Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 12:48   #511
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Ledowe tez emituja uv. W koncu sam fakt ze zarowka jest led nie gwarantuje utwardzania
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 12:48   #512
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ale nie jest żarówką UV którą trzeba wymieniac co iles godzin. Działa na zasadzie promieni uv i dlatego jak pisałam wyżej utwardza nieledowe produkty.
Okej, po prostu się nie zrozumiałyśmy, chodziło mi tylko o to, że nie chcę lampy, która utwardza poprzez promienie UV, myślę, że LED to zdecydowanie zdrowszy wybór, dlatego szukam tylko takiej. No i tak jak pisałam, nie chcę jej używać od żadnych żeli, ani innych tego typu wynalazków nieledowych, zwykłe lakiery hybrydowe.

A mogę jeszcze zapytać o tą lampę "rogala" ? 12w. Jak taka lampa się spisuje i gdzie najlepiej ją kupić? przeglądam Alli, ale tyle tego jest, że można się pogubić.
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 12:51   #513
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Kazda lampa, czy to led czy tradycyjna uv, utwardza poprzez promienie uv!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 12:53   #514
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

Roses, ja juz spasowałam. Robi się telenowela jak u kasienki...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 12:54   #515
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Ehhhh... pasuje i ja
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:03   #516
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: Lampa LED

Okej, może trochę zamieszałam, przepraszam :P Po prostu myślałam, że skoro takie ledowe światło utwardza znacznie szybciej to działa jakoś inaczej? No bo jeżeli emituje to samo światło UV, to dlaczego, niektórych rzeczy może np. nie utwardzić? Może różnica jest w długości fali, promieniowaniu UVA, UVB? Wydaje mi się, że nie ma co pasować, po prostu trochę boję się tych lamp UV i szukam jakiejś (dla mnie) bezpieczniejszej alternatywy. Znalazłam, że istnieją lampy ledowe, po prostu nie wiem, może z głupoty, nie przyszło mi do głowy, ze też emitują normalne UV. Zastanawia mnie jedynie czym to się od siebie różni i jaką dawkę promieni nam to serwuje przy wykonywaniu jednorazowo manicure?

Próbuje znaleźć jakieś info na temat długości fali jaką emitują te lampy, ale nie specjalnie można się doszukać czegokolwiek.

I trochę nie rozumiem dlaczego "telenowela jak u kasieńki" ? Przeczytałam wątek, nie było nic na ten temat, mam wątpliwości, to chciałam zapytać

Edytowane przez Kyou
Czas edycji: 2015-10-23 o 13:04
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:22   #517
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Lampa LED

ale mętlik wprowadzacie

Hybrydy utwardzane są przez promienie UV - więc te LED'y nie są zdrowsze od innych żarówek tylko są pod pewnym względem identyczne. LED'y są o tyle lepsze, że wydzielają konkretnie wąską dość falę i aby zwiększyć szerokość trzeba zastosować różne LED'y ale to bezsensu w przypadku utwardzania hybryd, które wymaga tylko UV, dlatego LED jest wręcz idealne a to pozwala zaoszczędzić na WAT'ach i nie wymaga zastosowania innych lamp.

Czemu mostki są gorsze? Temu, że nie mają zadnej osłony oraz materiału, który odbija promienie i ponownie je skupia na paznokciu. Zastosowane materiały powinny odbijać ponad 90% (mylar ma takie osiagi) promieni, dzięki temu idzie zastosować mniej energii lub po prostu utwardzi paznokieć znacznie szybciej.


Czemu niektóre lampy LED są droższe? Prawda jest taka ze LED - LED'owi nie jest równy i trzeba zaglebiac sie w specyfikacje techniczne tylko ze pod paznokcie to nie ma co sie zastanawiac i lepiej to olać i brać najtansze :P różnica bedzie tylko taka, że jeden LED zrobi to szybciej a drugi wolniej, dlatego zawsze trzeba brac sprzet taki, ktory odbija światło dodatkowo.

