Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-21, 10:54   #3931
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

cze¶æ wam
ja ju¿ po ¶niadaniu, zaraz lecê do pracy. zjad³am sobie 60g grillowanej kie³baski ¶l±skiej z kromk± ciemnego chleba i ketchupem pychotka, ale szczerze mówi±c to bym mog³a ze¿reæ i 400g tak bardzo lubie kie³baskê :P:P no ale dobra, dzisiaj stane³am na wadze i jestem zadowolona
a co tam u was? jak po weekendzie?
ja jutro mam pierwszy dzieñ na nowym kierunku na uczelni, ale bêdzie stres!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:01   #3932
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1 421
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg



nie nad±¿am za Wami

Nie bêdê cytowaæ, bo czyta³am w telefonie, a odpisujê z laptopa

Co do s³odyczy u mojego dziecka to wyznajê zasadê, ¿e wszystko jest dla ludzi i chcê byæ po ¶rodku. Oczywi¶cie, ¿e nie dajê jej batonów, czy czego¶ mega s³odkiego, ale biszkopt czy kilka chrupek nie jest dla mnie problemem i nie uwa¿am abym jako¶ grzeszy³a daj±c jej to. Nie chce jednak wdawaæ siê w dyskusjê na temat ¿ywienia mojego dziecka, bo nie chce mi siê k³óciæ, czy jak to pisz± niektórzy wymieniaæ argumenty. Ju¿ to na wiza¿u przechodzi³am. Jednak nie zgodzê siê równie¿ ze stwierdzeniem, ¿e nawyki ¿ywieniowe kszta³tuj± siê do 3 roku ¿ycia. Moja bratowa dawa³a córce mega zbilansowane posi³ki, zero s³odyczy, warzywa, owoce, miêso. No i po 2 latach nagle ma³ej odwidzia³o siê takie jedzenie, teraz w wieku 5 lat jest mega niejadkiem, nie ma na ni± pomys³u,a s³odyczy nadal nie je

Cytat:
Napisane przez michalova Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam za zmianê tematu, ale czujê sie okropnie. Ok. 5 rano zmar³ mój 15sto letni ukochany psiak. Jestem doros³a a rycza³am jak dziecko. Ci±gle pop³akujê. Tak mi... smutno i pusto
wspó³czujê baardzo

Muszê tutaj czê¶ciej pisaæ, bo mnie motywujecie i ogarniacie a jak nie ma mnie na forum to od razu jem co nie trzeba
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:11   #3933
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Waga siê ruszy³a. Prosze wpisaæ do tabelki 86,3

Wczoraj by³am w Rodowie. Rowerami. Jakie¶ 8,5 km w jedn± stronê. Po drodze zahaczy³am o babciê gdzie zosta³am poczestowana kawa³kiem ciasta. taka dziwna babka, ale z twarogiem.

Jesli chcecie pó¼niej do klubu wstawiê zdjêcia co to za dziwy mozna znale¼æ.

Nie schud³am podczas tego miesi±ca du¿o. S±dzê ¿e to dlatego ¿e nie nauczy³am sie jeszcze dobrze je¶æ i czasem wpadaja lody
Ale - zauwazy³am ¿e jestem odrobinê zgrabniejsza. Ty³ek siê podniós³, rêce i nogi nie s± takie sflacza³e. Tylko ten brzuch zosta³ - choæ pasek noszê
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:25   #3934
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1 421
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ wam
ja ju¿ po ¶niadaniu, zaraz lecê do pracy. zjad³am sobie 60g grillowanej kie³baski ¶l±skiej z kromk± ciemnego chleba i ketchupem pychotka, ale szczerze mówi±c to bym mog³a ze¿reæ i 400g tak bardzo lubie kie³baskê :P:P no ale dobra, dzisiaj stane³am na wadze i jestem zadowolona
a co tam u was? jak po weekendzie?
ja jutro mam pierwszy dzieñ na nowym kierunku na uczelni, ale bêdzie stres!
A co zaczynasz studiowaæ?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:39   #3935
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Poka¿ wiadomo¶æ
A co zaczynasz studiowaæ?
Studiowa³am psychologiê, teraz zmieni³am na Counselling (po polsku to co¶ w stylu pomocy terapeutycznej).
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 14:06   #3936
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MissTerrible Poka¿ wiadomo¶æ
Sa³atka z broku³ów i fety z czosnkiem i pra¿onym s³onecznikiem
Z jednej g³ówki broku³owej i po³owy opakowania fety, do tego czosnek wed³ug uznania no i s³onecznika te¿ jak kto lubi Sk³adniki na dwie porcje po oko³o 300kcal ka¿da. ¯ale¿y ile s³onecznika u¿yjecie... Ja uwielbiam!!
daj przepis, mam akurat ochote na broku³y

