Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-13, 17:52   #4621
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wiem,... jestem nienormalna ale posmarowalam sie tym samoopalaczem...:rolleyes : . Kurcze juz mialam takiego dola, ze chyba wiekszego miec nie mozna, wiec co ma byc niech bedzie...
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:25   #4622
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

OrangeJuice I co z tego wyszło?
Gdzie się dziewczyny pochowały? hmmm może nie mają czasu na wizaż, a przy okazji na dziubanie Oby, oby...
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:49   #4623
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko nie jest tak tragicznie . Moja buzia juz sie troche przyzwyczaila do brevoxylu i nie luszczu sie tak bardzo. A wczesniej sporo ja natluscilam. Moze nawet dobrze, bo juz bylam prawie przezroczysta od tych roznych specyfikow na twarz .
Ja juz mam swoje latka, wiec moja cera juz sie troche ustatkowala ( choc zawsze cos mam na twarzy), ale przez niemal 5 lat przechodzilam pieklo, probowalam wszystkiego antybiotyki, hormony, przetestowalam chyba wszystkie mazidla. Jedynie po tabletkach hormonalnych mialam spokoj, ale przeciez nie bede ich brala cale zycie... Och ile to jeszcze potrwa ???
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze sily i wytrwalosci
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 21:45   #4624
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sweet White Chocolate już się zanalazłam nie pisałam, bo nic ciekawego nie miałam do napisania - tylko tyle,że buzia mi sie goi, ropniaków wielkich brak, ranki powoli się zabliźniają, z ramionek odstawiłam keranorm bo miałam wszystko po nim zaczerwienione i mi sie pryszcze porobiły paskudne białoczubkowe nawet tam gdzie tego rogowacenia przemieszkowego nie miałam, z tymi paskudami ropnymi na ramionach rozprawiłam w sposób, którego mozna się domyslić wracam do tej maści ochronnej z witaminką a - bo cuda zdziałała z moimi rączkami nieszczęsnymi, których nigdy do końca nie wyleczę.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 07:59   #4625
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a grrr...zwariuje,znow cos dlubnelma,znow mam strupki ale mam za to nowe odkrycie,na razie stosuje,no chyba ze mi zaszkodzi..
robie sobie maseczke ze skrobii(hehe wdomu mowie ze krochmale zobie twarz ). Duzo skrobii,malo wody,gesta papka->na twarz,zasycha, i po jakims czasie ja splukuje. Podobno wysusza itp itd, dzieciom tez sie funduje kapiele w krochamlu, wiec moze cos pomoze
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 09:01   #4626
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tez jestem . u mnie nic nowego.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 10:22   #4627
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ehhh a ja dzisiaj obejrzałam swojego buziala w świetle słonecznym i się przeraziłam Niedość, że mam wszędzie różne dziurki, okropne czerwono-sine przebarwienia, kilka ropniaków, czarne wielkie zaskórniki w strefie T to popękały mi naczynka przy nosie i troche na policzkach Okrpnie to wszystko razem wygląda, bo po kilku godzinach pięknie się świece, a późnym popołudniem to nawet kropelki łoju na czole się potrafią pojawić Jestem tym wszystkim zdruzgotana. Znowu chce mi się płakać
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 18:30   #4628
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

witam! dawno mnie tu nie bylo i stesknilam sie za wami mialam problem z internetem a potem z komputerkiem. ostatnio podziubalam ale sie nawet goje. a widze ze tu zbiorowa zalamka jest?! Dziewczyny jutro nowy dzień- glowa do gory nadeszla wiosna, przyroda budzi sie do zycia- jest pieknie
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 18:48   #4629
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja czytam cały czasu mnie w zasadzie nic nowego no poza tym z emi broda szwankuje z zaskórników niezauwazalnych zorac robi ropne krosteczki i jak tu nie wydusić skoro to potrafi siedziec i siedzieć a potem boleć

