Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 01:36   #1
miodek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze


Witam, mam dość niestypowe pytanie a zarazem dość krępujące, Biorę tabletki Cilest już od 3 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Po przerwie na miesiączke wziełam pierwszą tabletke w środę o godz. 22 tak jak zwykle , (a że zdechł mi piesek na poprawienie samopoczucia tak ok. 3 w nocy wziełam 1 tabletkę z Dopalaczy LOVED UP , a około 5 rano doszło do zbliżenia. Potem nad ranem było mi bardzo źle nie mogłam spać i strasznie się męczyłam.

Dodam jeszcze przeciwskazania tej tabletki

Produkt nie jest zalecany dla kogokolwiek, kto bierze przepisane przez lekarza lekarstwa, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, osób z wysokim ciśnieniem krwi, osób z chorobami tarczycy i/lub serca, osób z cukrzycą, osób z chorobami umysłowymi, osób stosujących inhibitory MAO (monoaminooksydazy), środki i leki antydepresyjne, lub jakiekolwiek inne lekarstwa na receptę. Jeżeli dojdzie do spożycia nie wolno prowadzić żadnych pojazdów i operować maszynami mechanicznymi. Nie łączyć z alkoholem, lekami i narkotykami.

Skład tej tabletki :
Amino Acid Complex
Gelatin (Capsule Shell)
Cola Vera
1-(4-fluorophenyl)piperazine

Niewiem czy ta tabletka nie wpłyneła na skuteczność Cilestu , bardzo się obawiam bo mam dopiero 20 lat. Choć nic nie pisze o tabletkach antykoncepcyjnych , ale pisze o ,, jakichkolwiek innych lekarstwach na receptę,, niewiem jak to rozumieć i czy powinnam się czegoś obawiać. Bardzo proszę o odpowiedź.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-26 o 07:07 Powód: odtworzenie treści zniszczonej przez autorkę
miodek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:54   #2
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez miodek20 Pokaż wiadomość

Dodam jeszcze przeciwskazania tej tabletki

Produkt nie jest zalecany dla kogokolwiek, kto bierze przepisane przez lekarza lekarstwa, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, osób z wysokim ciśnieniem krwi, osób z chorobami tarczycy i/lub serca, osób z cukrzycą, osób z chorobami umysłowymi, osób stosujących inhibitory MAO (monoaminooksydazy), środki i leki antydepresyjne, lub jakiekolwiek inne lekarstwa na receptę. Jeżeli dojdzie do spożycia nie wolno prowadzić żadnych pojazdów i operować maszynami mechanicznymi. Nie łączyć z alkoholem, lekami i narkotykami.

(...)

Niewiem czy ta tabletka nie wpłyneła na skuteczność Cilestu , bardzo się obawiam bo mam dopiero 20 lat. Choć nic nie pisze o tabletkach antykoncepcyjnych , ale pisze o ,, jakichkolwiek innych lekarstwach na receptę,, niewiem jak to rozumieć i czy powinnam się czegoś obawiać. Bardzo proszę o odpowiedź.
Och...Boże widzisz to i nie grzmisz...
Odpowiedź masz - wytłuszczonym drukiem.
Kobieto masz Ty ROZUM?? Masz 20-lat, a zachowałaś się jak 15-letnia gówniara!
Owszem masz się czego obawiać, gdyż niezłą mieszankę "wybuchową" zażyłaś...
A co do skuteczności - to nie wiem, ale skoro na dopalaczach jest napisane żeby nie łączyć z innymi lekami to zapewne wchodzi w reakcję z lekami.
Tyle - następnym razem zastanów się z 10razy, czy warto robić takie głupoty.
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:30   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Minęło 5 godzin między tymi tabletkami, nie powinno się nic stac.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:39   #4
monarS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez anulcia_88 Pokaż wiadomość
Och...Boże widzisz to i nie grzmisz...
Odpowiedź masz - wytłuszczonym drukiem.
Kobieto masz Ty ROZUM?? Masz 20-lat, a zachowałaś się jak 15-letnia gówniara!
Owszem masz się czego obawiać, gdyż niezłą mieszankę "wybuchową" zażyłaś...
A co do skuteczności - to nie wiem, ale skoro na dopalaczach jest napisane żeby nie łączyć z innymi lekami to zapewne wchodzi w reakcję z lekami.
Tyle - następnym razem zastanów się z 10razy, czy warto robić takie głupoty.



