zmina koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 19:36   #1
caffikO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1

zmina koloru


chcialabym sie dowiedziec jak szybko zminic kolor wlosów z ciemnego na jasny... czy strasznie sie zniszcza po tak diametralnej zmianie...
i jakie kosmetyki do pielegnacji beda potrzebne
caffikO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:52   #2
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: zmina koloru

Z jakiego koloru na jaki kolor chcesz zmienić? jeśli duża różnica(zakłądam ,ze tak) to nie obejdzie się bez rozjaśniacza(utleniacza), potem nakładas zna to farbę która Cie interesuje.

A pielęgnacja? o tym mogłabym całą noc pisać. Jesteś nowa, więc Cie informuje,że są takei wątki w których pokazuję się wiele spodobów pielęgnacji włosów, musisz sama poszukać,bo jak wyłożę ci kawa na ławę, to potem nie będziesz umiała sama niczego znaleźć;0)Powodzenia
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:49   #3
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: zmina koloru

hej... Moje naturalne włosy maja kolor ciemny blon :| hmm dlatego ze nie bardzo widzial mis ei taki kolor na poczatku wakacji pomalowałam na ciemny brąz (farba joanna).. a potem tydzien przed rozpoczeciem roku skzolnego pomałowałam jeszce raz wlosy ale na kolor czarny ... (palet) .. cos mi sie porobiło z farba i mi troche pozchodziła... ale teraz to nawet dobrze bo juz wicej nie maluje wlosow bo skzola :| ;/ yy trudno... hmm terazm mam odrosty i to strasznie wyglada... mam pytanie co teraz zrobic aby rozjasnic wlosy? nie wiem co zlasnie zrobic bo boje sie ze w szkle bedzie przewalonbe (a molowac tych idrostow juz nie bede) sa jakies sposoby na rozjasnienei? moje wlosy sa tera zkolorowe... od gory blond..a potem czarno- brazowe.....

chce moje wlosy jakos rozjasnic bo gdy bede miec duzo wiecej odrostow to nie wiem jak to vd wygladac....

doradzcie mi cos.. nie chce bardzo scinac wlosw bo chce miec długie...

prosze was jak ktos wie co moge teraz zrobic z wlosami niech szybko napisze <prosi>

pozdrawiam
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.