Błagam O Pomoc!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 16:22   #1
wishes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Błagam O Pomoc!!!


Witam. Mam 16 lat i wielki problem. Parę lat temu zaczęłam golić sobie tzw. kobiecy wąsik, zwykłymi maszynkami do golenia (nie miałam pieniędzy na swoje wydatki, niewiele wiedziałam o tym w jaki sposób mogę pozbyc się tego problemu, z resztą jakbym powiedziała moim rodzicom że się wstydzę, z pewnością by mnie wyśmiali). Dziś (jak można się było tego domyślić) muszę golić się prawie codziennie, gdyż moje wąsy są bardzo ciemne i bardzo je widać. Muszę dodać że nadal golę się zwykłą maszynka do golenia. Nie wiem co mam dalej robić. Wstydzę się pójść z tym nawet do lekarza, czy kosmetyczki. W końcu mam dopiero 16 lat. Obecnie ciągle zadreczam się myślą że gdybym była mądrzejsza z pewnością dziś nie miałabym AŻ TAK WIDOCZNEGO PROBLEMU... To wszystko moja wina... Czy gdy będę starsza będę miała zarost jak u mężczyzny? Błągam o radę... Co ja mam teraz robić??? Czy w ogóle da się coś zrobić??? BŁAGAM PPPOOOMMMOOOCCCYYY!!!
wishes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 17:14   #2
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Błagam O Pomoc!!!

Hej!Nic sie nie martw,są na to sposobyPo piersze wloski musza troszke odrosnać,jakies pare milimetrow a wtedy po prostu usuń je woskiem,jesli wstydzisz sie u kosmetyczki,to mozesz zrobic to sama w domu.W drogeriach znajdziesz wiele rodzajow plastrow do depilacji twarzy.Efekty sa po tym swietne,wloski odrastaja ciensze i jest ich jakby mniej.Sama mam z tym problem(nie tylko nad gorna warga)i odkad wyprobowalam wosk,stosuje go na cale cialo.Wishes,wiem ze jest to dla Ciebie problem i nie warto zebys sie miala meczyc tylko z tego powodu.Mysle ze powinnas udac sie do kosmetyczki,najlepiej miec swoja zaufana ktora zrozumie Twoj problem(a kazda powinna taka byc).Pozdrawiam cieplutko
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.