po porodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 21:37   #1
gosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4

po porodzie


Chciałam się spytać jakie znacie sposoby na schudnięcie po porodzie przy karmieniu, gdy głód ciągle dokucz, a i lata juz nie te
gosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 13:02   #2
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: po porodzie

ja schudlam tak po ciazy ze zakupilam tabele kaloryczne i zastosowalam diete 1000 kal. teraz jest to coraz latwiejsze boe sa nowalijki i mozna sie probowac zapychac marchewka mloda.
A zeby sie diety pilnowac zapiswalam i wazylam przez pierwsze 2 tygodnie wszystko. chudlam w tempie 3-5 kg na miesiac potem 2 ale jak schudlam to teraz waze 48 od 2 miesiecy.
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 20:42   #3
gosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Re: po porodzie

Dzięki za rade. Co oprócz marchewki (to świetny sposób) można traktować jako zapychacz? Czy dziecku karmionemu nie szkodzi efekty spalania "nadmiaru".
Gratuluje ja przy poprzedniej ciąży jeszcze przytyłam karmiąć, bo wszyscy mi mówili, że karmienie spala i pofolgowałam sobie.
Teraz chce tego uniknąć, a i tak mam dużo do spalenia.
gosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 08:20   #4
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: po porodzie

jesli dieta nie bedzie restrykcyjna na pewno nie zaszkodzi. skoro nadal karmisz dodaj np 500 kal na dziecko jeszcz i zrob sobie bilans diety na 1500 kal. sa tabele do kupienia gdzie nawet pisze ile ma kotlet smazony na smalcu a ile na oleju itd, wiec nie jest to trudne i kazdy moze liczyc sam
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 09:15   #5
gosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Re: po porodzie

dzięki za zaandażowanie, kupie tabele i spróbuje, kupowałas je w ksiegarni? Podziwiam Cię za wytrzymałość. Przez karmienie trzymam diete lekkostrawna, ale problem jest z głodem. Wiecznie miałam problem z nadwaga, ale po poprzedniej ciazy (po 2 latach) zaczelam ćwiczyc, co rzezbiło ciało, nigdy nie miałam dosc silnej woli, by trzymać diete, a gdy próbowałam to efekt był mały. No cóz teraz ze względów wiadomych mam b. mało czasu a prxy pracy jeszcze musze zapomniec na jakis czas o gimnastyce. Czy stosowałas jakies preperaty wspomagajace?
gosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 15:57   #6
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: po porodzie

nie, ja nigdy nie stosowalam takich preparatow. moj sposob na schudniecie to:
1) zajecie sie czyms, (np jak mi sie chce jesc to zaczynam generalne porzadki w szafie)musi byc to zajecie bardzo wciagajace i zajmujace rece, nie ksiazka
2) zapisywanie kazdego kesa jedzenia przynajmniej przez 2 tygonie
3) niekupowanie slodyczy, nie pieczenie ciast, rodzinie nic sie nie stalo od tego, a ja jak nie mam w domu to mi latwiej
4) liczenie np kartofli jak gotuje, nic mi nie moze zostac na pozniej. ugotuje zjem i koniec.
5) zakodowalam sobie myslenie: jestem dorosla przeciez, nawet jak jestm glodna to nie umre od tego. sama wiem ile mam jesc i nic mna nie bedzie rzadzic.

ksiazke kupilam w ksiegarni. jak wytrzymasz pierwsze dwa tygodnie to potem juz wogole nie ma problemu. tylko sie nie waz!!! dopiero po miesiacu. raczej nie bedziesz chudnac w super tempie ale za to i potem tak szybko nie przytyjesz, chyba ze sie rzucisz na jedzenie. trzymam kciuki. mozesz sobie blog pisac jak sie meczysz to ci moze opmoze
3)
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.