elektrostymulacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 18:32   #31
majmajmaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Kolejna osoba zalogowała sie, żeby zachwalać elektrostymulacje..
możesz rozwinąć swoją myśl? bo ja nie widzę w tym nic złego, zalogowałam się po to aby podzielić się swoją opinią w kwestii elektrostymulacji, chyba temu mają służyć fora internetowe?!
majmajmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:55   #32
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez majmajmaj Pokaż wiadomość
możesz rozwinąć swoją myśl? bo ja nie widzę w tym nic złego, zalogowałam się po to aby podzielić się swoją opinią w kwestii elektrostymulacji, chyba temu mają służyć fora internetowe?!
Takie opinie nie są wiarygodne po prostu i kojarzą się z reklamą.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:09   #33
majmajmaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Takie opinie nie są wiarygodne po prostu i kojarzą się z reklamą.
hmm.. nie jestem związana zawodowo z branżą wellness, tak więc twoje skojarzenia nie są właściwe, ale rozumiem... swoją drogą, czyżby twoje doświadczenie z elektrostymulacją nie były pozytywne, że trudno ci jest uwierzyć w pozytywne i bezinteresowne wypowiedzi?

ps. czy jak pozytywnie wypowiem się o pewnym fryzjerze/styliście to też mnie posądzisz o reklamę?
majmajmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:52   #34
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez majmajmaj Pokaż wiadomość
hmm.. nie jestem związana zawodowo z branżą wellness, tak więc twoje skojarzenia nie są właściwe, ale rozumiem... swoją drogą, czyżby twoje doświadczenie z elektrostymulacją nie były pozytywne, że trudno ci jest uwierzyć w pozytywne i bezinteresowne wypowiedzi?

ps. czy jak pozytywnie wypowiem się o pewnym fryzjerze/styliście to też mnie posądzisz o reklamę?
dokladnie tak
osoby ktore sa swiezo zalogowane na forum i wchodza na takie tematy zeby sie poztywnie o czyms wyrazic, niestety, sa posadzane o reklame. Tak bylo, jest i chyba bedzie...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:45   #35
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

No to może ja się wtrącę
W chwili obecnej jestem na II roku fizjoterapii na państwowej uczelni medycznej i na sobie samej wypróbowałam elektrostymulację (nie chodzi mi o reklamę, ale niestety większość prywatnych uczelni wypuszcza osoby, które o fizjoterapii nie wiedzą kompletnie nic i tym bardziej do pacjentów ich nie dopuszczają).

Elektrostymulacja nie jest straszna - różnie ludzie odczuwają prąd, ale poza tym to świetna sprawa! Właściwie zastosowana naprawdę działa!

Najlepiej, jeśli w parze z elektrostymulacją idą ćwiczenia. Jeśli ktoś nie chce tracić pieniędzy i czasu na stanie w kolejkach do gabinetów kosmetycznych może trochę w siebie zainwestować i kupić sobie taki aparat. Na dłuższą metę wychodzi taniej. Używasz kiedy chcesz, ile razy chcesz (ale bez przesady) w dodatku urządzenia mają zazwyczaj kilka prądów (np. Kotza, TENS, Nemec'a) a zastosowanie odpowiednich parametrów (podane w instrukcji) powoduje relaksujący masaż.
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:29   #36
ankalisiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: elektrostymulacja

I ja się zgadzam z tą tezą. Zastanawiam się tylko, dlaczego żadna dziewczyna nie pisze o elektrostymulacji podczas porodu. Rodzi się... praktycznie bez bólu! Ja miałam taki aparat w UK, nazywal się MamaTens MyTime. W Polsce jest też chyba dostępny. To po prostu super sprawa.
ankalisiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 09:01   #37
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

Dobrze, że ankalisiecka zwróciłaś na to uwagę. Większość dziewczyn może nie słyszała o TENS'ie jako prądzie, który z powodzeniem może być stosowany podczas porodu (albo po prostu jeszcze nie rodziły).

