Proszę o poradę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-01, 04:31   #1
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796

Proszę o poradę...


Jakim jestem typem kolorystycznym? Jakie kolory mi pasują -ciepłe, czy zimne? Dodam, że jestem szatynką, aktualnie włosy farbuję na ciepły, ciemny brąz. Kolor oczu - niebieski, z żółtawymi plamkami dookoła źrenicy. Cerę mam bardzo jasną, wręcz trupio bladą, naczynkową, ze skłonnością do zaczerwień. Nie opalam się właściwie w ogóle, ale za to szybko ulegam słonecznym poparzeniom. Oprawa oczu - jasna. To tyle informacji o mnie.
Proszę o poradę dotyczącą makijażu (jakie kolory, i w jaki sposób go wykonywać), fryzury ( czy ciepły, ciemny brąz mi pasuje?), kolorystyki ubrań... Z góry dziękuje za wszystkie porady.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 07:05   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Proszę o poradę...

Wg mnie jesteś latem, ale głowy nie dam.
http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:19   #3
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Dzięki za odpowiedź. Chyba rzeczywiście jestem latem, no ale to znaczyłoby, że jestem typem chłodnym, a na głowie mam ciepły brąz, a w szafie głównie ukochaną czerń...
Czekam na kolejne sugestie.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:06   #4
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

A może coś na temat makijażu? Byłabym wdzięczna za każdą opinię...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:48   #5
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: Proszę o poradę...

Przestańcie dziewczyny z tymi podziałami!!wydaje mi sie ze kazda z nas widzi w jakich kolorach wyglada korzystniej(np. czy w zimnych czy cieplych, rozach czy bardziej w pomaranczach) i lepiej sie czuje i niech takie nosi!!!

buziaki!!
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 19:04   #6
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

He, he no jasne... Ja najlepiej czuję się w czerni, ale nie raz słyszę, że wyglądam w tym kolorze smutno. Nadal ją noszę i pewnie nie zrezygnuję z niej całkowicie, ale nadal jestem ciekawa spojrzenia innych osób, ich porad dotyczących innej dla mnie alternatywy kolorystycznej. No a te "podziały", to dobra zabawa, która, a nóż przyniesie coś dobrego. Pozdrawiam
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 19:19   #7
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: Proszę o poradę...

Wystarczy kochana wizażanko, że ubierzesz sobie np. jedna bluzeczke w kolorze zimnym,a druga w cieplym i zapytasz sie mamy albo kolezanki siostry brata... w ktorym kolorku ladniej sie prezentujesz ....plus Twoja opinia na ten temat i juz masz sprawe z glowyNie wiem moze sie myle ale to wcale nie jest takie skomplikowaneBo taka jest prawda ze z fotek czasami trudno jest wywnioskowac takie rzeczy.

pozzzzdrrrawiam
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 20:01   #8
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Hmm... Chciałabym by było to dla mnie tak proste jak dla Ciebie. Szczęściara z Ciebie.
Mam taki jaskrawy pomarańczowy sweterek, w którego kolorze wydaje mi się być dobrze, (ciepły kolor) no i w czerni też ubóstwiam chodzić, i też wydaje mi się,że mi pasuje. Ale inni mogą mieć na ten temat inne zdanie. No i właśnie tych opinii jestem ciekawa. A tak na marginesie, to po co jest to forum, po co analizy kolorystyczne, skoro wszystko w tej kwestii jest takie proste i oczywiste?
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 20:16   #9
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Aaaa... Zapomniałam zapytać. Mam taki problem. Muszę sobie kupić podkład. No i mam do wyboru bogatą paletę barw. Wszysko byłoby proste, bo wiem że musze wziąć jeden z najjaśniejszych kolorów, ale produkt, który mnie interesuje oferowany jest w odcieniach ciepłych, zimnych i neutralnych. Poradźcie mi proszę, na jaki powinnam się zdecydować?
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 18:02   #10
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Pani Agnieszko, Samanto i inne dziewczyny proszę o pomoc.
A może pójść za radą mojego mężczyzny...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 19:00   #11
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: Proszę o poradę...

Po pierwsze czerny nie jest kolorem ani cieplym ani zimnym i jak sie uprzesz to do kazdego pasujeA po drugie to wydaje mi sie ze to forum nie jest dobrym miejscem na analize kolorystyczna poniewaz analize taka powinno sie dokonywac na zywo.Inaczej ktos moze ci mylnie doradzic bo jak wiemy zdjecia czesto bardzo mijaja sie z prawda.Dopiero to by bylo wszystko proste jakby dziewczyny napisaly ci ze w takim i takim koloze bedzie ci najladniej...nie sadzisz??


pozzzddraawiam serdecznie!!

p.s. mam nadzieje ze nie odczytujesz moich uwag negatywnie
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-02, 19:06   #12
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: Proszę o poradę...

Na początku standardowoWyprobuj na buzce kazdy najjasniejszy z palety cieplych , zimnych i neutralnych-o ile to jest mozliweTak byloby najlepiej.Ale z tego co widac na fotkach o ile one odzwierciedlaja stan faktyczny to wybieraj zimne kolorki.Uwazaj zeby nie byly zbyt rozowe!


pozdr
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 19:15   #13
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Kiria, dziekuję Ci bardzo za porady. Jasne, że Twoich uwag nie odbieram negatywnie. Jeszcze raz wielkie dzięki tym razem dla Was wszystkich.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 10:47   #14
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: Proszę o poradę...

a ja dam głowę.. jesteś latem i co za tym idzie:Letni typ urody lubi kolory "przydymione" małowyraziste jakby lekko "szarawe"
biel i czerń w dodatkach a nie połączone w kontrastach, pastele z domieszką błękitu różu i szarości, błękity, lazury, ultramaryna, granat, marynarski szafirowy, turkusy z większą ilością niebiesiego, cytrynowa żółć, limonka, zieleń sosnowa, szarości od gołębiej po srebro, do grafitu, kamienny beż, brązy śliwki czerwienie arbuzowa, czerwonego wina, wiśnia chłodne bordo, odcienie różu, pudrowy róż, fiolety od bzu przez wrzosy do lila
na codzień nie za duzo szarości i srebra
to kolory zarówno ubrań jak i cieni, kredek do oczu itd
ciepły brąz lepiej gra latem z opaloną buzia ale jak to lato-słabo się opalasz więc cos zimnego wybierz
pozdrawiam
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 16:08   #15
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Proszę o poradę...

Josefine, baaaardzo Ci dziękuję! Właśnie o tego typu poradę mi chodziło...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.