I mówienie UV vs LED jest po prostu glupie ponieważ UV to promienie a LED to typ urządzenia dającego światło.

Edytowane przez cukierniczek
Czas edycji: 2015-10-23 o 13:29
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 13:22   #518
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Kiedys ktos madry pisal tu o dlugosciach fal w poszczegolnych lampach, ale nie pamietam kto i kiedy. Roznice sa na pewno, bo sa na rynku produkty nieutwardzalne w uv led np zele, ale sa tez specjalne linie zeli przystosowane do utwardzania w lampach ledowych.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:34   #519
Kyou
Raczkowanie
 
Avatar Kyou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
Dot.: Lampa LED

okej, bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Kyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:57   #520
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kiedys ktos madry pisal tu o dlugosciach fal w poszczegolnych lampach, ale nie pamietam kto i kiedy. Roznice sa na pewno, bo sa na rynku produkty nieutwardzalne w uv led np zele, ale sa tez specjalne linie zeli przystosowane do utwardzania w lampach ledowych.
Spojrzałam właśnie na długość fal UV.
Dlatego tak jak napisałam LED'y w odróżnieniu od innych źródeł światła mają wąską falę (aczkolwiek są wyjątki z szerokim spektrum ale to wiecej kosztuje). UV to jest spora różnica poniewaz od 100 do 400 - a LED daje różnice w okolicach ~30 (np 140-170 lub 360-380) zatem takie lampy powinny miec wiele różnych LED'ow o różnych długościach aby utwardzić, czyli trzeba zrobić pełne spektrum UV a prawdopodobnie tez nie moga tego uzyskac łatwo led'ami to uznali ze dodadzą zwykła lampe CCFL, której spektrum jest o wiele szersze.
W kazdym badz razie problem jest taki, że na żadnym lakierze/żelu etc nie pisze w jakiej fali się utwardza;p gdyby to było podane to mozna byłoby stworzyc urządzenie idealne, generujace tylko potrzebną falę.
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 16:22   #521
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lampa LED

dziewczyny doszedł dziś mój diament, kiedyś widziałam gdzieś post o tym jak zdjąć spód i też zdjęcia jak prawidłowo świeci żarówka ccfl, nie mogę znaleźć tych postów

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś złe przeczucie, że coś jednak jest nie tak z tą moją lampą.. Tylko część świeci... Utwardzać - utwardza, ale to pewnie same LEDy dają radę. W załączniku zdjęcia.

Czy otwierając ewentualny spór (bo chyba tak to się załatwia na ali?) warto wskazać od razu swoje oczekiwania (upust/dosłanie sprawnej żarówki) czy lepiej najpierw czekać na propozycję sprzedawcy?
mogłabyś wrzucić dokładniejsze zdjęcie jak świeci Twoja lampa? bez spodu? jak rozwiązała się sprawa na ali?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 17:17   #522
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Z tego co pamietam to w jednych sa srubki do odkrecania, a w innych gumowe zatyczki. A cos nie tak swieci twoja?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=52498759
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 21:16   #523
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
dziewczyny doszedł dziś mój diament, kiedyś widziałam gdzieś post o tym jak zdjąć spód i też zdjęcia jak prawidłowo świeci żarówka ccfl, nie mogę znaleźć tych postów

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



mogłabyś wrzucić dokładniejsze zdjęcie jak świeci Twoja lampa? bez spodu? jak rozwiązała się sprawa na ali?
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam to w jednych sa srubki do odkrecania, a w innych gumowe zatyczki. A cos nie tak swieci twoja?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=52498759
Moja lampa świeci obecnie tak jak lampa RosesAreRed. Okazało się, że wtyczka była poluzowana oraz były zimne luty.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 22:45   #524
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lampa LED

nie wiem już sama... świeci ta żarówka na pewno, ale na waszych zdjęciach wydaje się jakby świeciła mocniej tak jakby też na niebiesko?
teraz już wydaje mi się że świeci bardziej niż jak włączyłam ją pierwszy raz
w sumie to sporo ciepła daje ta żarówka u was też?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 08:08   #525
Fasolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 33
Dot.: Lampa LED

