karmelkowe włosy:)) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 10:32   #1111
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cześć dziewczyny,ja właśnie wczoraj zrobiłam sobie taki karmelkowy kolor farba Londy Jasny Blond ( ).Wyjściowym kolorem był mój naturalny-ciemny blond/jasny brąz (chyba bardziej to drugie ).Kolorek bardzo mi się podoba,ale farbowała mnie koleżanka i farba trochę nierówno złapała mi grzywkę...więc nałożyłyśmy ją jeszcze raz i grzywka jest ciut jaśniejsza od reszty co mogę zrobić,żeby ją przyciemnić?Tylko nie farby najwyżej zdecyduję się na szampon koloryzujący
PS:Kolorek świetny
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:08   #1112
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe wlosy:))

z tego co wiem carmel L'oreala wychodzi bardzo ciemno, moja mama robila i niestety kolor nie wyszedl taki jak potrzeba.... A czy cos wiecie na temat CASTINGU o nr 724 oraz 834??
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:50   #1113
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Uzylam karmelu Castinga, ten poprzedni kolor owszem byl ladny ale jak dla mnie ciut za pomaranczowy, poza tym co najwazniejsze nie wygladalam w nim korzystnie.
Zalaczam zdjecia karmelu Castinga. Naslonecznione miejsce i mniej naslonecznione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2881.jpg (60,6 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2883.jpg (58,2 KB, 438 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2882.jpg (61,9 KB, 213 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:34   #1114
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: karmelkowe wlosy:))

miał być karmel...a jest ciemny brąz;/
wellaton kolor średni blond..masakra jakaś. włosy jeszcze mokre i wyglądają na czarne. schną na ciemny brąz...
nawet jak się tleniłam i wyszłam żółto pomarańczowa nie byłam tak załamana....
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:55   #1115
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
miał być karmel...a jest ciemny brąz;/
wellaton kolor średni blond..masakra jakaś. włosy jeszcze mokre i wyglądają na czarne. schną na ciemny brąz...
nawet jak się tleniłam i wyszłam żółto pomarańczowa nie byłam tak załamana....
Dobrze, że o tym piszesz bo właśnie chciałam farbować się teraz tym wellatonem. No cóż, poszukiwania idealnej farby trwają.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:21   #1116
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: karmelkowe wlosy:))

pomóżcie co mogę potem nałożyć na włosy? to za jakiś miesiąc bo nie chcę zabić swoich włosów ale to koszmar co mam na głowie...
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:48   #1117
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Byłam niedawno w podobnej sytuacji po farbowaniu Exelem10 L'Oreala- nie dość, że uzyskałam ciemny kolor to jeszcze melanż barw. Wyszłam z tego za pomocą profesjonalnego L'Oreala- wprawdzie nie karmelowego, bo takiego nie było w palecie ale znacznie jaśniejszego od moich włosów. Po pierwszym samodzielnym farbowaniu udało mi się trochę rozjaśnić te najciemniejsze włosy ale ostatecznie kolejne zrobiłam u fryzjera (pierwszy raz w zyciu) i dzięki temu już po kłopocie. Proponuję Ci to samo. Wydaje mi się, ze profesjonalna Wella ma odcienie karmelowe?
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 22:11   #1118
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: karmelkowe wlosy:))

w sumie może rzeczywiście wykosztuję się na fryzjera...farbowałam się do tej pory na blond i byłam bardzo zadowolona. tylko ciekawe czy ona ma w swojej palecie karmel...
a chcialam cos oszczedzic...no trudno
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 08:23   #1119
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A na jaki kolor kladlas ten karmel??? czy mowisz o numerze 630 L'oreala???
A czy ktos robil sobie BURSZTYNOWY BLOND??
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:37   #1120
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe wlosy:))

afamari jesli to pytanie do mnie to odpowiadam
Kladlam na zlocisty blad Majirela, ten co zamiescilam strone wczesniej, dla mnie byl klekko za pomaranczowy i kupila Castinga 630
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:54   #1121
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Cool Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
afamari jesli to pytanie do mnie to odpowiadam
Kladlam na zlocisty blad Majirela, ten co zamiescilam strone wczesniej, dla mnie byl klekko za pomaranczowy i kupila Castinga 630
Agatau... a czy uważasz, ze Casting bardzo szybko sie zmywa?
Ja mam naturalny kolor w tej chwili, jak moge go okreslic to jest ciemny blond ze złotym połyskiem. Bardzo podoba mi sie twoj kolor ale nie chce rozjasniac wlosow, nie chce ich az tak niszczyc.
Czy Casting w ogole rozjasnia wlosy? Jest on przeciez bez amoniaku, prawda?