Moim zdaniem nie musi to być specjalny aparat, to też może być najzwyklejszy aparat z prądami TENS. Do porodu zakłada się np. samoprzylepne elektrody na kręgosłupie L-S (wygodniejsze w użyciu i nie trzeba plątać się paskami mocującymi czy też bandażami), ustawia się odpowiednie parametry, natężenie do odczuć pacjentki i wszystko.
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 06:38   #38
khamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: elektrostymulacja

Robiłam elektrostymulacje na VIPie 2 razy po 10 zabiegów. Jestem szczupła i mam zbudowaną masę mięśniową. Efekt był super już po 4 zabiegu!!! Gładka, ujędrniona skóra, lepszy kształt nóg i zmniejszenie cellulitu.
Ale (1) zgadzam się, że efekt szybko znika - miesiąc, dwa, (2) dużo zależy od osoby, która danego dnia opiekowała się mną w trakcie zabiegu, (3) u mnie występowały efekty uboczne - niektóre mięśnie bardzo boleśnie się kurczyły i kilka razy musiałam przerwać zabieg, bo kosmetyczka nie mogła odpowiednio ułożyć plastrów.

Czy polecam? Jeżeli chce się osiągnąć szybki i krótkotrwąły efekt, to tak, ale tylko osobą szczupłym.
khamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:22   #39
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

"Wyodrębnione programy stymulacji na okres pomiędzy skurczami (odstęp) i sam moment skurczu(przy okazji aparat taki może mierzyć czasy skurczu/odstępu i nie trzeba stosować stopera)"
Programy stymulacji można określać właściwie samemu. Odstęp = czas przerwy - również do ustawienia w aparacie. Mierzenie czasu skurczu przez aparat - chciałabym to zobaczyć, ale cóż - technologia pędzi do przodu w szybkim tempie.

"Zróżnicowanie programów w zależności od stopnia zaawansowania terapii"
Po raz kolejny programy... Jestem na nie chyba "uczulona" - każdy człowiek (a szczególnie kobieta ) jest wyjątkowy, więc aparat powinno ustawiać się do pacjenta, a nie z gotowego programu... . Potem w zależności od tego na jakim etapie jest pacjent (który zabieg) odpowiednio dostosować parametry.

"Wykorzystanie wszystkich mechanizmów przeciwbólowych (bramka bólowa, wydzielanie endorfin)"
To zależy od częstotliwości i siły bodźca elektrycznego.

"Specjalny przycisk (tzw. "BOOST") na ekstremalny ból. Powinien dodatkowo stosować mechanizm "krótki intensywny TENS" (brief intense TENS) z możliwością kontrolowanego stopniowania mocy sygnału."
Wybrany 1 element z pozostałych terapii. Jednakże taki przycisk może dawać ciekawe efekty... Osobiście nie miałam okazji próbować, ani nie rozmawiałam z nikim kto miał sposobność spróbować właściwości przycisku "BOOST" więc nie powiem nic więcej na ten temat.

"Alarm złego kontaktowania elektrod oraz odpowiednie zabezpieczenie przed gwałtownym prądem po ponownym przyłożeniu elektrod."
Standardowe "wyposażenie" aparatów.

"Pamięć ostatnio używanego programu stymulacji po dłuższej przerwie, ale z zastosowaniem zmniejszonej intensywności sygnału."
Bez problemu można zastosować to samemu pod warunkiem, że zapiszemy sobie ostatnie parametry a po dłuższej przerwie po prostu sami zmniejszamy intensywność bodźca. Udogodnienie dla osób, które mają "cudowne zdolności" do gubienia kartek i notatek.

"Zastosowanie "bezpiecznych" elektrod, które nie ulegają rozłączeniu podczas gwałtownych ruchów i nie narażają rodzącej na bezpośredni kontakt z wtyczką do elektrody. Najlepszym rozwiązaniem, dającym największe bezpieczeństwo rodzącej są elektrody zintegrowane (przewód połączony na stałe z elektrodami). Należy bezwzględnie kierować się integralnością elektrod przy wyborze aparatu."
Przewody zintegrowane - skoro są wyprodukowane do aparatów TENS porodowych, to zapewne można kupić je również dla zwykłego aparatu TENS.

Wielkość aparatu - może dla wielu osób ma znaczenie

Jednym słowem - "Zrobimy wszystko, żeby sprzedać Ci kolejne urządzenie". Ale cóż - technologia idzie na przód i jeśli kogoś stać, to oczywiście może sobie kupić takie urządzenie. W żaden sposób nie neguję ani skuteczności ani funkcjonalności tego typu urządzeń. W końcu nie jestem jakąś super specjalistką w tej dziedzinie.
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 17:06   #40
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: elektrostymulacja

