Agencje pracy tymczasowej-opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 00:33   #61
jovi49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Ja wolę szukać na własną rękę. Teraz mogę robić jak chce, co chce i kiedy chce
jovi49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:37   #62
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Ja znalazłam w agencji pracy LSJ. Szukałem dosyć długo w miarę dobrze płatnej w hotelarstwie(moja branża) ale w końcu się udało
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:59   #63
Norisa612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

NIE! NIE! NIE!

Pracowałam w jednej agencji na kasie. Nie polecam!

Idąc na rozmowę nie zostałam poinformowana o przyniesieniu jakichkolwiek dokumentów m.in. zaświadczenia, że uczę się bądź legitymacje ( której jeszcze nie otrzymałam), aby móc dostać większa stawkę. W każdym bądź razie dostałam od razu umowę do podpisania i miałam zaznaczyć, że uczę się, a jak przyniosę dokument potwierdzający to stawka zostanie zmieniona na wyższą. Oczywiście powiedziano mi, że będzie ona zmieniona od dnia podpisania umowy.
Nie miałam przy sobie również numeru konta bankowego więc musiałam je dostarczyć chociażby drogą mailową. Nie spodziewałam się, że idąc na rozmowę dostanę na dzień dobry umowę do podpisania, więc nie byłam przygotowana.
Tego samego dnia zostałam wysłana na szkolenie, a że szybko ogarnęłam kasę to wpisali mi jako normalne godziny pracy. Trafiłam akurat do super sklepu
Wieczorem wysłałam im maila z numerem konta bankowego, a po paru dniach dostarczyłam zaświadczenie ze szkoły. Miałam tez przyjść po strój, tzn koszulkę i identyfikator, za który jak się okazało miałam zapłacić 20zł.

Przyszedł dzień wypłaty. Pieniędzy jak nie było tak i nie ma...a że dzień, do którego miały dojść wypadał w niedziele to mogły przyjść w poniedziałek. Poniedziałkowy wieczór pieniędzy nadal brak. Piszę do nich, że nie otrzymałam jeszcze wypłaty i czy przekazali w ogóle mój numer konta do księgowej. "Oczywiście wszystko zostało przekazane. Pewnie jutro będą już pieniążki" Po jakimś czasie dostaję wiadomość, że mojego numeru konta nie ma w systemie, bo księgowi olali mojego maila. Więc pieniądze poszły przekazem pocztowym. W głowie tylko ironiczna myśl "super" zwłaszcza, że mam listonosza, który parę razy podpadł i było na niego wiele różnych skarg! Do tego ciekawe na jaki adres wysłał, bo meldunek mam w innym mieście. Jak na ironię przyszło rzecz jasna, że na meldunkowy. Pieniądze pojawiły się tydzień po terminie. Tylko, że jakoś mało. Okazało się, że stawki mi nie zmienili. Do tego przez to, że olali mojego maila z numerem konta i wysłali pocztą to ja musiałam ponieść koszta z tym związane, czyli pensje za 2 dni pracy.

Ogólnie nie polecam, nie informują o wielu sprawach, niektóre zatajają. Mówią jedno, a robią drugie.
Norisa612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:17   #64
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Słuchajcie, nigdy nie można generalizować. Ja mam dobre doświadczenia z moją ulubiona agencją DNA, także ich agencją pracy tymczasowej w warszawie. Jeśli firma jest duża i solidna to wtedy oferty też są dobre. Tu pracowałam jako recepcjonistka i jako tłumaczka na targach, za każdym razem stawki były bardzo, bardzo dobre. Warto próbować a nie od razu wszystko przekreślać.

