Kloce sie ciagle z moja dziewczyna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 12:28   #61
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

A ty masz autyzm nie pisze ze skladnia poniewaz nie wiem co mam o tym myslec i jestem troszke zaniepokojny tymi sytuacjami. Nie pisze ze skladnia dlatego . Po drugie zebym mogl cos napisac to naprawde ciezko gdyz nie mam polskiej visty i nie mam polskich znakow. Zawsze jestes taka madra i zarozumiala? Wedlug mnie jezeli mnie obrazasz ja w takim razie moge Ciebie. Masz autyzm i zdania nie zmienie i jezeli osoby czepialyby sie mnie o to ze obrazam dziewczyne . To tak obrazam gdyz ona obraza mnie chociaz ja nie czytalem jej postow i z poczatku nie mialem za co ale teraz napewno
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 12:33   #62
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Tak całkiem na marginesie... Jeśli z taką składnią ty zdałeś maturę ba... na studia Cię przyjęli, to nasz poziom szkolnictwa naprawdę schodzi totalnie na psy.
nie rozumiem po co takie złośliwości
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 12:39   #63
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
A ty masz autyzm nie pisze ze skladnia poniewaz nie wiem co mam o tym myslec i jestem troszke zaniepokojny tymi sytuacjami. Nie pisze ze skladnia dlatego . Po drugie zebym mogl cos napisac to naprawde ciezko gdyz nie mam polskiej visty i nie mam polskich znakow. Zawsze jestes taka madra i zarozumiala? Wedlug mnie jezeli mnie obrazasz ja w takim razie moge Ciebie. Masz autyzm i zdania nie zmienie i jezeli osoby czepialyby sie mnie o to ze obrazam dziewczyne . To tak obrazam gdyz ona obraza mnie chociaz ja nie czytalem jej postow i z poczatku nie mialem za co ale teraz napewno
Po 1 nie obrażaj dzieci i osób autystycznych, bo chyba nie wiesz o czym mówisz.

Po 2 polskie znaki nie mają nic do Twojej składni. Po prostu piszesz niezrozumiale, nielogicznie, bez sensu.

Po 3 ja Cię nie obrażam, stwierdzam tylko widoczny w każdym Twoim poście fakt.

Po 4: ten fakt mnie przeraża, tak ogólnie światopoglądowy, i przyszłościowo.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 13:03   #64
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
A ty masz autyzm nie pisze ze skladnia poniewaz nie wiem co mam o tym myslec i jestem troszke zaniepokojny tymi sytuacjami. Nie pisze ze skladnia dlatego . Po drugie zebym mogl cos napisac to naprawde ciezko gdyz nie mam polskiej visty i nie mam polskich znakow. Zawsze jestes taka madra i zarozumiala? Wedlug mnie jezeli mnie obrazasz ja w takim razie moge Ciebie. Masz autyzm i zdania nie zmienie i jezeli osoby czepialyby sie mnie o to ze obrazam dziewczyne . To tak obrazam gdyz ona obraza mnie chociaz ja nie czytalem jej postow i z poczatku nie mialem za co ale teraz napewno
Chłopie po napisaniu posta przeczytaj go sobie na spokojnie, a potem publikuj, bo piszesz bardzo bełkotliwie. Chociażby to zdanie-gdybyś napisał "Masz autyzm i zdania nie zmienię, nawet gdyby czepiano się mnie,że obrażam dziewczynę" byłoby bardziej zrozumiałe
A przy okazji nie obrażaj forumowiczki i osób z autyzmem.
Co do dziewczyny-najwidoczniej się toba nudzi, postaraj się zdystansować, nie odzywać się przez jakiś czas. Nie pokazuj,że tak bardzo Ci zależy, bo ona to wykorzystuje. Niech ona teraz troszkę za tobą pobiega. PO jej reakcji na twoje milczenie poznasz czy jej naprawdę zależy.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 13:07   #65
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Po 1 nie obrażaj dzieci i osób autystycznych, bo chyba nie wiesz o czym mówisz.

