Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 18:16   #2011
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja mam klasycznego różowego i zielone miniusie. Jeszcze się będę czaić na Bloterazzi i na mydełko do mycia, ale się spłukałam już z kasą, to zamówienie musi poczekać
Chociaż obiło mi się o uszy, że najlepsiejszy jest ponoć fioletowy.


Hmm, brać czy nie brać? https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_864475.html

To może rozpuszczać ten makijaż, bym nie miała tak brzydkiej twarzy?


A propos - kupiłam wczoraj w GoldenRose te nowe pomadki matowe w płynie, o te http://goldenrose.pl/produkty/usta/p.../kolor_r_mll-3, odcień 3 i 5. Za to nr 1 już prawie niedostępny, bo się wszystkie rzucały w stacjo


No dobra, sprzątanie zakończone i gotowanie też, to maluję paznokiety Sugeruję się wizażem i dzisiaj zrobię https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje-...ek-z-krolikiem te ze zdjęcia nr 6.
Nie. Ona nie rozpuści makijażu. Moim zdaniem to bardzo lekki, delikatny oczyszczacz, u mnie to zmycia makijażu się nie nadawał. Ale jeśli chcesz tylko na domycie, to może się sprawdzić i nie powinna podrażnić, bo jest lekko nawilżająca. Miałam pełnowymiarowe opakowanie i dwie mini z zestawów świątecznych i do niej nie wrócę. Moim zdaniem nie warta ani standardowej ceny, ani tych 99 zł.

Chyba powoli kończy mi się podkłado-balsam z Givenchy. Chciałabym kupić sobie CC Chanel, ale w sumie zostanie mi w zapasie jeszcze 5 podkładów
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 18:21   #2012
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja mam klasycznego różowego i zielone miniusie. Jeszcze się będę czaić na Bloterazzi i na mydełko do mycia, ale się spłukałam już z kasą, to zamówienie musi poczekać
Chociaż obiło mi się o uszy, że najlepsiejszy jest ponoć fioletowy.


Hmm, brać czy nie brać? https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_864475.html

To może rozpuszczać ten makijaż, bym nie miała tak brzydkiej twarzy?


A propos - kupiłam wczoraj w GoldenRose te nowe pomadki matowe w płynie, o te http://goldenrose.pl/produkty/usta/p.../kolor_r_mll-3, odcień 3 i 5. Za to nr 1 już prawie niedostępny, bo się wszystkie rzucały w stacjo


No dobra, sprzątanie zakończone i gotowanie też, to maluję paznokiety Sugeruję się wizażem i dzisiaj zrobię https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje-...ek-z-krolikiem te ze zdjęcia nr 6.

Ooo a co powiesz o mini bb?




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też słyszałam o fioletowym same pozytywy Co do pianek gg to uważam, że są średnie. Za takie pieniądze można znaleźć coś lepszego, a co do cery to się nie przejmuj. Sorzedawca zeobi wszystko i wmówi klientowi wszystko żeby tylko sprzedać produkt
Taka prawda, mnie strasznie wkurzalo jak pracowałam w odzieżowce, że musiałam kit klientom wciskać i mówić że pięknie wyglądają mimo że ewidentnie coś na nich źle leżało itp. Co prawda i tak tego nie robiłam, ale wymagali tego ode mnie

Mało z tego co wydobywa się ust sprzedawcy jest prawdą, to tylko coś co ma wspomóc sprzedaż. Nie wszyscy tak robią, ale większość -bo musi.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Mnie sie chanelki najbardziej podobaja. Maczkowe szminki to dla mnie takie naboje

Allure piękne, ale już Rouge Coco mi nie pasują (swoją drogą dla mnie te pomadki z.serii Rouge są tragiczne)




Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A to jeszcze się spytam, które pianki oczyszczające makijaż (i nawilżające najlepiej też) polecacie w podobnej cenie?


Bo ogólnie zmieniam pielęgnację na tylko wysokopółkową i wszelkie sugestie mile widziane No a na te Sisleye i Sensaie nie mogę sobie pozwolić póki co, bo z TŻ zbieramy na budowę własnego domu piętrowego pod Wawą i trzeba (i tak pomimo zyliona zamówień) nieco przyoszczędzić

Gdzie się budujecie?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 19:53   #2013
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tutaj nikt nie ogarnia zapasów.
Co do Black Opium mi wysłali w dwóch zamówieniach, część jednak nie dostała. Nie wiem jaki oni mają klucz w tych wysylkach.
U mnie jak na razie 3/3 zamówień bez wybranego Black Opium

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-03-26 o 20:00
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 21:19   #2014
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja mam klasycznego różowego i zielone miniusie. Jeszcze się będę czaić na Bloterazzi i na mydełko do mycia, ale się spłukałam już z kasą, to zamówienie musi poczekać
Chociaż obiło mi się o uszy, że najlepsiejszy jest ponoć fioletowy.


