Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 01:06   #151
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zgłaszam się i ja, chociaż prawie się już tu nie udzielam.
Poprawcie link do części VII w opisie tak aby nakierowywał na stronę pierwszą, a nie ostatnią.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 07:04   #152
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Chyba Werki
oj tam, oj tam
emerytura jest emerytura
Ty nie rób zapasów - dla Ciebie też wystarczy
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak tylko bede miec dostep do swiezej czarnej rzepy to nie widze przeszkod, zeby sobie taka naturalna kuracje zafundowac a co na bogato bedzie zapach mi zupelnie nie przeszkadza i az tak nie smierdoli jak to inni opisywali U mnie "na wsi" jak sie pytalam w warzywniaku czy nawet almie to wielkie oczy robili chyba w zyciu takiego warzywa na oczy nie widzieli z reszta ja tez je wczoraj pierwszy raz ujrzalam
oj Anula urodziny ma sie tylko raz w roku wiec skus sie na ten zestawik bo ja tez sie do niego slinie A wiesz nie wiadomo czy my emeryture dostaniemy takze rob zapasy poki mozesz, zebys pozniej miala co zuzywac
A skąd miałaś rzepę?
Kupiłas warzywko???
Sorki - pewnie pisałas, ale mi umknęło

taaaaaa.......zapasy robię dla siebie, rodziny i znajomych
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Miałam chodowlę czarnej rzepy w minione wakacje ,było jej tak dużo że rozdawałam gdzie się dało,na wiosnę znów będę siała jak urośnie dam znać ,chętnym powysyłam(chodowla eko)
wow!!!

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jak znam kobiety, to jak mają proste, to chcą kręcone i na odwrót. Tak to już jest. Dziękuję za komplement Dodam, że maska i odżywka Organic Shop spisują się wspaniale. Odżywka z jedwabiem pachnie podobnie do maski Babki Agafii tej z leśnymi jagodami (ruska bania) a zapach greckiej figi w masce jest nieco sztuczny, ale w sumie "figowy" nigdy nie był moim ulubionym zapachem. Ważne, że spełniają swoje zadanie. Bardzo mi się spodobały te cudowności

Ja też tak trochę podprostowuję ale nie zależy mi na idealnej gładkości jak tafla, więc dosłownie 3 razy przejadę po wierzchu a temperaturę ustawiam na najniższą. Wtedy trudniej o poważniejsze zniszczenia.


Nie, ja już z nimi walczę od lat. Jak nie wyprostuję, to falują i się puszą ale już takiego skrętu nie ma. W zasadzie to wtedy falują na końcach, a przy głowie są całkiem proste. Wygładziły się chyba od kosmetyków...i od autosugestii

to ja muszę metodę autosugestii na moich włosach wypróbowac koniecznie
dokładnie - z babami tak juz jest zawsze chcemy tego, czego akurat nie mamy
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie wiem czy już padło. W Lawendowej Szafie 20% taniej z okazji walentynek. Love2mix mają w dobrej cenie poza tym [KLIK].

życie jest pełne zasadzek
jak to mówią - life is brutal and full of zasadzkas
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to przywędrowałam do Was z jednym pytaniem: gdzie w necie mogę kupić hennę lusha? Na allegro było, ale się zmyło. A chcę wypróbować coś innego niż khadi, bo gdyby nie cassia, to strasznie włosy mi ciemnieją.
ja nie widziałam nigdzie poza all
spóźniłas - ostatnio oddałam swoją hennę lush
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 07:50   #153
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

uff dziewczyny odebrałam swoja paczke z intymnej
maska i odzywka Lavery z mango do wrzesnia 2013 - uff
lotiony sensitive Lavery (jeden do do sierpnia - uff - jeden do kwietnia)
sztyfty do ust lavery jeden do maja drugi oooo do listopada 2013
krem do rak do wrzesnia 2013

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

własnie odkryłam że zgubiłam swój nienaturalny puder brązujący
no cóż trza bedzie kupic naturalny może hauschki