Moja droga intelektualna bombo...
Pozazdorścić twojej wypowiedzi
Ciekawi mnie tylko jak długo myślałaś nad odpowiedzią
z tego co mi wiadomo na forum jeżeli ktoś pyta normalnie to mu się odpisuje w taki sam sposób
Te wasze "debilne" sposoby odpowiedzi (pisze "wasze" ponieważ jest cała rzesza przemądrzałych na wyrost za***i$cie inteligentych pustaków, które myślą że w ten sposób pomagają....) na forach są tak puste, że dziwie sie moderatorowi o pozwoleniu na wyświetlanie takich bzdetów....
Normalnie to tak zabłysłaś swą INTELIGENCJĄ że przeczytałaś przeciwwskazania i nawyzywałaś jakąś biedną dziewczyne ty jesteś mądra?? A może dziewczyna miała naprawde problem ??
Pomyśl czasem zanim cokolwiek napiszesz...
A co do dopalaczy to prosze cie wpisz sobie składniki w jakiś słownik bo nie sądze że znasz łacine i zobacz co to jest a przeciwskazania są po to żeby prawo nie czepiało się dystrybutorów..... tu Bóg powinien grzmieć....



A co do pytania Miodka20 to ten dopolacz nie koliduje z tabletkami ponieważ jest to :
-białko
-ekstrakt podobny do kofeiny
-żelatyna
-lek wzacniający pracę mózgu


Pozdrawiam

Edytowane przez monarS
Czas edycji: 2010-08-25 o 12:51
monarS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 13:15   #5
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Nie martw się, skuteczności tabletek anty to nie powinno w żadnym razie zaszkodzić.
Odnośnie tych leków, chodzi o to, żeby osoby o pewnych konkretnych schorzeniach, zwłaszcza sercowo- naczyniowych, nie narobiły sobie biedy, ponieważ w ich przypadku podniesienie ciśnienia krwi może być groźne. No a wiadomo, matki karmiące i kobiety w ciąży w ogóle nie powinny takich świństw zażywać. U Ciebie żadne katastrofy nie mogą mieć miejsca

Natomiast odnośnie wypowiedzi anulcia_88, to mam dla Ciebie, anulciu, propozycję. Kup sobie, dziewczyno, maczetę albo miecz obosieczny i wiesz co? Za każdym razem, jak Ci się coś na forum nie spodoba, to zapytaj autora wątku o adres, jedź do niego i skróć go o głowę. Twoja frustracja jest taka widocznie ogromna, że chyba tylko tak mogłabyś ją rozładować. Co Ci z tego, że dziewczyna zapytała na forum o coś, co ją martwi? Jak masz ją obrzucać inwektywami to idź na pocztę, kup kopertę bąbelkową i powyciskaj sobie bąbelki. Jako radzi super-niania w TVN-ie, zamiast wywyższać się i obrażać innych. Nie wspomnę już o tym, że autorka wątku pytała TYLKO o skuteczność tabletek antykoncepcyjnych w powyższym przypadku, a nie o swoje zdrowie ogólnie. Twoja teoria na temat mieszanki wybuchowej była tu nie na miejscu, jak i zachowanie.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:07   #6
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

łohoho, co za dym.

gratuluję pomysłu wzięcia dopalacza na pociechę po zdechłym psie z tabletkami to raczej nie koliduje.

monarS - zgłosiłam za te 'przemądrzałe na wyrost za***i$cie inteligentne pustaki'
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:53   #7
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
łohoho, co za dym.

