Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 14:10   #1
boy89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Unhappy

Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!


Wiem że by może brzmi to dziwnie ale od roku zmagam sie z tym problemem!NIegdys dladka i nieskazitelna cera teraz jest tragiczna!mam straszne nie wiem jak to nazwac,krechy na kosciach policzkowych oraz bruzde nosowo wargowa strasznie gleboka.Gdy podciagne sobie skore w okolicach skroni i zmarszcza i te straszne krechy znikaja a cera jest jak dawniej,dobrze napieta i gladka.Dodam ze jestem mezczyzna i kiedy s dosc duzo uzywalem tonikow na tradzik a zapominalem o nawilzaniu.Czy sa jakies sposoby by zlikwidowac chocby te krechy pod oczami?Mam zamiar isc z tym do dermatologa ale nie wiem czy na to cos pomoze czy w tym wypadku tylko chirurgia estetyczna moze cos zdzialac!Prosze o odpowiedz gdyz ten problem mnie przeraza i odbiera pewnosci siebie Z gory dziekuje za odp.
boy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:22   #2
zuzek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 117
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

spokojnie.najpierw idz do dermatologa,niech poleci ci coś dla twojego typu skóry i zdiagnozuje problem.a o chirurgu to zapomnij i pamiętaj,że odpowiednie nawilżenie skóry to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji skóry! a takie toniki bardzo często włąsnie wyszuszają skórę.koniecznie musisz miec jakis dobry krem nawilżający i pij duzo wody
zuzek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:12   #3
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

tak te toniki bardzo wysuszają i jak nie nawilżałeś to trochę sie to zwaliło,ale bez przesady na pewno trochę bardziej panikujeszwystarczy pójść do dermatologa i on Ci poradzi co i jak
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:38   #4
boy89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

Dzieki dziewczyny za pocieszenie..zawalilem tymi tonikami ale od roku juz ostro nawilzalem ale stan poprawil sie tylko nieco.no coz pozostaje mi wybrac sie do dermatologa i miec nadzieje
boy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:50   #5
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

Ale masz tylko worki pod oczami??? czy skora ci wisi?? bo z tego co piszesz...to masz problem z elastyczniscia skory..wiesz moze na dobry poczatek jakies okladziki chociazby ze zwyklych swiezych ogorkow....
...na na twoim miejscu zaopatrzyla bym sie w jakis fajniutki krem pod oczy( wystarczy , ze kosmetyczki sie zapytasz...nie musisz sie nawet umawiac na spotkanie, po prostu podejdz i
zagadaj, na pewnio chetnie ci pomoze...a nawet moze poleci jakis niedrogi zabieg..ktory poprawi twoj wyglad, bva! stan cery.....
ja osobiscie polecam maseczke z alg morskich+ masaz...( u mnie takie cus kosztuje jedyne 55zl...) a jest rewelacja..ladnie matuje buzke, napina skore,rowniez wygladza...niom a masaz odpreza i
relaksuje..takze same plusy...

prycholki jeszcze masz?? czy juz sie pozbyles? bo jesli sie pozbyles to tym sie chociaz ciesz...ze jedno juz masz z glowy..przypomnij sobie jaka to dopiero byla zmora! ja sie z tym nadal mecze( takze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo..ale to oczywiste ze chce sie wygladac idealnie
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:48   #6
boy89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

Tradzik juz wyleczony..na szczescie..;p co prawda czasami cos tam sie pojawi ale to zadkosc!A co do tego zabiegu to seria takich zabiegow poprawia stan cery krotkotrwale tzn gdy przestane chodzic na te zabiegi cera znow wroci do poprzedniego stanu czy zostanie ladna przez dluzszy czas?
boy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:00   #7
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Problemy w wieku 18 lat!!POMOCY!

Cytat:
Napisane przez boy89 Pokaż wiadomość
Tradzik juz wyleczony..na szczescie..;p co prawda czasami cos tam sie pojawi ale to zadkosc!A co do tego zabiegu to seria takich zabiegow poprawia stan cery krotkotrwale tzn gdy przestane chodzic na te zabiegi cera znow wroci do poprzedniego stanu czy zostanie ladna przez dluzszy czas?

nic nie trwa wiecznie...skora staje sie zwiotczala z wiekiem...innym pozniej , a tobie najwyrazniej troszke szybciej...skoro miales problemy z prycholkami, to znaczy , ze przez chemiczne srodki zniszczyles sobie( badz nadwyrezyles) naskorek, albo juz i skore...te zabiegi to nie jest trwala rewelacja....na bank nie pomoze ci tylko jeden...na to trzeba czasu, kasy, checi....i jeszcze raz czasu...
zakupo sobie krem regenerujacy skore z firmy AA,jest bardzo dobry
http://www.aatherapy.pl/ tu masz linka i poszukaj sobie dla ciebie wlasciwego(najwazniejsze zeby wygladzal i regenerowal)...one nie sa dorgie...moja mama kupila za 12 zl za tubke takze specjalnie nie nadwyrezy twojej kieszeni

co do zabiegow kosmetycznych, jak najszybciej poradz sie specjalisty, najlepiej kosmetyczki-juz ona bedzie wiedziala jak ci pomoc..na pewno doradzi ci co najlepiej zastosowac azeby zniwelowac twoj problem
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.