Po 2 polskie znaki nie mają nic do Twojej składni. Po prostu piszesz niezrozumiale, nielogicznie, bez sensu.

Po 3 ja Cię nie obrażam, stwierdzam tylko widoczny w każdym Twoim poście fakt.

Po 4: ten fakt mnie przeraża, tak ogólnie światopoglądowy, i przyszłościowo.
Ciekawe, czy autor tego wątku tak samo (nie)składnie rozmawia, jak pisze?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 13:21   #66
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
A ty masz autyzm nie pisze ze skladnia poniewaz nie wiem co mam o tym myslec i jestem troszke zaniepokojny tymi sytuacjami. Nie pisze ze skladnia dlatego . Po drugie zebym mogl cos napisac to naprawde ciezko gdyz nie mam polskiej visty i nie mam polskich znakow. Zawsze jestes taka madra i zarozumiala? Wedlug mnie jezeli mnie obrazasz ja w takim razie moge Ciebie. Masz autyzm i zdania nie zmienie i jezeli osoby czepialyby sie mnie o to ze obrazam dziewczyne . To tak obrazam gdyz ona obraza mnie chociaz ja nie czytalem jej postow i z poczatku nie mialem za co ale teraz napewno
To trochę dziecinne, skąd Ci się wziął ten autyzm?
Może zacznij się wreszcie odnosić do rad, które dostajesz.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy autor tego wątku tak samo (nie)składnie rozmawia, jak pisze?
No... masakra. Znam ludzi, których ciężko zrozumieć gdy gadają o codziennych sprawach, a co dopiero jak miałabym z nimi rozmawiać o uczuciach, emocjach, itp.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 13:25   #67
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Po 1 nie obrażaj dzieci i osób autystycznych, bo chyba nie wiesz o czym mówisz.

Po 2 polskie znaki nie mają nic do Twojej składni. Po prostu piszesz niezrozumiale, nielogicznie, bez sensu.

Po 3 ja Cię nie obrażam, stwierdzam tylko widoczny w każdym Twoim poście fakt.

Po 4: ten fakt mnie przeraża, tak ogólnie światopoglądowy, i przyszłościowo.
dobra, wycofuje się. Autor pokazał klasę
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 13:43   #68
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Odnosze sie do wszystkich rad jakie sa tu wpisywane. Ale ja mam sie nie zloscic jak osoba ktorej nie znam bedzie mi ublizac? tak samo moge powiedziec o niej i rowniez moglaby mi w ten sam sposob ublizyc.
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 13:51   #69
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