Cytat:
Napisane przez michalova Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam za zmianê tematu, ale czujê sie okropnie. Ok. 5 rano zmar³ mój 15sto letni ukochany psiak. Jestem doros³a a rycza³am jak dziecko. Ci±gle pop³akujê. Tak mi... smutno i pusto
bardzo mi przykro
Olenka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-21, 23:50   #3937
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

W³a¶nie ze¿ar³am pizzê, zlinczujcie mnie
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 07:05   #3938
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witam po wekendzie, zaczynamy nowy tydzieñ. Chce siê w nim zmobilizowaæ i w koñcu zacz±æ robiæ wio¶larze.


Bella2212 - faktycznie efekt jo-jo widoczny... mam nadziejê jednak, ¿e tym razem schudniesz raz a porz±dnie, no i faktycznie uwa¿am, ¿e na pocz±tku by³a¶ szczup³a.

nurek119 - witaj, dasz radê, ja te¿ mam problem z ogarniêciem pracy, ale ju¿ jest lepiej... mam nadziejê, ¿e zacznê æwiczyæ.

Olenka20 - czy na pewno ta pani jest na odpowiednim stanowisku? 500kcal co to jest?

michalova - wspó³czuje... trzymaj siê dzielnie

prettygirl19892 - fajnie, ¿e nie przyty³a¶ po takich "rewolucjach" i ¿e z nami jeste¶.

MonnieB - ciekawe studia, nie mia³a¶ przypadkiem czego¶ o motywacji do odchudzania? A za pizze powinna¶ dostaæ
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-09-22 o 07:23
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 08:10   #3939
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dosta³am ta diete co mi obieca³a fizjoterapeutka
Przeliczylam kalorie pierwszego dnia, tak na oko 500 kcal
Az strach sie bac, to juz chyba na kopenhaskiej sie wiecej je
Je¿eli dieta ma 500 kcal na dzieñ to znaczy, ¿e ta osoba, która Ci j± przygotowywa³a w ogóle nie ma pojêcia o tym co robi.
Kolejna wychowana na szkole google.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam za zmianê tematu, ale czujê sie okropnie. Ok. 5 rano zmar³ mój 15sto letni ukochany psiak. Jestem doros³a a rycza³am jak dziecko. Ci±gle pop³akujê. Tak mi... smutno i pusto
Trudno siê rozstaæ z ukochanym przyjacielem, wspó³czujê.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Dziewczyny w³a¶nie wcinam kawa³ek w³asnej roboty jab³ecznika, bo to najszybciej da³o siê zapakowaæ do pracy. Ale to nie jest dobre jedzenie na dzieñ dzisiejszy i w ogóle.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 08:26   #3940
MissTerrible
Raczkowanie
 
Avatar MissTerrible
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Poka¿ wiadomo¶æ
daj przepis, mam akurat ochote na broku³y
Nic specjalnego Broku³y gotujesz na parze, raczej 'al dente' bo inaczej siê rozlec±... ! g³owa wystarczy na po³owê kostki fety, inaczej bêdzie za s³ono. Czekasz a¿ przestygn±, rozdzielasz ró¿yczki na mniejsze kawa³ki do michy, wrzucasz fetê pokrojon± w kostki do tego wyciskasz czosnek i wrzucasz upra¿ony s³onecznik, doprawiasz czym lubisz, ale ja zostawiam tak jak jest i tak ma wyrazisty smak

VOILA!