pozdrawiam serdecznie!
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 17:15   #1122
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jak masz swoje naturalnie to najlepiej nic z nimi nie rób, a już broń Boże nie rozjaśniaj Lorealem. Będziesz miała zniszczone, suche włosy, jak nie Twoje. Mnóstwo dziewczyn tutaj marzy o odhodowaniu swoich naturalnych, zdrowych i niezniszczonych włosków. Skoro masz takie to ich nie ruszaj tylko szanuj, odżywiaj i ładnie utrzymuj. Uwierz mi,że ja strasznie Ci ich zazdroszczę i gdybym nie miała już siwych ZA NIC nie potraktowałabym ich farbą i to bez względu na to czy z amoniakiem czy wodą utlenioną. Obie opcje niszczą tak samo. Pomyśl,że jak to zrobisz to już za kilka dni będziesz czytać wątki o regeneracji zniszczonych i farbowanych włosów. Pozdrowienia.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:10   #1123
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe wlosy:))

No coz, po czesci sie zgodzę, ale nr Casting nie ma amoniaku ktory jest najszkodliwszym składnikiem farb. Moim zdaniem Casting nie niszczy wlosow, zreszta dosc szybko sie zmywa (ale ja mam juz zniszczone rozjasniane wlosy, wiec to moze u mnie koolor schodzi)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:13   #1124
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Majreg, może i masz rację, rzeczywiście szkoda mi tych moich włosów troszke, ale mam te naturalne juz okolo 3 lat i troche znudzil mi sie moj kolor (zreszta na zdjeciu go widac). Moze i zdrowe i polysk jest, ale taki nudne...
Jesli Casting sie zmywa, to chyba nie zaszkodzi to bardzo? Problem w tym, ze jesli sie rozjasnia rzeczywiscie, to na pewno beda suche.
NO i teraz to nie wiem co robic
pozdrawiam!
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:17   #1125
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
Majreg, może i masz rację, rzeczywiście szkoda mi tych moich włosów troszke, ale mam te naturalne juz okolo 3 lat i troche znudzil mi sie moj kolor (zreszta na zdjeciu go widac). Moze i zdrowe i polysk jest, ale taki nudne...
Jesli Casting sie zmywa, to chyba nie zaszkodzi to bardzo? Problem w tym, ze jesli sie rozjasnia rzeczywiscie, to na pewno beda suche.
NO i teraz to nie wiem co robic
pozdrawiam!
Zmywa się tylko odcień, ale skutki działania wody utlenionej zostają i zmieniają Twój naturalny kolor. Pół biedy jeśli jest to moc wody 3%, gorzej jak jest to 6%. Ale nawet przy 3% włosy będą lekko utlenione i sianowate. Zrób sobie jedno pasemko i się przekonasz.Tzw aktywator czy to w szamponie czy w farbie to własnie woda utleniona. Nie daj się nabrać.

Twój kolorek na zdjęciu jest przepiękny. Włosy są błyszczące i widać,że lejące, zdrowe nawilżone i zadbane. Zrób sobie odważniejszy makijaż, jakąś biżuterię ciekawą włóż czy ciuch i będziesz miała zmianę. Może odhoduj grzywkę lub całe włoski. Nie wiem co Ci pasuje. Twoje włosy naprawdę są imponujące, bo naturalne, niezniszczone. Nie każdy może sobie na to pozwolić.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-06-11 o 09:24 Powód: Dopisek.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 08:51   #1126
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Question Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Zmywa się tylko odcień, ale skutki działania wody utlenionej zostają i zmieniają Twój naturalny kolor. Pół biedy jeśli jest to moc wody 3%, gorzej jak jest to 6%. Ale nawet przy 3% włosy będą lekko utlenione i sianowate. Zrób sobie jedno pasemko i się przekonasz.Tzw aktywator czy to w szamponie czy w farbie to własnie woda utleniona. Nie daj się nabrać.

