czy to moze byc ciaza?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 17:10   #1
zdesperoowana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2

czy to moze byc ciaza?!


Witam,
wiec zaczne od poczatku. Ostatni okres miałam ok 26.06 Ok 30.06 wspolzylam z moim facetem - oczywiscie z prezerwatywa i nie ulegla uszkodzeniu. 1.07 wyjechalam nad morze na 2 tyg (byc moze jest to istotne) wróciłam 17.07 od tego czasu do dzis z moim facetem wspolzylam ok 18.07, 22.07 oraz 28.07.. -rowniez ze zabezpieczeniem jakim byla prezerwatywa i tez nie zostala uszkodzona. Chce zaznaczyc, ze miesiaczki mam nieregularne i wahaja się od 28 dni do 36. wiec obliczylam ze24.07 mialo byc 28 dni, a dzisiaj jest juz 33 dzien cyklu i dalej nic.. Co prawda mam nabrzmiałe piersi, bolą mnie.. ale za okresem ani widu ani slychu!! Czy moze byc to ciaza? A może to wszystko jest spowodowane zmiana klimatu? Prosze o konkretne odpowiedzi, do lekarza wolalabym wybrac się w ostatecznosci, stracha mam jak nie wiem nawet przed samym testem.
zdesperoowana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:12   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: czy to moze byc ciaza?!

Po pierwsze, jest caly watek n/t ciazy, nie trzeba bylo zakladac 2 kolejnych.
Po drugie, masz 20 lat (jak mniemam z nicku) i stracha przed ginekologiem? boga sie nie boisz zadbaj o siebie, lekarz nie gryzie.
W koncu po trzecie: skoro uprawialas seks z prezerwatywa, prawidlowo uzyta, to jakim sposobem moglabys byc w ciazy? Plemniki nie maja zebow i jej nie przegryza.

Odstresuj sie, wrzuc na luz i zaraz dostaniesz okres.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:31   #3
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: czy to moze byc ciaza?!

Ja mam taką nieśmiałą propozycję, żeby ustanowić nowy, świecki, wizażowy zwyczaj- nie odpowiadamy na pytania w bezsensownie zakładanych wątkach, do których można spokojnie uzyskać odpowiedź w wątkach zbiorczych. Bo to się już robi epidemia.

Nie jesteś w ciąży.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.