Hmm, brać czy nie brać? https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_864475.html

To może rozpuszczać ten makijaż, bym nie miała tak brzydkiej twarzy?


A propos - kupiłam wczoraj w GoldenRose te nowe pomadki matowe w płynie, o te http://goldenrose.pl/produkty/usta/p.../kolor_r_mll-3, odcień 3 i 5. Za to nr 1 już prawie niedostępny, bo się wszystkie rzucały w stacjo


No dobra, sprzątanie zakończone i gotowanie też, to maluję paznokiety Sugeruję się wizażem i dzisiaj zrobię https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje-...ek-z-krolikiem te ze zdjęcia nr 6.
I jak wrażenia z tej pomadki GR? Warto się za nimi rozglądać?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:17   #2015
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny dobrych Świąt ��
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:31   #2016
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny, życzę Wam
pogodnych i pełnych radości Świąt!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 08:11   #2017
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wesolych Swiat! Nie moge juz doczekac sie zurku w chlebku...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 08:37   #2018
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie. Ona nie rozpuści makijażu. Moim zdaniem to bardzo lekki, delikatny oczyszczacz, u mnie to zmycia makijażu się nie nadawał. Ale jeśli chcesz tylko na domycie, to może się sprawdzić i nie powinna podrażnić, bo jest lekko nawilżająca.
A co dobrze rozpuszcza, nawilża i nie podrażnia?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ooo a co powiesz o mini bb?

Gdzie się budujecie?
Jak dla mnie to mini BB są najkiepściejsze z całej ich oferty. Prawdę mówiąc, to ja nawet pod oczami potrafię sobie poradzić tradycyjną gąbką, a przy połączeniu nosa z policzkami jak już widać, że czegoś tam brak, to radzę sobie którymś pędzelkiem, więc dla mnie zbędny gadżet. Opłaca się brać tylko jak na FB oficjalna strona BB rzuci info, że do każdego zamówienia dla iluś tam pierwszych osób dodają te miniusie gratis Poza tym to zbicie gąbki jest jakieś inne niż w tradycyjnym, mam wrażenie, że gorsze niestety.


Póki co to jeszcze nie mamy planów, gdzie się zbudujemy, na razie mamy plan by uzbierać okrągłą sumę, tzn. okrągły milion A potem będziemy się zastanawiać. A oboje nie lubimy brać kredytów, więc wolelibyśmy tego uniknąć

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
U mnie jak na razie 3/3 zamówień bez wybranego Black Opium
Heh, no nic, najwyżej dostanę cosik innego, choć wolałabym BO, bo tak to bym próbaska mamie dała. Ona wielbicielka każdego Opiuma.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia z tej pomadki GR? Warto się za nimi rozglądać?
Myślę, że jak na taką cenę, to trwałość niezła, wczoraj długo mi się trzymała, przy jedzeniu nieco gorzej, ale nie zjada się od razu. Nie pachnie jakoś super (bardziej chemicznie), po chwili zastyga na pełen mat, ale trzeba mieć ładnie wypielęgnowane usta, bo nieco podkreśla skórki. Poniżej wklejam fotkę tych 2 kolorów co mam (jaśniejszy to 3, ciemniejszy 5).


No i trzasnęłam sobie paznokiety takie jak na fotce. Co z tego, że zajączek wygląda jak psychopata z zakładu


I w oczekiwaniu na gości trzasnęłam mini w D., ale jeszcze nie wiem, czy opłacę. Ile standardowo ma się dni na wykonanie przelewu za zamówienie? Takie wzięłam:


- Cettua maseczka na zaczerwienienia
- Cettua - paski na twarz
- Hermes próbka wody
- Ari próbka wody
- Sisley niespodzianka


Jakby był jeszcze dodawany ten 2 prezent do bonu i byłyby te same próbki, to chyba anuluję i kliknę jesio raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0003.jpg (58,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0006.jpg (50,1 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-03-27 o 09:05
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 08:51   #2019
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wesołych Świąt

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 09:11   #2020
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych, Dziewczyny
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 09:54   #2021
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wesołych Świąt Wszystkim!
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 10:17   #2022
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A co dobrze rozpuszcza, nawilża i nie podrażnia?