gratuluję pomysłu wzięcia dopalacza na pociechę po zdechłym psie z tabletkami to raczej nie koliduje.

monarS - zgłosiłam za te 'przemądrzałe na wyrost za***i$cie inteligentne pustaki'
ech najbardziej smieszy mnie krytyka u innych za to, co mamy dokladnie w sobie albo i gorzej jak tu :d
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 16:01   #8
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

W szpitalach zdarzają się ofiary z powikłaniami po dopalaczach, nie szkoda Ci ryzykować własnym zdrowiem?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:33   #9
miodek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Post Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
W szpitalach zdarzają się ofiary z powikłaniami po dopalaczach, nie szkoda Ci ryzykować własnym zdrowiem?



Owszem szkodzi ale zrozum wziełam to po raz pierwszy i ostatni nigdy wczesniej nie miałam styczności z takimi rzeczami i jestem przeciwna temu, piszecie tu jak bym wzieła conajmniej pare gram amfetaminy a ja tylko wzielam tabletke na poprawienie humoru(co mi wcale nie pomoglo a w ręcz przeciwnie zaszkodziło bo jak napisałam czulam sie strasznie) . Ja rozumiem umoralnianie ze zdrowie i tak dalej , ja rozumiem ale nie o to mi chodziło chciałam poprostu uzyskac odpowiedź na moje pytanie a zostalam zbesztana ze co to ja nie robie to nie o to chodzi. A tak naprawde powaznie potraktowała moj problem tylko Juliett , o takie odpowiedzi mi chodziło normalne poprostu normalne....a nie jechanie po mnie
miodek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:21   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Droga autorko, zastanów się jakim cudem miał Ci pomóc lek POBUDZAJĄCY? Przecież nic w tym dziwnego, że się "męczyłaś" i nie pomógł Ci na bezsenność. Nie wiem też jak miało Ci to pomóc na "żałobę" po psie. To co wzięłaś to przecież nie antydepresant, nie uspokajacz, tylko dopalacz! To nie poprawia humoru.

Na przyszłość jak już chcesz coś zażywać w takiej sytuacji - zadbaj żeby chociaż dawało efekt, którego chcesz, a nie wręcz przeciwny

Z tabletkami nie wiadomo, bo tenAmino Acid Complex może być pozyskiwany z ziół, co znaczy, że może trafił się tam jakiś dziurawiec, na przykład...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-08-25 o 17:23
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:45   #11
miodek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Post Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Droga autorko, zastanów się jakim cudem miał Ci pomóc lek POBUDZAJĄCY? Przecież nic w tym dziwnego, że się "męczyłaś" i nie pomógł Ci na bezsenność. Nie wiem też jak miało Ci to pomóc na "żałobę" po psie. To co wzięłaś to przecież nie antydepresant, nie uspokajacz, tylko dopalacz! To nie poprawia humoru.

Na przyszłość jak już chcesz coś zażywać w takiej sytuacji - zadbaj żeby chociaż dawało efekt, którego chcesz, a nie wręcz przeciwny

Z tabletkami nie wiadomo, bo tenAmino Acid Complex może być pozyskiwany z ziół, co znaczy, że może trafił się tam jakiś dziurawiec, na przykład...



Amino Acid Complex

Amino Acid's Complex zawiera w 100% ziołowe witaminy i mikroelementy,
preparat z precyzyjnie dobranym poziomem aminokwasów,
zwiększa dostarczanie składników energetycznych, budulcowych oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych,
podnosi poziom ludzkiego hormonu wzrostu HGH, którego produkcja po 21 roku życia systematycznie spada,
zwiększa wydolność organizmu, gwarantuje szybszą regenerację organizmu,
dodaje energii,
reguluje prawidłową ilość hormonów w organizmie – testosteronu, estrogenu, progesteronu i melatoniny,
opóźnia procesy starzenia się,
gwarantuje wolniejsze pojawianie się zmarszczek, siwych włosów,
utrzymuje prawidłowe funkcje seksualne.