Twój kolorek na zdjęciu jest przepiękny. Włosy są błyszczące i widać,że lejące, zdrowe nawilżone i zadbane. Zrób sobie odważniejszy makijaż, jakąś biżuterię ciekawą włóż czy ciuch i będziesz miała zmianę. Może odhoduj grzywkę lub całe włoski. Nie wiem co Ci pasuje. Twoje włosy naprawdę są imponujące, bo naturalne, niezniszczone. Nie każdy może sobie na to pozwolić.
Majreg, dziekuje bardzo za komplementy, istotnie wlosy moje sa dosc zadbane... probuje je zapuścic dokladnie od 6 miesięcy bo scielam je bardzo krotko w grudniu. Mysle, ze masz racje, co do niszczenia wlosow przez roznego rodzaju aktywatory, ile by nie bylo w tym procent, to zawsze to chemia... zawsze niszczy, ale widzisz my kobiety jak mamy naturalne to chcemy farbować, jak zafarbujemy to chcemy naturalnych, jak jestesmy chude to chcemy byc grubsze, a jak lekko tluszczem obrastamy, to zaraz jestesmy "za grube"...
Zastanowie sie z tymi wlosami, moze je potraktuje jakimis ziolowymi preparatami, ale wiem ze to wymaga czasu... Rumianek?? pewnie rozjasnilyby mi sie do zimy... A henna?? Co na ten temat? tez ziolowe prawda, i tez lekko zloty odcien bym miala...

pozdrawiam serdecznie!!
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:06   #1127
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
Majreg, dziekuje bardzo za komplementy, istotnie wlosy moje sa dosc zadbane... probuje je zapuścic dokladnie od 6 miesięcy bo scielam je bardzo krotko w grudniu. Mysle, ze masz racje, co do niszczenia wlosow przez roznego rodzaju aktywatory, ile by nie bylo w tym procent, to zawsze to chemia... zawsze niszczy, ale widzisz my kobiety jak mamy naturalne to chcemy farbować, jak zafarbujemy to chcemy naturalnych, jak jestesmy chude to chcemy byc grubsze, a jak lekko tluszczem obrastamy, to zaraz jestesmy "za grube"...
Zastanowie sie z tymi wlosami, moze je potraktuje jakimis ziolowymi preparatami, ale wiem ze to wymaga czasu... Rumianek?? pewnie rozjasnilyby mi sie do zimy... A henna?? Co na ten temat? tez ziolowe prawda, i tez lekko zloty odcien bym miala...

pozdrawiam serdecznie!!

Ostatnio gadałam z fachowcem od włosów i powiedział mi,że zwykle w farbach farbujących ton w ton jest woda o mocy 6%. Ja używam 3%, a mój naturalny kolor po "zmyciu" farby jakby rudzieje. Może włosy nie są rozjaśnione tak jak przy 9% wodzie, którą używa się do rozjaśniania o kilka tonów, ale jednak to już są inne włosy. Farbuję obecnie na kolor zbliżony do naturalnego, taki średni popielaty blond. Każdy odcień farby, czy popielaty, czy naturalny po jakimś czasie płowieje i pojawia się lekka rudość i to nie taka jak u Ciebie tylko taka wredna . Ostatnio dowiedziałam się,że nawet do szamponetek czasem dodaje się wodę utlenioną.
Jeśli chodzi o naturalne metody to nigdy ich nie stosowałam więc nie jestem w stanie nic powiedzieć. Trochę tylko czytałam na ten temat i wiem,że te metody mają swoje plusy i minusy. W wolnej chwili podeślę Ci linka.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 08:14   #1128
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ostatnio gadałam z fachowcem od włosów i powiedział mi,że zwykle w farbach farbujących ton w ton jest woda o mocy 6%. Ja używam 3%, a mój naturalny kolor po "zmyciu" farby jakby rudzieje. Może włosy nie są rozjaśnione tak jak przy 9% wodzie, którą używa się do rozjaśniania o kilka tonów, ale jednak to już są inne włosy. Farbuję obecnie na kolor zbliżony do naturalnego, taki średni popielaty blond. Każdy odcień farby, czy popielaty, czy naturalny po jakimś czasie płowieje i pojawia się lekka rudość i to nie taka jak u Ciebie tylko taka wredna . Ostatnio dowiedziałam się,że nawet do szamponetek czasem dodaje się wodę utlenioną.
Jeśli chodzi o naturalne metody to nigdy ich nie stosowałam więc nie jestem w stanie nic powiedzieć. Trochę tylko czytałam na ten temat i wiem,że te metody mają swoje plusy i minusy. W wolnej chwili podeślę Ci linka.

