Jaka fryzurka dla mnie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 12:26   #1
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186

Jaka fryzurka dla mnie ??


Mam ciemne (prawie czarne), grube wlosy. Na koncach sie lekka podkrecaja, odwijaja w rozne strony. Mam zamiar zmienic fryzure (teraz wlosy sa lekko scieniowane poniewaz odrosly mi juz, siegaja do ramion) tylko za bardzo nie wiem jaka moze byc odpowiednia do mojego typu wlosow. Najbardziej cieszylabym sie z takiej ktora chociaz optycznie pomniejszy ilosc wlosow... prosze o porade (co do dlugoscie to gdzies tak do ramion, moze minimalnie krocej ).
Zamiescilam zdjecia... nie sa za dobre ale nie nie mialam nic innego (po dorugie, robione byly 2 lata temu). Dla lepszego porownania - moje wlosy sa wrecz identyczne (tylko na koncach troszke niesforne) jak wlosy tej wizazanki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=46757 (mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ze zamiescialam tu linka do Twojego watku )
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 09:45   #2
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: Jaka fryzurka dla mnie ??

Jak pusto
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 07:51   #3
kaskol
Raczkowanie
 
Avatar kaskol
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Alwernia
Wiadomości: 59
GG do kaskol
Dot.: Jaka fryzurka dla mnie ??

Nie obraziłam się Mam ten sam problem co TY. Jest takie cos, jak przezedzanie włosów, juz dwie moje koleżanki sobie cos takiego zrobiły i wyglądaja nieźle. Tez mam zamiar sobie zrobic cos takiego. To nie kosztuje duzo, bo to jest zwykłe obcięcie. Jak byś chciala o cos zapytac to napisz do mnie. Pozdrawiam
kaskol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.