Jak dla mnie to mini BB są najkiepściejsze z całej ich oferty. Prawdę mówiąc, to ja nawet pod oczami potrafię sobie poradzić tradycyjną gąbką, a przy połączeniu nosa z policzkami jak już widać, że czegoś tam brak, to radzę sobie którymś pędzelkiem, więc dla mnie zbędny gadżet. Opłaca się brać tylko jak na FB oficjalna strona BB rzuci info, że do każdego zamówienia dla iluś tam pierwszych osób dodają te miniusie gratis Poza tym to zbicie gąbki jest jakieś inne niż w tradycyjnym, mam wrażenie, że gorsze niestety.


Póki co to jeszcze nie mamy planów, gdzie się zbudujemy, na razie mamy plan by uzbierać okrągłą sumę, tzn. okrągły milion A potem będziemy się zastanawiać. A oboje nie lubimy brać kredytów, więc wolelibyśmy tego uniknąć


Heh, no nic, najwyżej dostanę cosik innego, choć wolałabym BO, bo tak to bym próbaska mamie dała. Ona wielbicielka każdego Opiuma.


Myślę, że jak na taką cenę, to trwałość niezła, wczoraj długo mi się trzymała, przy jedzeniu nieco gorzej, ale nie zjada się od razu. Nie pachnie jakoś super (bardziej chemicznie), po chwili zastyga na pełen mat, ale trzeba mieć ładnie wypielęgnowane usta, bo nieco podkreśla skórki. Poniżej wklejam fotkę tych 2 kolorów co mam (jaśniejszy to 3, ciemniejszy 5).


No i trzasnęłam sobie paznokiety takie jak na fotce. Co z tego, że zajączek wygląda jak psychopata z zakładu


I w oczekiwaniu na gości trzasnęłam mini w D., ale jeszcze nie wiem, czy opłacę. Ile standardowo ma się dni na wykonanie przelewu za zamówienie? Takie wzięłam:


- Cettua maseczka na zaczerwienienia
- Cettua - paski na twarz
- Hermes próbka wody
- Ari próbka wody
- Sisley niespodzianka


Jakby był jeszcze dodawany ten 2 prezent do bonu i byłyby te same próbki, to chyba anuluję i kliknę jesio raz
Ale śmieszny zajączek

Wesołych Świąt Wielkanocnych dziewczyny.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 10:42   #2023
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych !
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 11:27   #2024
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Wesołych Świąt dziewczyny! Samych wspaniałości w te święta i nie tylko 🐰🐇🐣
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 14:01   #2025
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Apropo promocji w D. na szminki Mac, ja zamówiłam takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160327_145651.jpg (89,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160327_145728.jpg (62,9 KB, 52 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:15   #2026
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Hej dziewczynki, wesołych świąt

Nie miałam w ogóle czasu na wizaż przez ostatni tydzień. Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze, zdrowie, praca, wiadomo
Odebrałam norelowe zamówienie z D, prezent niespodzianka to jakieś 3 biothermy, nie patrzyłam dokładnie co. Kupiłam sobie ten balsam do ust Clarinsa Baume Lèvres Réparateur - rewelacja, bardzo polecam. Mam zamówienie mojego zestawu czerwonego z Maca dzięki Paulinie - ostra czerwień. Zamówień z S, C, Pat&Rub nawet nie otwierałam, w ogóle się nie mogę ogarnąć po powrocie do Polski. Wrzucę zdjęcia pewnie jutro
W Dubaju na sam koniec chciałam sobie kupić co nieco, puder G chyba 56$, pomadki Mac 25$, Kevyna Aucoina nie było - beznadzieja, odpuściłam wszystko. No i teraz mam pytania, kojarzycie czy Aucoina i LORAC można dostać na lotniskach w Europie? Konkretnie mi chodzi o Warszawę/Brukselę/Hamburg/Monachium. Świerzbią mnie rączki na nowe cienie, rozświetlacz, puder i zastanawiam się czy czekać na lotniska czy zadowolić się czymś w S.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:26   #2027
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Apropo promocji w D. na szminki Mac, ja zamówiłam takie
Chodzi o tę promocję po Bożym Narodzeniu? Czy coś przegapiłam?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:34   #2028
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny jaja jak berety. Wzięłam ze s0ba na swieta żel n0rela i c0? Z niebieskieg0 stał się przeźr0czysty i wali strasznie sama nie wiem czym, na pewn0 nie pachnie tak jak p0przednia buteleczka, 0 c0 kaman?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:56   #2029
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaja jak berety. Wzięłam ze s0ba na swieta żel n0rela i c0? Z niebieskieg0 stał się przeźr0czysty i wali strasznie sama nie wiem czym, na pewn0 nie pachnie tak jak p0przednia buteleczka, 0 c0 kaman?
A kiedy go otwierałaś?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 16:08   #2030
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A co dobrze rozpuszcza, nawilża i nie podrażnia?
Hmmm... U mnie dobrze sprawdza się: żel micelarny z tołpy i żel migdałowy z norela (ale to już może podrażniać), ale bierz pod uwagę, że ja zmywam się Clarisoniciem. Jeszcze używałam pianki Ibuki Shiseido, całkiem spoko, ale dla mnie zbyt dużo mydła ma w sobie. Swego czasu myłam twarz mydłem aleppo i clarisoniciem, nie wiem czemu z tego zrezygnowałam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, wesołych świąt

