kolorek dla mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 19:50   #1
Izabell:]
Raczkowanie
 
Avatar Izabell:]
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Moje Miasto... ;)
Wiadomości: 228
Question

kolorek dla mnie


hejka

od jakeigoś czasu chodzi za mną zmiana koloru włosów... bo nigdy ich nie farbowałam... ale nie wiem czy to dobry pomysł... Myślalam o rudawym albo rudym... ale nie jestem obiektywna może jakieś propozycje? byłabym wdzieczna dziewczyny

załączma zdjęcia.. fryzurka może aktualnie troche krotsza... ale w tym stylu cały czas kolor jak widac ma swoej lepsze i gorsze okresy.. w zalezności od ilości słonka
__________________
Jeżeli już mam być komuś lub czemuś wierna...
to przede wszystkim sobie samej..
Izabell:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:01   #2
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: kolorek dla mnie

W rudościach Cie nie widzę. W ogóle szkoda farbować naturalnych włosów... Ale jeśli już się napaliłaś na zmianę koloru to za ciemne nie będą Ci pasowały, raczej postaw na naturalne blondy
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:03   #3
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: kolorek dla mnie

ladne lsniace dlugie wlosywiem nudzi sie moze cos o odcieniu karmelka jakies refleksy jasniejsze na wlosy nie maluj tylko na zadne ciemne kolory to cie postarzygrzywka na bok niech bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:11   #4
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: kolorek dla mnie

rety jakie masz sliczne, lśniące włoski! Szkoda ,że większość dziewczyn nawet jak mają ładny naturalny kolor chcą się farbować. Ale jeśli faktycznie tak bardzo chcesz to na moje oko pasowały by tu złotawe refleksy aby cię ożywić a dzięki temu tez nie zniszczysz za bardzo włosków.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:29   #5
Izabell:]
Raczkowanie
 
Avatar Izabell:]
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Moje Miasto... ;)
Wiadomości: 228
Dot.: kolorek dla mnie

Fakt... ciemne odrzucilam całkowicie bo chyba mam zbyt dziewczęcą urode do tego choc mam 24 lata a wciąż mi dają jakieś 17

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
rety jakie masz sliczne, lśniące włoski! Szkoda ,że większość dziewczyn nawet jak mają ładny naturalny kolor chcą się farbować. Ale jeśli faktycznie tak bardzo chcesz to na moje oko pasowały by tu złotawe refleksy aby cię ożywić a dzięki temu tez nie zniszczysz za bardzo włosków.
nie chce jakoś za specjalnie.. myślałam może o jakimś zmywalnym kolorku... bo czuję się taka nijaka od zawsze taka sama no i do tego mam włosy proste jak druty... i co bym im nie robić to żyją własnym zyciem
__________________
Jeżeli już mam być komuś lub czemuś wierna...
to przede wszystkim sobie samej..
Izabell:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:18   #6
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: kolorek dla mnie

A wiesz ile dziewczyn katuje codziennie swoje włosy prostownicą aby były z nich takie właśnie "proste druty" Trzeba troszkę bardziej doceniać to co się posiada. Choć wiem dobrze ,że mamy coś a chcielibyśmy czegoś innego. Tak to już jest.
Co do szamponu koloryzującego- to może być dobry pomysł, odmienisz sobie trochę swój image, który ci się pewnie nieco znudził a potem bez większego problemu będziesz mogła go odzyskać
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 01:19   #7
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: kolorek dla mnie

Cytat:
Napisane przez 'Izabell:

nie chce jakoś za specjalnie.. myślałam może o jakimś zmywalnym kolorku... bo czuję się taka nijaka od zawsze taka sama no i do tego mam włosy proste jak druty... i co bym im nie robić to żyją własnym zyciem
Ja na Twoim miejscu pofarbowalabym wlasnie szamponem na rudy. Uwazam, ze przy niebieskich oczach bedzie wygladal swietnie i w ogole jakos mi do Ciebie pasuje
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 14:31   #8
Milenaldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: kolorek dla mnie

Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie szampon koloryzujący...kilka plusów takowego : 1. nie zawiera amoniaku, 2. nie niszczy włosów, 3. przede wszystkim włosy po szamponie są błyszczące, widocznie odżywione...bo niestety w przypadku farby zazwyczaj matowe , 4. no i oczywiscie najważniejsze- kolor szybko się zmywa (w ten sposób nie trzeba się bać, że jak będzie nie ładny, to nie zejdzie).

Więc myślę, żeby próbować takich, które się Pani podobają (idealne będą blondy i rude, raczej unikała bym brązów...chociaż, żeby się przekonać to zawsze trzeba sprawdzić).

Pozdrawiam sympatyczną Panią
Milenaldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:46   #9
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: kolorek dla mnie

przylaczam sie - szampon koloryzujacy pozwoli ci sprawdzic jak jest ci w danym kolorze, a przy tym nie zniszczy twoich slicznych i ZDROWYCH wlosow - szczerze mowiac jeszcze tak zdrowych wlosow na forum nie widzialam no ale moze dlatego ze krotko tu jestem zdecydowanie ciemne kolory odpadaja - wiec sprobuj ten rudawy kolorek - a jak nie rudy to moze jakies refleksy zeby rozjasnic ale delikatnie! pozdrawiam
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:53   #10
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: kolorek dla mnie

Ja na Twoim miejscu nie farbowała bym ich, są bardzo ładne! Ale jeśli tak bardzo chcesz je ufarbować to może na początek użyjesz jakieś szamponetki? Przekonasz się jak wyglądasz i czy się dobrze czujesz
__________________
"...hey baby do what you want
I'll be your night lovin' thing
I'll be the freak you can taunt
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star!
"





You're always in my heart...
*MJ*

FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 22:29   #11
fizja
Raczkowanie
 
Avatar fizja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 66
Dot.: kolorek dla mnie

Każda z nas lubi zmiany i dobrze o tym wiemy ale mimo, że kuszą Cię rudości to nie decyduj się na nie. Masz genialny, naturalny kolor włosów. Jedynie rozjaśnij je 'czymś zmywalnym', jak z resztą sama zasugerowałaś wtedy masz większe pole do manewru, bo nawet jeśli nie będziesz przekonana do nowego, jaśniejszego odcieniu, to szybko możesz wrócić do starego
__________________



16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.