Czekoladko, dlatego ja nie oglądam swojej skóry w takim świetle ehhh;/

ziuta, fajnie ze jesteś bo mam do Ciebie pytanko pisałaś ze uzywasz peelingu migdałowego z mazideł i jak działa na przebarwienia?Chciałabym pokwasic się na plecach, bo mam tam plamki po syfkach takie wyblakłe juz trochę od AD, ale do lata mam nadzieję usunać je jezeli się da to całkowicie P
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 19:36   #4630
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuta, fajnie ze jesteś bo mam do Ciebie pytanko pisałaś ze uzywasz peelingu migdałowego z mazideł i jak działa na przebarwienia?Chciałabym pokwasic się na plecach, bo mam tam plamki po syfkach takie wyblakłe juz trochę od AD, ale do lata mam nadzieję usunać je jezeli się da to całkowicie P
ja juz zrobilam 4 peelingi na twarz i 1 na plecki. efekty- na twarzy mniej krostek i zaskornikow bo jak pare dni temu robilam masakre to mialam znacznie mniej do wyciskania plamki rozjasnia znacznie, pewnie gdyby nie moje dziubanie to bym juz plamek nie miala. i na pleckach tez fajnie zluszczyly sie- wagry i plamki po strupkach ogolnie polecam!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 19:44   #4631
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no to ja też sie pochwale,że uzywm peelingu migdałowego, ale na dekold i ramiona. Na początku miałam wrażenie, ze peling nie działa, ale myliłam się, bo skóra jest ładnie rozjaśniona, pory zwężone, zaskórniaków znacznie mniej jeszcze z 1 peeling i w lato znowu wyjde w bluzce na ramiączkach
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 20:49   #4632
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dzięki dziewczyny no to czekam na kasę i robię zamówienie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 08:40   #4633
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Czekoladko, dlatego ja nie oglądam swojej skóry w takim świetle ehhh;/
ja rowniez . unikam luster jak ognia.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:33   #4634
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja rowniez . unikam luster jak ognia.

ja spogladam w lustro tylko w takim swietle jakie mi odpowiada
trzymajcie sie dziewczyny, znam to wyciskanie bo sama sie nie moge powstrzymac a potem mam... plamki ktore goją się i goją i nie chcą rozjasniec.
pozdrawiam
martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:36   #4635
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czesc wszystkim.Znam ten problem.Prawie co wieczor ,na biurko klade lusterko i ....wyciskam te straszne zaskorniki.Nie potrafie sie powstrzymac.
Wiem ze potem sa plamy ,ale ich troszke ubywa po wycisnieciu.
BYlam u dermatologa i przepisala mi Differin i Effaclar K,narazie minal jeden dzien odkad uzywam tych preparatow.Juz sie boje efektow.
Ja nie moge znalesc odwagii zeby w dzien z bliska spojrzec w lusterko
Postrama sie powstrzymywac od tak czestego wuciskania ze wzgledu na preparaty ktore dostalam.
Zobaczymy jak to bedzie.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:56   #4636
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja z buzią przestałam wojowac i jest z nią dużo lepiej - nawet sie do fryzjera na przyszły tydzień zapisałam natomiast na ramionkach sobie zrobiłam pobojowisko, wkurzały mnie krosty po keranormie i je wszystkie powyciskałam inteligentnie, jak już zaczęłam nie mogłam sie powstrzymać - znów długo nie założę krótkiego rękawka ;( Ale pociesza mnie to, że już mniej więcej wiem co im służy, a co nie (dzięki wizażowi znalazłam ) - na pewno ramionkom nie służom wymysły dermatologów, wręcz przeciwnie zapychaja i wypryszczają mi je niemilosiernie
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:59   #4637
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja staram sie ograniczac pakowanie chemii na buźke bo po tym tez strasznie sie pogarsza stan skóry i wyłażą te okropne pryszcze, niestety nie zawsze mi sie to udaje. Tu krem tu cos i tak dalej. Ale gdy nie musze wychodzic z domu i nic nie robie z buziakiem wtedy widze, ze stan skory sie poprawia.

Majorka mamy nadzieje, ze uda sie powstrzymac od grzebania przy buzi
pozdrawiam
martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:43   #4638
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko wiem co czujesz .

