Zmniejszenie piersi - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 18:00   #4651
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy podczas pierwszej wizyty u Chirurga Plastyka jest ważenie całego ciała? Czy tylko pomiar biustu i wzrostu?
mnie nie ważył, mierzył tylko piersi, ile centymetrów zwisają i pytał jaką miseczkę noszę
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 21:46   #4652
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Crazy przeoczyłam, już nadrabiam
Crazy odezwij się!
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 06:34   #4653
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
mnie nie ważył, mierzył tylko piersi, ile centymetrów zwisają i pytał jaką miseczkę noszę

Dziękuję za wszystkie info. Jadę za kilka dni do Łęcznej na konsultację.
Trzymajcie kciuki
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 11:07   #4654
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
mnie nie ważył, mierzył tylko piersi, ile centymetrów zwisają i pytał jaką miseczkę noszę

mnie też nie ważyli,mierzył tylko cycki,zwis,odległość od obojczyka,o wagę pytał bo do narkozy potrzebna.
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:54   #4655
joanna_sarnecka_zerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kocgana mozesz podeslac swoj efekt po operacjii tez mnie to czeka ....
joanna_sarnecka_zerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:40   #4656
basiaxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej dziewczyny, pozwolicie że podłączę się do wątku . Moim problemem również są bardzo duże piersi ale po kolei... Nic nie zapowiadało że zostanę "hojnie obdarzona przez naturę", wszystkie kobiety w mojej najbliższej rodzinie mają miseczkę A max do miseczki B. Pierwszy stanik założyłam w wieku 11 lat i był to raczej kawałek materiału mający dać mi poczucie "dorosłości" niż biustonosz. Do 13 roku życia piersi wcale mi nie rosły byłam wręcz nazywana "płaską deską" i wtedy się zaczęło... Miseczka B,C, D, stanik co kilka miesięcy był za mały. Obecnie mam 16 lat i mierzę w biuście ok 102-104 cm i pod nim ok 68 co daje rozmiar w zależności od sklepu 65 GG- 65 J. Źle czuję się z tak dużym biustem który utrudnia mi ćwiczenia, strasznie się poci a na dodatek po całym dniu bolą mnie plecy. Dodatkowo często głupie spojrzenia a czasami nawet komentarze. Poważnie myślę nad redukcją piersi ale w moim przypadku przeszkodą jest wiek jak już wyżej wspomniałam mam 16 lat.
Od jakiego wieku można być kwalifikowanym na tego typu zabieg? Słyszałam że warunkiem umożliwiającym kwalifikację jest także przebyta ciąża co w moim przypadku jest raczej bardzo daleką perspektywą...
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
basiaxx1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 07:50   #4657
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez basiaxx1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pozwolicie że podłączę się do wątku . Moim problemem również są bardzo duże piersi ale po kolei... Nic nie zapowiadało że zostanę "hojnie obdarzona przez naturę", wszystkie kobiety w mojej najbliższej rodzinie mają miseczkę A max do miseczki B. Pierwszy stanik założyłam w wieku 11 lat i był to raczej kawałek materiału mający dać mi poczucie "dorosłości" niż biustonosz. Do 13 roku życia piersi wcale mi nie rosły byłam wręcz nazywana "płaską deską" i wtedy się zaczęło... Miseczka B,C, D, stanik co kilka miesięcy był za mały. Obecnie mam 16 lat i mierzę w biuście ok 102-104 cm i pod nim ok 68 co daje rozmiar w zależności od sklepu 65 GG- 65 J. Źle czuję się z tak dużym biustem który utrudnia mi ćwiczenia, strasznie się poci a na dodatek po całym dniu bolą mnie plecy. Dodatkowo często głupie spojrzenia a czasami nawet komentarze. Poważnie myślę nad redukcją piersi ale w moim przypadku przeszkodą jest wiek jak już wyżej wspomniałam mam 16 lat.
Od jakiego wieku można być kwalifikowanym na tego typu zabieg? Słyszałam że warunkiem umożliwiającym kwalifikację jest także przebyta ciąża co w moim przypadku jest raczej bardzo daleką perspektywą...
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Ciąża nie jest obowiązkiem, bo nie każdy tez sie na nia decyduje.
Wyczytałam, tutaj cytuję "Dziewczętom do 20 roku życia zabieg nie jest polecany, ponieważ oczekuje się, że piersi będą jeszcze rosnąć i potrzebna by była po jakimś czasie reoperacja. Osoby, które już od wczesnej młodości cierpią z powodu nadmiernej wrażliwości piersi przy normalnych stężeniach estrogenów a w wieku 20 lat mają już problemy z nadmierną wielkością piersi, mogą być zakwalifikowane do zabiegu mimo tak młodego wieku. W przypadkach tych trzeba się jednak liczyć z możliwą reoperacją (powtórnym zabiegiem)."
https://www.estheticon.pl/zabiegi/zmniejszenie-piersi
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 13:46   #4658
martska344
Przyczajenie
 
Avatar martska344
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mam 23 lata. Dzieci nie miałam. Noszę rozmiar 75 G/H a wzrostu mam 158,5 cm.

