motylek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 21:20   #31
mp2088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 96
Dot.: Kupiłam motylka :)

Oj, troszke sie zapuscilam w tym watku..
Co do tego, ktory to motylek no to NIE na baterie tylko tak jak wspomniala Limonka chodzi mi o agrafke
Hmm.. w sumie jakos sama sobie poradzilam.. uda bola, ale juz sie wyuczylam bo wczesniej tez kolana mnie bolaly:/
Tylko musze czesciej cwiczyc bo chyba nigdy sie jakis efektow nie doczekam i chyba tez z rekami sporobuje
mp2088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 22:39   #32
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Kupiłam motylka :)

Cytat:
Napisane przez mp2088
Oj, troszke sie zapuscilam w tym watku..
Co do tego, ktory to motylek no to NIE na baterie tylko tak jak wspomniala Limonka chodzi mi o agrafke
Hmm.. w sumie jakos sama sobie poradzilam.. uda bola, ale juz sie wyuczylam bo wczesniej tez kolana mnie bolaly:/
Tylko musze czesciej cwiczyc bo chyba nigdy sie jakis efektow nie doczekam i chyba tez z rekami sporobuje
ech ja mam tak samo... zanim uda mi sie przyjac odpowiednia pozycje to mija kupa czasu, potem zegne dwa razy i wmawiam sobie ze bede cwiczyla "pozniej" ale jakos mi sie nie chce...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:47   #33
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs up Dot.: Kupiłam motylka :)

Hejka dziewczyny !
Ja mam tego motylka już troche czasu...(agrafkę tzw.) -jest świetna jeśli chodzi o wewnętrzna strone ud. Jak ćwiczę?
Siadam wygodnie na skraju łóżka, wkładam go między nogi -odcinek tużnad kolanami i ściskam.
Robię 2 lub 3 serie po 15 razy albo jak mi sie przypomni to jednorazowo np. 40 razy ściskam. Są efekty-mam jędrną wewnetrzną strone ud (nie galaretkę ). Po kilku dniach juz twardnieja nóżki...
Na zewntrzną stronkę ud nie ćwiczę bo jest strasznie niewygodnie...wyślizguje mi się spod kolnana.
Polecam na wewnętrzna stronę ud...naprawdę...
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:31   #34
mp2088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 96
Dot.: Kupiłam motylka :)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
ech ja mam tak samo... zanim uda mi sie przyjac odpowiednia pozycje to mija kupa czasu, potem zegne dwa razy i wmawiam sobie ze bede cwiczyla "pozniej" ale jakos mi sie nie chce...
Heh Ja tez czesto sobie wmawiam:P Czasem moze i sie przyloze, ale zwykle to zapominam a jak mi sie nie chce to tylko patrze na tego "motylka" i wlasnie wmawiam sobie ze .. "a moze jutro.."

Monia-22: dzieki za wskazowki.. hmm.. sprobuje.. w koncu to nie jest tak duzo..
ale moze jutro zaczne
ahhh.. potrzebuje motywacji.. ktorej narazie brak.. znudzenie feriami, ktore juz sie niestety koncza
mp2088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 07:48   #35
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Kupiłam motylka :)

kurde muszę sobei takie coś sprawic
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:44   #36
alicja dec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kupiłam motylka :)

niedziała lepsze są ćwiczenia
pozdrowienia
alicja dec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:48   #37
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Kupiłam motylka :)

Cytat:
Napisane przez alicja dec
niedziała lepsze są ćwiczenia
pozdrowienia
Jeśli motylek nie działa u Ciebie, to inne ćwiczenia też nie zadziałają, bo zasada ćwiczenia jest dokładnie taka sama
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 14:45   #38
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kupiłam motylka :)

Ja tez mam takiego motylka juz od dawna,ale zupelnie o nim zapomnialam.. Tak sobie mysle, ze moze sie za niego wezme... Bo uda mam tragiczne... Powiedzcie dziewczyny czy mozna codziennie na nim cwiczyc..??<nie chce zeby mi sie bardzo miesnie rozbudowaly i byly szersze niz sa>
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:09   #39
Miss Magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Smile motylek

witam drogie panie. planuje zakup motylka - takiego podobnego, jaki byc pokazywany w reklamie telemango - abgymnic podajze sie nazywal. czy ktoras z was uzywala go i czy widac po nim efekty? planuje uzywac go na brzuchu, aby powstal mi kaloryferek aha. ile czasu powinno sie go uzywac, jak czesto, itp.? za odpowiedzi z gory dziekuje.
Miss Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 17:38   #40
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: motylek

hm...wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tego czy masz miesnie na brzuchu i jaka masz warstwe tluszczyku ale nie wiem czy to jest najlepszy pomysl...to jest taki pol srodek do osiagniecia celu, cwiczenia i dieta sa o wiele lepszym spoosbem. moja trenerka fitness mowila mi kiedys, ze to urzadzenie pobudza miesnie ale nie tak jak robia to cwiczenia, nie 'doglebnie', wiec raczej kaloryferka to ja po takim czyms bym sie nie spodziewala... lepiej przylozyc sie do normalnych cwiczen. w mango wszystko wyglada cudownie ale fakty jednak czesto sa rozbierzne z tym co oni tam pokazuja. wydaje mi sie ze powinnas jednak cwiczyc brzuszki i stosowac zdrowe odzywianie sie, a to urzadzonko traktowac jako dodatek do codziennych cwiczen.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 10:58   #41
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Question Motylek~>Efekty

Hej. W jakim czasie i jakie efekty osiagnelyscie po motylku/agrafce??
jak czesto z nim cwiczylyscie??
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 12:17   #42
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Motylek~>Efekty

