Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 22:14   #1771
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai- to fakt, że Dermacol jest za ciężki na codzień, ale dzisiaj byłam wyjątkowo zdesperowana i nawet go z niczym nie zmieszałam. Przykrył rumieńce, trzymał się dobrze i było ok. Szkoda, że jest taki zapychający i ciężki Btw , z Revlonu chyba zrezygnuję, bo ja nie mogę mieć nic wpadającego w róż ani w żółć, więc ani Buff ani Ivory nie będą dla mnie dobre prawdopodobnie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 22:18   #1772
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Raboussamai- to fakt, że Dermacol jest za ciężki na codzień, ale dzisiaj byłam wyjątkowo zdesperowana i nawet go z niczym nie zmieszałam. Przykrył rumieńce, trzymał się dobrze i było ok. Szkoda, że jest taki zapychający i ciężki Btw , z Revlonu chyba zrezygnuję, bo ja nie mogę mieć nic wpadającego w róż ani w żółć, więc ani Buff ani Ivory nie będą dla mnie dobre prawdopodobnie
Ja swojego Revlona Ivory mieszałam z białą bazą Inglota, ale trochę dużo roboty mnie to kosztowało W ogóle Revlon jest bardzo ciężki i obciążający, baza Inglota też nie należy to lekkich...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 23:23   #1773
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Raboussamai- to fakt, że Dermacol jest za ciężki na codzień, ale dzisiaj byłam wyjątkowo zdesperowana i nawet go z niczym nie zmieszałam. Przykrył rumieńce, trzymał się dobrze i było ok. Szkoda, że jest taki zapychający i ciężki Btw , z Revlonu chyba zrezygnuję, bo ja nie mogę mieć nic wpadającego w róż ani w żółć, więc ani Buff ani Ivory nie będą dla mnie dobre prawdopodobnie
Ano... Polska najwidoczniej to nie kraj dla nas. Tu nie ma jasnych podkładów Chyba widzę kolejny powód migracji Polek No i z tym problemem róż-żółć jesteśmy obie... A ten Colorstay naprawdę wyglądał różowo! Ale pięknie krył... to trzeba mu przyznać...

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca
Ja swojego Revlona Ivory mieszałam z białą bazą Inglota, ale trochę dużo roboty mnie to kosztowało W ogóle Revlon jest bardzo ciężki i obciążający, baza Inglota też nie należy to lekkich...
To już nie dla mnie takie zabawy w malego chemika No ale czasami trzeba przyjąć postawę "nie chcem ale muszem"
Tak w ogóle nigdy żadnej bazy nie używałam i nie umiałabym się tym nawet obchodzić...

Czasami mam wrażenie, że ja tutaj strasznie zacofana jestem

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-29 o 23:24 Powód: literówka
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 23:26   #1774
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ano... Polska najwidoczniej to nie kraj dla nas. Tu nie ma jasnych podkładów Chyba widzę kolejny powód migracji Polek No i z tym problemem róż-żółć jesteśmy obie... A ten Colorstay naprawdę wyglądał różowo! Ale pięknie krył... to trzeba mu przyznać...
po co uciekac z Polski, skoro mozna kupic podklady mineralne np. przez internet? gwarantuje, ze znalazlabys nawet zbyt jasny odcien dla siebie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 23:28   #1775
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
po co uciekac z Polski, skoro mozna kupic podklady mineralne np. przez internet? gwarantuje, ze znalazlabys nawet zbyt jasny odcien dla siebie

Racja warto zajrzeć na forum mineralne

a Ty Truskaweczko kiedy się tam ujawnisz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 23:30   #1776
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai masz przesliczną cerę a jaka gładziutka
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 00:56   #1777
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
po co uciekac z Polski, skoro mozna kupic podklady mineralne np. przez internet? gwarantuje, ze znalazlabys nawet zbyt jasny odcien dla siebie
Żartowałam z tym uciekaniem Ale takie kupowanie podkładu przez internet... hmm już kilka razy kupiłam no i niestety nie trafiałam z odcieniem, zwłaszcza, że mam ten głupi problem z różowymi i żółtymi odcieniami... =/ Fakt faktem na allegro znalazłam aukcję z możliwością zakupienia za małe pieniądze próbek podkładu EDM, ale jest problem bo ja chyba wolę płynne podkłady niż proszki... =/ Ale tak czy owak - dzięki za wskazówkę

black-bubu póki co jest ok, ale ile miałam z nią przebojów??? Nie wiem czy to możliwe, ale większości problemów się pozbyłam, śmagając na noc twarz pudrem bambusowym piszą, że taki cudowny, więc co mi szkodziło? :P Teraz tylko małe zaskórniki zostały do wyeliminowania

