Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 02:20   #1
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43

Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!


Byc moze to nie odpowiednia kategoria do tego typu problemu ale nie mialam gdzie tego napisac. Otoz wczoraj wpadl mi telefon do wody jest to samsung galaxy s 3 mni.. Suszylam go na reczniku na kaloryferze jednak po wlaczeniu nie dziala dotyk i wyswietlacz jest jakby stracil kolory.. Nie wiem co mam zrobic czy da sie to jakos naprawic jeszcze ??? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 02:35   #2
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Oj coś mi się zdaje, że jak wyświetlacz takie straty zaliczył, to już go sama nie odratujesz... Trzeba się chyba przejść do salonu i poradzić co robić albo poszukać w googlach na forach samsunga czy ktoś miał taką sytuację....
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 03:38   #3
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Po pierwsze dobrze wysuszyć- bez udziału kaloryferów, suszarek itd. przez dłuższy czas, kilak dni. Niedobrze, że tak szybko go włączyłaś. Nie wiem, czy będzie jeszcze do odratowania.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 04:51   #4
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Miałam podobnie z telefonem dotykowym, jeśli dobrze pamiętam dotyk tez szwankował i z wyświetlaczem było coś nie tak. Zaniosłam do serwisu, wymagał suszenia którego koszt wynosił 20zł. Także próbuj! Może sie uda
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 05:13   #5
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Też tak miałam zostawiłam tel. wyłączony na jakieś ok.3 tyg. i mu przeszło ale może lepiej zanieś do serwisu skoro to koszt to 20 zł
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 09:08   #6
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Cytat:
Napisane przez Zakochana09 Pokaż wiadomość
Byc moze to nie odpowiednia kategoria do tego typu problemu ale nie mialam gdzie tego napisac. Otoz wczoraj wpadl mi telefon do wody jest to samsung galaxy s 3 mni.. Suszylam go na reczniku na kaloryferze jednak po wlaczeniu nie dziala dotyk i wyswietlacz jest jakby stracil kolory.. Nie wiem co mam zrobic czy da sie to jakos naprawic jeszcze ??? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz
NIGDY się nie suszy sprzętów elektronicznych na kaloryferze (ani tym bardziej za pomocą np suszarki) - taki sprzęt musi wyschnąć sam, w suchym, chłodnym miejscu. Inaczej jest ryzyko, że temperatura pouszkadza/porozkleja styki. Jeśli telefon wyschnie sam, to jest duża szansa, że wszystkie jego funkcje wrócą - dlatego odłóż go gdzieś na stół, biurko - gdziekolwiek - i poczekaj kilka dni, najlepiej z tydzień. Wtedy włącz go ponownie - jeśli dalej będzie coś nie tak, to niestety raczej naprawa w serwisie albo już go nie uratujesz. Ale, też niestety, sama mu mogłaś tym kaloryferem zaszkodzić.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2014-02-04 o 09:10
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 09:13   #7
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Niestety zamordowałaś swój telefon
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 00:08   #8
Zakochana09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Wlaczylam go dzis i dotyk zaczal dzialac a wyswietlacz wrocil do normy. Zrobilam reset , przywrocenie ustawien fabrycznych i aktualizacje. Wszystko jest ok tylko chyba bedzie problem z glosnikiem go jak dzwoni ktos do mnie nie slychac co mowi , slychac tylko jak wezme na glosno mowiacy
Zakochana09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:20   #9
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

To może udaj się do serwisu bo głośnik może być do wymiany.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:56   #10
talicjanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Czy da sie cos z tym zrobic ?? Heeelp me!!

Cytat:
Napisane przez Zakochana09 Pokaż wiadomość
Byc moze to nie odpowiednia kategoria do tego typu problemu ale nie mialam gdzie tego napisac. Otoz wczoraj wpadl mi telefon do wody jest to samsung galaxy s 3 mni.. Suszylam go na reczniku na kaloryferze jednak po wlaczeniu nie dziala dotyk i wyswietlacz jest jakby stracil kolory.. Nie wiem co mam zrobic czy da sie to jakos naprawic jeszcze ??? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz
Na kaloryferze?
ups wiem ze na ręczniku ale no mogłaś mu jeszcze tylko zaszkodzić, jak jakiś sprzęt elektorniczny zostanie zalany to pierwsze co to zostawiamy go w takiej pozycji, nie przekręcamy na próbujemy wylac wody, tylko zostawimy jak jest można lekko oszuszyć i postawić blisko jakiegoś ciepłego miejsac, ale myśle ze w twoim przypadku to już koniec. Sama na pewno nic z tym nie zrobisz musisz oddać do serwisu i na 100% gwarancja Ci tego nie obejmie. Albo uda się to naprawić albo już po telefonie, niestety zalanie tel. rzadko daje się uratować. W przypadku komuterów jest o wiele lepiej.
__________________
Kobieta i tematy finansowe firma kruk i spłata długów
talicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 10:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.