Skład:Proprietary blend 176 550mg, Amino acid complex:, L-Arginine, L-Glutamine, L-Leucine, L-Lysine Hydrochloride, L-Isoleucene, L-Valine, L-Ornithine, Glycine, Tribulus Terrestris 12:1 ext 25mg, Colostrum 33% IGG 25mg, Gelatine (capsule shell), Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide.

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia. Nie stosować w trakcie ciąży i karmienia piersią. Preparatu nie powinny stosować osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami odżywiania.


Jak przeczytasz to wtedy odpowiedz mi na moje pytanie jezeli w ogole potrafisz.....
miodek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 19:41   #12
pinkired
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Ja Ci odpowiem.
Powiem tak, że niktóre dziewczyny miały rację i być może za mocno po Tobie pojechały...no cóż być może taka ich "uroda".
Też bralam tabletki - najpierw Yaz, ale miałam za dużo skutków ubocznych i przepisał mi lekarz Harmonet - po nich było wszytko ok.
Po zmianie przyszło krawienie z odstawienia, później drugie..., trzeciego nie było - ale za bardzo się nie przejęłam gdyż może się tak zdarzyć, a przy Yazie tak mi się przydarzyło więc się nie zaniepokoiłam...
ALE... nie pokojarzyłam faktów, że właśnie przy tym 3opakowaniu na imprezie (tabletki biorę ok.18-19) zażyłam jedno z tych gów***nych dopalaczy...(gdzieś ok.21-22),którymi mnie kumpel poczęstował - powiedział, że wszysko będzie ok - tylko niezła jazda i tyle...no i było FAAAAAJNIE i w ogóle. Po imprezie spędziłam noc z moim chłopakiem.
Po 4 opak. znowu nie było krwawienia z odstawienia...i poleciałam po test - wynik negatywny.
Ale po tygodniu nie dawało mi to spokoju i zrobiłam kolejny... wyszły DWIE kreski - nie mogłam w to uwierzyć...bo przecież BRAŁAM TABLETKI (zapomnienia, wymiotów, biegunki, innych antybiotyków nie było).
Biegusiem poleciałam do lekarza - potwierdził byłam w ciąży - 5tydzień...
I co?? Moje marzenia o studiach, plany na przyszłośc legły w gruzach... Przez JEDNEGO DOPALACZA...
Teraz czekam na moje maleństwo... Moja przyszłośc nieco się zmieni od tej wymarzonej i troszkę to bedzie musiało to wszytsko poczekać...

Autorko wątku napisałeś, że ten Amino Acid's Complex zawiera w 100% ziołowe witaminy - a powiedz mi czym są wg Ciebie te ziołowe witaminy??
Przecież dziurawiec to też zioło... Nie wiesz jakie są zawarte w tym gów*** zioła...
Nie masz wykazu co tam jest zawarte...
"Ziołowe witaminy" i tyle... pierwszy raz wogóle słysze o "ziołowych witamnach"...

Radzę Ci zrób sobie test po 14 dniach od tego feralnego zbliżenia... I następnym razem na smutki dobra jest czekolada...,a nie dopalacze...,które jak widać są wszechobecne i każdemu bez trudu dostępne...

Edytowane przez pinkired
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:43
pinkired jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:47   #13
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

niestety nie bardzo potrafię Ci odpowiedzieć.Przeczytałam wypowiedzi dziewczyn i chyba lepiej będzie zrobić ten test...
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 01:21   #14
Amens
Raczkowanie
 
Avatar Amens
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 113
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

przecież dopalacze są do kolekcjonowania, nie do zażywania xD
Amens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 07:09   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez miodek20 Pokaż wiadomość
Witam, mam dość niestypowe pytanie a zarazem dość krępujące, Biorę tabletki Cilest już od 3 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Po przerwie na miesiączke wziełam pierwszą tabletke w środę o godz. 22 tak jak zwykle , (a że zdechł mi piesek na poprawienie samopoczucia tak ok. 3 w nocy wziełam 1 tabletkę z Dopalaczy LOVED UP , a około 5 rano doszło do zbliżenia. Potem nad ranem było mi bardzo źle nie mogłam spać i strasznie się męczyłam.