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-30 o 01:40
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 13:10   #1778
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Truskawkowawiosna- w moim przypadku się EDM raczej nie sprawdzają. Ostatnio jasniutki Ivory zaczął mi brzydko ciemnieć na twarzy, nie mam pojęcia dlaczego. Po za tym, gdy nałożę go na poliki tyle, żeby przykrył rumieńce, robi się maska na twarzy i w ogóle fuj. A to dziwne, bo używałam go przez całe wakacje i było ok... no ale może nie przyglądałam się sobie zbytnio w lustrze Tak czy siak dla mnie minerały wcale nie są wybawieniem. Teraz będę testowała inne odcienie, bo będę miała z Targowiska, ale też się cudów nie spodziewam. I jeszcze mineralne Essence też do mnie lecą, zobaczymy.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 13:35   #1779
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Basiulku, ale EDM to tylko jedna z wielu firm mineralnych (lekko ponad setki) także to, ią akurat ta firma Ci nie odpowiada nie oznacza, że minerałki nie są dla Ciebie odpowiednie.
To tak jakbyś po u życiu jednego ze zwykłych fluidów stwierdziła, że ten Ci nie odpowiada, ale innych nie spróbujesz bo fluidy nie są dla Ciebie.
Produkty firm mineralnych znacząco różnią się między sobą, niektóre są suche inne bardziej kremowe, niektóre matujące, inne rozświetlające, mniej i bardziej kryjące itp.
Mi EDM nie odpowiada, zarówno pod względem wyglądu na twarzy, trwałości jak i koloru, wszystkie są za ciemne. Na rumieńce polecam zielony, bądź zielono-żółty korektor. I dopiero na to podkład, nakłady w maleńkich ilościach, ale czasami w kilku warstwach i mam trwały, nieskazitelny makijaż przez kilkanaście godzin! Mam cerę nadreaktywną i naczyńkową.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 15:00   #1780
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hanneke- zainteresowałaś mnie Właśnie przekopuję podforum o minerałach O innych firmach jak EDM nie myślałam, bo nie są dostępne w Polsce ;/ A ja jestem niecierpliwa , a po za tym nie cierpię zamawiać zza granicy , w sumie nie wiem czemu ; ) Ale już obczaiłam wspólne zamówienia minerałkowe i chyba się skuszę niedługo na coś
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 15:30   #1781
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też właśnie się tak czaję na te minerały... Niby mazać się proszkami nie lubię, ale warto sporóbować, bo a nuż trafi się ten jeden, jedyny i wymarzony?

Ja właśnie wróciłam z polowania, cała w łatach z testowania podkładów...

A więc wszelkie dostępne w drogeriach Max Factory, L'oreale, Maybelline, Miss Sporty ect. NIE mają ładnych jasnych kolorów w swojej ofercie. Jedyny, który przeszedł moje testy był Rimmel Stay Matt odcień oo1 Ivory...
Później podreptałam do nowo otwartej perfumerii i tam po raz kolejny przekonałam się, że Revlon Colorstay Ivory jest dla mnie zbyt różowy, a Buff zbyt żółty i ciemny... Przewertowałam IsaDorę, ArtDeco, MakeUp Perfect, Pupa... i nic

Jedyny podkład, który zwrócił moją uwagę to Colour Copy nr 0 od Deborah Milano za 49,90 zł... Zastanowię się nad nim intensywniej, tym bardziej, że do wyboru mamy kilka typów do cery tłustej, suchej i mieszanej... A odcień piękny, zimny, nie różowy... taki porcelanowy

Well... jeszcze chyba się skuszę na L'oreal Infallible 015 Porcelain Miała któraś? Niby tutaj ładnie wygląda, ale jak w rzeczywistości? http://www.youtube.com/watch?v=nG2Ezb4Ngcg

Aaa i polecam nowy błyszczyk Nivea Natural Volume. Ma ładny różowy, przygaszony kolor

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-30 o 15:53 Powód: literówka
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 16:19   #1782
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Racja warto zajrzeć na forum mineralne

a Ty Truskaweczko kiedy się tam ujawnisz?

ucieklam z mineralnego, bo bym zbankrutowala moj ideal to jak na razie Lumiere VV, ale ostatnio nie jestem przy kasie i zamowilam Matte EDM, ktory bede ulepszac po swojemu