Nie miałam w ogóle czasu na wizaż przez ostatni tydzień. Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze, zdrowie, praca, wiadomo
Odebrałam norelowe zamówienie z D, prezent niespodzianka to jakieś 3 biothermy, nie patrzyłam dokładnie co. Kupiłam sobie ten balsam do ust Clarinsa Baume Lèvres Réparateur - rewelacja, bardzo polecam. Mam zamówienie mojego zestawu czerwonego z Maca dzięki Paulinie - ostra czerwień. Zamówień z S, C, Pat&Rub nawet nie otwierałam, w ogóle się nie mogę ogarnąć po powrocie do Polski. Wrzucę zdjęcia pewnie jutro
W Dubaju na sam koniec chciałam sobie kupić co nieco, puder G chyba 56$, pomadki Mac 25$, Kevyna Aucoina nie było - beznadzieja, odpuściłam wszystko. No i teraz mam pytania, kojarzycie czy Aucoina i LORAC można dostać na lotniskach w Europie? Konkretnie mi chodzi o Warszawę/Brukselę/Hamburg/Monachium. Świerzbią mnie rączki na nowe cienie, rozświetlacz, puder i zastanawiam się czy czekać na lotniska czy zadowolić się czymś w S.
U mnie rewelacyjny był przez pierwsze 1,5-2 miesiące. Potem przestał działać a po 4 miesiącach zaczął śmierdzieć jak nieprane skarpetki po pielgrzymce do Częstochowy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaja jak berety. Wzięłam ze s0ba na swieta żel n0rela i c0? Z niebieskieg0 stał się przeźr0czysty i wali strasznie sama nie wiem czym, na pewn0 nie pachnie tak jak p0przednia buteleczka, 0 c0 kaman?
o kurde. Może wzięłaś tonik a nie żel? Tonik jest taki szaro-biało-przezroczysty
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 16:30   #2031
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A kiedy go otwierałaś?
tydzien temu i był niebieski

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość


o kurde. Może wzięłaś tonik a nie żel? Tonik jest taki szaro-biało-przezroczysty
Mam t0 i t0 .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 16:34   #2032
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Chodzi o tę promocję po Bożym Narodzeniu? Czy coś przegapiłam?



nic nie ma ciekawego na te swieta do klikania, tak przeglądam strony S. i D. i nic
kliknelam tylko probki w JMO i Organique:
Szczegóły zamówienia:
ProduktIlośćCena
Antycellulitowe kawowe masło do ciała - Terapie SPA - Kawa1 szt.0 zł
Balsam modelujący / rozstępy - Dermo Expert1 szt.0 zł
Brązujące czekoladowe masło do ciała - Terapie SPA - Czekolada1 szt.0 zł
Krem do twarzy - Naturals - Pour Homme1 szt.0 zł
Łagodny żel do mycia twarzy - Próbki1 szt.0 zł
Łagodzące masło do ciała z kozim mlekiem i liczi - Terapie SPA - Kozie mleko & liczi1 szt.0 zł
Rękawica Kessa Organique Czarna - Akcesoria SPA1 szt.18.8 zł
Rękawiczki bawełniane - Jedwabne SPA dla dłoni1 szt.3.6 zł
Mydło glicerynowe Truskawka - Mydła glicerynowe - dary ogrodu1 szt.11.92 zł
Pianka do mycia ciała Pomarańczowa 200 ml - Do kąpieli - pianki do kąpieli1 szt.23.92 zł
Zrealizowany kod promocyjny: ORGANIQUE_KWC
Koszty przesyłki: 10.00 zł
Razem do zapłaty: 68.24 zł