Czy Wasze lampy z aliexpress mają jakieś certyfikat bezpieczeństwa CE lub ROHS? ostatnio czytałam że wszystkie urządzenia elektryczne sprowadzane do Polski (UE) powinny je mieć a sprowadzanie bez certyfikatów jest zabronione i można mieć kłopoty jeśli celnicy rozpakują paczkę, wiadomo Wam coś o tym?
Fasolkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:56   #526
Fasolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 33
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
nie wiem już sama... świeci ta żarówka na pewno, ale na waszych zdjęciach wydaje się jakby świeciła mocniej tak jakby też na niebiesko?
teraz już wydaje mi się że świeci bardziej niż jak włączyłam ją pierwszy raz
w sumie to sporo ciepła daje ta żarówka u was też?
Witam,
czy Twoja lampa jednak działa? wszystko Z nią ok? Też się na nią czaję ale czekam na obniżki 11.11. Nawet mam jakieś kupony zniżkowe tylko nie wiem jak je się wykorzystuje.
Fasolkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 16:57   #527
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Te obnizki 11.11 na ali sa troche smieszne, bo najpierw podniesli ceny x2, niektorzy nawet x3, a na dzien promocji znowu obnizyli. Przez tych kilka dni dolar poszybowal w gore i oszczednosc jest zadna. Lampe diamond dla kolezanki kliknelam za 22$, przed podwyzka kosztowala 24$, a przed sama promocja wywindowali ja do prawie 50$. Smiech a nie promocja, a strona az sie wiesza z natloku kupujacych
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 17:04   #528
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Te obnizki 11.11 na ali sa troche smieszne, bo najpierw podniesli ceny x2, niektorzy nawet x3, a na dzien promocji znowu obnizyli. Przez tych kilka dni dolar poszybowal w gore i oszczednosc jest zadna. Lampe diamond dla kolezanki kliknelam za 22$, przed podwyzka kosztowala 24$, a przed sama promocja wywindowali ja do prawie 50$. Smiech a nie promocja, a strona az sie wiesza z natloku kupujacych
Ja się tu nie zgodzę, obserwowałam lampę od jednego sprzedawcy od kilku mc i 'normalnie' kosztowała ok. 24 dolców, na 11.11 obniżył cenę do 21 $, ja skorzystałam z kuponów -4$ od zamówień powyżej 19$ i miałam jeszcze kupon od tego sprzedawcy na -2$, obydwa kupony skumulowały mi się i za lampę zapłaciłam 15,42$

Już pomijam fakt, że za prawie drugie tyle nakupowałam lakierów
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2015-11-11 o 17:06
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 19:14   #529
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Lampa LED

Moj diament przestal dziś świecić. Podczas utwardzania topu zgasla i nie reaguje. Zdarzyłam zrobić sobie jedna rękę. Mam ja od czerwca. Mani robiłam tylko sobie. Dobrze, że kupiłam ja w polskim sklepie. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z reklamacja.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 13:27   #530
Edycia37
Przyczajenie
 
Avatar Edycia37
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 16
Dot.: Lampa LED

Działa super. Wcześniej miałam led 9w i nie ma porównania. Hybrydy utwardza w parę sekund.
__________________
Odbierz swój zestaw kosmetyków w zamian za ankiete na stronie www DarmoweKosmetyki pl
Edycia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 18:34   #531
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Lampa LED

http://allegro.pl/zestaw-5x-semilac-...ign=mobileuser

Czy warto zakupić ten zestaw? Zastanawiam się jąka lampę kupić do hybryd i nie wiem czy kupić taką typu rogal czy ten diament
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 06:09   #532
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

jeśli miałabym wybierać między rogalem (miałam) a diamentem (mam) to wybrałabym diament. Mniejszy, lżejszy, utwardza szybciej i utwardza nieledowe produkty.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 08:24   #533
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Lampa LED

