Duże Piersi - Jak O Nie Dbać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 18:41   #1
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234

Duże Piersi - Jak O Nie Dbać?


Witam, moje pytanie tyczy się w/w tematu. Sama mam rozmiar 75E, mam 20 lat a wstydze się kształtu, miękkości, obwisłości mojego biustu.. nawet moja mama powiedziała mi że ona tak nie miała... jakie kosmetyki, ćwiczenia mogą pomóc w przywróceniu i utrzymaniu biustu w pięknym kształcie i formie? zastanawiałam się nawet nad chirurgiczną plastyką piersi..ale troche na to za wczesnie..
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:47   #2
MonicB
Przyczajenie
 
Avatar MonicB
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 12
Dot.: Duże Piersi - Jak O Nie Dbać?

Kochanie........
Ja też mam problemik z moim biustem, ale niestety w drugą stronę....czyli tini tini śliweczki!!
Jednakże mogę napisać Ci jak ja sobie z tym radzę i myślę, żę te rady nie dotyczą rozmiaru, wiec możesz je wykorzystać...
Po pierwsze kup sobie baaaaaaaaaaaardzo dobry biustonosz, nie załuj na to pieniążków, będziesz na pewno zadowolona!!!
Następnie ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia dobre dla Twojego biustu, ciała, duszy..................i naprawde działaja cuda!!! Jesli chodzi o chirurgię to niestety nie pomogę pomóc!
Życzę powodzenia
MonicB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 23:32   #3
05c43c97dafbf36431149ae5c1813ca9febe9387
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Duże Piersi - Jak O Nie Dbać?

Jak byłam w Twoim wieku miałam 70E, teraz mam 80D. Ciesz się, że dzisiaj wiele firm produkuje biustonosze na taki biust. Ja się wciskałam w za małe i w miejscu ucisku zrobił mi się guz (jakiś zator), który długo bolał.
Co ja robię z biustem:
1. Przede wszystkim nie kupuję miękkich staników tak często produkowanych na duże piersi. Biust jest ciężki i wymaga solidnej podpory.
Zapomnij o tanich chińskich staniczkach, kup dobrze dopasowany. W przymierzanym staniczku biust nie może obwisać, ani latać jak galareta w galarcie przy lekkich podskokach. W myśl powiedzenia, że młoda kobieta między piersiami ma krzyżyk a stara pępek - podnieś piersi w staniczku jak najwyżej. Oczywiście bez przesady - żeby zębów nie wybiły ;-)
Noszę staniczki usztywniane, najlepiej typu balkonik (koszyczek) lub pusch up. Staniczek musi być usztywniony, żeby biust nie obwisał w dół i żeby włókna kolagenowe pod wpływem naciągania nie pękały - powstają wówczas rozstępy. Na noc zakładam dopasowaną koszulkę lub miękki staniczek
2. Pokochałam swój biust. Uważam, że mam piękne piersi, a 10 lat temu twierdziłam, że są okropne. Chciałam je zmiejszyć. Gdy zobaczyłam jak wygląda operacja i ile blizn i bólu, od razu zrezygnowałam.
3. Ćwiczenia - odpuść sobie ściskanie piłeczki w dłoniach, to jest może dobra dla sliweczek a nie dla dużych piersi Rób pompki, przy różnym rozstawieniu dłoni. Żadne udawane pompki na kolanach - prawdziwe. Wystarczy 5 pompek przy bliskim ustawieniu dłoni i 5 przy szerokim. Systematyczne chodzenie na besen też nieźle działa. Przepływałam kilometr i widzałam bardzo dobre efekty.
4. Kremy do biustu - za dużo ich nie stosowałam. Mogę polecić Daxa z serii ideal body. Chciałabym wypróbować krem Erisa (Lirene) C+ dla dużych biustów ale jakoś nigdy na niego nie natrafiłam, więc nie wiem czy taki dobry
Nic więcej dla biustu nie robię. Najważniejsze to dobry stanik i samoakceptacja, której Ci życzę z całego serca
05c43c97dafbf36431149ae5c1813ca9febe9387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:43   #4
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Duże Piersi - Jak O Nie Dbać?

super super super odpowiedź, właśnie takich informacji szukam!
owszem- zawsze sięgam po biustonosze z lepszych firm, dlatego, że tylko one szyją takie rozmiary.. ale oczywiście dlatego, że wiem ile znaczy dobrze dobrany staniczek.
mgiełka_poranna.. mogłabyś pokazać mi na jakiejś stronie internetowej, aukcji, jaki rodzaj staników nosisz? te typu " koszyczek"? ja wsumie nie trafiłam nigdy na dobry biustonosz typu push-up w tym rozmiarze. dlatego noszę miękkie, z fiszbinami..
zaczełam spać w miękkim biistonoszu
Użuwam od jakiegoś czasu krem Avon do biustu, ale nie widze nic, żadnej różnicy.
Chodzę na siłownię, i tam wykonuje czasem ćwiczenia na klatkę, jednak już dziś zacznę akcję z pompkami!
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.