Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 21:19   #1201
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic, ja również jestem kosmetyczną minimalistką .

Jak czytam wypowiedzi tutaj i recenzje w KWC, to rodzi się we mnie wielka nadzieja, że wreszcie znajdę idealne kosmetyki do makijażu, które nie będą niweczyć moich wysiłków pielęgnacyjnych i dzięki którym zaoszczędzę kawałek życia. Jak dotąd moje bezowocne poszukiwania odcieni, dobór kosmetyków, które się nie gryzą na mojej twarzy, w końcu czasochłonne malowanie, to prawdziwa męka.

Z aplikacją kolorówki płynnej i sypkiej nigdy nie miałam problemów. Myślę, że z minerałam też sobie poradzę.

W styczniu wstępuję do Sekty Edemologicznej!
I jeszcze siostrę wciągnę .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2008-12-14 o 21:24
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:23   #1202
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wielkie dzięki za opinie na temat mojego odcienia . Chyba rzeczywiście wezmę na początek próbki Olive Fair i Golden Fair. Pierwszy zestaw zamówię cały pędzlowy: flat top, zwykły kabuki do pudru i pędzelek do korektora. Muszę wziąć razy dwa, żeby zaopatrzyć też siostrę. Wydaje mi się, że nie ma sensu brać próbek bez pędzli.

Czy macie jakieś spostrzeżenia odnośnie pędzelka do korektora? Wygodnie się tym nakłada?
Mnie się najlepiej korektor nakłada za pomocą eye kabuki, mam wrażenie, że któraś wizażanka też tak robi - ten pędzelek do korektora za to używam do cieni i mnie bardziej odpowiada niż ten nominalnie do cieni (korektorowy zwęża się na końcu i jakoś precyzyjniej można cieniować).
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:25   #1203
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że EDM zawitało na KWC! Oceniłam już korektor i podkład. Oczywiście jak najlepiej
Tak bardzo kocham swoją kolekcję EDM, że nie wyobrażam sobie np. innego podkładu - jak widzę jak dziewczyny na innych wątkach wariują na punkcie płynnych podkładów to mnie aż odrzuca. Nie cierpiałam zwykłych fluidów, nigdy nie potrafiłam trafić z kolorem i dobrze ich nałożyć, dlatego długie lata prawie się nie malowałam. A teraz bez makijażu nie wychodzę z domu! I nie jest to żadnym problemem, nie martwię się, że mam smugi lub coś mi się rozmaże.
Dzięki Ci, Panie, za EDM!
Byłam w piątek w Sephorze i z zastanawiałam się jak można dobre dobrać kolor podkładu mając tylko z 6 do wyboru , a potem prawie się z siebie śmiałam. Nie tak dawno przeciez dostalam oczopląsu na widok 70 kolorów do wyboru z mineralnych... Skleroza mnie łapie na starość, albo przyzwyczaiłam się do dobrego...
AA i powiem Wam, że jak widzę kołnierze kurtek z podkładem.... to wiem że to nie minerały, resztę myśli zachowam sobie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:28   #1204
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mnie się najlepiej korektor nakłada za pomocą eye kabuki, mam wrażenie, że któraś wizażanka też tak robi - ten pędzelek do korektora za to używam do cieni i mnie bardziej odpowiada niż ten nominalnie do cieni (korektorowy zwęża się na końcu i jakoś precyzyjniej można cieniować).
Trochę się obawiam, że mnie może zapychać korektor Intensiv Fair, więc na pewno starałabym się go nakładać jak najmniej i jak najprecyzyjniej. Czyli może dla mnie lepszy byłby jednak pędzelek przeznaczony do korektora.