Chodziłam jakis czas na elektrostumulację, gdy byłam na diecie i muszę powiedzieć, że to super sprawa, mimo, że trochę kosztuje. Z jednje strony chudłam dzięki diecie, ale w ogóle nie ćwiczyłam a dzieki elektrostymulacji (chodziałam raz na tydzień), ciałko nie sflaczało tylko robiło się zbite (nic nie "falowało"), jędrne i skóra była super napięta, naprawdę byłam zachwycona efektem. po raz pierwszy od lat poczułam mięsnie na przednie stronie uda. Polecam, szczególnie osobom na diecie, ja widziałam duże efekty juz od trzeciej wizyty. Aczkolwiek muszę zastrzec, że elektrostymulacja raczej nie odchudza, ale ujędrnia ciało.
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:49   #41
Marma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: elektrostymulacja

Ja jakis czas temu bylam na elektrostymulacji teraz biore kolejny raz.ja bylam zadowolona.Wzmocnienie,uj edrnienie,uelastycznienie mięsni jest bez dwoch zdan.To bardzo dobre rozwiązanie dla w miare szczuplych kobiet.Osoby otyłe zawsze musza sie bardziej namęczyc ale mysle ze elektro dla nich tez jest pomocą w walce z cialkiem.Generalnie polecam i bede stosowac.
Marma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:46   #42
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: elektrostymulacja

Jako nowa użytkowniczka, ale i studentka fizjoterapii parę groszy dorzucę. Przede wszystkim elektrostymulacja jest zabiegiem, który ma leczyć uszkodzone, odnerwione mięśnie. Nie chodzi tu o pozbycie się cellulitu. Dlatego nie powinno się spodziewać Bóg wie jakiego skutku. Oczywiście elektrostymulacja ujędrnia, ponieważ zmusza mięśnie do skurczów. Jednak podejście pod tytułem: "Nie chce mi się ćwiczyć, kupię sobie sprzęt do elektrostymulacji i będę siedzieć na kanapie, jeść chipsy i chudnąć!" jest bez sensu. Jednak elektrostymulacja w połączeniu z ćwiczeniami i zdrowym stylem życia może dać na pewno świetne efekty
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:45   #43
Masazysta TG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: elektrostymulacja

Witam

Jako masażysta mogę potwierdzić to co napisały poprzedniczki. Elektrosymulacja jest przede wszystkim wykorzystywana przy urazach aby zadbać o mięsień bez obciążania stawów. Wymusza na mięśniach (odpowiednio wybranych) skurcz i co za tym idzie powoduje zwiększenie masy mięśniowej mięśni (oczywiście odpowiednio stosowana). Mięsień potrzebuje 24h aby się zregenerować dlatego ja swoim klientką zalecam przychodzenie na elektro co 2 dzień po 30 minut. Pamiętajcie Panie o tym aby osoba wykonująca zabieg podłączyła elektrody w taki sposób aby stymulowały one prace mięśni a nie tylko przyjemnie (bądź też nie) łaskotały. Skurcz powinien być widoczny. Trudniejsze do osiągnięcia jest to w okolicach mięśni brzucha tam tkanka tłuszczowa jest większa i przy kobietach które dawno nie trenowały może okazać się ona skuteczna po 3 - 4 zabiegu.
Lecz sama elktrostymulacja to połowa sukcesu. W połączeniu z odpowiednią dietą, masażem (pamiętajmy o tym że masaż uspokajający mięśnie po zabiegu jest bardzo korzystny - szybsza regeneracja mięśnia, brak 'zakwasów' następnego dnia, a do masowania można wykorzystać oliwkę antycellulitowa i ujędrniającą - jej działania nie potrzeba opisywać) i niewielką ilością ruchu przynosi rzeczywiście zaskakujące efekty nawet już po 5 zabiegach. Ja w salonie którym pracuje oferuję również Panią platformę wibracyjną bądź rollmasaż aby wywołać ten minimalny ruch o którym napisałem prędzej.
Mój salon oferuje również zabieg z wykorzystaniem kapsuły PowerSlim. Elektro + powerslim + platforma wibracyjna + masaż ujędrniający + dieta (tutaj przy zastosowaniu kapsuły ograniczamy ją do picia dużej ilości wody ponieważ podczas zabiegu wydostaje się pot a wraz z nim wszystkie toksyny i tłuszcze zbędne w organizmie).