Poczytaj tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=motylek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=motylek
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:15   #43
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kupiłam motylka :)

Jak można na tym ćwiczyć zewnętrzną część ud?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:56   #44
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Kupiłam motylka :)

Swego czasu cwiczylam miesiac z kawalkiem. Codziennie po 10 min jednorazowo. 5 sekund zacisku 3 rozluznienia i tak przez 10 min. Na poczatku było baaaardzo ciężko ale efekty były super. Wewnętrzna strona ud wymodelowana już po miesiącu! I obwód ud poleciał z 56 na 52 Nieststy to było dawno. Terazkupiłam nowego motylka i do tego stepper i cwicze od wczoraj Trzymam kciuki za Ciebie, proszę trzymaj za mnie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:34   #45
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kupiłam motylka :)

No to trzymamy za siebie kciuki!! 4cm to naprawdę ładny wynik!!
Wlasnie się astanawialam, jak dobrze ćwiczyć na motylku...Myślałam, że tylko ściskać go nogami i rozluźniać...Ale z tego co piszesz, to widzę że zatrzymywałaś ściśnięte nogi parę sekund No, może to i lepiej...Spróbuję tak, może efekty będą
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 00:45   #46
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: Kupiłam motylka :)

Wow ! To nieźle, super wynik. Mój motylek zakurzony leży sobie gdzieś od roku, ale w tej sytuacji chyba go wyciągnę i zacznę używać. Oby nie zabrakło nam wytrwałości !

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Swego czasu cwiczylam miesiac z kawalkiem. Codziennie po 10 min jednorazowo. 5 sekund zacisku 3 rozluznienia i tak przez 10 min. Na poczatku było baaaardzo ciężko ale efekty były super. Wewnętrzna strona ud wymodelowana już po miesiącu! I obwód ud poleciał z 56 na 52 Nieststy to było dawno. Terazkupiłam nowego motylka i do tego stepper i cwicze od wczoraj Trzymam kciuki za Ciebie, proszę trzymaj za mnie
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:12   #47
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Kupiłam motylka :)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
No to trzymamy za siebie kciuki!! 4cm to naprawdę ładny wynik!!
Wlasnie się astanawialam, jak dobrze ćwiczyć na motylku...Myślałam, że tylko ściskać go nogami i rozluźniać...Ale z tego co piszesz, to widzę że zatrzymywałaś ściśnięte nogi parę sekund No, może to i lepiej...Spróbuję tak, może efekty będą
Na początku poprostu zaciskałam i odciskałam, aledopiero jak zaciskałam na dłuższą chwilę czułam, że mięśnie pracują, także polecam ten sposób
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:01   #48
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Kupiłam motylka :)

z mamą kupiłyśmy sobie trzy dni temu motylka. i mam nadzieje, że cos to pomoze, bo praktycznie co zlapie wolna chwile, to biore sprzet i cwicze bardzo duzo tego przez dzien wychodzi.
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:04   #49
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: motylek

Cytat:
Napisane przez volunteer Pokaż wiadomość
hm...wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tego czy masz miesnie na brzuchu i jaka masz warstwe tluszczyku ale nie wiem czy to jest najlepszy pomysl...to jest taki pol srodek do osiagniecia celu, cwiczenia i dieta sa o wiele lepszym spoosbem. moja trenerka fitness mowila mi kiedys, ze to urzadzenie pobudza miesnie ale nie tak jak robia to cwiczenia, nie 'doglebnie', wiec raczej kaloryferka to ja po takim czyms bym sie nie spodziewala... lepiej przylozyc sie do normalnych cwiczen. w mango wszystko wyglada cudownie ale fakty jednak czesto sa rozbierzne z tym co oni tam pokazuja. wydaje mi sie ze powinnas jednak cwiczyc brzuszki i stosowac zdrowe odzywianie sie, a to urzadzonko traktowac jako dodatek do codziennych cwiczen.
właśnie. a wg mnie takie spalenie tłuszczu bez wysilku to jak jedzenie i nie czucie smaku, jak sie samemu dojdzie do wymarzonych wymiarow (w miare mozliwosci oczywiscie) to jednak czuc smak tej satysfakcji, że sie dalo zmobilizowac i wziąć za siebie.
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 18:47   #50
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: Kupiłam motylka :)

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Swego czasu cwiczylam miesiac z kawalkiem. Codziennie po 10 min jednorazowo. 5 sekund zacisku 3 rozluznienia i tak przez 10 min. Na poczatku było baaaardzo ciężko ale efekty były super. Wewnętrzna strona ud wymodelowana już po miesiącu! I obwód ud poleciał z 56 na 52 Nieststy to było dawno. Terazkupiłam nowego motylka i do tego stepper i cwicze od wczoraj Trzymam kciuki za Ciebie, proszę trzymaj za mnie



Naprawde w miesiac udało Ci sie stracic 4 cm??a nie zrobiły Ci sie muły takie tzn miesnie sie nie napakowały i nie czułas ze masz spodnie ciasniejsze??Bo ja ostatnio pocwiczyłam tzn bieganie w miejscu troche na twisterze i takie poł przysiady---przez 2 dni i dzisiaj mam nogi napompowane czy to zejdzie:-/to niemozliwe zeby w dwa dni miesnie wyrobic hcyba co:-/Nie chce miec takich efektów bo spodnie ciasniejsze a ja chce schudnac z nog a nie wiem na czym mam juz cwiczyc:-(Ale Ci zazdrosze ja mam duzo tłuszczu po wew.stronie ud noi zew.troche takie jakby wałeczki nierównosci sie robiły od tyłka:-/ogolnie brzydkie uda mam i radzisz mi ta agrafke czy raczej nie
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.