EGM i Joppa zupelnie mi nie pasują, robia mi z twarzy masakre (po zmyciu)

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Żartowałam z tym uciekaniem Ale takie kupowanie podkładu przez internet... hmm już kilka razy kupiłam no i niestety nie trafiałam z odcieniem, zwłaszcza, że mam ten głupi problem z różowymi i żółtymi odcieniami... =/ Fakt faktem na allegro znalazłam aukcję z możliwością zakupienia za małe pieniądze próbek podkładu EDM, ale jest problem bo ja chyba wolę płynne podkłady niż proszki... =/ Ale tak czy owak - dzięki za wskazówkę
przerabialam to wielokrotnie, uczesnicze w watku chyba od 2 czesci niektore mineraly sa bardziej kremowe, nakladane pedzlem zachowuja sie na skorze jak zwykly podklad, a kolor mozna sobie dobrac perfekcyjnie


Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna- w moim przypadku się EDM raczej nie sprawdzają. Ostatnio jasniutki Ivory zaczął mi brzydko ciemnieć na twarzy, nie mam pojęcia dlaczego. Po za tym, gdy nałożę go na poliki tyle, żeby przykrył rumieńce, robi się maska na twarzy i w ogóle fuj. A to dziwne, bo używałam go przez całe wakacje i było ok... no ale może nie przyglądałam się sobie zbytnio w lustrze Tak czy siak dla mnie minerały wcale nie są wybawieniem. Teraz będę testowała inne odcienie, bo będę miała z Targowiska, ale też się cudów nie spodziewam. I jeszcze mineralne Essence też do mnie lecą, zobaczymy.
poznalas tylko jedna firme i opcje Intensive, tak? polecam wyprobowac Matte no i mineraly Lumiere, dla mnie sa rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Basiulku, ale EDM to tylko jedna z wielu firm mineralnych (lekko ponad setki) także to, ią akurat ta firma Ci nie odpowiada nie oznacza, że minerałki nie są dla Ciebie odpowiednie.
To tak jakbyś po u życiu jednego ze zwykłych fluidów stwierdziła, że ten Ci nie odpowiada, ale innych nie spróbujesz bo fluidy nie są dla Ciebie.
Produkty firm mineralnych znacząco różnią się między sobą, niektóre są suche inne bardziej kremowe, niektóre matujące, inne rozświetlające, mniej i bardziej kryjące itp.
Mi EDM nie odpowiada, zarówno pod względem wyglądu na twarzy, trwałości jak i koloru, wszystkie są za ciemne. Na rumieńce polecam zielony, bądź zielono-żółty korektor. I dopiero na to podkład, nakłady w maleńkich ilościach, ale czasami w kilku warstwach i mam trwały, nieskazitelny makijaż przez kilkanaście godzin! Mam cerę nadreaktywną i naczyńkową.
dokladnie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja też właśnie się tak czaję na te minerały... Niby mazać się proszkami nie lubię, ale warto sporóbować, bo a nuż trafi się ten jeden, jedyny i wymarzony?

Ja właśnie wróciłam z polowania, cała w łatach z testowania podkładów...

A więc wszelkie dostępne w drogeriach Max Factory, L'oreale, Maybelline, Miss Sporty ect. NIE mają ładnych jasnych kolorów w swojej ofercie. Jedyny, który przeszedł moje testy był Rimmel Stay Matt odcień oo1 Ivory...
Później podreptałam do nowo otwartej perfumerii i tam po raz kolejny przekonałam się, że Revlon Colorstay Ivory jest dla mnie zbyt różowy, a Buff zbyt żółty i ciemny... Przewertowałam IsaDorę, ArtDeco, MakeUp Perfect, Pupa... i nic

Jedyny podkład, który zwrócił moją uwagę to Colour Copy nr 0 od Deborah Milano za 49,90 zł... Zastanowię się nad nim intensywniej, tym bardziej, że do wyboru mamy kilka typów do cery tłustej, suchej i mieszanej... A odcień piękny, zimny, nie różowy... taki porcelanowy

Well... jeszcze chyba się skuszę na L'oreal Infallible 015 Porcelain Miała któraś? Niby tutaj ładnie wygląda, ale jak w rzeczywistości? http://www.youtube.com/watch?v=nG2Ezb4Ngcg
IsaDora ma jeden fajny zoltawy beżyk, bo malowalam sie nim niedawno na zajeciach jak mialam czerwone gebe po mikrodermabrazji, minimalnie za ciemny ale wygladal niezle a mineralne IsaDory obczailas?