Przepraszam za wykład jeśli ktoś poczuł się nim znużony.
Masazysta TG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:56   #44
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: elektrostymulacja

Nie wykład tylko reklama i to jeszcze konto zalozone dla tego jednego wątku.Oj nie ładnie zaraz to zgłosimy bo reklama na forum jest płatna!!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:32   #45
wbirma
Raczkowanie
 
Avatar wbirma
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 181
Dot.: elektrostymulacja

Ja byłam na 10 zabiegach elektrostymulacji. 2 czy 3 zabiegi były połączone z pasem cieplnym, który mnie ładnie wypocił. Moje wrażenia są pozytywne choć bez jakichś większych rewelacji. Powiem, że na początku miałam lekkie zakwasy. Dla mnie to była motywacja do zmian żywieniowych i co za tym idzie utraciłam trochę kilogramów, ale też chodziłam na aqua aerobik. Także te wszystkie czynniki dały jakiś efekt. Za każdym razem kiedy wychodziłam po zabiegu czułam się taka lżejsza i z tego co słyszałam inne klientki też tak się czuły. Co mogę jeszcze napisać to to że czuje się tą pracę mięśni a czasem nawet widzi Zdarzyło mi się że nogi mi latały jak byłam na wyższych obrotach Mogę polecić go osobą na dobry początek dbania o siebie (swoją figurę), na pewno te zabiegi zmotywują do dalszych działań
wbirma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:10   #46
mksta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Wink Dot.: elektrostymulacja

Nigdy nie korzystałam z takich zabiegów, ale po dziecku została mi oponka na brzuchu i nieciekawe piersi. Znalazłam na gruperze tanie zabiegi, nie wiem czy pomogą, ale warto spróbować. Ja idę w drugiej połowie czerwca, napiszę jakie były efekty. Oby dobre.
http://gruper.pl/referrer.php/20988
mksta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:19   #47
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: elektrostymulacja

właśnie wykupiłam 12 zabiegów w salonie w Warszawie, pobiegłam pełna nadziei na dwa, ale po przeczytaniu waszych postów już mi zapał opadł. Już sie boję, że wywaliłam kasę. Biegam na siłownię prawie codziennie, jeżdże intensywnie na rowerze, zimą chodziłam na power jogę, a oponka na brzuchu wciąż ma się dobrze. Na zabiegi chodzę co drugi dzień, po zakończeniu terapii dam wam znać
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:56   #48
funfelka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 79
Dot.: elektrostymulacja

Ja też aktualnie jestem w trakcie tej terapii, mam za sobą już 5 z 12 zabiegów i zaczynam dostrzegać minimalne efekty, ale nie wiem czy jest to efekt placebo czy naprawdę działa Dzisiaj obok mnie leżała kobitka, która m-c temu zrobiła sobie 10 zabiegów i mówi, że warto. Poczekam więc na lepszy efekt.
funfelka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 23:18   #49
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez mojave Pokaż wiadomość
Po ciąży mam "flakowaty " brzuch, nie bardzo mam czas ćwiczyć (wiem, wiem, powinnam), ale dziecko, praca więc czasu nie starcza. A nawet gdyby starczalo to ochoty jakos za bardzo nie mam. No i ostatnio wpadla mi w ręce reklama gabinetu gdzie robia elektrostymulację - na ulotce same zachwyty.
Więc mam pytanie do fachowca - czy to dziala, pomaga, nie szkodzi? jakich efektow moge sie spodziewać? Chodzi mi o splaszczenie i ujędrnienie brzucha.
Elektrostymulacja to dobra rzecz. Kilka razy robiłyśmy sobie na zajęciach. Babka prowadząca zajęcia wychwalała ten aparat, a jest ona rzetelną i wiarygodną osobą - ma swój gabinet, z prawdziwego zdarzenia i totalnie w innym mieście, więc reklamy sobie nie robiła. Zresztą zawsze szczerze mówiła nam, jakie zabiegi warte są swojej ceny, co jest gorsze, co lepsze i podobnie rzecz miała się z kosmetykami. Jedna osoba od nas chodziła regularnie do gabinetu na elektrostylumację i osiągnęła swój upragniony wygląd, jednak w połączeniu z odpowiednią dietą i kremem Somito
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 14:12   #50
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

Jasne, że jest taniej, ale musisz wziąć pod uwagę, że trzeba wiedzieć jak aparat użytkować, jak dostosowywać dawki i co powinnaś czuć, a co nie.
Jeśli przesadzisz z dawką natężenia i częstotliwością, to możesz narobić sobie bolesnych zakwasów. Pamiętaj o umiarze!
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:40   #51
Artefakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: elektrostymulacja

