Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 01:01   #751
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mój przyjaciel z dzieciństwa i okresu dorastania (chodziliśmy do tej samej piaskownicy, potem do podstawówki, a potem wylądowaliśmy zupełnym zbiegiem okoliczności w tym samym liceum).. Była wielka przyjaźń, potem wielka miłość i burzliwe rozstanie.. Każdy poszedł w swoją stronę.. Po 10 latach spotkaliśmy się .... i oboje jesteśmy w punkcie, gdzie życie zaczynamy od nowa, więc...
Aaa, to ta miłość z piaskownicy, o której wspominałaś . Dołaczam swoje kciuki .

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja wiedzę Lorri już dawno chwaliłam na jakimś wątku biochemicznym. Jestem nadal pod wrażeniem
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Lorri - chylę czoła przed Twoją wiedzą. Ja zanim bym coś takiego napisała, musiałabym przewertować dziesiatki stron w necie, żeby się upewnić, że głupot nie piszę... A Ty to wszystko masz w głowie.. Pełen respekt
Dzięki, dziewczyny . To co mam w głowie to na razie małe ziarenko z morza wiedzy, która czeka na wchłonięcie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Melduję gotowość do przejęcia warty .
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-10 o 01:26
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 02:54   #752
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Melduję gotowość do przejęcia warty .
Lorri - zmieniam Cię Moja pora

dzięki dziewczyny, kochane jesteście i WSZYSTKIM Wam dziękuję za trzymanie kciuków, choć ja na razie bardzo ostrożnie podchodzę do tej całej sytuacji (i jak znam siebie, niedługo będę wiać ).. Choć przyznaję, że jest .. ciekawie.. Tak, początki (nawet powtórne ) mają swój urok

Czytam Was cały czas z doskoku, a że się nie wypowiadam, to tylko i wyłącznie dlatego, ze czasu na to brak (ledwo wystarcza mi go na przeczytanie tego, co napisałyście).. Jeszcze 3 tygodnie i mam nadzieję, że się wszystko unormuje i będę mogła częsciej wtrącać swoje 3 grosze


Pranie - ja mam kilka typów dla Ciebie (choć Morning Cup jest chyba ostatni na liście tych, które bym Ci proponowala), ale to jutro w świetle dziennym oblukam jeszcze raz to, co mam i najwyżej coś napiszę (a z tego, co typujesz na wątkku o EDM to mam kilka, więc mogę Ci podesłać do testów). Szkoda, że nie miałaś czasu pogrzebać w moich próbkach u mnie, z pewnością byśmy coś wybrały, bo ciepłe i złociste brązy u mnie się na pewno znajdą

Komp mi się od kilku dni wiesza, sypie się najwyraźniej i zaczynam poważniej myśleć nad wymianą go na coś nowszego. Co prawda 3 komputery w domu (mój, córki i laptop) to powinno wystarczyć, ale jak widać na moim przykładzie - szewc jednak bez butów chodzi i mam dość walki z tym moim złomem

Przez Was emotki wizażowe mi się ubogie nagle wydały i też postanowiłam nieco odmienić mojego posta Ale już mi się nie chce w to bawić i zostaję przy naszych wizażowych zasobach .. Choć marzy mi się nieco zwiększenie ilości emotek, bo czasami przydałoby się kilka dodatkowych

Też nie mogłam się powstrzymac i na NK pooglądałam sobie pewne profile A co, jak wszyscy mogą, to ja też
Viollet - aleś Ty drobinka ... A na ślubie wyglądałaś czarująco i robiłaś niezłą konkurencję pannie młodej
Darianna - Wiem, jak się czujesz, bo jeszcze przed ciążą przerabiałam co miesiac to samo - na 3 dni byłam wyłączona z życia, bo mdlałam i zwijałam się z bólu na przemian (a tabletek przeciwbólowych nigdy nie mogłam brać I do tej pory nie mogę )

Zazdroszczę Wam tych wszystkich wyjazdów. Mnie udaje się co kilka dni wyskoczyć jedynie na dzień i marzę o tym, by wyrwać się na dłużej. No, ale - oby do października Odbiję sobie urlopowanie

Byłam dziś pół dnia u rodziców nad wodą, bo dostałam od mamy SMS-a z "kod zero" (czyli nawał gości ). Stwierdzam, że stanie w kuchni to jednak nie moje powołanie. Potłukłam 3 szklanki do piwa (po co oni takie kruche szkło do nich dają ), wysypałam frytki, poparzyłam się pryskającym tłuszczem, a na koniec złamałam mopa Zdecydowanie wolę inne zajęcia, a rodzice jak podliczą straty, to sami dojdą do wniosku, ze bardziej opłaca się im zatrudnienie kogoś (no, ale starałam sie i miałam dobre chęci).
Wieczorkiem szybkie i krótkie spotkanie, potem przyjazd przyjaciółki, która właśnie się rozwodzi i skonczyło się tym, że siedzę po nocy i jestem w połowie pracy, wiec dzisiaj chyba ze snu muszę zrezygnować...