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:01
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:04   #154
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wczoraj przetestowałam krem tonujący Living Nature. Zacznę od odcienia - przyznaję jestem blada, jak córka młynarza i rzeczywiście mógłby być jaśniejszy. Jednak kremik pięknie się stapia ze skórą, więc nie ma problemu. Co do samego kosmetyku, nakładałam go na krem z melisą dr.Hauschka i ekoampułkę pod oczy. W takim towarzystwie z nawilżeniem było tak jak lubię - ostatnio mam bardzo suchą, wołającą o pić skórę. Boje się, że bez kremiku byłby zbyt lekki.

jeśli chodzi o krycie, od razu napiszę, to nie jest podkład. Po nałożeniu byłam rozczarowana, bo wydawało mi się, że nie ma różnicy przed/po. Wystarczyło trochę poczekać i przejrzeć się w lustrze w większym odstępie. Mama też zauważyła róznicę, kiedy do mnie przyszła, stwierdziła że ładnie wyglądam I rzeczywiście skóra jest jakby taka promienna, gładka. Odrobina korektora na niespodzianki i pod oczy i będzie jeszcze lepiej. Kremik nie wymaga nakładania pudru matującego - przynajmniej w moim wypadku.

Muszę jeszcze go potestować.

ps. Maseczki jeszcze nie wypróbowałam. Chyba zostawię ją na jutro Krem do ust jest za to fantastyczny

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jestem po pierwszej nocy z wcierka z czarnej rzepy i powiem wam szczerze, ze jest ogien skora dosc mocno piecze i mrowi ale po okolo 20 min wszystko wraca do normy dzis wlosy sa ladnie uniesione i puszyste takze jak tylko bede miala dostep do rzepy to przeprowadze sobie kuracje
Czy ktos mial stycznosc z kosmetykami Lass Cosmetics? nie wszystkie produkty maja dobre sklady, ale sa tez takie z EcoCertem
mnie ciekawi szampon http://www.helfy.pl/szampon-iht9-wyp...losow-lysienie Anlua cos dla Ciebie
olejek do wlosow i taki zelik do mycia buzki z grantem i winogronem http://www.helfy.pl/zel-mycia-twarzy...-antyoksydanty

Na cały zestaw czaję się od dawna. Czytałam dużo dobrego o tych kosmetykach. Niestety podobno mają dosyć intensywny zapach, w związku z czym zrezygnowałam.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
uff dziewczyny odebrałam swoja paczke z intymnej
maska i odzywka Lavery z mango do wrzesnia 2013 - uff
lotiony sensitive Lavery (jeden do do sierpnia - uff - jeden do kwietnia)
sztyfty do ust lavery jeden do maja drugi oooo do listopada 2013
krem do rak do wrzesnia 2013
To super
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:53   #155
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A skąd miałaś rzepę?
Kupiłas warzywko???
Sorki - pewnie pisałas, ale mi umknęło

taaaaaa.......zapasy robię dla siebie, rodziny i znajomych
tak kolezanka kupila mi ostatnie 6 sztuk tego warzywka u siebie w "miescie"
teraz zbyt wiele soku nie ma w tej rzepie bo na jeden raz poszly mi dwie bulwy wiec na zbyt dlugo te 6 sztuk to mi nie styknie
Ale dzialanie mi sie bardzo podoba, nie dosc ze super naturalne to dzis efekt push up jest mega

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Na cały zestaw czaję się od dawna. Czytałam dużo dobrego o tych kosmetykach. Niestety podobno mają dosyć intensywny zapach, w związku z czym zrezygnowałam.
Musze poszukac recenzji w necie. Ja lubie ciezkie orientalne zapachy co prawda odpukac problemow z wypadaniem wlosow juz nie mam ale sklad taki na bogato jesli chodzi o ziolka, ze grzechem byloby nie sporbowac co z tego, ze aktualnie mam 4 otwarte szampony
W skladzie tej odzywki jest Cyclomethicone niby chyba nie szkodliwy ale nadal silikon
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:06   #156
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

eeee nie kupie pudru brazującego hauschki własnie TZ zadzwonił że mój nienaturalny puder sie znalazł (Mlody zakosił do przegladniecia sie)
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:05   #157
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

