3 tygodnie na metamorfozę!Ratunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 10:00   #1
zuza0107
Raczkowanie
 
Avatar zuza0107
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
Unhappy

3 tygodnie na metamorfozę!Ratunku!


Za trzy tygodnie idę na wesele.Wyskoczyło mi to niespodziewanie. Muszę zrzucić parę kilo i ujędrnic co nie co po tabletkach antykoncepvyjnych mam straszną cerę parę kilo więcej ,spory brzuszek i celulit. Odstawiłam tabletki i planowałm sukcesywnie poprawiać wygląd a teraz muszę się spiedszyć. Macie jakieś fajne diety lub kutracje???
czy zdążę coś ze sobą zrobić?
Ratunku!!
ważyłam 54-55 teraz 59-60 i nietyle jestem gruba co cała napuchnięta, mam wzdęty brzuch a skóra na całym ciele jest zwiodczała.
zuza0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:23   #2
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: 3 tygodnie na metamorfozę!Ratunku!

Polecam dużo ruchu. Może w Fitness Clubie? Fat burning i ABT. Bardzo poprawiają napięcie skóry. Nie znam lepszych "kosmetyków". Swego czasu moja pani ginekolog przepisała mi Castagnus (ziołowe tabletki Herbapolu na problemy z zespołem napięcia przedmiesiączkowego). Stosując je zauważyłam, że przy okazji zmniejszył się mój brzuszek i straciłam tzw. opuchliznę, tworzącą się z nadmiaru gromadzonej wody przed okresem. Chodząc Do Finess Clubu, biorąc te tabletki oraz zdrowo się odżywiając (żadnych diet, ale też żadnych słodyczy itp) schudłam ok. 3 kg w 1 miesiąc.
Przyjmowanie tabletek skonsultuj z lekarzem. Smutna wiadomość jest taka, że ja po odstawieniu pigułek dochodziłam do siebie ok. 3-4 miesiące.
Życzę Ci powodzenia! Napisz o rezultatach!
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.