A szerokość włosa u nasady jest podobna w pędzelkach do korektora i do cieni?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2008-12-14 o 21:32
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:30   #1205
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny a nie uwazacie ze podklady EDM w KWC powinny byc rozdzielone na formuly? wkoncu dla kazdej cery inny sie nadaje i daja zupelnie inne wykonczenia?!
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:37   #1206
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

W koncu chyba odkrylam idealny kolor z EDM dla siebie.Siedze w pracy i tutaj kolory na ekranie wygladaja zupelnie inaczej-bardziej realnie.Odcien to Light Medium z tonacji beige-taki sam kolor uzywam z Lumiere.Ten kolor wyglada idealnie-jestem w 100% pewna ze to moj odcien
Wykanczam niedlugo Lumiere-takze zamowie ten odcien, do tego flat top i korektor Sunlight
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:45   #1207
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie uwazacie ze podklady EDM w KWC powinny byc rozdzielone na formuly? wkoncu dla kazdej cery inny sie nadaje i daja zupelnie inne wykonczenia?!
Absolutnie tak! one są tak różne, że robienie jednej kategorii będzie mylące.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Trochę się obawiam, że mnie może zapychać korektor Intensiv Fair, więc na pewno starałabym się go nakładać jak najmniej i jak najprecyzyjniej. Czyli może dla mnie lepszy byłby jednak pędzelek przeznaczony do korektora.

A szerokość włosa u nasady jest podobna w pędzelkach do korektora i do cieni?
rozumiem że masz na myśli szerokość pędzelka u nasady? (bo szerokości włosa bez mikroskopu nie idzie pomierzyć) ten od cieni jest troszkę szerszy niż korektorowy (przynajmniej u mnie ok. 1mm)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 22:00   #1208
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cieszę się że się cieszycie



chyba bardzo dobre
To się cieszę
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Bardzo dobre. Generalnie w EDM trudno jest zamówić złe pędzle .


Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Powiedzcie, czy wy też macie takie ufajtane opakowania kosmetyków? U mnie nawet kosmetyki mineralne (powszechnie uważane za robiące wokół dużo bałaganu) są czyściuteńkie.
Nie cierpię mieć ufajdanych kosmetyków, porozwalanych i takich, których nie używam Do wszystkich swoich kosmetykó mam nawet wszystkie opakowania, pudełeczka itp. Mam na te pudełeczka specjalna szafkę, a na kosmetyki kupiłam fajny duży kufer Tak że z Tobą wszystko ok

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna na jednym z filmów, gdzie pokazuje swoje zbiory nawet się tłumaczy i przeprasza że opakowania są takie brudne, ale "ona swoje kosmetyki używa, a nie je tylko kupuje". Tak mniej więcej brzmiała jej wypowiedź. Tylko że ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Ja swoje kosmetyki też używam, a nie wyglądają jak testery w perfumerii. I jak coś dłużej u mnie leży, to staram się sprzedać lub wymienić.
To z kolei inna moja obsesja - lubię mieć tylko to czego używam. Przez to przez moje ręce przewinęła się masa kosmetyków, ale w danym czasie zawsze mam ich niewiele.
To tak jakby powiedzieć: sorry, że chodzę w brudnych ciuchach, ale ja nie tylko je kupuję i na nie patrzę, ale też je używam