Dobrze, że moje dziecko na wizaż nie wchodzi, bo po tych wszystkich kocich fotkach znowu byśmy przerabiały temat zwierzaka w domu. A ja znowu miałabym wyrzuty sumienia, że jestem okropną matką i złym człowiekiem, bo zwierzaki owszem, ale nie u mnie Nie w takich warunkach.. Gdybym miała wielki dom...
Okropnie się czuję, gdy wszystkie tutaj opowiadacie o swoich zwierzakach. Ja poza rybkami (podstępem się znalazły u mnie w domu) nie mam żadnego. I naprawdę nic nie mogę poradzić na to, ze nie pałam aż tak wielką miłością do zwierząt domowych. Uwielbiam wielkie kudłate psy, ale nie mam warunków do takiego miśka w domu, a na koty moje dziecko jest uczulone. Kiedyś chciałam mieć węże (w domu, nie w kieszeni ), ale też warunków na to brak, a i mojego entuzjazmu w tej kwestii nikt jakoś nie podziela

Mascarpone .. Oryginalne imię Z mafią mi się kojarzy, nie wiedzieć czemu i zawsze uważałam, że to wyjątkowo dziwna nazwa dla serka

A wracając do monoi - ja używam tego i u mnie pachnie zdecydowanie długo i intensywnie, natomiast ten to już pomyłka i kupiłam go tylko raz chcąc zaoszczędzić. Zupełnie inna bajka.
Ogromnie żałuję, że nie mogę mieć w podpisie tej emotki . Złośliwa jestem, ale strasznie mi się ona podoba

Nie ma tu nikogo o tej godzinie, kto by mnie wygonił do pracy? Okropnie trudno mi się dzisiaj do niej zmobolizować. Nie chce mi się robić tego, co powinnam, a zamiast tego skaczę po róznych stronach i oglądam to, czego oglądać nie powinnam (przez moment groziło mi kilka nowych nałogów w postaci robienia biżuterii, ponownych zakupów stanikowych, perfumeryjnych (dziewczyny na zapachowym tak skutecznie kuszą opisami, że o mały włos nie kupiłam w ciemno flaszki na ebayu )... A praca leży i czeka, aż się do niej zbiorę.
Chyba się zatrudnię gdzieś na etat jakiś od 8 do 16- tej, bo praca z nienormowanym czasem godzin i byciu samemu sobie szefem ma mnóstwo zalet, ale wymaga ogromnej samodyscypliny, a tego mi w okresie letnim zdecydowanie brak...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-10 o 03:45
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 05:23   #753
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Współczuję wiem co to znaczy, kiedyś też @ mnie wykańczały... dwa razy zemdlałam z bólu - i to w szkole miałam specjalne tabletki przeciwbólowe (listek za 50 zł ), ale to pomagało na kilka godzin. A że tonący brzytwy się chwyta, w akcie desperacji sięgnęłam po cięższy kaliber - przeszłam na tabletki anty. Od pierwszego miesiąca jak ręką odjął. Teraz pełnią dodatkową funkcję więc biorę dalej Nie namawiam oczywiście, bo to indywidualna sprawa, ale przejdź się z tym do lekarza - może dostaniesz receptę na jakieś mocne przeciwbólowe. Efekt kilkugodzinny, ale dobre i to.




No ładnie! A myślałam, że to ja z moimi 10 h lubię pospać

swoją drogą idę zaraz do łóżka... szkoda, że TŻ już dziś tam nie ma bo bym się poprzytulała


Dobranoc i do usłyszenia jutro
mam nadzieję, że jutro będzie pełen skład, nie to co dzisiaj - takie z deka nudy [przynajmniej naturalną pielęgnację trochę nadgoniłam ]

No ja wałsnie tak mam po tabletkach.Przestałam brać 1,5 roku temu i dopiero ta @ jest taka boląca.A do tabletek pewnie wróce jak drugie dziecko sie pojawi.
[QUOTE=pastereczka;1366058 2]to ja

mogę zrobić Ci 2-3 opcje i sobie wybierzesz jesli Ci sie spodobają


/QUOTE]

Bardzo proszę.A,że po 20 stym sierpnia bede w Krakowie to mogły bysmy sie umówić na odbiór osobisty.

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nawet tak nie mów - ja byłam drugi raz w zyciu na łódkach - kwestia chęci

A żeby nie było cukierkowo - dowód, że czasem tam wieje i można popływać
Ja mam chorobę morską i na otwartej przestrzeni na wodzie nie mogę przebywać.


Ja też chciałabym Wasze NK. Mnie mozna zobaczyć pod hasłem Daria, Maidstone w wizażankach.

Dzis już lepiej sie czuję ale brzuch jeszcze pobolewa.No ide do pracy i zobacze co się bedzie działo.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 06:31   #754
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pierwsza!
Cathy, zabila mnie emotka z googlami Super! Pisz o tych poczatkach, pisz, bo my tu niektore ze stazem tesknimy za takimi historiami
Dobrze pamietasz Pastereczko, wole matowe roze ale delikatny polysk nie zaszkodzi. Generalnie staram sie nie uzywac blasku na policzki, bo podkresla mi pory. Dziekuje dziewczyny!
Ciezki tydzien mnie czeka. W pracy skomplikowane sytuacje, ale to nic przy operacji taty. Wycinajac mu plamke z twarzy kilka tygodni temu wybadali w niej komorki nowotworowe Teraz beda sprawdzac, czy jeszcze cos zostalo i jak duzo. Boje sie o tym myslec...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 06:39   #755
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly, jeśli Ci się nie uda wysłać, to wstrzymaj się proszę. Tutaj, mimo że wawa, paczki mają dzień-dwa opóźnienia, niż normalnie, a ja w piątek wieczorem wybywam stąd na dobre.