Witajcie.
Czy orientujecie sie, jak to jest z elektrostymulacja
przy wkladce wewnatrzmacicznej (pot.) spirali?
Chcialabym sie zapisac na seans, ale do konca nie jestem przekonana.
Producent w instrukcji obsl. napisal,ze implanty sa przeciwskazaniem
do stosowania zabiegu, o wkladce nie bylo mowy.
Czy ktoras z Was wie cos wiecej na ten temat?
Artefakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 09:41   #52
Livthien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: elektrostymulacja

Implanty - głównie metal - w miejscu, w którym ma być zrobiony zabieg są przeciwwskazaniem do zabiegu.
Pytanie - w którym miejscu chcesz mieć elektrostymulację?
Poza tym prąd w elektrostymulacji nie jest "przepuszczany" przez całą grubość ciała, tylko między elektrodami i to na dość płytkiej głębokości (tkanka tłuszczowa jest do pewnego stopnia izolatorem).
Poza tym - najlepiej zapytaj swojego ginekologa, co on o tym sądzi.
W dobrym gabinecie personel wytłumaczy Ci, czy spirala jest przeciwwskazaniem do zabiegu elektrostymulacji.
__________________
(...) What does it do to your heart
When she hangs on every word you say
And she's casting every single smile your way
What does it do to your soul
When you know that everything she needs
Is simply bein' around the air you breathe (...)
<B.Adams>
Livthien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:18   #53
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: elektrostymulacja

jestem po 7 zabiegach i zaczynam widzieć efekty. Zwłaszcza boczki jakby jędrniejsze. Brzuch też jakby bardziej płaski, ale to może wszystko razem działa - dieta, ćwiczenia na orbitreku i elektrostymulacja. Tak czy inaczej lepiej się prezentuję A tak przy okazji ile kosztuje takie domowe urządzenie z netu?
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:57   #54
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez dzumdzum Pokaż wiadomość
Ja ćwicze 3 lata od 3 miesiecy na siłowni raczej codziennie.Mój brzuch to duży wiszący flak,wygląda jak narośl,albo opona ;-]nie mogę się go pozbyć-więc chcę spróbować elektrostymulacji ale nie wiem czy to jest dla mnie.Jednak spróbuje,bo co mi zostało.......
widocznie popełniasz błędy żywieniowe oraz nieprawidłowo wykonujesz ćwiczenia, nie wiem za dużo za mało

ale nie ma możliwości by od dobrze zbilansowanej diety połaczonej z wysiłkiem fizycznym - (regularnym od 3 lat !!!) mieć opone
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 02:04   #55
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Nie wykład tylko reklama i to jeszcze konto zalozone dla tego jednego wątku.Oj nie ładnie zaraz to zgłosimy bo reklama na forum jest płatna!!
Nie widzę tu żadnej reklamy. Nie ma ani miejscowości, ani nazwy salonu, ani cen, ani żadnej zachęty do skorzystania z usług. Zbyt pochopne wnioski wyciągasz.
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 00:26   #56
ppestka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: elektrostymulacja

Witam
Czytam te wypowiedzi i przyznam szczerzę, że nie wierzę w to co widzę i czytam. Na wstępie zaznaczę, że wraz z siostrą i mamą prowadzimy instytut zdrowia i urody, a zatem wiem jak wygląda elektrostymulacja od każdej strony.

Przede wszystkim nie wiem dlaczego wybieracie ten zabieg, jeśli chcecie pozbyć się cellulitu? Owszem- elektrostymulacja troszkę w tym pomaga, ale zdecydowanie funkcją tego zabiegu jest wyszczuplanie sylwetki poprzez spalenie tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała. . Cellulit to odrębna kwestia- tutaj też wam cos doradzę, ale o tym później.

Spokojnie- nie mam zamiaru robić reklamy. Moim zamiar jest dać wam (zupełnie po ludzku) kilka rad.

Przede wszystkim jak jesteście zdecydowane na zabiegi elektrostymulacji to proponuję abyście bardzo dokładnie przyjrzały się wybranemu salonowi - być może uniknięcie dzięki temu zbędnie wydanych pieniędzy.

Upewnijcie się dokładnie jakoa jest wiedza pracowników, zadawajcie pytania i koniecznie sprawdzcie sprzęt!!- być może jest to główna przyczyny niezadowolenia wielu z Was.