moj plynny ulubieniec to Gosh X-cos tam odcien porcelain, podklad idealny, gdyby nie ten kolor (zbyt rozowy i troche za ciemny) uzywalabym go nadal

ta isadorka to chyba http://www.isadora.com/?id=6662
ivory beige

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-30 o 17:02 Powód: dopisek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 17:47   #1783
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Truskawkowawiosna- wypróbowałam jeszcze korektory Sunlight i Mint , miałam jeszcze parę próbek, ale chyba wszystko faktycznie było w tej samej formule, bo tylko taką wtedy na all znalałam Teraz będę poszerzać horyzonty i może się załapię na jakieś wspólne zamówienie na mieneralnym

Btw Gosh, o którym mówisz faktycznie jest super, gdyby nie kolor. Po nałożeniu jaśniutki, ale ciemniał mi niestety i też był za różowy. Gdyby wyprodukowali go w wersji neutralnej nieciemniejącej kupiłabym hurtem

Edytowane przez Basiulek
Czas edycji: 2009-11-30 o 17:48
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:49   #1784
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

truskawkowawiosna no właśnie też próbowałam tą IsaDorę, no i niestety...

A mogłabyś podać przykład takich bardziej kremowych minerałów? Bo naprawdę jakoś do proszków jestem uprzedzona po pierwszych minerałach od L'oreal, pamiętacie? Dziwne uczucie na twarzy miałam... =/

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-30 o 18:52
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:59   #1785
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna no właśnie też próbowałam tą IsaDorę, no i niestety...

A mogłabyś podać przykład takich bardziej kremowych minerałów? Bo naprawdę jakoś do proszków jestem uprzedzona po pierwszych minerałach od L'oreal, pamiętacie? Dziwne uczucie na twarzy miałam... =/
kremowy jest na pewno podklad Lumiere formula Veena Velvet pasuje mi ten i ten na zywo wygladaja jasniej

EGM i Joppa wspominam jako bardzo proszkowe
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:09   #1786
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna no właśnie też próbowałam tą IsaDorę, no i niestety...

A mogłabyś podać przykład takich bardziej kremowych minerałów? Bo naprawdę jakoś do proszków jestem uprzedzona po pierwszych minerałach od L'oreal, pamiętacie? Dziwne uczucie na twarzy miałam... =/

O ile mnie nie myli pamięć Blushe i Lumier są bardziej kremowe.

Wejdźcie sobie na mineralnym w wątek jak minerały zmieniają nasz LOOK - same zobaczycie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

ucieklam z mineralnego, bo bym zbankrutowala moj ideal to jak na razie Lumiere VV, ale ostatnio nie jestem przy kasie i zamowilam Matte EDM, ktory bede ulepszac po swojemu