WI oki, to będę u ciebie chwilę po 19. Ciekawe, czy maluch będzie przede mną uciekał
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 07:14   #756
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Pierwsza!
Cathy, zabila mnie emotka z googlami Super! Pisz o tych poczatkach, pisz, bo my tu niektore ze stazem tesknimy za takimi historiami
mnie też się podoba ta emotka i myślę poważnie o wprowadzeniu jej na stałe będę wredotą, która czycha na te biedne duszyczki zadajace "złe" pytania, tylko po to, by móc jej użyć
Żartuję oczywiście
A jeszcze jakby zamiast napisu google miała tam "czytaj 1 post", to postulowałabym za wprowadzeniem jej do standardowego zestawu emotek na wizażu
jak mi się będzie którejś nocy nudzić, to sama sobie taką zrobię i nie zawaham się jej użyć
A o początkach ciężko pisać, bo same wiecie, że one są tak nieśmiałe i to, co się dzieje jest tak nieuchwytne i trudne do złapania, ze człowiek sam nie wie, czy to już się coś zaczęło, czy jeszcze nie
Cytat:
Ciezki tydzien mnie czeka. W pracy skomplikowane sytuacje, ale to nic przy operacji taty. Wycinajac mu plamke z twarzy kilka tygodni temu wybadali w niej komorki nowotworowe Teraz beda sprawdzac, czy jeszcze cos zostalo i jak duzo. Boje sie o tym myslec...

Bądź dobrej myśli. Moja mama przeżyła tydzień koszmaru (a my razem z nią) w oczekiwaniu na wyniki po badaniu izotopami radioaktywnymi też właśnie w podejrzeniu nowotworowych zmian. Okazało się, że wszystko jest w porządku i w przypadku Twojego taty też na pewno okaże się, że wszystko jest dobrze. A będzie, zobaczysz

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-10 o 07:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 07:55   #757
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Lemirko dziękuję bardzo za zdjęcia... kolczyki Patereczki naprawdę cudne...

Cathy również trzymam kciuki

Naprawdę żadna z Was nie wie co można zrobić z bakłażanami...
wie
sa dwa kultowe dania - parmigiana i musaka
pozwolisz, że wkleję przepisy jak sie nieco ogarnę [i moje dzieci]

a moje kolczyki widać na blogu Cath ze spotkania
tez jestem łasuch na taka biżu, teraz kiedy Oli podrosła i juz mnie nie ciąga za uszy tudzież nie zrywa naszyjników mogę poszaleć

pastereczko, pięknie prosilabym o jakies namiary na Twoja twórczość
i mam pytanko: Oli zerwała mi naszyjnik, zupełnie nie wiem jak sie zabrać za jego reanimację
i czym wkleić krysztaly do broszek, tzn. jakim klejem?

cathy
ikonka super, a jaka na czasie
jesli chodzi o kota, to absolutnie się nie zgadzam z Twoimi obawami - wiesz, że potem Ola będzie miała uciązliwy problem, z czasem to zrozumie
z nienormowanym czasem pracy tak już jest - wydaje Ci się, że na wszystko masz jeszcze sporo czasu a tu zawsze cos znęci

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Pierwsza!
Cathy, zabila mnie emotka z googlami Super! Pisz o tych poczatkach, pisz, bo my tu niektore ze stazem tesknimy za takimi historiami
Dobrze pamietasz Pastereczko, wole matowe roze ale delikatny polysk nie zaszkodzi. Generalnie staram sie nie uzywac blasku na policzki, bo podkresla mi pory. Dziekuje dziewczyny!
Ciezki tydzien mnie czeka. W pracy skomplikowane sytuacje, ale to nic przy operacji taty. Wycinajac mu plamke z twarzy kilka tygodni temu wybadali w niej komorki nowotworowe Teraz beda sprawdzac, czy jeszcze cos zostalo i jak duzo. Boje sie o tym myslec...

absolutnie żadnego czarnowidztwa!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 08:34   #758
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
a ja byłam dzisiaj na rolkach, pierwszy raz od "iks" lat
pojeździłam krótko bo jakieś 40 min bo postanowiłam zdjąć je zanim zaliczę pierwszą wywrotkę żeby nie mieć oporów przed następnym razem
A ja zaliczyłam w niedzielę wywrotkę i mam pięknego siniaka na udzie

Pranie - żadnego czarnowidztwa!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 08:39   #759
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ja zaliczyłam w niedzielę wywrotkę i mam pięknego siniaka na udzie

Pranie - żadnego czarnowidztwa!
tylko jednego? - ja mam sińce na całych nogach w różnych fazach rozwoju, o spodnicach / sukienkach mogę zapomnieć
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 08:41   #760
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozi- maleństwo ma nowe imię Nadane zostało wczoraj podczas ciasteczkowego dnia Jak z Foxxxy piekłyśmy sernik kot rzucił się na resztki serka Mascarpone w spodeczku więc nazwałyśmy go Mascarpone
ojej, jak poważnie No to kot zostaje?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Naprawdę żadna z Was nie wie co można zrobić z bakłażanami...
ja robię zapiekankę:
przekładam warstwamy cebulę, pomidory i bakłażany, opcjonalnie mielone mięsko, każdą warstwę posypuję bazylią na to trochę olieju z pestek winogron i do pieca, bardzo proste

cath, ikonka superświetna i bardzo bardzo tu potrzeba, może trzeba ją zasugerować szefostwu?
czekam z niecierpliwością aż Ci się rozluźni i wrócisz na dobre.