chyba henna nie chwyciła Umyłam włosy szamponem, nałożyłam odżywkę, wysuszyłam i moje naturalne włosy są ciemne, ładne, podoba mi sie, ale od miejsca nad uchem do końcówek są rudawe, przyciemnione, ochłodzone ale nadal rudawe... Nie wiem, spodziewałam się, że będą takie piękne i ciemne jak u Idalii a jest dupa...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 11:15   #158
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak kolezanka kupila mi ostatnie 6 sztuk tego warzywka u siebie w "miescie"
teraz zbyt wiele soku nie ma w tej rzepie bo na jeden raz poszly mi dwie bulwy wiec na zbyt dlugo te 6 sztuk to mi nie styknie
Ale dzialanie mi sie bardzo podoba, nie dosc ze super naturalne to dzis efekt push up jest mega
kocham wszystko co robi push up
więc i tego spróbuje
jak Ty tego użyłaś? wycisnęłaś sok w sokowirówce i na skalp?

100%pure właśnie wprowadziło nowe linie szamponów i odżywek, w tym volumizing...oni mnie wykończą

Dziewczyny chce mamie kupić pianke i lakier do włosów, myślałam o alverde z allegro, ale może też być inna firma
ona ma krótkie włosy i potrzebuje usztywnienia, żeby fryzura się trzymała....co byście poleciły?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:22
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:25   #159
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
kocham wszystko co robi push up
więc i tego spróbuje
jak Ty tego użyłaś? wycisnęłaś sok w sokowirówce i na skalp?

Dziewczyny chce mamie kupić pianke i lakier do włosów, myślałam o alverde z allegro, ale może też być inna firma
ona ma krótkie włosy i potrzebuje usztywnienia, żeby fryzura się trzymała....co byście poleciły?
wrzucilam 2 bulwy do sokowirowki i pozniej siup sok na skalp i reszte na wlosy troche pieklo i mrowilo ale dalo sie przezyc, polecam jak ktos lubi ekstremalne przezycia umylam dzis szamponem z rzepa a pozniej jeszcze raz szamponem z chili nastepnie odzywka proteinowa z giovanni na 2 min i jest dobrze nawet bardzo dobrze Mam nadzieje, ze gdzies uda mi sie jeszcze kupic rzepe bo chcialabym sobie zrobic miesieczna kuracje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:30   #160
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam i ja w nowym wątku
Na razie odpoczywam u Ukochanego, także rzadziej będę zaglądać.
Co do rzepy, to sama chętnie bym sobie przeprowadziła taką kurację jeśli dobrze pamiętam to w stokrotce widziałam, ale na razie mam dużo innych rzeczy do wcierania, także może na lato będzie rzepa

Cytat:
Napisane przez anula_ga
dziękuję Ci bardzo
ale to Ty sama wszystko pięknie zebrałaś na podstawie mnóstwa informacji od wszystkich dziewczyn z wątku - więc to praca zbiorowa zresztą Ty się napracowałaś najbardziej
I tak szczerze Ci powiem, że sama bym chciała przejść na taką pielęgnacje jak Ty bez tych wszystkich cudów.... ale niestety tyle tego mam, że póki co moge pomarzyć może kiedyś? Może to będzie mój nowy cel? Zainspirowałaś mnie! Tylko ja taka miękka jestem i tyle rzeczy mnie kusi.....
ooo, dziękuję +10 do motywacji i samooceny pewnie ja kiedyś też zaczne używać tych wszystkich cudów, nigdy nie wiadomo, czy role się nie zamienią

Cytat:
Napisane przez JP91
Witaj Gratulacje, popieram Anię, świetnie sobie poradziłaś w naszym gąszczu informacji Z tą sodą to hm... To dość agresywny środek, wiem, że daje szybkie i fajne efekty, ale soda jest mocno zasadowa a skóra problemowa potrzebuje kwaśnego środowiska. Więc nie wiem, czy taki peeling na dłuższą metę nadaje się, poza tym bałabym się o naczynka Serdecznie polecam Ci glinkę ghassoul to mocniejszego oczyszczania lub właśnie czerwoną do delikatniejszego. Zawsze możesz dodać do glinki oleju i ha - będzie nawilżająca. Koniecznie musisz mieć olejek herbaciany (Kej) na punktowe zwalczanie niedoskonałości. Z nami będziesz piękna
Dziękuję również wezmę do serca tą informację o sodzie, zresztą, ja i tak jej często nie używałam, nawet nie pamiętam kiedy taką maseczkę sobie zrobiłam ostatnio i właśnie w glinki się zaopatrzę koniecznie a na punktowe niespodzianki, czytałam też że kozieradka jest dobra, czy coś pomieszałam?

