nie to chociaż sobie wkręcam...
Nie raz mam schize że coś nie tak z dzidzią .
Wizytę mam dopiero 16 lutego i się jej doczekać nie mogę ale wątpię czy zobaczę dzidzię bo to dopiero 17 tydzień się zacznie więc pewnie połówkowe będę miałą dopiero w marcu:/

życzę miłego dnia

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
a teraz ciuszki z ostatniego i zaleglego polowu
super bluzeczki ja jeszcze nie mam żadnej ale już by mi się przydały spodnie, jestem w tym samym tyg co ty

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
heeh a ja mam taką specjalną maszynkę, wrzucam ziemniaka i sam się trze bardzo pomocne urządzenie i zrobienie placków zajmuje chwila moment. Co do okapu to możesz na chwilę otworzyc okno


Muminek a czyj to brzuch????
Też mam moulinex, super sprawa.

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
Masz już śliczny brzuszek mnie najbardziej przypadła do gustu ta szara na ostatnim zdjęciu
a co do brzuszka to stwierdziłam, że ja się też Wam pochwalę. Ostatnio zrobiłam sobie zdjęcie specjalnie dla koleżanki, która niestety daleko mieszka i nie możemy się często widywać to był 12t6dc


aaa i Alguien nie podawałam wcześniej do listy ale od samego początku mam przeczucie, że będzie chłopiec póki co to tylko przeczucie
masz podobny brzuszek do mnie muszę też znowu sobie zrobić bo ostatnie zdjęcia jakie wam wkleiłam to już inna bajka hehe

Algin też mam przeczucie że to chłopiec ale bardziej chciałabym dziewczynke jednakchyba


Co do zachcianek to mam nie często ale są miesiąc temu o 19 zamówiłam pizze mała i sama zjadłam gdzie nigdy nie wcisnęłam całej
i wczoraj na popkorn zjadłam prawie całą paczuszkę
Na szczęście mam taką maszynkę że się robi bez tłuszczu

A tak to cały czas bym jadła czekolade, ciasta z masą
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:36   #70
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

I ja dolaczam do
Was dziewczyny
Dzis powinnam wejd\sc do Was na dluzej poczytac Bo z ciazy to troche zieloniutka jestem..

O widze ze o zachciankach piszecie Tez mam rózne przewaznie na owoce, kiwi wcinam kilogramami , mandarynki , ostatnio mialam na truskawki, zobaczylam w biedronce i kupilam ale jak zjadlam to mi sie ich odechcialo takie paskudne Nie ma to jak w sezonie.. A z takich to niewiem.. W pizzeri pracuje wiec pizzy mam pod dostatkiem A przewaznie na cos slodko - kwasnego mam ochote. A zaraz lece na badania kwri i moczu i potem do szkoly
__________________

Edytowane przez Renatka_2108
Czas edycji: 2010-02-02 o 07:39
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:36   #71
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

A propo wagi to ja idę w górę że ho ho. Zaczynałam od 54 a teraz 57 a jestem w 14 tyg. Tyle tylko że to wina mojego niesłabnącego apetytu. W pierwsztym trymestrze to normalnie mogłabym zamieszkać w lodówce teraz jest trochę lepiej ale i tak jadam jak szalona. O zgrozo!
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 07:41   #72
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
A propo wagi to ja idę w górę że ho ho. Zaczynałam od 54 a teraz 57 a jestem w 14 tyg. Tyle tylko że to wina mojego niesłabnącego apetytu. W pierwsztym trymestrze to normalnie mogłabym zamieszkać w lodówce teraz jest trochę lepiej ale i tak jadam jak szalona. O zgrozo!
No to i tak dużo nie przytyłaś jak byłam u ginekologa ostatnio to byłam w 14 tyg. i miałam już 5 kg na plusie, tyle że ja wcale dużo nie jem tak normalnie jak przed ciążą i brzuszka też w sumie jeszcze za bardzo nie widać więc nie wiem skąd tez 5 kg w góre hehe.
Co do zachcianek to ja nie mam żadnych praktycznie. Póki co nie miałam tak, że musiałam coś już zjeść, ale sama z siebie staram się jeść dużo owoców i mleka z czym nie ma problemu, bo to uwielbiam, a już taki domowy koktajl to mogłabym litrami pić, ale zawsze tak miałam więc nic się w ciąży nie zmieniło.