pranie, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, na pewno jak wycinali liczyli się z takim wynikiem i wycieli odpowiednio dużo. Trzymam
a morning cup na róż to jakieś nieporozumienie, ale cień jest ładny jesli lubisz zgaszone średnie brązy
czy ktoś już wydumał co by pranie pasowało? Nanomi zdaje się miała żółte tony i lubiła soft touch.
Pastereczko, a brzoskwinki? climax, lovelace, snuggle?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:11   #761
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jezusie, wyjechałam na 3 dni i do nadrobienia 20 stron...

Widzę, ze przewija się temat NK, a ja na szczęście nie dalam się szaleństwu i nie ma mnie tam! Przynajmniej mam spokój, bo nie muszę się spowiadać z wakacji, pracy, prezentów, dorobku itp itd. Nie lubię NK. Tak z zasady.

Pisałyście o tylu rzeczach, że naprawdę nie wiem o czym... Chyba też kupię sobie notes do zapisywania ważnych info z wątku.

Oczywiście wielkie gratulacje za forum! Pamiętam jak to były 2-3 wątki na wizażystce, łęzka się w oku kręci ile przez rok się zmieniło (tak tak, bo ja od roku w minerałam siedzę).

Wybaczcie dziewczyny, że nie dałam znaku co do spotkania w Płocku ale rodzinka po pierwsze mnei przytłoczyła, a po drugie uniemożliwiła korzystanie z neta - a specjalnie wzięłam lapka....


I muszę się wam zwierzyć, że planuję z psiapsiółką moją w ostatni weekend sierpnia jechać na Litwę! Kumpela dostałą trochę kasy od babci, nic konkretnego się nie kupi, kazałam więc jej odłożyć na prawko, pojedziemy się pobawić i jeszcze jej zostanie na przyjemności i potrzebności. I wiecie, jestem trochę przerażona, bo będę jedynym kierowcą, ale z drugiej strony, nie mamy aż tak daleko (jakieś 6-7 godzin jazdy). Fakt, że termin średni (powroty z wakacji), ale tylko wtedy obie mamy wolne. Ja się nie mam zamiaru łamać. Muszę parę rzeczy przygotować i zobaczycie, jeszcze wstawię fotki ze stolycy zaprzyjaźnionego kraju
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 09:28   #762
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jezusie, wyjechałam na 3 dni i do nadrobienia 20 stron...

Widzę, ze przewija się temat NK, a ja na szczęście nie dalam się szaleństwu i nie ma mnie tam! Przynajmniej mam spokój, bo nie muszę się spowiadać z wakacji, pracy, prezentów, dorobku itp itd. Nie lubię NK. Tak z zasady.

Pisałyście o tylu rzeczach, że naprawdę nie wiem o czym... Chyba też kupię sobie notes do zapisywania ważnych info z wątku.

Oczywiście wielkie gratulacje za forum! Pamiętam jak to były 2-3 wątki na wizażystce, łęzka się w oku kręci ile przez rok się zmieniło (tak tak, bo ja od roku w minerałam siedzę).

Wybaczcie dziewczyny, że nie dałam znaku co do spotkania w Płocku ale rodzinka po pierwsze mnei przytłoczyła, a po drugie uniemożliwiła korzystanie z neta - a specjalnie wzięłam lapka....


I muszę się wam zwierzyć, że planuję z psiapsiółką moją w ostatni weekend sierpnia jechać na Litwę! Kumpela dostałą trochę kasy od babci, nic konkretnego się nie kupi, kazałam więc jej odłożyć na prawko, pojedziemy się pobawić i jeszcze jej zostanie na przyjemności i potrzebności. I wiecie, jestem trochę przerażona, bo będę jedynym kierowcą, ale z drugiej strony, nie mamy aż tak daleko (jakieś 6-7 godzin jazdy). Fakt, że termin średni (powroty z wakacji), ale tylko wtedy obie mamy wolne. Ja się nie mam zamiaru łamać. Muszę parę rzeczy przygotować i zobaczycie, jeszcze wstawię fotki ze stolycy zaprzyjaźnionego kraju
Gabs Też nie lubię NK, jestem mało społeczne stworzenie i dla mnie to wszystko takie wymuszone się wydaje (zupełnie inaczej, niż tu)

Baw się dobrze, na Litwę jechać naprawdę warto, zabytki piękne, zresztą większość miast to "żywe zabytki". 7h to nie tak dużo, tym bardziej, że nie będziesz jechała sama a w towarzystwie czas szybciej płynie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:41   #763
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Widze, ze nie tylko mnie nie ma na NK jakos sie wole trzymac z dala od tego portalu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 10:16   #764
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja dzięki NK miałam już dwa spotkania z moją starą licealną klasą i było za***iście Polecam wszystkim takie spotkania po latach
Pranie dla Twojego taty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-10 o 10:29
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:20   #765
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziekuje, jestescie kochane.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:39   #766
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dobry chciałam wpaść wcześniej, ale ku mojej rozpaczy do godziny 11 nie było prądu wrrr... ja nie wiem jak ludzie kiedyś żyli bez prądu - bez światła wieczorem co by książkę w łóżku poczytać, bez lodówki, bez INTERNETU! Nie rozumiem zresztą ja już w ogóle uzależnione zwierzę, komputer bez Internetu jest dla mnie niemal bezużyteczny.


Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
A wakacje były super - łódki na mazurach - polecam - nie mozna się nudzić... Mieliśmy nawet kilka fajnych sytuacji - np. na środku jeziora złapała nas burza, pioruny waliły przed łódką w wodę, a my we 3 osoby ściągaliśmy żagle, bo by nas przewróciło...
Brzmi jak prawdziwa przygoda! Choć jak dla mnie zbyt ekstremalna, umarłabym ze strachu heh.
wiem, że powinnam kopa dostać, ale ja nigdy na Mazurach nie byłam... I sama mam z tego powodu wyrzuty, sporo świata zjeździłam a uroków Polski nie znam... Ale poznam!


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Old Hollywood
Brzmi ciekawie


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Viollet dzięki, ale ja i Tż to już chyba raczje historia spisana na straty... nie mam już nadziei. Ładnie wyglądałaś n tym weselisku fajna ta biała spódnica

ja też chce kotka, podrzućcie jakieś argumenty żeby przekonać rodziców (ogólnie BARDZO kochaja zwierzeta, mielismy zawsze zoo w domu,koty tez byly, oni jeszcze w żałobie po naszym Scoobym ktory zaginal pare miesiecy temu-kota za nic nie chca)
Przykro mi, że się Wam nie układa... I na pewno nikt poza Tobą nie wie lepiej co robić. Ja wiem tyle, że nie warto tracić czasu na związki, które wnoszą niewiele dobrego. Mam namacalne przykłady wśród koleżanek, przyjaciółka też ma teraz podobną sytuację. Nie mam zamiaru sugerować jej decyzji, ale moim zdaniem nie warto. Zerwanie boli jak chol..., ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Aa a za komplement dziękuję!

A co do kota - myślę, że kropla drąży skałę. Przypominaj im o swoim pragnieniu co chwilę, używaj argumentów od każdej strony - zmiękną zapytaj mamę, czy nie byłoby jej miło jakby się kotek przyszedł przytulić w nocy?


Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Fakt - komary to tragedia - stosowaliśmy Repelent - czyli środek przeciw komarom armii amerykańskiej - i tylko w taki sposób można było funkcjonować... Off-y odpadały

A grzybów nie mieliśmy czasu szukać, chociaż jeśli o mnie chodzi, to ja grzyba znajdę dopiero jak ten mnie w kopnie
Hehehe a ten środek to można w aptece normalnie kupić, czy raczej jest nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika?


Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
a to takie małe wspominki
za zdjęcie żaby!!!!!! Boże, jak ja się brzydzę i boję tych stworzeń brrrrr... Nawet patrząc na zdjęcie ciarki mnie przechodzą...


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
maleństwo ma nowe imię. Nadane zostało wczoraj podczas ciasteczkowego dnia Jak z Foxxxy piekłyśmy sernik kot rzucił się na resztki serka Mascarpone w spodeczku więc nazwałyśmy go Mascarpone
takie dość... wykwintne i ciężkie to imię jak zdrabniasz?


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ciezki tydzien mnie czeka. W pracy skomplikowane sytuacje, ale to nic przy operacji taty. Wycinajac mu plamke z twarzy kilka tygodni temu wybadali w niej komorki nowotworowe Teraz beda sprawdzac, czy jeszcze cos zostalo i jak duzo. Boje sie o tym myslec...
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Wiara czyni cuda. Wspieraj tatę w pozytywnym myśleniu, bo wszystko rodzi się w głowie.


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
WI oki, to będę u ciebie chwilę po 19. Ciekawe, czy maluch będzie przede mną uciekał
Eh... ale wam fajnie, tak się spotykacie jak nie rolki, to jakieś pichcenie wspólne...


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Gabs Też nie lubię NK, jestem mało społeczne stworzenie i dla mnie to wszystko takie wymuszone się wydaje (zupełnie inaczej, niż tu)

Baw się dobrze, na Litwę jechać naprawdę warto, zabytki piękne, zresztą większość miast to "żywe zabytki". 7h to nie tak dużo, tym bardziej, że nie będziesz jechała sama a w towarzystwie czas szybciej płynie
A to ja z kolei bardzo społeczna jestem i NK uwielbiam gdyby nie ten portal, już dawno straciłabym kontakt z wieloma osobami i pojęcie, czym aktualnie się zajmują, jak wyglądają... dzięki NK kilka kontaktów ożywiłam do fazy "real" nawet. Aczkolwiek nie jestem bezkrytyczna... Najbardziej denerwujące jest to, jak widzę, jak niektóre osoby (głównie dziewczyny) dodają np. osiem zdjęć które różnią się tylko pozą ta sama sceneria, to samo ubranie i na jednym zdjęciu prawy profil, na drugim lewy, a tu z przechyłem głowy... wrrrr. No i te małolaty wklejające obrazki do pinezek ("Lubisz mnie?", "Jaki masz numer w dzienniku?") eh. Ja mam aktualnie 3 zdjęcia i styknie, jak dodaję nowsze to starsze usuwam i tyle.



