Po ciąży,please!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 20:53   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

Po ciąży,please!!!


Tu jak widze jest wiele nowych wątków na temat brzuszka ale chciałam zapytać co przeba zrobić zeby po ciąży wrócić do swego poprzedniego wyglądu.Przede wszystkim co z brzuszkiem i innymi częsciami ciała.
Prosze was powiedzcie mi jakie ćwiczenia stosować,co jeść i wigóle.Czytałam własnie o masażu limfatycznym ale co jeszcze!!!Prosze was o podpowiedz.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 07:51   #2
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: Po ciąży,please!!!

witam
ja mam dokladnie ten sam problem z brzuszkiem nie mieszcze sie w zadne spodnie ,wogole cos dzieje sie ze mna po porodzie bo bardzo szybko tyje .otóz ja zmagam sie z brzuszkiem 6 mc diety,ćwiczenia w postaci brzuszków i efekty sa praktycznie zerowe.mysle ze jak ktos ma tendencje do tycia i spory brzuszek po ciazy raczej niemozliwe jest go zgubic(chyba ze liposukcja))
pozdrawiam
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 06:33   #3
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Re: Po ciąży,please!!!

Niestety tak w zyciu niesprawiedliwie jest ze jedna kobieta po ciazy chudnie sama ( jestem zywym przykladem, bez zadnych wysilkow zgubilam w pol roku wszystkie zbedne kilogramy i moge sie pochwalic figura nawet lepsza niz sprzed ciazy) a innej mimo wielu wysilkow nie udaje sie zbyt wiele osiagnac( tu np moja kolezanka probowala diet, cwiczen, silowni, basenu, kremow i chyba wszystkich "babskich" sposobow i nadal nie ma wiekszych efektow)
Slyszalam ze jesli ktos przed ciaza ma mocne miesnie brzucha to latwiej sie wraca do wagi ale nie wiem czy to prawda.
Napisze wam co stosowaly po ciazach znajome: wszelkiego rodzaju fitness. Pamietajcie jednak ze po miesiacu nie ma wiekszych efektow i trzeba sie mocno napracowac, a z doswiadczenia wiem ze dzidzius wystarczajaco meczy w dom. Praca w grupie mobilizuje bo samej w domq gorzej bywa...
Basen, ujedrnia cialo ale tez po pewnym czasie.
Dieta.. prawde mowiac nie lubie miec ograniczonego wyboru jedzenia, ale tluste i slodkie mozna zmniejszyc.
Jest lato, wiec duzo ruchu z maluszkami macie pewnie na codzien
Jeszcze sa kremy ale w to osobiscie kompletnie nie wierze.
Kamila22 piszesz ze zmagasz sie z brzuszkiem od pol roku, moze w Twoim przypadku efekty beda sie pojawaic wolniej ale beda za to trwalsze.
Zycze powodzenia
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 09:10   #4
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Re: Po ciąży,please!!!

Nieprawda, że niemożliwe!!!
Jestem przykłądem, który zgubił brzuszek
Trzeba tylko trochę samozaparcia i regularności w ćwiczeniach: CODZIENNIE 10 min!!! To TYLKO 10 min
Po pół roku będę efekty, przekonasz się.
Oprócz tych brzuszków w domu polecam zapisanie się do fitness clubu na jakieś ogólnorozwojowe ćwiczenia, np. TBC, poprawią kondycję, samopoczucie a w połączeniu z odpowiednią dietą poprawią przemianę materii.
Po ciąży czasem przemiana materii spada, tak było ze mną - tyłam od 1 ciastka Pomogło mi 5 dni ( dłużej nie wytrzymałam) diety 13 dniowej ( sławnej kopenhaskiej) i intensywny ruch, picie ziół poprawiających przemianę materii.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.