gwendolyn to super, ze z buzia lepiej . ja czekam na polepszenie mojej facjaty i wtedy tez od razu mykne do fryzjera (kiedy to nastapi to nie wiem ). od wczoraj zaczelam lykac tabletki anty - ciekawe czy to pomoze. moja lekarka rodzinna jak mnie wczoraj zobaczyla to powiedziala "rzeczywiscie pani wywalilo". chociaz ona jest szczera. ponadto gardlo mam cale zawalone, wiec chorobsko znowu mnie chwycilo. ale jak ma nie chwytac skoro moj organizm nie ma czym walczyc (przyklad to stan cery, z ktorym moj organizm nie moze sobie poradzic). juz mam taka masakre, ze nic nie dziala, echhhhh.....
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:53   #4639
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzieki ze wierzycie w to.Ja mam zaskorniki i np. jak nie wyciskne ich na brodzie to po kilkunastu dniach robia sie z nich czarne wagry i co wtedy????NO musze je wyciskac. Wychodze z zalozenia ze jak nie wycisne to bede miec czarne paskudne wagry.Bo mam tak na brodzie.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 19:58   #4640
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Dzieki ze wierzycie w to.Ja mam zaskorniki i np. jak nie wyciskne ich na brodzie to po kilkunastu dniach robia sie z nich czarne wagry i co wtedy????NO musze je wyciskac. Wychodze z zalozenia ze jak nie wycisne to bede miec czarne paskudne wagry.Bo mam tak na brodzie.
a jak wycisniesz to nie robia Ci sie przypadkiem potem czerwone prycholce?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:19   #4641
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja właśnie tak mam, że jak wycisnę jakiegoś głęboko "osadzonego" zaskórnika/wągra to później robi mi się taki czerwony, bolący prychol
ale czasem nie potrafię się powstrzymać...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 22:36   #4642
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wiecie co nawet nie zauważyłam jak minęły już conajmniej dwa tygodnie, a może i więcej, nawet nie wiem dokładnie , odkąd nie grzebie przy buzi Nawet przestałam drapać Jak kilka razy wspomniałam mam jeszcze problem ze strupkami, ale nie tworzącymi się z mojej 'świadomej' winy, tylko np. po isotrexie jak wszystko ze środka jakiegoś skursyfynka wyłazi, to po kilku dniach zasycha i jak się przy myciu lub podczas snu rozwali to robi się strup A co do spoglądania w lusterka na początku powstrzymywania się od ruszania czegokolwiek na buzi nie dałoby rady nic nie tknąć przy patrzeniu w odbicie, a teraz nawet patrzenie z bliska zaczyna mnie motywować jeszcze bardziej. Ehhh zbliżają się moje co miesięczne dni zdołowania, dlatego wyszukuje wczesniej jakies powody do zadowolenia z siebie i jednym z nich jest własnie budowanie się mojej silnej woli Każdy chyba w końcu ma jakies zalety, prawda? Wiec dziewczynki wyszukać sobie jakieś zaletki, nawet te z pozoru mało ważne i szczycić się nimi jak tylko się da Na pewno poczujecie się lepiej Hehe zaczynam coraz wyraźniej zauważać, że jestem chyba w okresie największej burzy hormonów, zresztą widać to po moich wahaniach nastroju Na szczęście w tym miesiącu mam wyjątkowo długi czas dobrego samopoczucia, więc staram się jak najlepiej to wykorzystać Chyba aż sobie wypisze w podpisie moje cele, może jeszcze bardziej mnie to zmotywuje Pozdrawiam cieplutko, bo znowu ma się ochłodzić
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:10   #4643
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dobre rozwiazanie-zostać kosmetyczka..jak codziennie wyczyscicie 2 bużki to do swojej już nie będzie się chciało dotykać..;-) ;-) ;-)

a jak skorzystacie od czasu do czasu z wizyty u kosmetyczki to nie będzie czego dłubać..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 09:02   #4644
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość

a jak skorzystacie od czasu do czasu z wizyty u kosmetyczki to nie będzie czego dłubać..
gdyby to bylo takie proste to bym latala do kosmetyczki. mi to nie pomaga.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 19:41   #4645
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mi dermatolog polecil abym poddala sie u niego pellingowi kwasami owocowymi.Ale nie wiem czy to skuteczne jest?
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 19:50   #4646
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a jak wycisniesz to nie robia Ci sie przypadkiem potem czerwone prycholce?
Ja tak mam z zaskórnikami na dekolcie.


Nawet jeśli nic nie piszę w tym wątku, to czytam Wasze wpisy.

U mnie jest nieźle. Wyprysków coraz mniej, za to jak już jakiś wyjdzie, to duży i bolący. Ogólnie jestem zadowolona. Poza piekącymi ustami (kiedy nie są posmarowane pomadką) nie odczuwam żadnych dolegliwości.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 22:21   #4647
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

[quote=majorka;3932365]Mi dermatolog polecil abym poddala sie u niego pellingowi kwasami owocowymi.Ale nie wiem czy to skuteczne jest?[/quotOdpowiem Ci ogólnie jak ogólnie zadałaś pytanie..kwasy są skuteczne..jednakże każda cera inaczej reaguje na różne zabiegi..ale problem krost jest mocno złożony..wiec nie widząc Twojej buzi nie mogę Ci odpowiedzieć czy zabieg będzie skuteczny..ale skoro zalecił to dermatolog to raczej wie co Ci jest potrzebne i co przyniesie efekty..o kwasach możesz poczytać sporo tu na forum..poszukaj..fajny zabieg..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 23:44   #4648
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie skutecznie zniechęcił do wyciskania ten filmik... oto co może urosnąć na twarzy http://www.webfun.pl/player.php/16615,Pryszcz%20gigant bleeeee.... a na końcu jest pokazana jego twarz tydzień później koszmar
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 23:52   #4649
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

okropność!fuj, nie wytrzymałam do końca...
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 00:51   #4650
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
okropność!fuj, nie wytrzymałam do końca...
Na samym końcu pokazują jego fotke, ma tak spuchniętą twarz, jakby go ktoś pobił
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.