Aaa i jeszcze słówko do Cathy - pracy po nocach współczuję, to niedobre dla zdrowia i cery tak się nie wysypiać! Dwa: nawet kolejne początki z tą samą osobą są fascynujące! Frajda to gonić króliczka, ale złapany króliczek też oznacza wiele przyjemności (powiedziała zakochana dziewczyna z 2,5-letnim stażem). Też mam takiego przyjaciela z okresu dorastania z którym byłam kiedyś przez rok, a kochałam się w nim tak platonicznie od podstawówki Teraz mam swojego "nowego" TŻ i o tamtym ani myślę, ale już nieraz usłyszałam od znajomych, że jeśli jakimś prawem z obecnym TŻ nie wyjdzie, to ja się jeszcze z tamtym zejdę pewnie byłoby gorąco... Ale mam nadzieję, że nie będę miała okazji tego sprawdzić, teraz mi dobrze. A Tobie życzę powodzenia i kciuki mocno trzymam!!
I Tobie również za komplement dziękuję
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-10 o 11:40
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 12:57   #767
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie-

Winly- dopiero teraz zauważyłam dzięki cytatowi Violl info o TŻ... jakby nie było oby skończyło się dobrze dla Ciebie

Mascarpone nie zostaje u mnie, niestety. Wołam na nią Pone Koty i tak reagują tylko na końcówki swoich imion czyli one, oka itd A Pone i tak reaguje tylko na jedzenie- głośnym MIAU!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 13:31   #768
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tylko jednego? - ja mam sińce na całych nogach w różnych fazach rozwoju, o spodnicach / sukienkach mogę zapomnieć
Bo na szczęście miałam ochraniacze, gdybym ich nie miała to do krwi miałabym ściachane kolana i ręce.... A drobnych rowerowych siniaków (najcześciej na łydkach) nie licze

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja dzięki NK miałam już dwa spotkania z moją starą licealną klasą i było za***iście Polecam wszystkim takie spotkania po latach
Pranie dla Twojego taty
Ja podobnie jak Dominika, dzięki NK odświeżyłam znajomości z liceum i bardzo mnie to cieszy.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 13:39   #769
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

po nieobecnosci 1.5 dnia mialam 5 stron nadrabiania...
bylismy nad jeziorkiem na noc. fajnie bylo, pogoda dopisala, bylo cieplo w nocy, nastepnego dnia poplywalismy pontonem na srodku jeziora i troche mnie zlapalo slonko, glownie na plecach ale co tam.

tez bym chetnie zobaczyla tworczosc Pastereczki mimo ze kolczykow jakis czas juz nie nosze bo wlasnie mi przeszkadzaly to moze bym sie przelamala
wisiorki lubie ale musza mi sie barrrdzo podobac. mialam taki ulubiony i ostatnio se o nim przypomnialam, ale niestety znalezc nie moge... buuu

co do NK to konto posiadam (zreszta kilka z Was juz mnie odwiedzala ) i jestem nastwiona obojetnie. nie przeszkadza mi ale i nie cieszy bardzo. mam troche fot, ale tez przy dodawaniu nowych zwykle ktores kasuje ze starych. i fajnie ze moge zobaczyc kogos z rodziny kto jest daleko i od lat sie nie widzielismy, albo starych znajoych ktorzy wyemigrowali.

chyba jakas wirusowka mnie bierze bo kiepsko sie ostatnio czuje, jakos nie dobrze i w ogole (ciaza odpada )
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 13:44   #770
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

no w końcu znów jestem w sieci,
podczytywałam was wczoraj trochę z pracy, ale system chyba tępi jakiekolwiek wykorzystanie komputerów poza służbowe, więc co chwilę mnie wyrzucał (zalogowanie sie do poczty trwało 40 minut ) a tu już mi się w ogóle nie udało
ale stwierdzam, że tez jestem współczesne uzależnione od netu i wizażu stworzenie - nie wiem jak przetrwam wyjazd na wakacje

tak z pamięci, więc pewnie o czymś zapomnę
pranie - dużo ciepłych fluidów dla taty, nastawienie psychiczne ma kolosalne znaczenie
winly - nie będę ci radzić, bo sama dalej się szarpię z różnymi wersjami, ale jeśli masz wątpliwości, to nie pakuj się dalej w las, skąd trudniej wrócić
w kwestii kolczyków pastereczki - cudne, ja też chcę!!! ale jestem ugodowo nastawiona, nie muszę być pierwszą klientką - mogę n-tą, wystarczy mi że tez się załapię

dalej potrzebny pomysł na bakłażany?
proponuję pieczone warzywa - mieszam pokrojone w średnią kostkę bakłażany, cukinie, papryke, ziemniaki, pomidory; dodaję ząbki czosnku, posypuje ziołami prowansalskimi i pieprzem (sól po upieczeniu), skrapiam oliwą, ewentualnie dorzucam na wierzch kostki fety - do piekarnika na około 40 minut

albo faszerowane: ryż mieszam z mielonym mięsem i posiekaną cebulką, sól, pieprz, dużo pietruszki, ew inne zioła i całość do wydrążonych połówek bakłażana - do zapieczenia
farsz wegetariański: ryż/kuskus z orzechami, przyprawy, sol, trochę parmezanu/sera na wierzch

i poskarżę się, że ja tez nie moge ubrać nic krótkiego, bo w sobotę jeździłam na rowerze przez chaszcze i zaatakowały mnie pokrzywy i jakies owady, mam na całych nogach i ręce takie czerwone, wypukłe plamy o srednicy 5-8 cm z takim paskudnym naciekiem podskórnym - twardym i bolesnym
a planowałam tym rowerem uda wyszczuplić do szortów
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 13:53   #771
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

Mascarpone nie zostaje u mnie, niestety. Wołam na nią Pone Koty i tak reagują tylko na końcówki swoich imion czyli one, oka itd A Pone i tak reaguje tylko na jedzenie- głośnym MIAU!
To gdzie ją podziałaś?