A nie możesz zrozumieć prostej prawdy: chcesz miłości, to nie trzeba było wybierać do związku cwanej niuni???
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 14:37   #70
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
O glupocie? to ze chcialem z nia dluzej pobyc to to oznacza ze jest glupota ?troszeczke mi Cie zal. tykasz sie moich slow jakbys byla filozofem. poprostu ja sie pytam nie zwazam na to co Ty mi odpowiesz bo ja szukam odpowiedzi a nie najazd na mnie za to ze pytam. To pytanie moze byc glupio sformuowane . A po 2 ciekawe jakby to dziewczyna napisala taki post , ja moge popatrzec jak piszesz posty ale wtedy kiedy sa tak zalosne jak Ty napisalas to juz calkowicie spytalem sie czy normalne. Rzucilas taka wiazanke ze mi sie smiac chce ublizajac mnie . Jakbys sie poczula gdybym ja Ci japowiedzial? bo nie chce znalesc tutaj podpisow takich jak Twoj poniewaz ja tylko pytam . Nie pytam o swoja osobowosc i jaki jestem. To ze ja kocham poszedlem 25 km zeby posiedizec z nia dlugo. Osoby pytaly sie co robie wiec to napisalem. Jestes taka madra? Najwidoczniej nic nie wiesz. Moze "zwiazek z choleryczka" to Twoja kategoria. Chcialbym posluchac co Ty przezylas? 3 razy prace stracilem z powodu jej braku. i po pierwsze kazdy sie tu myli. Chcialem to wczoraj napisac ale nie mialem czasu . To PRACODAWCY mi dawali WYBOR miedzy nia a praca.Kazdy mi tu ubliza i czepia sie moich stwierdzen ze nie wiem nic o milosci. ze pizze kupilemi juz. Powiedzialem ze ostatnio bylem z nia na tym i poszlismy sie pobawic zebysmy sie odstresowali. Bo moglbym powiedziec to calkiem inaczej i bys wogole nic nie wiedziala. Ludzie prosza o szczegoly a czepiaja sie . Bo ona chce sie sama bawic. Pytalem sie jak normalnyczlowiek a poszla taka wiazanka ze szok. Chcialem sie spytac jak Wy macie . Wiec spytam jeszcze raz . Czy to normalne ze ona chce sobie sama na imprezy chodzic mowiac mi ze mam jej ufac?i jakie zawracanie dupy dziewczyno. Jak Ty chcialabys wyjechac gdzies za granice i chlopak chcialby Ci to dac to cieszylabys sie? ciekawe bo napenwo.... smiac mi sie z Ciebie chce. Chcialem ja zabrac bo marzyla o tym. opisywalem co dla niej robie. Ktos mowi ze czyny sa wazne a nie tylko slowa. Opisuje czyny a czepiacie sie.Moj brat twierdzi ze wlasnie to nie jest normalne . ma dziewczyne sa po zareczynach i mowi ze nigdy mu sie takie cos nie przydarzylo. To ja juz sam nie wiem. I moj brat rowniez nie trzyma na smyczy i itp. Ale jemu sie to nie przydarzylo nigdy i mowi ze cos jest nie tak jak juz tak bedzie robic. Mowi zebym przeczekal i wtedy zobacze.ale ona juz ma zamiar chodzic bo do kolezanki juz bedzie jezdzila. Brat mowi zebym poczekal
Nie chce mi się czytać tego bełkotu, napisz po polsku, to może Ci odpowiem. Albo jesteś pijany albo naćpany, albo... dalej nie będę drążyć, ale nie idzie zrozumieć co Ty piszesz. Na dodatek mieszają Ci się wypowiedzi użytkowników, piszesz do mnie a opisujesz słowa 3 innych użytkowniczek.
Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Tak całkiem na marginesie... Jeśli z taką składnią ty zdałeś maturę ba... na studia Cię przyjęli, to nasz poziom szkolnictwa naprawdę schodzi totalnie na psy.
Dlatego jak dla mnie
Wątpię, żeby on (a raczej ONA), miał chociaż 15 lat.
Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
A ty masz autyzm nie pisze ze skladnia poniewaz nie wiem co mam o tym myslec i jestem troszke zaniepokojny tymi sytuacjami. Nie pisze ze skladnia dlatego . Po drugie zebym mogl cos napisac to naprawde ciezko gdyz nie mam polskiej visty i nie mam polskich znakow. Zawsze jestes taka madra i zarozumiala? Wedlug mnie jezeli mnie obrazasz ja w takim razie moge Ciebie. Masz autyzm i zdania nie zmienie i jezeli osoby czepialyby sie mnie o to ze obrazam dziewczyne . To tak obrazam gdyz ona obraza mnie chociaz ja nie czytalem jej postow i z poczatku nie mialem za co ale teraz napewno
Za tego posta poniżej wszelkiego poziomu zostajesz zgłoszony do moderacji. Znajdź sobie towarzystwo na swoim poziomie i im wypisuj swoje tekściki.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 14:46   #71