Dodam jeszcze przeciwskazania tej tabletki

Produkt nie jest zalecany dla kogokolwiek, kto bierze przepisane przez lekarza lekarstwa, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, osób z wysokim ciśnieniem krwi, osób z chorobami tarczycy i/lub serca, osób z cukrzycą, osób z chorobami umysłowymi, osób stosujących inhibitory MAO (monoaminooksydazy), środki i leki antydepresyjne, lub jakiekolwiek inne lekarstwa na receptę. Jeżeli dojdzie do spożycia nie wolno prowadzić żadnych pojazdów i operować maszynami mechanicznymi. Nie łączyć z alkoholem, lekami i narkotykami.

Skład tej tabletki :
Amino Acid Complex
Gelatin (Capsule Shell)
Cola Vera
1-(4-fluorophenyl)piperazine

Niewiem czy ta tabletka nie wpłyneła na skuteczność Cilestu , bardzo się obawiam bo mam dopiero 20 lat. Choć nic nie pisze o tabletkach antykoncepcyjnych , ale pisze o ,, jakichkolwiek innych lekarstwach na receptę,, niewiem jak to rozumieć i czy powinnam się czegoś obawiać. Bardzo proszę o odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez miodek20 Pokaż wiadomość
Owszem szkodzi ale zrozum wziełam to po raz pierwszy i ostatni nigdy wczesniej nie miałam styczności z takimi rzeczami i jestem przeciwna temu, piszecie tu jak bym wzieła conajmniej pare gram amfetaminy a ja tylko wzielam tabletke na poprawienie humoru(co mi wcale nie pomoglo a w ręcz przeciwnie zaszkodziło bo jak napisałam czulam sie strasznie) . Ja rozumiem umoralnianie ze zdrowie i tak dalej , ja rozumiem ale nie o to mi chodziło chciałam poprostu uzyskac odpowiedź na moje pytanie a zostalam zbesztana ze co to ja nie robie to nie o to chodzi. A tak naprawde powaznie potraktowała moj problem tylko Juliett , o takie odpowiedzi mi chodziło normalne poprostu normalne....a nie jechanie po mnie
Rozumiem. Mi dzisiaj zdechła rybka, wciągnąłem kokę, poprawiłem amfą i właśnie robimy flaszkę z sąsiadem. Normalka...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:36   #16
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Dajcie już spokój dziewczynie.
Martwi się po prostu, normalne. I nie wyżywajcie się za tego psa, bo każdy teraz zgrywa twardziela, a jakby sam miał taką sytuację to by wył i szlochał i całe prześcieradło osmarkał.
Autorka zapewne wzięła LOVED UP na popęd seksualny, a nie na sen, wnioskuję po jego składzie. Jakby chciała iść spać, to wzięłaby persen, albo coś podobnego, oby nie coś z dziurawcem, typu deprim.
W każdym razie, minęło też przecież trochę czasu od wzięcia tabletki, pewnie się wchłonęła.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:49   #17
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Rozumiem. Mi dzisiaj zdechła rybka, wciągnąłem kokę, poprawiłem amfą i właśnie robimy flaszkę z sąsiadem. Normalka...


Do czego ten świat zmierza to ja nie wiem... Dopalacze dobre na wszystko!! Nie wiem czemu wszyscy się ich czepiają, przecież one pomagają nam w życiu


A tak na marginesie- o 3 w nocy wzięłaś dopalacza na poprawę nastroju po psinie...a skąd go miałaś..wnioskuję, że podał Ci facet z którym potem spałaś- żebyś już żałoby po psince nie miała....