86Paula, spot trzymajcie sięi zdrowiejcie szybko
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:03   #772
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To gdzie ją podziałaś?
Narazie jest u mnie, jutro jedzie do Foxxxy na kilka dni bo ja wyjeżdżam do rodziców.
Poznasz małą Pone Ona ogólnie trochę dzika więc pewnie zwieje ale wystarczy pójść do kuchni Wtedy słychać tylko meow, meow
Tylko ostrzegam- mam burdel
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:15   #773
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja tak ostatnio podczytuję sobie wizaż tylko z doskoku, więc krótkie podsumowanie:

- wszystkim, które mają jakieś zawirowania z TŻ-ami życzę pomyślnego dla nich rozwiązania (jakiekolwiek by ono miało być - ważne by w ostatecznym rozrachunku (w przyszłości) było ono postrzegane na plus )

- osobom mającym problemy ze zdrowiem życzę szybkiego wyzdrowienia i uśmiechu na twarzy

- na bakłażan nie znam żadnego przepisu (sama mam cukinię w lodówce i brak pomysłu do czego ją wykorzystać), zresztą u mnie kuchennymi sprawami zajmuje się TŻ (ja mogę ewentualnie pozmywać naczynia)

- moje nogi są również posiniaczone (ręce też), a to dlatego, że mam "ekspresyjny sposób bycia" (tak ja to nazywam , mój TŻ woli formę "znowu obijasz się o ściany")

- a co do NK, to konto posiadam (ale zastanawiam się nad jego likwidacją - ewentualnie zostawię tylko imię i nazwisko i jedną fotkę).


Byliśmy wczoraj (ja i TŻ) w restauracji japońskiej na sushi (z okazji 3 rocznicy bycia razem i 2 rocznicy zaręczyn). Oprócz sushi spałaszowaliśmy także kaczkę (TŻ) i małże w sosie kokosowo-czosnkowym (ja) , a także wypiliśmy sok aloesowy.
Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że od rana mam sensacje żołądkowe tylne i non-stop latam do toalety. Widocznie mój układ pokarmowy nie jest przystosowany do japońskich przysmaków.

Aha, kupiłam sobie na allegro wieszaczek na torebkę - cena przystępna (wieszaczek z etui - 14,90zł, przesyłka-list polecony priorytetowy 6zł) - fotki na dole (w rzeczywistości jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 090810_150650.jpg (165,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090810_150708.jpg (167,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090810_150737.jpg (135,8 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-08-10 o 14:17
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:25   #774
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze

Rozwielitko, Spot dziękuje za przepisy... jeszcze czekam, co zaproponuje kulinarne guru, czyli Ilona na pewno coś wykorzystam, bakłażany planuję na jutro ( o ile dożyją )
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:36   #775
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj (ja i TŻ) w restauracji japońskiej na sushi (z okazji 3 rocznicy bycia razem i 2 rocznicy zaręczyn). Oprócz sushi spałaszowaliśmy także kaczkę (TŻ) i małże w sosie kokosowo-czosnkowym (ja) , a także wypiliśmy sok aloesowy.
Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że od rana mam sensacje żołądkowe tylne i non-stop latam do toalety. Widocznie mój układ pokarmowy nie jest przystosowany do japońskich przysmaków.

Aha, kupiłam sobie na allegro wieszaczek na torebkę - cena przystępna (wieszaczek z etui - 14,90zł, przesyłka-list polecony priorytetowy 6zł) - fotki na dole (w rzeczywistości jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach)
Wieszaczek fajny, to jeden z wzorów które obstawiam (mam w obserwowanych te wieszaki od roku i jakoś nie mogę się zebrać na kliknięcie - a za miesiąc wesele, więc będzie jak znalazł, trzeba kupić ).

Rocznic gratuluję! Czy jako że to już druga rocznica zaręczyn, mamy tu tegoroczną/przyszłoroczną Pannę Młodą? wybacz ciekawość, ale kocham tematy dot. ślubów, przygotowań, wiązanek i tego typu rzeczy

Acha - a co do rewolucji żołądkowej to szczerze współczuję... Od jakiegoś czasu zbieram się, żeby spróbować sushi, ale chyba mi się odechce zostanę przy moim ukochanym chińskim jedzonku. Kurczak po malajsku, mmm!!!