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W koncu chyba odkrylam idealny kolor z EDM dla siebie.Siedze w pracy i tutaj kolory na ekranie wygladaja zupelnie inaczej-bardziej realnie.Odcien to Light Medium z tonacji beige-taki sam kolor uzywam z Lumiere.Ten kolor wyglada idealnie-jestem w 100% pewna ze to moj odcien
Wykanczam niedlugo Lumiere-takze zamowie ten odcien, do tego flat top i korektor Sunlight
A jaki masz odcień cery ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:08   #1209
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mariola13- moj odcien cery-jasny ale nie za jasny(najbardziej chyba zblizony do odcienia cery Jennifer Connely lub Evy Green(lekko opalonej))- piegi w odcieniu jasno bezowym,tonacja neutralna-ale wiecej bezu niz rozu.Cera bardzo wrazliwa,czesto sie rumienie,przeswituja niebiesko zielone zylki pod skora.Odcienie neutralne z EDM sa dla mnie za szare.Idealny podklad znalazlam z Lumiere odcien light medium beige-wlasnie ten z EDM o ktorym mowie wyglada identycznie na zdjeciu.Idealny podklad dla mnie to jasny bez z mala iloscia rozu.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:21   #1210
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W koncu chyba odkrylam idealny kolor z EDM dla siebie.Siedze w pracy i tutaj kolory na ekranie wygladaja zupelnie inaczej-bardziej realnie.Odcien to Light Medium z tonacji beige-taki sam kolor uzywam z Lumiere.Ten kolor wyglada idealnie-jestem w 100% pewna ze to moj odcien
Wykanczam niedlugo Lumiere-takze zamowie ten odcien, do tego flat top i korektor Sunlight
Elfie często myślałam, jak to możliwe, że nie możesz dobrać odpowiedniego odcienia podkładu z EDM, skoro jest ich tak wiele. I byłam pewna, że to kwestia czasu, cierpliwości i przetestowania większej ilości próbek. Cieszę się, że w końcu trafiłaś na ten właściwy kolor.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie cierpię mieć ufajdanych kosmetyków, porozwalanych i takich, których nie używam Do wszystkich swoich kosmetykó mam nawet wszystkie opakowania, pudełeczka itp. Mam na te pudełeczka specjalna szafkę, a na kosmetyki kupiłam fajny duży kufer Tak że z Tobą wszystko ok
Nie chciałam już tego mówić, ale też mam sporo kartoników po kosmetykach. Nie wiem po co, ale wolę je mieć niż nie mieć.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To tak jakby powiedzieć: sorry, że chodzę w brudnych ciuchach, ale ja nie tylko je kupuję i na nie patrzę, ale też je używam
Lepiej bym tego nie ujęła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:27   #1211
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic-racjaProblem tez jest w tym ze odcieni jest wiele i wiele sie dopasowuje do skory i mozna w sumie uzywac kilku ktore sie sprawdza.Ja jednak wszystkie porownuje do mojego idealnego Lumiere(jest idealnie bezowy i nie za jasny nie za ciemny).Mam nadzieje ze ten z EDM tez taki bedzie-zdjecie wyglada b realnie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 22:36   #1212
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mariola13- moj odcien cery-jasny ale nie za jasny(najbardziej chyba zblizony do odcienia cery Jennifer Connely lub Evy Green)- piegi w odcieniu jasno bezowym,tonacja neutralna-ale wiecej bezu niz rozu.Cera bardzo wrazliwa,przeswituja niebiesko zielone zylki pod skora.Odcienie neutralne z EDM sa dla mnie za szare.Idealny podklad znalazlam z Lumiere odcien light medium beige-wlasnie ten z EDM o ktorym mowie wyglada identycznie na zdjeciu.Idealny podklad dla mnie to jasny bez z mala iloscia rozu.
To muszę Twoje wybory również podpatrywać, bo ja też mam jasną cerę, ale nie za jasną, zero piegów, krostek. Minimalnie koło nosa kilka żyłek, miejscami może minimalne przebarwienia Tak, że zadaniem podkładu u mnie jest tylko ujednolicene cery i zrobienie co możliwe, aby wyglądała jak po fotoshopie Teraz od kilku dni testuję próbkę, o której przypomniałam sobie, że ją mam od wizażanki (a już ją chciałam wyrzucić, ale trafiłam na ten wątek i postanowiłam ją wypróbować) Najgorsze jest to, ze nie wiem co to za firma i jaki odcień Wizażanka miała mi napisać, ale nie ma jej od kilku dni na wizażu. Podobno ma to być albo Everybody albo Bare Escentuals. Jednym słowem zakochałam się w efekcie Nakładam pędzlem Kabuki Estee Lauder- jest super mięciutki. Idealnie się wtapia, rozświetla, trzyma się cały dzień i wygląda promiennie Już nie stosuję na wierzch innych pudrów sypkich, bo mineralnych jeszcze nie mam, a inne to chyba świękokradztwo Po całym dniu wyglądam bez poprawek tak samo jak rano - i to dla mnie jest szok

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie chciałam już tego mówić, ale też mam sporo kartoników po kosmetykach. Nie wiem po co, ale wolę je mieć niż nie mieć.
Ja w sumie też nie wiem po co je trzymam, ale tak sobie myślę jak komplet to komplet jak zechcę się pozbyć, to miło będzie jak ktoś dostanie chociaż używany kosmetyk to jednak zadbany z oryginalnym opakowaniem Tak sobie myślę