Edytowane przez ma24
Czas edycji: 2016-02-25 o 15:54
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 18:49   #65
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

słowem wstępu chciałabym stwierdzić, że porównywanie agencji pracy tymczasowej to jak wybór między hiv, a aids poniżej wspominam tylko o rzeczach, które są zależne stricte od agencji (pomijam więc aspekty typu atmosfera w sklepie, kierownik sklepu etc)

1. gruppo trade service/gts - pieniądze zawsze na czas, nieogarnięty zapominalski koordynator, problemy z dokumentami (podpisywanie umowy w jednej kopii, odwlekanie podpisania wypowiedzenia)
2. work&profit - koordynator i sprawy papierkowe bez zarzutu, ale wypłata nie na czas i nie widzą w tym nic złego... tak więc, jeśli ktoś jest w podbramkowej sytuacji i potrzebuje pieniędzy "na już" (tzn. mieć je na koncie dwudziestego któregoś tam następnego miesiąca), to może się przejechać

Edytowane przez okapi
Czas edycji: 2016-01-25 o 16:07
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 14:49   #66
sztefiroch
Przyczajenie
 
Avatar sztefiroch
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Dziwne te porównania Pana wyżej....ja korzystałem z usług agencji pracy Rowena. Musiałam poczekać jakiś czas ale szybko znaleźli coś konkretnego.

Edytowane przez sztefiroch
Czas edycji: 2016-03-18 o 14:51
sztefiroch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:12   #67
kamataj
Przyczajenie
 
Avatar kamataj
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Zależy od agencji, bo prawda jest taka, że u nas w kraju założenie jej nie jest problemem. Ale jak ktoś już jest na rynku i ma oferty od różnych pracodawców, to pozostaje odkładnie przeczytać umowę i w zasadzie nie ma się czego obawiać.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kamataj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 22:57   #68
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez jovi49 Pokaż wiadomość
Ja wolę szukać na własną rękę. Teraz mogę robić jak chce, co chce i kiedy chce

Jak idziesz do pracy to nie mozesz sobie robic co chcesz itd. Tak czy inaczej musisz sie komus podporzadkowac. A z dwojga zlego chyba lepiej to zrobic z agencją, bo przynajmniej masz umowe i wiesz, ze nikt cie nie oszuka. Moj pierwszy wyjazd mialam w marcu z /reklama/ i mysle, ze po majówce zdecyduje sie na kolejny. Nie mialam zadnych trudnosci za granica, zalatwili mi fajna oferte pracy jako opiekunka

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2017-04-20 o 18:35 Powód: reklama
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 15:53   #69
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Z takich, które rzadziej się pojawiają agencja pracy tymczasowej staff partners - https://www.staffpartners.pl/

W mojej obecnej firmie kilka osób przeszło po okresie pracy tymczasowej, zresztą mówię od strony pracowników bardzo chwalą kontakt i możliwości jakie agencja im daje, zresztą z tego co szef mówi też jest zadowolony o czym może świadczyć, że spora część osób, które przychodzą z agencji są potem zatrudniane wiec jest dobra selekcja.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 11:50   #70
Grazka83_
Przyczajenie
 
Avatar Grazka83_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Korzystałam z ofert agencji tymczasowej, ale jak miałam 19 lat i szukałam pracy na wakacje. Dostawałam mniej niż normalnie, bo wiadomo agencja zabiera sobie jakieś procent, ale na tamte czasy nie przeszkadzało mi to. Teraz mając o wiele więcej lat nie poszłabym na to. Zawsze sama szukam pracy. Myślę, że to jest dobra opcja dla młodych ludzi, którzy dopiero co szukają nowego doświadczenia
__________________
Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami.
Grazka83_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 20:27   #71
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez Grazka83_ Pokaż wiadomość
Korzystałam z ofert agencji tymczasowej, ale jak miałam 19 lat i szukałam pracy na wakacje. Dostawałam mniej niż normalnie, bo wiadomo agencja zabiera sobie jakieś procent, ale na tamte czasy nie przeszkadzało mi to. Teraz mając o wiele więcej lat nie poszłabym na to. Zawsze sama szukam pracy. Myślę, że to jest dobra opcja dla młodych ludzi, którzy dopiero co szukają nowego doświadczenia