Ilonko - dziś doszła do mnie paczka, bardzo dziękuję! to się nazywa solidnie zapakowana przesyłka. Jak wiedzma86 jakiś czas temu zamawiała słoiczki bez sitka na All, to facet po prostu powrzucał je luzem do koperty naturalnie kilka dotarło zgniecionych i popękanych... A tu pełna profeska


Mam ochotę na małe zakupy z Buff`d ALE kasy brak, bo raz że koszyk załadowany na 260 zł na BU czeka, a dwa że wczoraj sobie uświadomiłam, że trzeba kupić prezent na to wesele na za miesiąc i jeszcze organizacja panieńskiego, jakiś upominek, rekwizyty... a ja bezrobotna nawet na promocjach / animacjach nie mogę teraz postać jak kiedyś, odkąd mam problemy z kręgosłupem (lekarz stwierdził, że mogę sobie tylko dołożyć bólu). Yh. Aaa i jeszcze jedno - chwała Wam za regulamin zbiorowych zakupów! Ponad miesiąc temu jedna z Wizażanek bardzo rzadko tu bywających zorganizowała Lumiere - zapisałam się z dość pokaźną kwotą, czekam i czekam... wczoraj do niej napisałam co jest grane, a ona że zapomniała dać znać, że jednak nie zamówiła a teraz nie może bo nowe zasady. I dzięki Bogu w takim razie... Swoją drogą mam teraz niedosyt i ochotę, by jednak to Lumiere u kogoś innego złożyć pójdę z torbami przez wizaż...


Ale tu cicho chyba pójdę na huśtawkę poczytać AutoŚwiat, który TŻ wczoraj u mnie zostawił a później może poczynię jakieś MEOW-e eksperymenty, bo próbki czekają i czekają... Acha - wczoraj założyłam sobie Wizażowy Zeszyt dwa główne działy to Minerały i Naturalna Pielęgnacja, robię notatki bo zaczynam się gubić
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-10 o 14:38
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:49   #776
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Violl, ja zaczynałam swoje siedzenie na wizażu to też zapisywałam- co kupic w aptece, w drogerii ile to godzin przesiedziałam na włosowym, na biochemii itd czytając stare watki, ech to były czasy czasy zdobywania wiedzy, wizaż w wielu dziedzinach mnie uświadomił

ale miałam ciężki dzień... paczek oczywiście nie zdążylam wysłać dzisiaj :zmiany", czyli pojechali "starzy", przyjechali nowi wczasowicze i trza było zapieprzać z pokojami...padam na cycki. Pralka chodzi cały dzień, tylko wkłądam, wyjmuje, wieszam, wkładam .... tyko na prasowanie nie mam już siły. dopiero pozmywalam po obiedzie i mam już dośc na dzis
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:00   #777
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie trzymam kciuki

Biedronko fajny wieszaczek

Violett też miałam zeszycik, ale jakoś takoś go porzuciłam

i od rana po raz 3 czytam od nowa(!) wątek o naturalnej pielęgnacji, bo muszę zrobić nowe zakupy, a nie chcę na łapu capu i już nie mam siły
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:02   #778
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Biedroneczko zazdraszczam rocznic Nie odrzucaj od razu chińskiego jedzonka, żołądek musi się przyzwyczaić, bo jest w jakiś 90% różne od europejskiego, ale smaki niesamowite

WI taki porządek jak Ty masz bałagan, to ja miałam tylko raz - jak oglądałam stancję na studia, zanim się tam wprowadziłam.

Winly naskrobię Ci PW z adresem mojego małego, tylko muszę go spytać, jak to dokładnie leci. Przepraszam za zamieszanie, nie lubię się tak przenosić z miejsca na miejsce, życie na walizkach nie dla mnie, również ze względu na paczuchy.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:00   #779
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziendobry
Widzę że macie największą aktywnośc po 21...dzieci śpią, faceci oglądają mecze...No i zgadzam sie z tym notesem , tez muszę zacząć notować wszystko

Ja niestety dzień do niczego.Tak sie cieszyłam ze jadę do POLSKI , bo nie byłam od marca.W wakacje teraz nie jechałam równiez bo w pracy juz sobie wcześniej wszyscy zaplanowali, a ja stwierdziłam że złapie dużo nadgodzin.Z resztą mój TŻ u mnie był niedawno.Dali mi 3 tygodnie wolnego do 2 listopada,bo ja też już tęsknie za domem i chce rodzinę zobaczyć. Zapytałam sie dzisiaj o Boże Narodzenie, bo w tamtym roku nie robili mi problemu , wiedzieli że Świeta są po to żeby z rodziną.

Dzisiaj szefowa mi powiedziała że niestety nie dostane wolnego na Boże Narodzenie , bo w tamtym roku miałam aż 3 tyg i jeszcze Nowy Rok. Miałam szczęście że coś niosłam , bo nawet nie wiem co jej odpowoiedziałam, tylko się odwrociłam a łzy same zaczęły lecieć... Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja nie wybrożam sobie Swiąt , Wigilii i Nowego Roku samej setki kilometrów od domu , rodziny.W jeden moment znienawidziłam prace i ten kraj, ryczę od jakis 3 godzin bo nie wiem co mam zrobić, ale chyba sama Wigilii i Swiat nie przezyje...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-10 o 16:01
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:07   #780
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

selene211 przykro mi
rozumiem co to znaczy spedzac swieta samotnie
mam tak co roku ,ja w Polsce z coreczka ,
ale moja polowka daleko za "wielka woda",
w taki dzien powinno sie cieszyc ,a dla nas sa to najsmutniejsze swieta

Nie martw sie, moze uda sie jeszcze cos wykombinowac z tym wolnym?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.