Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 10:26   #1
asiek0516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !


Witajcie,
Czytałam dużo na ten temat w internecie, lecz nie znalazłam żadnej konkretnej odpowiedzi. Wiec zwracam sie do Was, moze któraś z Was miała podobnie jak ja, wtedy prosze o jak najbardziej konkretne odpowiedzi.
A wiec 3 maja skończył mi sie okres, a 10-ego współżyłam z chłopakiem, z tego co wyliczyliśmy miałam dni plodne, niestety nie wiedząc o tym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia lecz chłopak nie skończył we mnie.
Od jakiegoś tygodnia jest mi codziennie niedobrze, nawet cały dzien, lecz nie wyniotowalam, myślałam ze to po prostu jakies zatrucie bo pojawiła sie rownież biegunka. Wczoraj miałam stan podgorączkowy 37.6"C. Objawy przypominają objawy przedmiesiaczkowe, kłócie w jajniku, rzadki śluz, powiększone piersi. Lecz okres powinnam dostać za conajmniej 10 dni. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, wieczorem ale wynik był negatywny. Co mam o tym myślec? Prosze pilnie o pomoc !

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiek0516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:31   #2
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Za wcześnie i na test apteczny, i na objawy ciąży tym bardziej.

Zrób test HCG z krwi. Koszt ok 30 zł. I na przyszłość albo się zabezpieczcie, albo sobie dajcie na wstrzymanie
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:45   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez asiek0516 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Czytałam dużo na ten temat w internecie, lecz nie znalazłam żadnej konkretnej odpowiedzi. Wiec zwracam sie do Was, moze któraś z Was miała podobnie jak ja, wtedy prosze o jak najbardziej konkretne odpowiedzi.
A wiec 3 maja skończył mi sie okres, a 10-ego współżyłam z chłopakiem, z tego co wyliczyliśmy miałam dni plodne, niestety nie wiedząc o tym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia lecz chłopak nie skończył we mnie.
Od jakiegoś tygodnia jest mi codziennie niedobrze, nawet cały dzien, lecz nie wyniotowalam, myślałam ze to po prostu jakies zatrucie bo pojawiła sie rownież biegunka. Wczoraj miałam stan podgorączkowy 37.6"C. Objawy przypominają objawy przedmiesiaczkowe, kłócie w jajniku, rzadki śluz, powiększone piersi. Lecz okres powinnam dostać za conajmniej 10 dni. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, wieczorem ale wynik był negatywny. Co mam o tym myślec? Prosze pilnie o pomoc !

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Powinnaś przeczytać ulotkę testu. Za wcześnie na wynik, możesz być w ciąży.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:47   #4
asiek0516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Powinnaś przeczytać ulotkę testu. Za wcześnie na wynik, możesz być w ciąży.

Czytałam, było napisane ze wykrywa po 6 dniach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiek0516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:51   #5
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

To nie musi być ciąża, równie dobrze może być jakiś wirus, który podłapałaś.

Zrób ciążowy test z krwi - wtedy będziesz miała jasność .
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:52   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez asiek0516 Pokaż wiadomość
Czytałam, było napisane ze wykrywa po 6 dniach [...]
Chwyt marketingowy 6 dni od zapłodnienia, a nie stosunku, ale nawet to, że się łapiesz w ten okres, to nie znaczy, że po tak krótkim czasie wyjdzie poprawny wynik. Zrób krew.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:08   #7
V3010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez asiek0516 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Czytałam dużo na ten temat w internecie, lecz nie znalazłam żadnej konkretnej odpowiedzi. Wiec zwracam sie do Was, moze któraś z Was miała podobnie jak ja, wtedy prosze o jak najbardziej konkretne odpowiedzi.
A wiec 3 maja skończył mi sie okres, a 10-ego współżyłam z chłopakiem, z tego co wyliczyliśmy miałam dni plodne, niestety nie wiedząc o tym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia lecz chłopak nie skończył we mnie.
Od jakiegoś tygodnia jest mi codziennie niedobrze, nawet cały dzien, lecz nie wyniotowalam, myślałam ze to po prostu jakies zatrucie bo pojawiła sie rownież biegunka. Wczoraj miałam stan podgorączkowy 37.6"C. Objawy przypominają objawy przedmiesiaczkowe, kłócie w jajniku, rzadki śluz, powiększone piersi. Lecz okres powinnam dostać za conajmniej 10 dni. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, wieczorem ale wynik był negatywny. Co mam o tym myślec? Prosze pilnie o pomoc !

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może być za wcześnie na test, skoro okres powinnaś mieć dopiero za 10 dni, możesz mieć po prostu problemy hormonalne - nie raz tak miałam. A kiedy faktycznie zaszłam w ciążę, objawy wyglądały zupełnie inaczej,niż te przez które się zawsze nakręcałam.
Poczekaj jeszcze i powtórz test
V3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 12:53   #8
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

11 dni od stosunku objawy ciąży? To raczej niemożliwe. Po czekaj do daty spodziewanej miesiączki i zrób test, bo teraz jest za wcześnie po prostu.
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 13:02   #9
Rumiankowy Platek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Ja tylko dodam, że 10 dni to nie za wcześnie na objawy przedmiesiączkowe. Mnie zdarzają się czasami nawet na dwa tygodnie wprzód, zwłaszcza nabrzmiałe piersi. Hormony mogą się wahać nie tylko od ciąży.
Rumiankowy Platek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 13:41   #10
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez Rumiankowy Platek Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam, że 10 dni to nie za wcześnie na objawy przedmiesiączkowe. Mnie zdarzają się czasami nawet na dwa tygodnie wprzód, zwłaszcza nabrzmiałe piersi. Hormony mogą się wahać nie tylko od ciąży.
Z objawami przedmiesiączkowymi mam tak samo. Dłuuuuugo przed bolą mnie piersi i czuję się jakaś taka ciężka, a tuż przed te dolegliwości słabną i dopiero wtedy pojawia się okres.
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:04   #11
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Test z moczu powinno się robić 6 dni od zapłodnienia a nie od stosunku. Wychodzi więc jako tako 14 dni po samym stosunku. No albo w dniu spodziewanej miesiączki.
Najlepiej zrobić betę z krwi i będzie wiadomo.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 14:14   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Zrób test z krwi.