Dzięki
Muszę jeszcze znaleźć sprzedawcę który daje gwarancję na sprzęt bo wczoraj się naczytałam że lubią być awaryjne te diamenty
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:30   #534
Mistrzyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lampa LED

Hej, też chciałam właśnie pytać o ten zestaw z allegro z lampą diament. Chcę zrobić mamie prezent i pomyślałam właśnie o zestawie do hybryd.
Na początku myślałam o zestawie ze strony Semilac: http://semilac.pl/pl/glowna/1025-zestaw-semilac.html
Jednak po porównaniu z zestawami z allegro sama nie wiem co myśleć.
Co myślicie, lepiej wziąć ten od Semilac i dokupić dwa lakiery (suma 307 zł), czy wziąć ten z allegro, z linku wyżej, za 299 zł?

Drugie pytanie: czy lakiery Bling współpracują bez problemu z bazą i topem od Semilac? Myślałam kupić kilka podstawowych kolorów właśnie od Semilac, a resztę zachcianek spełniać na Aliexpress, właśnie lakierami Bling i różnymi pierdółkami typu cyrkonie itp.

Może będę mamie podkradać sprzęt, więc ta wiedza przyda się również mnie
Mistrzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:35   #535
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

o hybrydach z ali jest osobny wątek. Chyba nawet padła odp. na Twoje pytanie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 13:33   #536
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Mistrzyk Pokaż wiadomość
Hej, też chciałam właśnie pytać o ten zestaw z allegro z lampą diament. Chcę zrobić mamie prezent i pomyślałam właśnie o zestawie do hybryd.
Na początku myślałam o zestawie ze strony Semilac: http://semilac.pl/pl/glowna/1025-zestaw-semilac.html
Jednak po porównaniu z zestawami z allegro sama nie wiem co myśleć.
Co myślicie, lepiej wziąć ten od Semilac i dokupić dwa lakiery (suma 307 zł), czy wziąć ten z allegro, z linku wyżej, za 299 zł?

Drugie pytanie: czy lakiery Bling współpracują bez problemu z bazą i topem od Semilac? Myślałam kupić kilka podstawowych kolorów właśnie od Semilac, a resztę zachcianek spełniać na Aliexpress, właśnie lakierami Bling i różnymi pierdółkami typu cyrkonie itp.

Może będę mamie podkradać sprzęt, więc ta wiedza przyda się również mnie
Ten zestaw jest super ale sprzedawca nie daje żadnej gwarancji na lampę więc razie awarii byś musiała kupić nową.
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 15:42   #537
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
Ten zestaw jest super ale sprzedawca nie daje żadnej gwarancji na lampę więc razie awarii byś musiała kupić nową.
Przejrzalam ta aukcje z diamentem i nie zauwazylam nigdzie info, ze lampa nie jest objeta gwarancja. Gdyby tak bylo, to jest to niezgodne z prawem
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 17:11   #538
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Lampa LED

Ja pisałam maila do sprzedawcy. To mi odpisal:
"witam,
nie przewidujemy gwarancji na lampy,
pozdr."

Co dziwne. Ten sam sprzedawca ma kilka firm na allegro i już przy innej aukcji z samą lampa już ta gwarancja jest
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 17:37   #539
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Jesli sprzedaje na lewo, bez paragonu to nie dziwne ze bez gwarancji
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 10:52   #540
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Fasolkas Pokaż wiadomość
Witam,
czy Twoja lampa jednak działa? wszystko Z nią ok? Też się na nią czaję ale czekam na obniżki 11.11. Nawet mam jakieś kupony zniżkowe tylko nie wiem jak je się wykorzystuje.
już trochę za późno może, ale nie było mnie tu przez jakiś czas. moja lampa utwardza dobrze, nie iwem jak jest z tą żarówką nadal wydaje mi się że jakoś słabo świeci, ale może mi się tylko wydaje... nie wiem.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.