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Ta dziewczyna nie jest ciebie warta. Daj sobie z nią spokój zanim zbierzesz od niej tak po głowie że nie bedziesz wiedział co ze soba zrobic. Wykorzystuje cię tylko dla swoich przyjemnosci. To nie jest miłosc. Ona kocha cie tylko za pieniądze. Wiem że to bedzie bolec ale nie tak bardzo jak ty to skończysz niż jak ona ci to powie. Z tego co piszesz to bardzo starasz sie by jej dogodzić ale nie każda dziewczyna na to zasługuje. Powinna wziasc pod uwagę to że nie jesteś bankomatem i że każdemu kiedyś się pieniądze skończą a jak jeszcze ona ci robi z tego powodu wyrzuty że nie masz kasy to coś jest nie tak. Tego kwiatu to pół swiatu znajdziesz kiedys taką która bedzie na ciebie zasługiwać i która cie pokocha nie dla pieniedzy ale dla samego ciebie. A z ta niunia daj sobie spokój.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 14:50   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
A nie możesz zrozumieć prostej prawdy: chcesz miłości, to nie trzeba było wybierać do związku cwanej niuni???
Madano, tylko że widząc poziom i wydźwięk wypowiedzi autora wątku, to nie wiadomo jaka jest tak naprawdę ta dziewczyna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:53   #73
madzialena911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Przeczytałam cały wątek. I zacznę od tego,że owszem może i Autor nie pisze całkiem poprawnie stylistycznie , składniowo, ale przecież nie o to tu chodzi a jak ktoś pisze posty (a najczęsciej tak jest)pod wpływem emocji to o koncentrację na tym polu czasem trudno. Po drugie nie wiem Autorze co Ci da fakt, że obrazisz jedną, czy drugą forumowiczkę,Twój problem zniknie? Nie. Zrobiłeś to bo poczułeś się urażony-trosze dziecinne Ale ogólnie rozumiem Twój problem , rozumiem że można kogoś kochać i idealizować tą druga osobę, starać się nie dostrzegać złych sygnałów. Po trzecie-Autor niekoniecznie musi mylić miłość ze sponsoringiem podawał po prostu jak typowy facet różne namacalne przykłady na to, że mu zależy. Po czwarte-wiem, że boli,kiedy ta Kochana osoba nie docenia wysiłku wkładanego w związek, ale pytanie , czy tylko nie docenia czy wykorzystuje sytuację? Autorze - Wizażanki naprawdę dobrze Ci radzą, jeśli dziewczynie na Tobie zalezy, a nie można tego wywnioskować niestety po tych postach to wrzuć na luz, zajmij się czymś, jakieś hobby, nie bądź choć przez chwilę na każde jej zawołanie a wtedy zobaczysz, że to Ci wyjdzie na dobre, bo albo dziewczyna dorośnie i zrozumie że popełniła błąd, że tak naprawdę to nie brakuje jej imprez , wypadów TYLKO CIEBIE BO CIEBIE KOCHA a reszta jest tylko dodatkiem, albo oleje sprawę co też w dalszej perspektywie wyjdzie Ci na lepsze, bo NIE MOŻNA NIKOGO ZMUSIć DO MIŁOŚCI przecież I jeśli teraz jej nie ma ( a życzę Ci żeby to jednak była ta Twoja jedna, jedyna i żeby się ułożyło)to w perspektywie czasu uwierz mi że lepiej będzie jak się dowiesz o tym prędzej a nie później. Trzymam kciuki! Pozdrawiam.
madzialena911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:09   #74
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Bardzo Ci za to dziekuje.
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:50   #75
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Dziwnie mi się czyta Twoje wypowiedzi, jakieś takie mało polskie.
Wybacz, ale w życiu nie mogłabym być z takim facetem jak Ty. Chyba, że dla zabawy. Nie zrozum mnie źle, ale czy Ty masz chociaż trochę honoru?
Miłość ? Smieszy mnie jak o tym piszesz.
Może ta cała egzaltacja miłości sprawdziłaby się sto lat temu, ale nie w dzisiejszych czasach.
Laska jest cwana i da sobie radę w życiu, bo co by nie mówić, potrafi się nieźle ustawić.

A Ty, coż. Jedna laska Cie zdradziła, druga wykorzystuje..
Nie, nie współczuję. Jesteś dorosły i powinieneś umieć odróżniać prawdziwą miłość od chamskiej dziecinady.
Drażnią mnie tacy mazgający się nad sobą ludzie.
Weź się w garść człowieku i pogoń ją, póki jeszcze masz jakieś resztki godności!
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.