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie ze¿ar³am pizzê, zlinczujcie mnie
Ja tam nie linczujê... Sama wczoraj niezbyt dietetycznie, ale stwierdzi³am, ¿e we wszystkie niedziele bêdê jad³a obiadek niedietetyczny

Mój wczorajszy jad³ospis:
¦niadanie: Dwie kromki razowego i sa³atka broku³owa
II ¦niadanie: Jogurt naturalny z bananem i borówkami
Obiad: Klopsiki wo³owe w sosie ¶mietanowo-koperkowym, ziemniaki, buraczki Ale sosu tylko troszkê, bo na ma¶le klarowanym by³ Ziemniaczków te¿ dwie ³y¿ki a i tak by³am najedzona do wieczora...
Deser: Galaretka wi¶niowa z borówkami, dwa grapefruity

W³a¶nie moim odkryciem jest galaretka, z jednej robiê 4 porcyjki z owocami. Porcja wychodzi 70kcal plus to co z owoców, rodzinka je z bit± ¶mietan± a ja bez Deser jak znalaz³
MissTerrible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 08:30   #3941
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ale dzi¶ nudy w pracy, mo¿e to przez pogodê. Wlasnie koncze trzeci kubek zielonej herbaty i my¶lê co zje¶c na drugie ¶niadanie.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 08:39   #3942
MissTerrible
Raczkowanie
 
Avatar MissTerrible
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak zaczniesz æwiczyæ z Jillian to proszê o opinie jak Ci siê podoba, mnie I tydzieñ troche znudzi³, ale Melonade wspomina³a ¿e drugi jest ju¿ fajniejszy wiêc trzymam kciuki za ukoñczenie ca³ego Shreda
Bardzo lubiê Jillian, ju¿ kiedy¶ zrobi³am ca³ego shreda i faktycznie daje duzo! Pierwszy etap mo¿e jest trochê monotonny, ale dalej jest du¿o ciekawiej. Mel B ma te¿ super programy, bardzo lubiê te¿ Tiffany Rothe

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale dzi¶ nudy w pracy, mo¿e to przez pogodê. Wlasnie koncze trzeci kubek zielonej herbaty i my¶lê co zje¶c na drugie ¶niadanie.
Arcy Pogoda jest koszmarna, mnie tak g³owa boli... Ja dopiero po ¶nadaniu
MissTerrible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 09:04   #3943
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ja mialam niezdrowy posi³ek w pi±tek wiec wczorajsza pizza w ogole nie powinna siê u mnie pojawiæ. No ale có¿ nowy tydzien, bêdzie lepiej. Chcia³abym wa¿yæ 8kg mniej do konca pa¼dziernika... :p
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 10:58   #3944
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

MissTerrible - u mnie leje od rana jest okropnie.
MonnieB - ja w pi±tek wypilam kilka drinków i zjadlam 100g frytek w nocy. No i troszkê za du¿o chleba przez weekend zjadlam, chyba z pó³ bochenka
Ps. Ide robiæ wioslarze
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 11:16   #3945
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Sk±d Wy macie czas w ci±gu dnia na æwiczenia ?!?
JA siedzê w biurze za biurkiem i tyle, ¿e powiekami i palcami poruszam i jem.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Zastanawiam siê nad oknem ¿ywieniowym powiedzmy od 8 do 17-stej
Czy która¶ z Was stosuje tê dietê?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 11:39   #3946
MissTerrible
Raczkowanie
 
Avatar MissTerrible
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d Wy macie czas w ci±gu dnia na æwiczenia ?!?
JA siedzê w biurze za biurkiem i tyle, ¿e powiekami i palcami poruszam i jem.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Zastanawiam siê nad oknem ¿ywieniowym powiedzmy od 8 do 17-stej
Czy która¶ z Was stosuje tê dietê?
Ja siedzê w domu z dzieciaczkami, nie chodzê do pracy, wiêc czas siê jako¶ znajduje