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2010-02-02 o 07:43
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:45   #73
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Czesc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość
papeteria to trzymam kciuki za wizytę. Ja mam na 14.20
wiolek dopiero od kilku dni to mam i kłuje jak cholera, ale tylko w prawym pośladku, ale jak mnie napadnie to jak kaleka chodzę.
Lilka to ja wczesniej bo na 10:00 a ja za twoja . Juz jutro. Chyba sraczki dostane ze stresu
Alguien mi nic nie mówił o tyciu ale gdzieś czytałam ze 20% masy ciała czy coś takiego .W moim przypadku 55:5=11kg.
Raczej bedzie wiecej
To ja mam własnie takie niewiadomo co narazie...co do ruchow
marta tak oliwka na partie podatne na rozstepy a reszta drogeryjnym balsamem.Musze w koncu zuzyc moje zapasy balsamu zanim data waznosci minie..
jusdan wybawco oto sposob ja tez mam elektryczna maszynke i nie wpadlam na to by trzec ziemniaki.Teraz beda czesciej placuszki
katia no juz widac
olakola fajny kalkulator wg niego moge przytyc 13kg
siala bala przypomnialas mi ze musze se guziki przeszyc bo moj plaszczyk wyglada jak zdjety z mlodszej siostry rozchodzi sie w piersiach i brzuchu.Tez czekam na kopa

Tez mam apetyt ostatnio na wszystko

Zauwazylam, ze wyszla mi ta ciemniejsza kreska od pepka w dol narazie.

kwiatuszek moze te kg to nadmiar wody w organizmie

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

narobilas mi smaka na koktail

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-02-02 o 08:23
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:48   #74
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
narobilas mi smaka na koktail
Też sama sobie teraz narobiłam i mam ochotę, ale nie mam żadnych owoców, ale za godz. jadę do sklepu to sobie kupie i zrobie, bo dawno nie piłam.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:51   #75
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Czesc Dziewczynki!
Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
mi juz w 8 bylo widac sporo :P a teraz to wogole mam baniak :P
Mi w sumie teraz dopiero sie zaokraglil, a najwiekszy jest wieczorem.

Cytat:
Napisane przez hexa84 Pokaż wiadomość
mi sie pojawil ok13tygodni zaczal bardzo deliktanie sie zarysowywac moj M sie smial ze tylko po jedzeniu sie rysuje
no dokladnie po jedzeniu jeszcze wiekszy heh

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy używacie również zwykłych balsamów np do smarowania nóg. Bo mi te dla dzieci nie nawilżają dobrze skóry.
Ja uzywam masla kakaowego do nog i rak na reszte oliwka hipp.
A za tydzien, dwa juz mustela...

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
to był 12t6dc
sliczny brzuszek

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

Ja jestem na początku 18tyg i mam +3kg, zgodnie z planem .
Tez chcialabym 3kg na plusie w 18 tygodniu Suuuuper
Brakuje mi jeszcze 6 tyg do 18, a juz mam 1,5 na plus

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Ja za 2 dni zaczynam 4 miesiąc
Jak liczysz poczatek 4 miesiaca? od 13 tygodnia? bo rozne wersje slyszalam...
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:55   #76
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Jak liczysz poczatek 4 miesiaca? od 13 tygodnia? bo rozne wersje slyszalam...
Dla mnie 16 tydzień to 4 miesiąc ja nie wiem dokładnie jak to liczyć i dlatego tak napisałam, bo za 2 dni będzie równe 16 tyg.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:57   #77
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dla mnie 16 tydzień to 4 miesiąc ja nie wiem dokładnie jak to liczyć i dlatego tak napisałam, bo za 2 dni będzie równe 16 tyg.
od 18 tc zaczyna sie piaty miesiac
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:59   #78
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
od 18 tc zaczyna sie piaty miesiac
Dziękuję za informację Dobrze wiedzieć, bo ja sobie cały czas tak to liczyłam jak pisałam przed chwilką.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:06   #79
Limeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