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2016-03-27 o 16:36
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:27   #2033
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dzisiaj (niedziela, Wielkanoc) dostałam maila od BOK-u Sephory Teraz to mam nadzieję, że jak zostanę w końcu Goldem, to dostanę kosz szaneli ze złotą kartą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:37   #2034
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość



nic nie ma ciekawego na te swieta do klikania, tak przeglądam strony S. i D. i nic
kliknelam tylko probki w JMO i Organique:
Szczegóły zamówienia:
ProduktIlośćCena
Antycellulitowe kawowe masło do ciała - Terapie SPA - Kawa1 szt.0 zł
Balsam modelujący / rozstępy - Dermo Expert1 szt.0 zł
Brązujące czekoladowe masło do ciała - Terapie SPA - Czekolada1 szt.0 zł
Krem do twarzy - Naturals - Pour Homme1 szt.0 zł
Łagodny żel do mycia twarzy - Próbki1 szt.0 zł
Łagodzące masło do ciała z kozim mlekiem i liczi - Terapie SPA - Kozie mleko & liczi1 szt.0 zł
Rękawica Kessa Organique Czarna - Akcesoria SPA1 szt.18.8 zł
Rękawiczki bawełniane - Jedwabne SPA dla dłoni1 szt.3.6 zł
Mydło glicerynowe Truskawka - Mydła glicerynowe - dary ogrodu1 szt.11.92 zł
Pianka do mycia ciała Pomarańczowa 200 ml - Do kąpieli - pianki do kąpieli1 szt.23.92 zł
Zrealizowany kod promocyjny: ORGANIQUE_KWC
Koszty przesyłki: 10.00 zł
Razem do zapłaty: 68.24 zł
Ta rękawica jest super, tylko na początku trochę puszcza farbę .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:53   #2035
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ta rękawica jest super, tylko na początku trochę puszcza farbę .
A do czego ona jest? Jakie ma właściwości?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Zapomniałam zakończyć przed czasem aukcji perfum, które dałam na prezent... Wchodzę na maila, a tam pytanie z All o te perfumy...a raczej propozycja zakupu za pół mojej ceny tj 25% ceny sklepowej (za zafoliowane perfumy) - myślałam, że tacy idioci są tylko na Olx, a na Allegro, to po prostu się słabo sprzedaje, a tu proszę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:56   #2036
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A do czego ona jest? Jakie ma właściwości?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Zapomniałam zakończyć przed czasem aukcji perfum, które dałam na prezent... Wchodzę na maila, a tam pytanie z All o te perfumy...a raczej propozycja zakupu za pół mojej ceny tj 25% ceny sklepowej (za zafoliowane perfumy) - myślałam, że tacy idioci są tylko na Olx, a na Allegro, to po prostu się słabo sprzedaje, a tu proszę
Wystawiłam kiedyś nowy róż estee za jakieś 70 zł i dostałam wiadomość " za 30 biorę od ręki "
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:03   #2037
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A do czego ona jest? Jakie ma właściwości?
Do oczyszczania i masażu ciała. Odkąd ją mam nie kupiłam żadnego peelingu; taką rękawicą można porządnie trzeć skórę, a nie pogłaskać jak drogeryjnymi produktami na parafinie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:03   #2038
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Ale sie nazarlam... O jeju

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:07   #2039
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wystawiłam kiedyś nowy róż estee za jakieś 70 zł i dostałam wiadomość " za 30 biorę od ręki "
to się zdarza nagminnie, korzystam trochę z allegro i czasami można się niezle wkurzyc albo chociaż z politowaniem posmiac. Ja się nauczyłam żeby nie reagować na takie propozycje, kiedyś sporadycznie się zgadzałam ale teraz już po prostu nie odpisuje

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ta rękawica jest super, tylko na początku trochę puszcza farbę .
mam nadzieje ze się sprawdzi
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:54   #2040
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się, zbieram się na święcenie.

Dziewczyny jaki myślicie tu jest ubytek? Flakon ma 200 ml
napisz w aukcji "ubytek widoczny na zdjęciu"

Witam się po dłuższej nieobecności, niestety tylko chwilowo.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.