OK. CZEKAM ZATEM! pozdrawiam i milego weekendu!
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 08:50   #1129
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jeśli chodzi o Castingi myślę, że warto zajrzeć na wątek poświęcony tym szamponom.
Ja kładłam na swój średni blond Castingi: miodowy i bursztynowy blond.
Zamieściam zdjęcia na Castingowym forum:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42749&page=89
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 22:26   #1130
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hej Dziewczyny, niedawno miałam białe włosy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten biały był okrutnie plastikowy, zamarzył mi się taki cieplutki karmelek..czy myślicie że mój aktualny choć trochę jest karmelkowy? , chciałam coś ciekawszego niż platynowy blond jednocześnie nie wracając do ciemnych barw...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0251.jpg (11,9 KB, 676 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0186.jpg (47,2 KB, 783 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0178.jpg (14,5 KB, 605 załadowań)
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 08:50   #1131
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niedawno miałam białe włosy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten biały był okrutnie plastikowy, zamarzył mi się taki cieplutki karmelek..czy myślicie że mój aktualny choć trochę jest karmelkowy? , chciałam coś ciekawszego niż platynowy blond jednocześnie nie wracając do ciemnych barw...
nie wiem czy to kolor karmelkowy , ale mi sie bardzo podoba , naprawde super kolor
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:40   #1132
exoticana
Raczkowanie
 
Avatar exoticana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 114
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niedawno miałam białe włosy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten biały był okrutnie plastikowy, zamarzył mi się taki cieplutki karmelek..czy myślicie że mój aktualny choć trochę jest karmelkowy? , chciałam coś ciekawszego niż platynowy blond jednocześnie nie wracając do ciemnych barw...
Jest karmelek Extra kolor! Pięknie pasuje do koloru Twojej skóry
__________________
PEACE & LVE
exoticana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:38   #1133
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niedawno miałam białe włosy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten biały był okrutnie plastikowy, zamarzył mi się taki cieplutki karmelek..czy myślicie że mój aktualny choć trochę jest karmelkowy? , chciałam coś ciekawszego niż platynowy blond jednocześnie nie wracając do ciemnych barw...
Bardzo ładny. A czym robiłaś?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:36   #1134
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Wlasnie czym robilas i jaki masz naturalny kolor wlosow Ginger??
Ja zaryzykowalam i polozylam sobie COLORISTA Schwarzkopa na moj natuaralny kolor (na fotce w profilu).
Napisane bylo, ze zmywa sie po 24 myciach....
Wlosy zrobily sie ciemno wprost po nalozeniu,a teraz po okolo 2 tygodniach zjasnialy i zrobil mi sie dosc jasny zloty blond...
Czy ktos to rowniez stosowal??
Czy mam na co liczyc jesli chodzi o zmycie sie koloru??
jestem zdziwiona tą reakcją na włosach!

pozdrawiam!
afamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:04   #1135
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Wink Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Bardzo ładny. A czym robiłaś?
Proszę się nie zrażać

palette color shampoo sun relfex blonds nr321 (ten w środku-średni blond)
ten szampon jest genialny, ma bardzo dobre opinie na KWC (choć te zobaczyłam po akcji)