Zgadzam sie z tobą, są to dobre opcje dla młodych ludzi ktorzy dzieki pośrednictwu pracy mają warunki jasne i klarowne, ja np. dzieki temu nauczylam sie dbania o formalnosci, dokumenty, o pieniądze, w ogole o swoje. Pracowalam na 1 i 2 roku studiów za posrednictwem THR partner, sporo sie wtedy nauczylam, podstaw pracy i mysle ze dzieki temu jestem tez bardziej wytrzymała i obeznana na rynku. Mam dobre doświadczenie z pośrednictwem pracy w Wawie i czasem dziwie sie ze niektorzy wylewaja na agencje pośrednictwa tone jadu. A prawda jest taka, ze ludzioe często nie chcą sieprzyznać do tego, że nie dopełnili formalnosci albo nie zgosili sie do pracy, znam i takich. A pretensje mają juz do firmy pośredniczącej, eh eh.
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 14:06   #72
iwonaa54
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

ja byłam zatrudniona przez firmę /reklama/ polecam, wszystko było ok, jasne warunki

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-12-13 o 14:49 Powód: reklama
iwonaa54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 08:47   #73
jolajola321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

polecam ci /reklama/jasne warunki bez żadnych haczyków

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-12-17 o 14:23 Powód: reklama
jolajola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 07:49   #74
sztuka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Kilka lat temu korzystałem z usług agencji otto. Bardzo mi się spodobało, jestem na prawdę bardzo zadowolony. Obsługa na dobrym poziomie, warunki pracy też spoko, mają wiele dobrych ofert, każdy może znaleźć coś dla siebie
sztuka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 11:50   #75
wasiukarolina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Od siebie polecam agencję /reklama/, dobra stawka

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-11-15 o 21:59 Powód: reklama
wasiukarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 14:21   #76
KamilaMroz32
Przyczajenie
 
Avatar KamilaMroz32
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 11
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Raz pracowałam przez pośrednictwo jednej takiej agencji. Słaba organizacja, spory procent potrącali z wypłaty i szybko się od nich zawinęłam. Lepiej samemu sobie czegoś poszukać i pracować tylko na swój rachunek.
KamilaMroz32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 16:23   #77
traceyy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Cytat:
Napisane przez kamataj Pokaż wiadomość
Zależy od agencji, bo prawda jest taka, że u nas w kraju założenie jej nie jest problemem. Ale jak ktoś już jest na rynku i ma oferty od różnych pracodawców, to pozostaje odkładnie przeczytać umowę i w zasadzie nie ma się czego obawiać.
Osobiście bardzo się wzbraniałam przed skorzystaniem z usług agencji pracy, upierałam się przez dłuższy czas, że pracę znajdę sama, na własną rękę. Straciłam tylko czas Prawda jest taka, że dobra agencja potrafi znacznie skrócić czas szukania takiej pracy, ja przy wyjeździe do Niemiec korzystałam z /reklama/ i byłam bardzo zadowolona. Sama umowa była dobrze skonstruowana, a warunki pracy zdecydowanie lepsze niż u nas w kraju :P

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2020-02-10 o 21:41 Powód: reklama
traceyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 12:20   #78
wasiukarolina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Ile ludzi tyle opinii, dla niektórych każda agencja będzie zła. Ja jeżdżę przez /reklama/już parę lat i zmieniają się na lepsze. Mają dużo ofert i płacą na czas, więc ich polecę. teraz też planuję wrócić przez nich.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2020-04-30 o 13:11 Powód: reklama
wasiukarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 12:25   #79
Abba24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 4
Dot.: Agencje pracy tymczasowej-opinie

Jeżeli jesteście z Gdyni lub okolic to polecam zdecydowanie /reklama/ ja dzięki nim znalazłem pracę jako brygadzista w Niemczech.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2022-02-07 o 19:13 Powód: reklama
Abba24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 13:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.