Byłam w Łęcznej u doktora Korzeniowskiego 19.07. Zapytał mnie o rozmiar, leki przyjmowane na stałe i choroby.

Rozebrałam się, zobaczył, NIC nie mierzył i stwierdził, że ewidentnie kwalifikuję się do operacji. Miałam przy sobie tylko USG, które muszę powtórzyć przed operacją, tj. 18 maja 2020. Z jednej strony cieszę się, że zostałam zakwalifikowana, bo bałam się że moje piersi będą na to 'za małe', z drugiej tak odległy termin mnie przeraża 😢



A Pan Doktor przemiły 😃
martska344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 14:43   #4659
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez basiaxx1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pozwolicie że podłączę się do wątku . Moim problemem również są bardzo duże piersi ale po kolei... Nic nie zapowiadało że zostanę "hojnie obdarzona przez naturę", wszystkie kobiety w mojej najbliższej rodzinie mają miseczkę A max do miseczki B. Pierwszy stanik założyłam w wieku 11 lat i był to raczej kawałek materiału mający dać mi poczucie "dorosłości" niż biustonosz. Do 13 roku życia piersi wcale mi nie rosły byłam wręcz nazywana "płaską deską" i wtedy się zaczęło... Miseczka B,C, D, stanik co kilka miesięcy był za mały. Obecnie mam 16 lat i mierzę w biuście ok 102-104 cm i pod nim ok 68 co daje rozmiar w zależności od sklepu 65 GG- 65 J. Źle czuję się z tak dużym biustem który utrudnia mi ćwiczenia, strasznie się poci a na dodatek po całym dniu bolą mnie plecy. Dodatkowo często głupie spojrzenia a czasami nawet komentarze. Poważnie myślę nad redukcją piersi ale w moim przypadku przeszkodą jest wiek jak już wyżej wspomniałam mam 16 lat.
Od jakiego wieku można być kwalifikowanym na tego typu zabieg? Słyszałam że warunkiem umożliwiającym kwalifikację jest także przebyta ciąża co w moim przypadku jest raczej bardzo daleką perspektywą...
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Na pewno lekarz nie przyjmie cię bez opiekuna, do 18 roku życia raczej zgode na operacje musi wyrazić jedno z rodziców.
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 17:18   #4660
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi

Martska,



Super że zostałaś zakwalifikowana, to najważniejsze. Terminy w Łęcznej bardzo odległe, w 2020 roku to ja będę juz dwa lata po zabiegu. Czas jednak szybko upłynie.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 18:10   #4661
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez martska344 Pokaż wiadomość
Mam 23 lata. Dzieci nie miałam. Noszę rozmiar 75 G/H a wzrostu mam 158,5 cm.

Byłam w Łęcznej u doktora Korzeniowskiego 19.07. Zapytał mnie o rozmiar, leki przyjmowane na stałe i choroby.

Rozebrałam się, zobaczył, NIC nie mierzył i stwierdził, że ewidentnie kwalifikuję się do operacji. Miałam przy sobie tylko USG, które muszę powtórzyć przed operacją, tj. 18 maja 2020. Z jednej strony cieszę się, że zostałam zakwalifikowana, bo bałam się że moje piersi będą na to 'za małe', z drugiej tak odległy termin mnie przeraża 😢



A Pan Doktor przemiły 😃
Zobaczysz ze szybko minie. Ja bede miesiac wczesniej operowana. Pewnie bede akurat na kontroli jak Ty bedziesz w szpitalu.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-24, 11:45   #4662
Gabi_k_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej Dziewczyny

Czytam właśnie o tych terminach. I faktycznie przeraża to, tym bardziej, że miałam styczność ostatnio z taką sytuacją. Moja przyjaciółka (32 lata) zaczęła odczuwać w kręgosłupie bóle, Na początku nie powiązała ich ze swym obfitym biustem. I tutaj warto dodać, że nigdy się go nie wstydziła, nie prowadzil on do kompleksów. Dlatego, gdy dowiedziała się, że pomoże jej zabieg pomniejszenia piersi, nie była zadowolona. Tym bardziej, że jak wiele osób tu wspominało, miała czekać 4! lata ;o. Dlatego zdecydowała się na zabieg prywatny. Trochę ją to kosztowało, ale najważniejsze, że bóle ustąpiły. http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/ - polecam przede wszystkim w jej imieniu, bo to ona korzystała ja ją tylko wspierałam
Gabi_k_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-27, 17:19   #4663
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Wszystkie to wiemy, ale wrzucam do poczytania.
http://ohme.pl/lifestyle/chirurgia-p...borze-kliniki/
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-27, 22:20   #4664
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kurcze teraz przytylam jakies 4 kg i juz czuje ze cycki mi tez rosna, o nie
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 02:49   #4665
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć Dziewczyny,

Jestem po zabiegu zmniejszenia biustu 2 i pół tygodnia ale moje piersi jakoś słabo się goją są pomarszczone przy szwach i nie równe jedyne co to ładnie podniesione. Mam pytanie do was czy u Was też tak było? Lekarz mówił że one z czasem nabiorą kształtu ale jakoś nie jestem przekonana... a byłam prywatnie.
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-29, 21:05   #4666
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lekarz dobrze Ci mówił- będzie lepiej. Nie wiem jaką metodą byłaś operowana, ale ja np. mam cięcie tylko wokół otoczki i pionowe i mi moja lekarka mówiła że ostateczny efekt będzie po 3 miesiącach. Teraz jestem 7tyg po i wyglądają już ładnie, ale na początku były bardzo pomarszczone na szwach- stopniowo się rozprostowują.