Effa a czy rzepa na włosach nie wysuszy? Myślałam, że tylko na skalp można
__________________

24.08.2009


Edytowane przez kamona
Czas edycji: 2013-02-13 o 11:32
kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:38   #161
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Dziękuję również wezmę do serca tą informację o sodzie, zresztą, ja i tak jej często nie używałam, nawet nie pamiętam kiedy taką maseczkę sobie zrobiłam ostatnio i właśnie w glinki się zaopatrzę koniecznie a na punktowe niespodzianki, czytałam też że kozieradka jest dobra, czy coś pomieszałam?

Effa a czy rzepa na włosach nie wysuszy? Myślałam, że tylko na skalp można
Tak, też słyszałam o kozieradce ale nie testowałam jeszcze. Wolę sprawdzone i szybkie sposoby czyli olejek herbaciany Warto go mieć w kosmetyczce
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 11:42   #162
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Co do rzepy, to sama chętnie bym sobie przeprowadziła taką kurację jeśli dobrze pamiętam to w stokrotce widziałam, ale na razie mam dużo innych rzeczy do wcierania, także może na lato będzie rzepa
Effa a czy rzepa na włosach nie wysuszy? Myślałam, że tylko na skalp można
dzieki za cynk dzwonilam do mojej stokrotki i niestety nie maja rzepy Na dluzsza mete mozliwe, ze moze troche wysuszyc wlosy ale niestety nie mam doswiadczenia w tym temacie. Wczoraj dalam na wlosy bo szkoda mi bylo wylac tak drogocenny plyn
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:48   #163
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
chyba henna nie chwyciła Umyłam włosy szamponem, nałożyłam odżywkę, wysuszyłam i moje naturalne włosy są ciemne, ładne, podoba mi sie, ale od miejsca nad uchem do końcówek są rudawe, przyciemnione, ochłodzone ale nadal rudawe... Nie wiem, spodziewałam się, że będą takie piękne i ciemne jak u Idalii a jest dupa...
Wiesz bywa, że pierwsze hennowanie do udanych nie należy. Moje pierwsze też dało bardziej refleksy niż zmianę koloru. Dopiero drugie, trzecie zdecydowanie pogłębiło kolor.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:15   #164
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz bywa, że pierwsze hennowanie do udanych nie należy. Moje pierwsze też dało bardziej refleksy niż zmianę koloru. Dopiero drugie, trzecie zdecydowanie pogłębiło kolor.
ja się czaiłam nad henną w zeszłym roku... ale do teraz się jej boje ;/ boje się ze jasny brąz wyjdzie mi za ciemny i bede wyglądać jak śmierc... a ta naturalna cassia mi ociepli kolor włosów i wogole bedzie tragedia... bo ja się nie czuje w ciepłych tonach na włosach... ;/ i bądz tu mądry ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:18   #165
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz bywa, że pierwsze hennowanie do udanych nie należy. Moje pierwsze też dało bardziej refleksy niż zmianę koloru. Dopiero drugie, trzecie zdecydowanie pogłębiło kolor.
Mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo. Po jakim czasie malowałaś włosy kolejny raz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:21   #166
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
chyba henna nie chwyciła Umyłam włosy szamponem, nałożyłam odżywkę, wysuszyłam i moje naturalne włosy są ciemne, ładne, podoba mi sie, ale od miejsca nad uchem do końcówek są rudawe, przyciemnione, ochłodzone ale nadal rudawe... Nie wiem, spodziewałam się, że będą takie piękne i ciemne jak u Idalii a jest dupa...
kurcze......
następnym razem nie dodawaj odżywki.
i poczekaj jeszcze chwilę - może po nocy cos się zmieni.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:32   #167
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny chcę zorganizować zamówienie na ZSK, ale już się pogubiłam i nie wiem co wziąć Wiem wiem, wałkowałam to już kilka razy, ale może dacie jakieś wskazówki? Pewnie żel hialuronowy wezmę, kwas askorbinowy no i nie wiem co dalej Może jakiś hydrolat? A może lepiej jednak zrobić zakupy na BU?
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2013-02-13 o 12:38
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:35   #168
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:37   #169
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też na listonosza czekam, ale coś mu nie śpieszno
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 12:40   #170
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:41   #171
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ooooo... napisz jak się bedzie sprawować mydło kwiatowe, już od jakiegoś czasu się nad nim czaje
Ogolnie to ja bym chyba pól netu wykupiła... kto na to wszystko zarobi!!! chyba musze 2 etat znaleźć
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:42   #172
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze......
następnym razem nie dodawaj odżywki.
i poczekaj jeszcze chwilę - może po nocy cos się zmieni.
Myślisz, że jeszcze może się coś zmienić w kolorze?
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zorganizować zamówienie na ZSK, ale już się pogubiłam i nie wiem co wziąć :lol2: Wiem wiem, wałkowałam to już kilka razy, ale może dacie jakieś wskazówki? Pewnie żel hialuronowy wezmę, kwas askorbinowy no i nie wiem co dalej Może jakiś hydrolat? A może lepiej jednak zrobić zakupy na BU?
Na blogu italiany lub siempre, nie pamiętam, są zestawy co powinna mieć początkująca osoba. Przede wszystkim musisz wiedzieć co będziesz z tego robić, bo nakupić to nie sztuka
Hydrolat różany i pomarańczowy jest dobry, bo sam buforuje się w kwasach i tonikach.
Glinki to świetne maseczki.
Ja lubię glukonolakton, wcześniej kochałam kwas migdałowy,
jak kwasy to i papierki lakmusowe... na prawdę musisz wiedzieć czego chcesz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
super zakupy!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:43   #173
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślisz, że jeszcze może się coś zmienić w kolorze?
nadzieja umiera ostatnia
Ostatnio Fryne też narzekała, że nic jej nie wzięło, ale po kilku dniach zmieniła zdanie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:45   #174
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślisz, że jeszcze może się coś zmienić w kolorze?