Wracaj
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:20   #1787
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Z EGM formuła Youthful Glow też jest kremowa, a w Joppa Simple Radiance (jestem nią umalowana na zdjęciu w avie). Oprócz tego kremowe też są formuły Elemental i Ethereal z LaurEss. W poszczególnych firmach trzeba zwracać uwagę na formuły, bo niektóre mają zarówno proszkowe jak i kremowe!
No i najważniejsze- dobry pędzel, to podstawa mineralnego makijażu. Nie da się ładnie nałożyć podkładu w proszku zwykłym pędzlem. Akurat pędzle genialne ma EDM.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:43   #1788
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zgadzam się, że nie można skreślać minerałów po wypróbowaniu jednej firmy. Ja prawie 2 lata szukałam podkładu idealnego z minerałów, miałam też przygody z pseudominerałami
Ideałem dla mnie jest Semi Matte EDM w kolorze Olive Fair
Hanneke zgadzam się również co do pędzli Najlepszy chyba jest flat top EDM...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 20:03   #1789
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Namówiłyście mnie
Wybrałam te. Póki co spróbuję EDM...
...wiem wiem, że jeszcze długa droga przede mną...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 20:26   #1790
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Namówiłyście mnie
Wybrałam te. Póki co spróbuję EDM...
...wiem wiem, że jeszcze długa droga przede mną...
No i zapraszamy na forum mineralne przy okazji testowania
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 20:33   #1791
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Znalazłam na all próbki EDM w formule MATTE, przetestuję sobie No i może na mineralnym ktoś się ze mną wymieni Kiciu- mogłabyś zdradzić co masz na twarzy na zdjęciu pierwszym w tutorialu z makijażem Mary Kay? Śliczny odcień...
No i jeszcze jedno pytanie dziewczyny, czy to możliwe, żeby w ogóle minerały ciemniały? Może to ze mną jest coś nie tak
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 20:42   #1792
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Znalazłam na all próbki EDM w formule MATTE, przetestuję sobie No i może na mineralnym ktoś się ze mną wymieni Kiciu- mogłabyś zdradzić co masz na twarzy na zdjęciu pierwszym w tutorialu z makijażem Mary Kay? Śliczny odcień...
No i jeszcze jedno pytanie dziewczyny, czy to możliwe, żeby w ogóle minerały ciemniały? Może to ze mną jest coś nie tak
W tym tutorialu mam na twarzy właśnie EDM SM Olive Fair Chociaż na zdjęciach trochę lampa błyskowa przekłamała odcień, bo w rzeczywistości jest bardziej oliwkowy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:38   #1793
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję ślicznie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:17   #1794
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Musiałam odstawić mojego Revlona, bo okazało się, że jest on głównym sprawcą moich pierwszych w życiu zaskórników.
Na gwałt potrzeba mi nowego podkładu (nic oprócz Revlona nie mam teraz), a nie mam w ogóle czasu na poszukiwania. Czy mogłybyście mi coś polecić?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:24   #1795
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Musiałam odstawić mojego Revlona, bo okazało się, że jest on głównym sprawcą moich pierwszych w życiu zaskórników.
Na gwałt potrzeba mi nowego podkładu (nic oprócz Revlona nie mam teraz), a nie mam w ogóle czasu na poszukiwania. Czy mogłybyście mi coś polecić?
Hmm ja dzisiaj kupiłam sobie podkład Deborah Milano nr 0. Jest jasny, ALE to jeszcze nie jest to czego oczekuję... Może jednak taki Ci styknie na jakiś czas
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 16:53   #1796
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hmm ja dzisiaj kupiłam sobie podkład Deborah Milano nr 0. Jest jasny, ALE to jeszcze nie jest to czego oczekuję... Może jednak taki Ci styknie na jakiś czas
Milano? który to? ja teraz mieszam nyxa z deborah i jest w miarę ok kolor akurat i konsystencja w miarę.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:14   #1797
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Testowałam dzisiaj Revlona Ivory, aby również po raz kolejny przekonać się, że jest dla mnie za różowy A taki ładny jaśniutki i kryjący. No cóż, nie można mieć wszystkiego ; ) Za to zrobiłam zamówienie na 150zł minerałów EDM w innych formułach i wielu innych odcieniach oraz przy okazji pędzel do korektora. Mam swojego kabuki i bardzo mi odpowiada, więc pomyślałam, że jeszcze jeden się przyda
A na poliki póki co wciąż używam Dermacolu w ilości minimalnej i co gorsza- bardzo mi odpowiada. W końcu mnie zapcha na amen i będę miała
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:04   #1798
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Milano? który to? ja teraz mieszam nyxa z deborah i jest w miarę ok kolor akurat i konsystencja w miarę.
Ja mam dokładnie ten Kolor póki co jest ok, najważniejsze, że nie ciemnieje! Dość ładnie kryje, zostawia pudrowe wykończenie i nie czuć go na twarzy, dobrze się rozprowadza... No i nie jest różowy ani totalnie żółty... Taki jakby pośredni.

Ale i tak czekam na moją porcelankę z L'oreala
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:25   #1799
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie ten Kolor póki co jest ok, najważniejsze, że nie ciemnieje! Dość ładnie kryje, zostawia pudrowe wykończenie i nie czuć go na twarzy, dobrze się rozprowadza... No i nie jest różowy ani totalnie żółty... Taki jakby pośredni.

Ale i tak czekam na moją porcelankę z L'oreala
a nie wiem czy on nie jest ciemniejszy od tej wersji nude perfection, takiej z czerwona zakrętką, wydaje mi się ,ze chyba tak.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:35   #1800
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
a nie wiem czy on nie jest ciemniejszy od tej wersji nude perfection, takiej z czerwona zakrętką, wydaje mi się ,ze chyba tak.
Jak ja kupowałam to akurat tylko te były w ofercie bo stoisko Deborah było już przebrane i czekało na uzupełnienie... także nie miałam okazji porównać... Być może jest jaśniejszy (dzięki za cynk, będę polować!), ale jak zaznaczałam ten też jest niezły, ale jednak to nie jest ta jasność, o którą mi chodzi Cały czas szukam ideału
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.