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/28404.jpg

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez afamari Pokaż wiadomość
Wlasnie czym robilas i jaki masz naturalny kolor wlosow Ginger??
...
Moje włosy w ostatnim czasie przeszły wszystko były czarne, czerwone, brązowe, brązowo-białe, rude , blond z czarnym, platynowo-białe...aż w końcu jestem przy tym...

to jak się zmieniały można zobaczyć tu --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340580

Na platyne nałozyłam garnier color naturals jasny blond, a gdy ten się wypłukał do złotego odcienia nałożyłam szampon opisany powyżej. A mój naturalny kolor włosów to blond (średni).
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:32   #1136
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, niedawno miałam białe włosy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten biały był okrutnie plastikowy, zamarzył mi się taki cieplutki karmelek..czy myślicie że mój aktualny choć trochę jest karmelkowy? , chciałam coś ciekawszego niż platynowy blond jednocześnie nie wracając do ciemnych barw...
śliczny kolor!!!!! bardzo mi się podoba, ja niestety mam ciemny brąz i mogę pomarzyć o takich włosach. jak ostatnio zapytałam fryzjera o karmelowy kolor to zaczął cały wykład o ściąganiu koloru że na cienkich włosach to masakra i mnie zniechęcił.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:48   #1137
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cześć Dziewczyny!

Wklejam moje naturalne włoski, chodź nie jestem pewna czy jest to karmelek?

Niestety aktualnie mam włoski w kolorze ciemnego brązu... ale planuje dekoloryzacje i powrót do ukochanego karmelu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolka33.jpg (31,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_00233.jpg (97,3 KB, 117 załadowań)
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:46   #1138
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Proszę się nie zrażać

palette color shampoo sun relfex blonds nr321 (ten w środku-średni blond)
ten szampon jest genialny, ma bardzo dobre opinie na KWC (choć te zobaczyłam po akcji)


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/28404.jpg

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



Moje włosy w ostatnim czasie przeszły wszystko były czarne, czerwone, brązowe, brązowo-białe, rude , blond z czarnym, platynowo-białe...aż w końcu jestem przy tym...

to jak się zmieniały można zobaczyć tu --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340580

Na platyne nałozyłam garnier color naturals jasny blond, a gdy ten się wypłukał do złotego odcienia nałożyłam szampon opisany powyżej. A mój naturalny kolor włosów to blond (średni).
Hmmm. Po obejrzeniu tych fotek doszłam do wniosku,że mi się chyba tylko wydaje,że jestem odważna.... Tyle zmian i we wszystkim wyglądasz super. Kiedyś robiłam ten blond palette, ale nie wyszedł mi taki karmelek. Wyszedł ciemniejszy i bardziej szaro-bury, ale ja go nie kładłam na blond.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalina:D Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Wklejam moje naturalne włoski, chodź nie jestem pewna czy jest to karmelek?

Niestety aktualnie mam włoski w kolorze ciemnego brązu... ale planuje dekoloryzacje i powrót do ukochanego karmelu!
Nie rozumiem. To Twoje naturalne czy malowane włoski?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:54   #1139
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Naturalne zdjęcie robione pół roku temu niestety teraz je pofarbowałam na brąz...
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:10   #1140
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
afamari jesli to pytanie do mnie to odpowiadam
Kladlam na zlocisty blad Majirela, ten co zamiescilam strone wczesniej, dla mnie byl klekko za pomaranczowy i kupila Castinga 630
Siódemka jest odcieniem ciemnym, a szóstka to już zupełnie. Moim zdaniem karmele zaczynają się od 8. I są to zwykle kolory określane jako jasne blondy z farb profesjonalnych. Na pudełkach farb sklepowych też czasem są numerki. Mi się 7 zmywają na karmel. Do ósemki potrzebuję silniejszego utleniacza, nie 3 a 6%. I dlatego z niej rezygnuję, bo za mocno niszczy jak dla mnie
AFAMARI!!! Pomalowałaś swoje śliczne zdrowe włoski

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalina:D Pokaż wiadomość
Naturalne zdjęcie robione pół roku temu niestety teraz je pofarbowałam na brąz...
Bardzo oryginalny kolor. Jeszcze takich naturalnych nie widziałam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.