Akcja motywacja, szczęścia kreacja! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 15:17   #1
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784

Akcja motywacja, szczęścia kreacja!


Mam swój Therm Line Fast
Bardzo się cieszę, że mogę prowadzić swój wątek, bo w grupie raźniej

Dziś jest trzeci dzień, gdy go przyjmuję. Czuję się bardzo dobrze, odczuwam ogromny przypływ energii. Mimo, że wcześniej wypijałam codziennie kilka kaw, to energii nie było, a odkąd biorę Therm Line Fast poczułam się tak żywa, pobudzona, ale w pozytywnym sensie.
Czuję, że chcę wciąż coś robić, mam ku temu chęć i energię. Wysprzątałam mieszkanie, pojechałam na zakupy, mimo, że w sobotę zawsze czuję się mocno zmęczona po całym tygodniu. Czuję się taka bystrzejsza, aktywna, szybsza w działaniu.

Dziś rano zważyłam się, by wiedzieć od czego zaczynam. Jest to duuża nadwaga choć nie mam wręcz odwagi powiedzieć ile ważę.

Zauważyłam zmiany jeśli chodzi o apetyt. Nie chce mi się jeść. Wręcz wmusiłam w siebie śniadanie, bo wiem, że jeść trzeba. W sklepie nie miałam w ogóle ochoty kupować ani batonów, ani nic słodkiego. Jedzenie mnie nie kusi.

To obserwowanie siebie jest dla mnie niezwykle ciekawe i sam fakt, że skład jest tak naturalny (przeczytałam opakowanie), a czuję się znacząco inaczej, znacznie lepiej.

W następnym poście przybliżę jak zamierzam wspierać Therm Line Fast swoimi działaniami w walce o utratę nadwagi i czerpanie więcej z życia.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-05, 22:41   #2
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Akcja motywacja, szczęścia kreacja!

Energia nadal we mnie buzuje. Wyprasowałam wszystko, a do tego na co dzień zabieram się jak pies do jeża. Uczyłam się. Czuję ogromnego powera.

Dziś nie zjadłam wszystkich posiłków jakie zaplanowałam, nie odczuwam głodu jednak moje postanowienie to jeść 4 posiłki dziennie.

Bardzo dużo piję. Trochę mnie suszy co też jest dla mnie niezwykłe, bo jestem osobą, która rzadko kiedy odczuwa pragnienie.
Dziś piję już drugą wodę mineralną i myślę, że ją dokończę co da mi, aż 3 litry spożycia wody w dniu dzisiejszym.

Dziś zjadłam dwa razy po bułce grahamce z serkiem lekkim typu Bieluch, szczypiorkiem, pieprzem i rzodkiewkami. Taki posiłek będę zjadać trzy razy dziennie, bo dostarcza zbilansowaną dawkę białka i węglowodanów.
Dnia dzisiejszego zjadłam też gruszkę, jogurt naturalny 0% typu greckiego oraz opakowanie hummusa 180g.

Jak wspomniałam, 4 posiłki, jogurt, jeden owoc, będzie dla mnie optymalną dietą i zapewni mi jakieś 1300 kcal.

Pozdrawiam znad szklanki wody mineralnej

Następny post będzie o aktywności fizycznej, bo to ważne w procesie redukcji wagi.

Edytowane przez wordila
Czas edycji: 2016-03-05 o 22:43
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:26   #3
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Akcja motywacja, szczęścia kreacja!

Melduję się w kolejnym dniu testów.
Jestem świeżo po treningu, a po nim zjadłam drugi posiłek.
Jakiś czas temu zaczęłam 30-day shred trenerki Jilian Michels.
Program trwa miesiąc i codziennie powinno robić się 30-minutowy trening. Są trzy poziomy więc każdy robi się 10 dni.

Przez pierwsze 15 dni robiłam go codziennie. Potem przyszedł @ i przerwa w ćwiczeniach przeciągnęła się do prawie 3 tygodni Potem znów zrobiłam dwa treningi pod rząd, a potem znowu ból głowy i nie zrobiłam.
Najgorzej jest zrobić przerwę, im dłuższa tym łatwiej odkładamy kolejne treningi.
Ja dziś zrobiłam kolejny z drugiego poziomu. Mam wrażenie, że zmęczył mnie bardziej niż zazwyczaj, ale wytrzymałam do końca, bez żadnej przerwy. Jutro obawiam się, że treningu nie zrobię, bo będę mieć wolne dopiero przed 22, a trening tak późno bardzo pobudza i utrudnia zaśniecie. Tym bardziej, że moim celem jest więcej spać w ciągu tygodnia. Najczęściej jest to tylko 6 godzin i odczuwam, że to za mało. Z natury jestem śpiochem, ale w tygodniu szkoda mi po prostu czasu wolnego , którego i tak jest niewiele.

Zauważyłam jednak, co potwierdzają zresztą badania, że gdy jesteśmy niewyspani, łatwiej sięgamy po niezdrowe rzeczy i trudniej jest utrzymać zdrową dietę.

A jak Wasze treningi? Marzę już o tym, gdy za jakieś dwa miesiące będzie na tyle ciepło, że będę znów mogła wybrać się na rowerowe wycieczki, które uwielbiam. Znikam wtedy na 2-3 godziny i jest to dla mnie świetny psychiczny reset.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:26   #4
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Akcja motywacja, szczęścia kreacja!

Melduję się po dzisiejszym dniu. 4 zrównoważone posiłki, duużo warzyw, ciemne pieczywo i razowy makaron oraz duużo wody mineralnej. Mam się świetnie. Nadal Therm Line Fast daje mi dużo energii, by wytrwać w moim postanowieniu
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 21:32   #5
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Akcja motywacja, szczęścia kreacja!

Już prawie dwa tygodnie mija odkąd przyjmuję ThermLine Fast łącząc go ze zdrową i niskokaloryczną dietą oraz ćwiczeniami.
Jestem już po pierwszym ważeniu i muszę przyznać, że wynik mnie zaskoczył. Bardzo się cieszę z efektów i czuję znaczną różnicę w ciele, jest znacznie luźniej w ubraniach.
Cały czas odczuwam dużą dozę energii, mam też świetny humor. Wiem, że konsekwencja w połączeniu z ThermLine działa cuda.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:37   #6
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Akcja motywacja, szczęścia kreacja!

Czas tak szybko mija... ale i dzięki temu wzrasta motywacja.
Moje dotychczasowe wyniki dały mi takiego "powera", że wytrwałam przez całe Święta w myśl moich dietetycznych postanowień. Żadnego makowca, paschy, sernika. Wbrew pozorom nie było to trudne, wiedziałam, że lepiej w ogóle nie spróbować, bo potem trudno się zatrzymać. Osiagnięte rezultaty sprawiły, że chcę więcej i więcej ubytku w kilogramach!
Jadłam więc niskokalorycznie i zdrowo co wpłynęło na to, że miałam duużo energii. Przełożyło się to na aktywność fizyczną, bo ciepłe dni świąteczne sprawiły, że wyciągnęłam rower i... przepadłam na kilka godzin. Uwielbiam jazdę na rowerze, czuję się wtedy szczęśliwa, gdy pokonuję opór powietrza, czuję pracujące mięśnie i mogę oglądać wszystko wokoło.
Podczas tego miesiąca zdecydowałam, że moje ulubione dyscypliny sportu to rower oraz ćwiczenia z choreografią. Zamiast zmuszać się do tego czego nie lubię np. gier zespołowych wolę spalać kalorie w tańcu lub pedałując. Sport jest świetny tylko trzeba wybrać ulubioną jego formę.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 21:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.