Co do tej diety, to jako¶ mnie to nie przekonuje... Nijak siê to ma, do wszystkiego co siê wpaja ca³y czas, ¿e deficyt powoduje magazynowanie...
MissTerrible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 11:49   #3947
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ja pracujê od 17 do 22. Poniedzia³ek, wtorek, sobota i niedziela (12-22). wt, ¶r i czw mam uczelnie po parê godzin (nie caly dzieñ - tak 4 godz dziennie rózne pory). Wiêc ³atwo mi znale¼æ czas na si³owniê.
Najgorzej jest jak walê nadgodziny w pracy od 17 do 7 rano, wtedy to nie robiê nic tylko ¶piê. Ale teraz sobie odpuszczê a¿ do ¶wi±t w listopadzie lecê do Polski i jak obecnie wa¿ê 98kg to chcialabym wa¿yæ tak 88
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 12:18   #3948
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Malinka-Malinka - 100 wio¶larzy to jakie¶ piec minut i 250 spalonych kcal. Czas mam, ale sala jest zajêta i ca³y czas czekam.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 13:30   #3949
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Malinka-Malinka - 100 wio¶larzy to jakie¶ piec minut i 250 spalonych kcal. Czas mam, ale sala jest zajêta i ca³y czas czekam.
Jak to?
Ja wlasnie zrobi³am 10 minut, na najwy¿szym poziomie i wysz³o mi 120 kalorii spalonych?? Pokazuje Ci na maszynie 250??? Jak to mo¿liwe? ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 13:58   #3950
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ancymoneq, Malinka, ta Pani jest fizjoterapeutka i po prostu poleci³a mi diete ktora dosta³a od dietetyczki gdy sama chcia³a schudnac. B³êdnie my¶la³am, ¿e wszystkie osoby po studiach medycznych musz± mieæ pojêcie o zdrowej diecie i taka stosuj± gdy chc± schudn±æ

Miss Terible dzieki, dzis zrobie

Ja mam czas w ciagu dnia na cwiczenia (niestety nie zawsze) bo dzieciaki sa w przedszkolu a ja nie pracuje

Poza tym uda³o mi sie reaktywowac wage wiec jutro sie zwaze
Ale w talii spad³o mi 4 cm Kocham ShaunaT
Olenka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 16:22   #3951
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

A to JA siê pochwalê na publicznym by³am u fryca ombre
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6563.jpg (80,8 KB, 22 za³adowañ)
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 19:03   #3952
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to?
Ja wlasnie zrobi³am 10 minut, na najwy¿szym poziomie i wysz³o mi 120 kalorii spalonych?? Pokazuje Ci na maszynie 250??? Jak to mo¿liwe? ?
Robiê jakie¶ 120 powtórzeñ, na minutê wychodzi mi oko³o 30 plus minus. My¶lê, ¿e ilo¶æ, szybko¶æ i najwy¿szy poziom odgrywaj± tu rolê. Jedno powtórzenie to 2 lub 3 kcal ... ró¿nie mi liczy... a tak wygl±da to cudo!
https://www.fitness4you.pl/wioalarz-...-,det,995.html My¶lê, ¿e siê nie myli (Ps. jak mi siê uda jutro zrobiê zdjêcia licznika)

LadyDagaMilon - piêknie jeszcze chwila i Ciê nie poznam

Ps. Obiad - zupa pomidorowa (szklanka) + ³y¿ka klusek.
Kolacja - kasza jaglana, kalafior, buraczki, ³y¿ka bigosu.