Jeszcze do niedawna w wielu salonach elektrosymulacja była bardzo punktowa- tzn Kosmetyczna/Specjalista podpinały małe elektrody. Tym samym ..hm...owszem..miałyscie podpięty sprzęt, miałyście wrażenie że są wstrząsy etc (zapewne były), ale przy takim sprzęcie nie ma pewności, że elektroda jest podpięta do mięśnia!! Zdecydowanie lepiej jest jak są to elektrody w postaci "płatów" - nie ma opcji żeby była źle podpięta.

Co do efektów- oczywiście, że są, ale faktycznie wymaga to serii zabiegów (ok. 10) . Nie ma co się tu dziwić. To troche jak z siłownią- czy można się spodziewać cudów , jesli pójdzie się 1-2 razy? No nie oszukujmy sie

Efekty są, ale nalezy być systematycznym. Wskazana jest też dieta- zabieg nie ma sensu jeśli wyjdziecie i najecie się pączków, czekolady etc (wydaje mi się, że to oczywiste). A zatem jest tu podobna zasada jak z ćwiczeniami Jak zrobicie serie brzuszków, a później najecie się kalorycznych posiłków, to spodziewacie się efektów?

Dalej...
Idealnym rozwiązaniem jest elektrostymulacja +eletrosauna.
Elektrosauna przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego znacznie przyśpieszając odchudzanie. Tutaj również ważny jest sprzęt.
jest to o tyle fajne, że poza "wysiłkiem fizycznym" wywołanym przez elektrostymulację macie też saune, dzięki której możecie nieźle się spocić.

Jeśli chodzi o cellulit to zdecydowanie (!!!!) polecam endermologię. Również przetestowałam na sobie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Wam. Zobaczycie zdecycydowanie większe efekty i to już po kilku zabiegach. Zabiegi w efektach rewelacyjne i nie wyobrażam sobie, aby ktoś był po nich niezadowolony.

Jeśli nie stać Was na takie zabiegi, poleceam (bardzo szczerze) tzw. bańki chińskie (w aptekach za około 15-20 zł). Same się zdziwicie . Zabiegi trochę bolą (mam na mysli zarówno endermologię w salonie jak i "domowe" bańki chińskie)- mogą być małe siniaczki. Przed wykonaniem zabiegu należy nasmarować ciało oliwką, aby był poślizg. Początkowo możecie się irytować- bańka będzie za mocno zasysac, innym razem za lekko - kwestia wprawy. Po kilku zabiegach będziecie wiedziały o co chodzi.

Mogłabym tu jeszcze pisać i pisać- głównie o sposobie wykonywania ruchów, by jak najlepiej pobudzić limfę, ale nie starczyłoby miejsca. Podsyłam dwa linki- może komuś przybliży bardziej temat:

http://www.ofeminin.pl/odchudzanie/b...lo-f70768.html

http://urodaizdrowie.pl/co-to-jest-endermologia

Pozdrawaim
ppestka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:02   #57
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: elektrostymulacja

podbijam
ktoś jeszcze ma jakies doswiadczenia z elektrostymulacja? Jestem dzis po pierwszym z 10 zabiegów i narazie moge powiedzieć ze jest takie uczucie lekkości. Najbardziej czułam działanie na nogach, dużo słabiej na brzuchu, ale to moze dlatego ze to pierwszy zabieg? Oprocz tego zaczelam chodzic na fitness i rowerki, wiec traktuje elektrostymulacje jako dodatek i czekam na efekty...
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:01   #58
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: elektrostymulacja

elektrostymulacja z natury przeznaczona jest do zaników nerwów
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:11   #59
buniaxl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: elektrostymulacja

Wczoraj rozpoczęłam elektrostymulację w ramach rehabilitacji nogi po gipsie. Sesja trwa 10 minut. Podczas zabiegu czułam szczypanie/pieczenie. Kobieta obsługująca to urządzenie nie mogła tego wyeliminować. No i musiałam się męczyć. Nie wiem czy tak krótki zabieg (nawet ich seria) może pomóc
buniaxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:10   #60
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: elektrostymulacja

Cytat:
Napisane przez buniaxl Pokaż wiadomość
Wczoraj rozpoczęłam elektrostymulację w ramach rehabilitacji nogi po gipsie. Sesja trwa 10 minut. Podczas zabiegu czułam szczypanie/pieczenie. Kobieta obsługująca to urządzenie nie mogła tego wyeliminować. No i musiałam się męczyć. Nie wiem czy tak krótki zabieg (nawet ich seria) może pomóc
Bo to normalne, że szczypie więc nie wiem w jaki sposób kobieta miała to usunąć. A zabieg daje bardzo wiele wbrew pozorom.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-15 22:02:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.