CzarnyElfie, a z Lumiere to jaki odcień stosujesz ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:37
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:43   #1213
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mariola13-to moj idealny bez(po prawej) Lumiere light medium beige flawless face.Wyglada na niezbyt jasny ale na twarzy on jasnieje.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1209921590
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 23:21   #1214
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mariola13-to moj idealny bez(po prawej) Lumiere light medium beige flawless face.Wyglada na niezbyt jasny ale na twarzy on jasnieje.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1209921590
ślicznie wygląda Tylko dla mnie bym powiedziała o ton ciemniejszy powinien być , bo na moim monitorze bardzo on jasny

Jak patrzę, gdzie mieszkasz, to aż Ci zazdroszczę z powodu minerałów pod ręką oczywiście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-14 o 23:22
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 01:04   #1215
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja popadam w rozpacz o kończą mi się próbki Co ja będę używać zanim dotrze paczka Popadam w uzależnienie minerałowe
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 08:28   #1216
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny ja znów nie otrzymałam minerałów czy juz apelować ? bo wyslałi niby 25 chyba nigdy nie spróbuje tyle razy zamawiac a nie razu nie otrzymać
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 08:41   #1217
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie chciałam już tego mówić, ale też mam sporo kartoników po kosmetykach. Nie wiem po co, ale wolę je mieć niż nie mieć.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do wszystkich swoich kosmetykó mam nawet wszystkie opakowania, pudełeczka itp. Mam na te pudełeczka specjalna szafkę, a na kosmetyki kupiłam fajny duży kufer Tak że z Tobą wszystko ok
Ja też mam opakowania do wszystkiego .

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W koncu chyba odkrylam idealny kolor z EDM dla siebie.Siedze w pracy i tutaj kolory na ekranie wygladaja zupelnie inaczej-bardziej realnie.Odcien to Light Medium z tonacji beige-taki sam kolor uzywam z Lumiere.Ten kolor wyglada idealnie-jestem w 100% pewna ze to moj odcien
Wykanczam niedlugo Lumiere-takze zamowie ten odcien, do tego flat top i korektor Sunlight


Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie uwazacie ze podklady EDM w KWC powinny byc rozdzielone na formuly? wkoncu dla kazdej cery inny sie nadaje i daja zupelnie inne wykonczenia?!
Myślę, że to dobry pomysł. Wtedy każda osoba mogłaby ocenić każdą formułę osobno. Tak chyba jest na makeupalley.
Z drugiej strony tak też jest fajnie, jak wszystko jest w jednym miejscu. Ale jestem za rozdzieleniem.


Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Trochę się obawiam, że mnie może zapychać korektor Intensiv Fair, więc na pewno starałabym się go nakładać jak najmniej i jak najprecyzyjniej. Czyli może dla mnie lepszy byłby jednak pędzelek przeznaczony do korektora.

A szerokość włosa u nasady jest podobna w pędzelkach do korektora i do cieni?
W roli korektora możesz też użyć podkładu. Ja tak robię.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mnie się najlepiej korektor nakłada za pomocą eye kabuki, mam wrażenie, że któraś wizażanka też tak robi - ten pędzelek do korektora za to używam do cieni i mnie bardziej odpowiada niż ten nominalnie do cieni (korektorowy zwęża się na końcu i jakoś precyzyjniej można cieniować).
Ja tak próbowałam i jest świetny pod oczy, na powieki czy przy skrzydełkach nosa.

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Postanowiłam sobie wmówić, że paczka na pewno szybko nie przyjdzie, żeby się przyjemnie rozczarować. Inaczej codziennie wyglądałabym na listonosza.

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z EDM. Jednak odkąd używam minerałów poranny makijaż to prawdziwa przyjemność.
Miałam możliwość zapoznania się dzięki wymiance z franatic .
Powoli podczytuję wątek, żeby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi tajnikami stosowania minerałów EDM.
Pozdrowienia dla wszystkich uczetniczek EDM-owego wątku


Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja znów nie otrzymałam minerałów czy juz apelować ? bo wyslałi niby 25 chyba nigdy nie spróbuje tyle razy zamawiac a nie razu nie otrzymać
Pytałaś na poczcie, czy czasem nie leżą u nich? Jeśli nie to masz amatora nierejestrowanych przesyłek i zdecydowanie nie zamawiaj więcej próbek na swój adres - może masz ciocię albo kogoś w innym mieście na kogo mogłabyś zamówić?
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-15 o 08:45
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 08:50   #1218
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja też mam opakowania do wszystkiego .