W³a¶nie skoñczy³am robiæ sa³atkê warzywn± - bêdzie co je¶æ

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Ancymoneq, Malinka, ta Pani jest fizjoterapeutka i po prostu poleci³a mi diete ktora dosta³a od dietetyczki gdy sama chcia³a schudnac. B³êdnie my¶la³am, ¿e wszystkie osoby po studiach medycznych musz± mieæ pojêcie o zdrowej diecie i taka stosuj± gdy chc± schudn±æ
Ja mia³am nadziejê, ¿e ludzie po takich studiach wiedz± co to znaczy zdrowo je¶æ, nawet ja o tym mia³am trzy godzinne wyk³ady na pedagogice specjalnej.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-09-22 o 19:06
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 21:01   #3953
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ

Bella2212 - faktycznie efekt jo-jo widoczny... mam nadziejê jednak, ¿e tym razem schudniesz raz a porz±dnie, no i faktycznie uwa¿am, ¿e na pocz±tku by³a¶ szczup³a.
W³a¶nie potrzebowa³am jakiej¶ niezale¿nej opinii :-* dziêkujê. Chocia¿ my¶lê, ¿e i tak nie mam szans odwróciæ tego co siê kiedy¶ nas³ucha³am... W swoich oczach po prostu zawsze jestem grubask±, czy wa¿ê 100 czy 70 :-(

U mnie w domu by³ du¿y remont i odchudzanie sz³o baaardzo ¼le (co widaæ po tabelce: nie by³o ¿adnych efektów). Remont jeszcze trwa, ale mam ju¿ w pokoju prawie normalnie postawione wszystko i jest miejsce do æwiczeñ (wcze¶niej mia³am dos³ownie tylko w±skie doj¶cie do ³ó¿ka). Poza tym w sobotê jadê na studia... Liczê, ¿e bêdzie mi tam ³atwiej, bo nie bêdzie mojej rodziny i bêdê jad³a tylko to co sama kupiê i przyrz±dzê.

Jestem pe³na nadziei!
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 23:10   #3954
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie potrzebowa³am jakiej¶ niezale¿nej opinii :-* dziêkujê. Chocia¿ my¶lê, ¿e i tak nie mam szans odwróciæ tego co siê kiedy¶ nas³ucha³am... W swoich oczach po prostu zawsze jestem grubask±, czy wa¿ê 100 czy 70 :-(

U mnie w domu by³ du¿y remont i odchudzanie sz³o baaardzo ¼le (co widaæ po tabelce: nie by³o ¿adnych efektów). Remont jeszcze trwa, ale mam ju¿ w pokoju prawie normalnie postawione wszystko i jest miejsce do æwiczeñ (wcze¶niej mia³am dos³ownie tylko w±skie doj¶cie do ³ó¿ka). Poza tym w sobotê jadê na studia... Liczê, ¿e bêdzie mi tam ³atwiej, bo nie bêdzie mojej rodziny i bêdê jad³a tylko to co sama kupiê i przyrz±dzê.

Jestem pe³na nadziei!
Na pewno dasz radê! Powodzenia!
Btw. ju¿ jest poprawiona tabelka

Ja za to chyba nie powinnam siê wa¿yæ, dzisiaj mi wysz³o 74,4 (prawie 2kg mniej ni¿ w pi±tek) i dzieñ skoñczy³am jedz±c czekoladê
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-22, 23:19   #3955
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Arcymoneq maszyna u mnie jest bardzo podobna ale bardziej antyczna, mo¿e dlatego :p pewnie nie ma takiej mocy a szkoda
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-23, 06:48   #3956
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie potrzebowa³am jakiej¶ niezale¿nej opinii :-* dziêkujê. Chocia¿ my¶lê, ¿e i tak nie mam szans odwróciæ tego co siê kiedy¶ nas³ucha³am... W swoich oczach po prostu zawsze jestem grubask±, czy wa¿ê 100 czy 70 :-(

U mnie w domu by³ du¿y remont i odchudzanie sz³o baaardzo ¼le (co widaæ po tabelce: nie by³o ¿adnych efektów). Remont jeszcze trwa, ale mam ju¿ w pokoju prawie normalnie postawione wszystko i jest miejsce do æwiczeñ (wcze¶niej mia³am dos³ownie tylko w±skie doj¶cie do ³ó¿ka). Poza tym w sobotê jadê na studia... Liczê, ¿e bêdzie mi tam ³atwiej, bo nie bêdzie mojej rodziny i bêdê jad³a tylko to co sama kupiê i przyrz±dzê.