Nie martw się będzie dobrze- po 2 tyg jeszcze trzymają szwy wewnętrzne- w miarę jak będą się one rozpuszczały to wszystko się wygładzi
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 08:07   #4667
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja zaczynam się pakować. Drugie podejście. W czwartek stawiam się w Łęcznej. Mam nadzieję że tym razem już będzie ok. Przerażają mnie tylko te upały bo jak to będzie wytrzymać
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 17:03   #4668
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny jak jest się przed operacją to trzeba odstawić antykoncepcje, jesli tak to na jaki czas przed? Termin na operację według mojego kalendarza przypada po okresie a dokładniej na jeden dzień po, oczywiście miesiączka jest przeciwskazaniem do zabiegu. Zastanawiam się nad przyjmowaniem hormonów aby uniknąć przesunięcia terminu i zaplanować swój cykl pod moje potrzeby. Czy szczepilyscie się na zoltaczkę?

Bema czy dodzwoniłaś się do szpitala i do kogo wybierasz się na wizytę???

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Czy w Orłowskim lekarz który kwalifikuje wykonuje zabieg, czy inny???
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 18:01   #4669
justynaa178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez kulka230488 Pokaż wiadomość
Lekarz dobrze Ci mówił- będzie lepiej. Nie wiem jaką metodą byłaś operowana, ale ja np. mam cięcie tylko wokół otoczki i pionowe i mi moja lekarka mówiła że ostateczny efekt będzie po 3 miesiącach. Teraz jestem 7tyg po i wyglądają już ładnie, ale na początku były bardzo pomarszczone na szwach- stopniowo się rozprostowują.

Nie martw się będzie dobrze- po 2 tyg jeszcze trzymają szwy wewnętrzne- w miarę jak będą się one rozpuszczały to wszystko się wygładzi
Dzięki za odpowiedź trochę mnie to pociesza też miałam cięcie wokół otoczki i pionowe szwy same się rozpuszczą. Ale u mnie też otoczki nie są równe jedna jest większa druga mniejsza... to myśle że się nie zmieni
justynaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 07:27   #4670
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

No i nadszedł ten dzień, jutro kierunek Łęczna
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 07:49   #4671
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iwonalu3 Pokaż wiadomość
No i nadszedł ten dzień, jutro kierunek Łęczna
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 09:48   #4672
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iwonalu3 Pokaż wiadomość
No i nadszedł ten dzień, jutro kierunek Łęczna
Trzymaj się, trzymam kciuki!!!
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:00   #4673
Bema27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi

Nie . niestety sie nie dodzwonilam 😐
Bema27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 09:33   #4674
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Byłam dziś w Łęcznej i praktycznie zostałam przyjęta tylko w niedzielę mam się zgłosić na oddział. Zabieg mam mieć w poniedziałek lub we wtorek a że mieszkam blisko to nie ma potrzeby abym leżała skoro mogę dojechać. A i jeszcze jedno zaostrzyli kryteria co do wagi BMI najlepiej ponizej 30 . Moje wyniosło 30,5 idoktor musial skonsultować się z dr. Mądrym i się zgodzil. Może dlatego że było to moje drugie podejście bo w maju odeslali mnie z powodu czerwonego gardla. Jak to mowia do trzech razy sztuka
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 09:38   #4675
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny może któraś podać mi nr tel do Łęcznej bo zmieniłam tel i kontakty mi zniknęły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 21:00   #4676
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny może któraś podać mi nr tel do Łęcznej bo zmieniłam tel i kontakty mi zniknęły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
81 752 62 00 rejestracja

A ja mam takie pytanko do osób które są po Łęcznej. Dzwonili do Was dzień, tydzień przed terminem w celu potwierdzenia, powiedzenia o ktorej macie byc?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"

Edytowane przez Little Mia
Czas edycji: 2017-08-03 o 21:02
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 07:37   #4677
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Little nikt nie dzwoni ja sama zadzwoniłam żeby potwierdzić bo miałam kawał drogi
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 08:12   #4678
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Little nikt nie dzwoni ja sama zadzwoniłam żeby potwierdzić bo miałam kawał drogi
Dzwonilas na rejestracje czy na inny numer? Jam inny to moglabys podac?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 07:14   #4679
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Little normalnie na rejestrację
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-07, 10:54   #4680
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jestem już po konsultacjach w Łęcznej. Zostałam zakwalifikowana.
Operacja - lipiec 2020 rok !!!
No, nic poczekam
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.