Myślę, że to dobry pomysł. Wtedy każda osoba mogłaby ocenić każdą formułę osobno. Tak chyba jest na makeupalley.
Z drugiej strony tak też jest fajnie, jak wszystko jest w jednym miejscu. Ale jestem za rozdzieleniem.


W roli korektora możesz też użyć podkładu. Ja tak robię.

Ja tak próbowałam i jest świetny pod oczy, na powieki czy przy skrzydełkach nosa.




Pytałaś na poczcie, czy czasem nie leżą u nich? Jeśli nie to masz amatora nierejestrowanych przesyłek i zdecydowanie nie zamawiaj więcej próbek na swój adres - może masz ciocię albo kogoś w innym mieście na kogo mogłabyś zamówić?
własnie mnie tam wszystkie pani znają mówią nic nawet do nich nie dochodziło musiało na rozdzielni zniknąc chociaz kto wie ale myślicie że już pisac że znów nie otrzymałam pomyślą że oszukuje
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 09:34   #1219
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
własnie mnie tam wszystkie pani znają mówią nic nawet do nich nie dochodziło musiało na rozdzielni zniknąc chociaz kto wie ale myślicie że już pisac że znów nie otrzymałam pomyślą że oszukuje
Dziwna sprawa, może spróbuj jeszcze raz zamówić w połowie stycznia tylko koniecznie na adres kogoś znajomego czy z rodziny w innym mieście.

Nie wiem czy pisać do nich. Może dziewczyny coś jeszcze doradzą?


Chyba ktoś pracuje nad rozdzieleniem podkładu w KWC bo zniknął.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-15 o 09:36
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 10:09   #1220
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jakie dalybyscie opisy do KWc do formul matte i semi matte ?
Jak formuly beda juz rozdzielone przeniescie swoje opinie do wlasciwych zgloszen ...to pierwsze wstawione zostanie jako Intensive...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 10:26   #1221
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jakie dalybyscie opisy do KWc do formul matte i semi matte ?
Jak formuly beda juz rozdzielone przeniescie swoje opinie do wlasciwych zgloszen ...to pierwsze wstawione zostanie jako Intensive...
Do semi-matte, że daje satynowe wykończenie, a matte matowe

Cytując z EDM
Cytat:
Semi-Matte is a more subtle glow formulated for normal to combination skin.
Matte, provides a silky smooth matte finish that is ideal for normal to oily skin.
Może coś o typach cery do jakich są polecane?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:08   #1222
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Do semi-matte, że daje satynowe wykończenie, a matte matowe

Cytując z EDM

Może coś o typach cery do jakich są polecane?

Uhh tyle to wiem Liczylam na wasze literackie popisy
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:28   #1223
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Uhh tyle to wiem Liczylam na wasze literackie popisy
Rozwielitka ładnie opisała wszystko w swoich zgłoszeniach, ja tak nie potrafię
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:41   #1224
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Rozwielitka ładnie opisała wszystko w swoich zgłoszeniach, ja tak nie potrafię

w sumie myślę że konkretne informacje wystarczą tak jak napisała Nanomi, można wrzucić jeszcze podział wg. gamy kolorystycznej i typów skóry.
myslę, ze podział to super pomysł!
chociaz z kolei osoba z tłustą cerą nisko oceni formułe OrGlo a wysoko np. matt?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:58   #1225
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie jestem pewna czy to dobry pomysl dzielic na formuły- skoro nie lubie blyszczenia, napisze dobrze tylko o intensiv np, skoro mnie wysusza intensive napisze o nim zle a o glow dobrze....'mysle ze to obnizy ich wartosc nie ze wzgledu na ich zla jakosc ale na niedobranie kosmetyku a tak nie powinno byc. Po to jest tyle formul i po to wysylaja darmowe duze probki zeby mozna bylo wybrac i kazdy kto dobrze wybierze jest zadowolony. Nie mowie ze da 10/10 ale jest to zawse powyzej 5
tymbardziej ze uzytkowniczki/recenzentki maja porownanie co najmniej 3 wiec mozna napisac do ktorej sie tyczy formuly
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:29   #1226
spili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
GG do spili
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

