Sony Xperia X10 mini pro :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 11:14   #1
zakochanaLili
Raczkowanie
 
Avatar zakochanaLili
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75

Sony Xperia X10 mini pro :)


Hej
Myślę o zakupie nowego telefonu obecnie posiadam SE Elm, ale z biegiem czasu naszło i mnie na trochę nowej techniki i aplikacji
I własnie mam do Was pytanko Myślałam o telefonie Sony Xperia x10 mini pro, czy posiada Ktoś może ten telefon? i może podzielić się plusami i minusami ?
Dziękuję
zakochanaLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:05   #2
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Sony Xperia X10 mini pro :)

X10 mini pro to już stosunkowo stary telefon. Jeśli bardzo zależy Ci na telefonie tego typu, to już lepiej SK17i Mini pro. To dwa zupełnie rożne telefony Użytkowałam go do niedawna i byłam z niego bardzo bardzo zadowolona.

Po Mini Pro przesiadłam się na Xperię M i mimo niechęci do telefonów dotykowych bardzo miło mnie zaskoczył. Szczególnie, że na włączonym trybie Stamina trzyma to na baterii 5-6 dni. Mini pro trzymała 2-3 przy mniejszym użytkowaniu...
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 08:16   #3
koseek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 9
Dot.: Sony Xperia X10 mini pro :)

Daj znać czego oczekujesz od telefonu i na jakich parametrach Tobie najbardziej zależy to coś pomyślimy Oczywiście do jakiej kwoty. Raczej coś nowszego bym proponował Ten x10 mini pro już wiekowy i nie polecam , stary system android , mało ramu itp.
koseek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:54   #4
Kentsfield
Przyczajenie
 
Avatar Kentsfield
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: Sony Xperia X10 mini pro :)

X10 Mini Pro to super telefonik dla dziewczyny, bardzo ładny i kompaktowy, szybki i przyjemny w użytkowaniu ale tak jak wspomniał axn22 lepiej rozglądać się za odmianą Mini Pro, bez X10 w nazwie. Problem w tym, że ciężko już kupić taki telefon nowy, a na pewno ciężko będzie kupić go nowego w rozsądnej cenie.
Kentsfield jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:13   #5
pawulon1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sony Xperia X10 mini pro :)

Jeśli chcesz jakiś nowszy telefon zaawansowany technologicznie to polecam LG L5. Telefon bardzo stylowy, idealny dla dziewczyny. Kilka najważniejszych parametrów tego telefonu to Andriod 4.0 z możliwościa aktualizacji oraz bardzo czytelny 4 calowy ekran LCD.
pawulon1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 16:57   #6
zakochanaLili
Raczkowanie
 
Avatar zakochanaLili
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Sony Xperia X10 mini pro :)

jejku ile odpowiedzi dziękuję
chciałabym jakiś mały telefon, który robi ładne zdjęcia większy aparat niż 5 mpx, ale nie posiadający dużo tych systemów typu android bo ich po prostu nie rozumiem mam taki zwykły telefon z klawiaturą i chyba ciężko będzie mi się ogarnąć w takim dotykowym a myślałam o tej xperii bo ma klawiaturkę a przyzwyczaiłam się do klawiatury pewnie gdyby nie to że mój telefon nie ma już gwarancji nie wymieniałabym go na nowy
żeby był taki babski telefon nie duży
przedział cenowy tak do 450 zł

Edytowane przez zakochanaLili
Czas edycji: 2014-03-17 o 09:05
zakochanaLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 17:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.