no to i ja jestem.
Limeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 08:08   #80
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Dobrze wiedzieć, bo ja sobie cały czas tak to liczyłam jak pisałam przed chwilką.
Jest kilka wersji liczenia.
Ja licze wg tego sposobu:
1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:11   #81
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Jest kilka wersji liczenia.
Ja licze wg tego sposobu:
1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.
Też chyba zacznę tak liczyć, bo to ma sens
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:27   #82
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez katia_ Pokaż wiadomość
Masz już śliczny brzuszek mnie najbardziej przypadła do gustu ta szara na ostatnim zdjęciu
a co do brzuszka to stwierdziłam, że ja się też Wam pochwalę. Ostatnio zrobiłam sobie zdjęcie specjalnie dla koleżanki, która niestety daleko mieszka i nie możemy się często widywać to był 12t6dc


aaa i Alguien nie podawałam wcześniej do listy ale od samego początku mam przeczucie, że będzie chłopiec póki co to tylko przeczucie
Całkiem fajnusi ten twój brzusio i zgrabniutki
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:28   #83
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Alguien dziękuję, mam właśnie nadzieję, że to pierwsze ruchy
Siala_bala i jak sprawa z netią dostałaś ten modem czy co tam miałaś mieć???

Ja używam zwykłego balsamu do nóg, brzuch i piersi smaruję mustellą a uda i pośladki galeniciem - elancyl da kobiet w ciąży .

Co do wagi to ja schudłam na początku ciąży przez mdłości i brak apetytu więc najpierw z wagi 52 zeszłam na 50 a teraz dziś jest równy 17 tydz. ważę 53.5kg.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:31   #84
hexa84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 426
GG do hexa84
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

czesc dziewczyny ja za chiny nie umiem liczyc tych miesiecy mimo ze wiele razy czytalam jak dziewczyny na pierwszym watku tlumaczyly jak ktos pyta ktory miesiac to moiwe: 18tydzien czyli gonie 5miesiac
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/4c58e5b87d.png

1 lipiec 2010 20:10 Lilianka
hexa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:34   #85
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to witam Ja już od 4:00 na nogach, bo jak mój mąż wychodzi do pracy to rzadko udaje mi się ponownie zasnąć i tak sobie od rana po necie buszuje
Też tak mam, tyle że ja budzę się z mężem przed 6.00, on jedzie do pracy a ja juz zasnąć nie mogę więc czekam aż mała wstanie żeby szykować ją do przedszkola
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:34   #86
hexa84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 426
GG do hexa84
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

hehe a ja tyje idealnie wg tego kalkulatora choc koncowa waga nieszczegolnie mi sie podoba:/
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/4c58e5b87d.png

1 lipiec 2010 20:10 Lilianka
hexa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:34   #87
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość

hd2005 jesteś genialna!!! Twoje prace są boskie. Wyślę Ci wiadomość na WP bo mam pytanie.
BARDZO DZIĘKUJĘ !!!!
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:36   #88
hexa84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 426
GG do hexa84
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
Też tak mam, tyle że ja budzę się z mężem przed 6.00, on jedzie do pracy a ja juz zasnąć nie mogę więc czekam aż mała wstanie żeby szykować ją do przedszkola

to ja dopisuje sie do tego kolka jak tylko slysze budzik meza to on jeszcze 10minut dosypia a ja albo leze i oczy bola ale zasnac nie moge albo juz sobie usiade.tak czy siak jak w pierwszym trymestrze moglam dospac jeszcze z 2h albo nawet 3 tak teraz juz nie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/4c58e5b87d.png

1 lipiec 2010 20:10 Lilianka
hexa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:37   #89
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
usg mam dopiero 21 lutego...ale poczekam
hd2005 twoje prace sa poprostu cudowne,,,,,,marzenie poprostu...gratuluje talentu
również DZIĘKUJĘ
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:38   #90
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Ja w sumie teraz dłużej śpie niż w pierwszych tyg. ciąży. Nie napisałam, że wstaje z mężem, ale też kłade się z nim spać, a że on jeździ do pracy na 5 więc wstaje o 4 i kładzie się najpóźniej o 21 czasem i przed 20 już oboje śpimy hehe no bo jak tak wcześnie wstajemy to potem się spać chce
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.