te kosmetyki nie sa nigdzie w Polsce dostepne? zaden sklep nawet internetowy ich nie oferuje?
spili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:30   #1227
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy to dobry pomysl dzielic na formuły- skoro nie lubie blyszczenia, napisze dobrze tylko o intensiv np, skoro mnie wysusza intensive napisze o nim zle a o glow dobrze....'mysle ze to obnizy ich wartosc nie ze wzgledu na ich zla jakosc ale na niedobranie kosmetyku a tak nie powinno byc. Po to jest tyle formul i po to wysylaja darmowe duze probki zeby mozna bylo wybrac i kazdy kto dobrze wybierze jest zadowolony. Nie mowie ze da 10/10 ale jest to zawse powyzej 5
tymbardziej ze uzytkowniczki/recenzentki maja porownanie co najmniej 3 wiec mozna napisac do ktorej sie tyczy formuly
własnie miałam podobne przemyślenia...

Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
te kosmetyki nie sa nigdzie w Polsce dostepne? zaden sklep nawet internetowy ich nie oferuje?
niedostępne w Polsce
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:39   #1228
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy to dobry pomysl dzielic na formuły- skoro nie lubie blyszczenia, napisze dobrze tylko o intensiv np, skoro mnie wysusza intensive napisze o nim zle a o glow dobrze....'mysle ze to obnizy ich wartosc nie ze wzgledu na ich zla jakosc ale na niedobranie kosmetyku a tak nie powinno byc. Po to jest tyle formul i po to wysylaja darmowe duze probki zeby mozna bylo wybrac i kazdy kto dobrze wybierze jest zadowolony. Nie mowie ze da 10/10 ale jest to zawse powyzej 5
tymbardziej ze uzytkowniczki/recenzentki maja porownanie co najmniej 3 wiec mozna napisac do ktorej sie tyczy formuly
Zasada KWC jest by produkty o innych skladach rozdzielac, bo oznacza to juz inny produkt o innych wlasciwosciach wiec moim zdaniem one nie powinny byc wszytskie w 1nym worku, tak jak podklady tej samej firmy rozne chocby o minimalnej roznicy w skaldzie ale o innej nazwie sa rozdzielane, zrsezta na makeupalley tez sa formuly porozdzielane, kazda ma inne zadanie i wlasciwosci...uhm...zresz ta opinie sie dodaje wg regulaminu KWc po miesiacu uzywania...a jesli nam odrazu nie podchodzi zbytnie blyszczenie Original Glo to zazwyczaj zaprzestajemy po kilku uzyciach.....zrsezta jesli przejrzalybiscie KWC i wszytskie opinie podkladow to problem wskazany przez Ciebie wystepuje wszedzie i tak osoby majace cere tlusta i problematyczna uzywaja podkladow do cer suchych i skarza sie na blyszczenie i zapychanie porow.....itp itd...a jesli teraz sie tego nie rozdzieli pozniej przez np 100 recenzjach bedzie to ogromnym zadaniem logistycznym dla moderatorow KWC.....to ja wspomnialam o tym moderatorom i jest chwilowo zawieszone ale moge wszytsko odkrecic...ale jako ze sama uzywam tych mineralow, mysle ze powinny byc rozdzelone
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:46   #1229
spili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
GG do spili
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to mnie zaintrygowalyscie tymi kosmetykami.
zamawialyscie kosmetyki do pielegnacji ciala czy tylko kolorowke? interesuja mnie kosmetyki do ciala, nie wiem czy sa na tyle aromatyczne ze chcialoby sie je zjesc.

powiedzcie mi jeszcze ile (dni) trzeba czekac na przesylke od momentu zlozenia zamowienia?

Edytowane przez spili
Czas edycji: 2008-12-15 o 12:57
spili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:01   #1230
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja mysle ze z jednej strony nie powinny byc rozdzielone, bo np. czasami na KWC widze jakis produkt i jest w opisie napisane ze sa wersje: a,b,c,d.. i jak suzkam tych wersji na KWC to ich nie ma..

zas z drugiej strony mysle ze powiniec byc podzial, tak jak np. Maseczka l'biotici dermomask, na regeneracje, odzywianie itd.

Wiadomo, ze trzeba to zrobic zgodnie z poliyka KWC
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.