Jestem pe³na nadziei!
Ja te¿ mam problem z diet± kiedy siedzê w domu a tak jest co weekend, wolê chodziæ do pracy.

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno dasz radê! Powodzenia!
Btw. ju¿ jest poprawiona tabelka

Ja za to chyba nie powinnam siê wa¿yæ, dzisiaj mi wysz³o 74,4 (prawie 2kg mniej ni¿ w pi±tek) i dzieñ skoñczy³am jedz±c czekoladê
No wiesz co

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Arcymoneq maszyna u mnie jest bardzo podobna ale bardziej antyczna, mo¿e dlatego :p pewnie nie ma takiej mocy a szkoda
Te¿ masz 3 æwiczenia w jednym? czyli rêce, nogi i brzuch? mo¿e to w³asnie tu tkwi sedno... bo nie wydaje mi siê ¿eby przy tak z³o¿onym æwiczeniu i sile jak± siê wk³ada spaliæ jedn± kcal.

Ps. Pierwsze ¶niadanie to sa³atka jarzynowa z ma³± ilo¶ci± majonezu, da³am wiêcej musztardy a ta jest mniej kaloryczna.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-23, 08:37   #3957
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Co za bezczelno¶æ my siê odchudzamy a na dole w propozycjach artyku³ów wyskoczy³ przepis na czekoladowy makaron.

Pomimo mojego entuzjazmu waga siê podnios³a do 87.0. nie mam pojêcia czemu sie dzieje? je¿d¿ê rowerem du¿o, æwiczê 4 razy w tygodniu pilnujê kalorii. hmm....
za dwa tygodnie jadê do pracy. a¿ ca³a siê denerwuje
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-23, 09:12   #3958
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno dasz radê! Powodzenia!
Btw. ju¿ jest poprawiona tabelka

Ja za to chyba nie powinnam siê wa¿yæ, dzisiaj mi wysz³o 74,4 (prawie 2kg mniej ni¿ w pi±tek) i dzieñ skoñczy³am jedz±c czekoladê
Dziêkujê, nie musia³a¶ siê tak spieszyæ z tym :-*

Ale masz wagê piêkn± *.* do takiej d±¿ê
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-23, 09:13   #3959
Olenka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

a u mnie dó³
wiedzia³am, ¿e nie powinnam naprawiaæ wagi
my¶la³am ze waze 84 a tu niespodzianka, 84,9!
dobrze ze w pasie cm mniej
no i spodnie siê zrobi³y luzniejsze, nawet w udach

Miss Terible, pycha te broku³y, nigdy za nimi nie przepada³am ale w tym wydaniu sa bardzo smaczne
__________________
Start 84 kg
Obecna waga 84
Waga docelowa 54
Olenka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-23, 09:35   #3960
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomo¶ci: 4 290
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ
U mnie bez wiêkszych zmian i osi±gniêæ, ale za to mam ca³kiem fajne samopoczucie
¯ywieniówka ok, zdarzaj± siê grzeszki, ale teraz staram siê nad tym panowaæ. Wiecie, ¿e wcze¶niej ¿ar³am s³odycze czêsto z g³odu? Mia³am ochotê co¶ zje¶æ, bo by³am g³odna, a to batonika by³o bli¿ej i ³atwiej. Teraz z g³odu jem co¶ normalnego (ser, wêdlina, du¿o pomidorów z cebulk±, obiad i takie tam)
No i ci±gle ¿yjê bez gazowców - i co? mo¿na? mo¿na
Patrz±c na ma³e wyrzeczenia, to chudn±æ bêdê pewnie ze dwa lata.
A, u fryzjera te¿ by³am, fryz od¶wie¿ony, nowa farba i koñce ombre - podobnie jak LadyDaga
Przesy³am pozytywn± energie dla wszystkich - dzi¶ mam jej sporo, ale mo¿e ju¿ jutro bêdê potrzebowa³a waszej- ¿ycie jest pe³ne niespodzianek
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.