Na blogu italiany lub siempre, nie pamiętam, są zestawy co powinna mieć początkująca osoba. Przede wszystkim musisz wiedzieć co będziesz z tego robić, bo nakupić to nie sztuka
Hydrolat różany i pomarańczowy jest dobry, bo sam buforuje się w kwasach i tonikach.
Glinki to świetne maseczki.
Ja lubię glukonolakton, wcześniej kochałam kwas migdałowy,
jak kwasy to i papierki lakmusowe... na prawdę musisz wiedzieć czego chcesz
Jak mogłam zapomnieć o glinkach Muszę zrobić zapas zielonej, bo mi się kończy już a żółta jednak mi tak nie podchodzi

Dzięki za podsunięcie blogów, lecę czytać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:49   #175
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Tylko teraz przez tydzień będę czuć lędźwie



Ciekawi mnie ten żel, daj znać
Jak tylko przetestuje dam znać
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:17   #176
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:24   #177
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to dałaś niezłą reklamę... ale chyba głowy to bym się nie odważyła umyć ;/ ja takie strachajło jestem... ostatnio używam szamponu Alverde Sensitive i jako jeden z niewielu nie podrażnia i nie przesusza mi skalpu...choć do ideału mu tez troszkę brakuję
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:27   #178
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bardzo ładne zakupy Czy mogłabym prosić o składy pogrubionych? edit, krem Safiry już mam, znalazłam w KWC.

Dziewczyny dzisiaj kupiłam wodę do iniekcji bez problemu, taką dużą 10ml w ampułkach za 50 gr jedna i na rachunku mam zaznaczone jako artykuły bez recepty..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:39   #179
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:50   #180
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
zgadzam się z tym stwierdzeniem - z tego co wiem ma sls w składzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.