Cilest wchłania sie ok 3-4 h więc nie powinno byc problemu.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:51   #18
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Zrób test po 14 dniach od stosunku lub test z krwi po 10 dniach.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:37   #19
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez monarS Pokaż wiadomość
Moja droga intelektualna bombo...
Pozazdorścić twojej wypowiedzi
Ciekawi mnie tylko jak długo myślałaś nad odpowiedzią
z tego co mi wiadomo na forum jeżeli ktoś pyta normalnie to mu się odpisuje w taki sam sposób
Te wasze "debilne" sposoby odpowiedzi (pisze "wasze" ponieważ jest cała rzesza przemądrzałych na wyrost za***i$cie inteligentych pustaków, które myślą że w ten sposób pomagają....) na forach są tak puste, że dziwie sie moderatorowi o pozwoleniu na wyświetlanie takich bzdetów....
Normalnie to tak zabłysłaś swą INTELIGENCJĄ że przeczytałaś przeciwwskazania i nawyzywałaś jakąś biedną dziewczyne ty jesteś mądra?? A może dziewczyna miała naprawde problem ??
Pomyśl czasem zanim cokolwiek napiszesz...
A co do dopalaczy to prosze cie wpisz sobie składniki w jakiś słownik bo nie sądze że znasz łacine i zobacz co to jest a przeciwskazania są po to żeby prawo nie czepiało się dystrybutorów..... tu Bóg powinien grzmieć....



A co do pytania Miodka20 to ten dopolacz nie koliduje z tabletkami ponieważ jest to :
-białko
-ekstrakt podobny do kofeiny
-żelatyna
-lek wzacniający pracę mózgu


Pozdrawiam
Zwykle mówiąc o samej sobie używasz formy "ona"?
"Intelektualna bombo", "zabłysłaś" wiedzą odpowiadając sama sobie
Wakacje...
Przy okazji- ban oznacza zakaz wstępu na forum, klonowanie konta pomoże jedynie uzyskać zmianę statusu z tymczasowego na stały
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 14:39   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Haha dobre.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:01   #21
ortie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

No trochę mi się tu przestaje podobać, ze względu na panujące nastroje.
Jakoś dziwnie sobie skaczecie do gardeł, nie wiadomo po co.
Nie ważne.

Mi się nasunęło pytanie: ile wchłania się novynette i jakie w ogóle tabletki, czy to na uspokojenie czy to przeciwbólowe można stosować?
Najlepiej pewnie żadne, a jeśli w ogóle to jakie?
ortie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:11   #22
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

tabletki antykoncepcyjne wchłaniają się ok. 4 godzin.

tabletki przeciwbólowe nie wpływają na ich skuteczność, uspokajające - nie wiem, pewnie zależy jakie.
poszperaj w wątku dot. interakcji antyków z innymi lekami.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:13   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Dziwna ta autorka, ja jej piszę, że nie wiadomo jak z tabletkami bo wśród nieznanych ziół może być np dziurawiec, a ona mi wytłuszcza fragment o ziołach i pisze, żebym przeczytała zanim się wypowiem...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 22:18   #24
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a dopalacze

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Droga autorko, zastanów się jakim cudem miał Ci pomóc lek POBUDZAJĄCY? Przecież nic w tym dziwnego, że się "męczyłaś" i nie pomógł Ci na bezsenność. Nie wiem też jak miało Ci to pomóc na "żałobę" po psie. To co wzięłaś to przecież nie antydepresant, nie uspokajacz, tylko dopalacz! To nie poprawia humoru.

Na przyszłość jak już chcesz coś zażywać w takiej sytuacji - zadbaj żeby chociaż dawało efekt, którego chcesz, a nie wręcz przeciwny

Z tabletkami nie wiadomo, bo tenAmino Acid Complex może być pozyskiwany z ziół, co znaczy, że może trafił się tam jakiś dziurawiec, na przykład...
zbakaj się
oooo admin Ci odpisał jea,kiedyś też taki dym zrobie
__________________
1. my
2. Kult!

Edytowane przez Seeensi
Czas edycji: 2010-08-26 o 22:20
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.