A swoją drogą, to jest stanowczo za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciążowe.
A zwłaszcza mdłości poranne, które objawiają się najwczesniej po około 5 tygodniach od zapłodnienia.
Czyli na faktyczne mdłości poranne musiałabyś czekać jeszcze miesiąc, chyba że zaszłaś już miesiąc temu.


Natomiast na objawy "schizowe" owszem jest czas. Zawsze i w każdej okazji.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:04   #13
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Zrob test z krwi. Moim zdaniem nie jest za wczesnie na objawy ciązowe, bo ja miałam bardzo wczesnie objawy, jeszcze przed miesiaczką, jeszcze mi sie nie sniło, ze akurat mogłam zaciązyc. 6 dni od zapłodnienia, a zapłodnienie nie musi byc w dniu stosunku, młodej ciązy test apteczny tak szybko nie wykryje. Kłucie w jajniku (jednym) było pierwszym objawem, plus zawroty głowy i osłabienie.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:23   #14
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Autorko, jak wyliczylas owulacje? Mierzysz codziennie temperature? Wiesz ile trwa Twoja faza lutealna?
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:42   #15
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Zrob test z krwi. Moim zdaniem nie jest za wczesnie na objawy ciązowe, bo ja miałam bardzo wczesnie objawy, jeszcze przed miesiaczką, jeszcze mi sie nie sniło, ze akurat mogłam zaciązyc. 6 dni od zapłodnienia, a zapłodnienie nie musi byc w dniu stosunku, młodej ciązy test apteczny tak szybko nie wykryje. Kłucie w jajniku (jednym) było pierwszym objawem, plus zawroty głowy i osłabienie.
A moim zdaniem jest zdecydowania za wcześnie na objawy ciąży. Ciąża przed implantacją (osadzeniem się zarodka w 4-12 dnu po zapłodnieniu) nie daje objawów. Potem może dawać pierwsze: plamienia (ale plamienia bywają też początkiem okresu więc to żaden objaw), wodnisty śluz, zawroty głowy. Takie objawy o których pisze autorka są ZNACZNIE później.
Na moje oko ciąża mało prawdopodobna (o ile nie był to drugi stosunek pod rząd) ale nadal trochę prawdopodobna. Najlepiej zrobić test z krwi (można go zrobić płatnie bez skierowania) albo poczekać.
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:40   #16
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Zrob test z krwi. Moim zdaniem nie jest za wczesnie na objawy ciązowe, bo ja miałam bardzo wczesnie objawy, jeszcze przed miesiaczką, jeszcze mi sie nie sniło, ze akurat mogłam zaciązyc. 6 dni od zapłodnienia, a zapłodnienie nie musi byc w dniu stosunku, młodej ciązy test apteczny tak szybko nie wykryje. Kłucie w jajniku (jednym) było pierwszym objawem, plus zawroty głowy i osłabienie.
Autorka pisze ze od tygodnia ma objawy ciazowe w postaci nudności. Czyli 4 dni od stosunku jak rozumiem. O ile wczesniej nie uprawia la seksu bez zabezoieczenia, a wnioskuje ze nnie, bo miala miesiaczke, to jest po prostu niemozliwe. Dlatego, ze zarodek po 4 dniach od stosunku może jeszcze nie być zagniezdzony w macicy. Wiec niemożliwym jest żeby w tak krótkim czasie odczuwać dolegliwości ciazowe. Ja bym raczej stawia la na stres i "shize".
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:28   #17
lidkowska
Przyczajenie
 
Avatar lidkowska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Miałam podobną sytuacje jak autorka wpisu. Też kochałam się z facetem bez zabezpieczenia kilka dni po, obliczenia mi źle wyszły albo sobie źle to jakoś zapisałam w głowie i kochałam się z nim w dni płodne, bez końca w środku. Kilka dni później podobne objawy, kłucie w jajniku, rzadki śluz, lekko podwyższona temperatura, ból piersi i nudności, z tym, że głównie kończyło się na szarpaniu żołądka, raz czy dwa zwmiotowałam, typowe nudności. Wszystko wskazywało na objawy ciąży: http://www.biomedical.pl/ciaza/objawy-ciazy-76.html ale po kilku dniach, gdy zrobiłam test wynik był taki, że w ciąży nie byłam. Potem wszystko wróciło do normy, a mój nieregularny cykl dalej był nieregularny i pewnie jeszcze nie raz gdzieś zrobię gafę i źle coś przewidzę, zaskakuje mnie bardzo często. Test oczywiście zrobiłam po 7 dniach, a potem jeszcze w 8 i 9, potem kiedy wyniki się potwierdziły przestałam Mimo wszystko trzeba uważać, zabawa w dni płodne to niebezpieczna potyczka, zwłaszcza u osób młodszych, jak u mnie - 20 lat, studenka - praca na pół etatu, weź tu wyżyj? Hah
lidkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 16:48   #18
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Objawy ciąży, lecz wynik negatywny. Pomóżcie !

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 17:48:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.