Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 13:06   #2221
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mgiełka Radical do suchych i zniszczonych taka z czerwoną nakretką- jest tylko jedna taka Nie zawiera silikonów, ale zawiera alkohol denat, wiec moze działac wysuszająco- stosuje tylko na skalp.
Miałam ta mgiełkę jeszcze niedawno Kupiłam bo była kiedyś promocja w rossmannie a słyszałam że radical jest dobry. Niestety nie za bardzo wiedziałam jak go używać żeby przynosił pożadane efekty więc psikałam nim włosy... wkurzałam się tylko że są po nim takie wysuszone i w ostateczności oddałam ją TŻ żeby się nie zmarnowała Skubaniec całą mi zużył a pusta buteleczka stoi w łazience

Musze ponowić zakup Tylko zastanawiam się czy Jantar nie lepszy
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:08   #2222
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a jantar chyba nie jest na alkoholu? wiem, ze kręcone go używają namietnie we wszytskim- psikadłąch , wcierkach itd, wiec moze mas z tylko takie wrażenie? moze włoski musza sie przyzwyczaic do nowego kosmetyku? nie wiem, co Ci poradzic, bo wydaje się, ze wsyztsko robisz ok. Moze ktos inny wpadnie na jakis dobry pomysł
jantar nie ma alko... na wątku o regenracji włosów widzialam ze tesz dziewczyny stosują! kupilam ten balsam z joanny i gliss kura w spreyu wlasnie psikełam 4 razy włosy i zupełnie inne... myśle ze bedzie dobrze już nie jestem tak przerażona jak rano
dziękuje za rady

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Miałam ta mgiełkę jeszcze niedawno Kupiłam bo była kiedyś promocja w rossmannie a słyszałam że radical jest dobry. Niestety nie za bardzo wiedziałam jak go używać żeby przynosił pożadane efekty więc psikałam nim włosy... wkurzałam się tylko że są po nim takie wysuszone i w ostateczności oddałam ją TŻ żeby się nie zmarnowała Skubaniec całą mi zużył a pusta buteleczka stoi w łazience

Musze ponowić zakup Tylko zastanawiam się czy Jantar nie lepszy
jantar nie ma alkoholu w składzie i w wątku na przyśpieszeniu porostu ciągle sie przewija dlatego kupiłam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:16   #2223
Eri_i
Raczkowanie
 
Avatar Eri_i
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 96
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny... Nie wiem czy temat trafny, ale skoro "włosy rozjaśniamy" to chyba chociaż w 50% dobrze trafiłam
A mianowicie mam jasne blond włosy, rzecz jasna wspomagane rozjaśniaczem . Tylko, że dziś będąc na zakupach w swoim brązowym płaszczyku, jak przejrzałam się w lustrze to miałam wrażenie, że go zaraz rozwalę lub pójdę się zgolić na łyso . A mianowicie moje włosy wydawały mi się nie koloru jasny blond, ale wręcz żółte .
A dodatkowo wpadł mi do mojej głupiej główki pomysł by się zafarbować na brązowo... No, ale przecież nie po to sobie włosy niszczyłam rozjaśniaczem [i niszczę nadal...] by teraz zrobić je na ciemny brąz! T.T Już sama nie wiem...
Eri_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:22   #2224
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Miałam ta mgiełkę jeszcze niedawno Kupiłam bo była kiedyś promocja w rossmannie a słyszałam że radical jest dobry. Niestety nie za bardzo wiedziałam jak go używać żeby przynosił pożadane efekty więc psikałam nim włosy... wkurzałam się tylko że są po nim takie wysuszone i w ostateczności oddałam ją TŻ żeby się nie zmarnowała Skubaniec całą mi zużył a pusta buteleczka stoi w łazience

Musze ponowić zakup Tylko zastanawiam się czy Jantar nie lepszy
Jantar na pewno lepszy. Ja go akurat nie znalazłam, bo wycofują z produkcji, wiec kupiłam ta mgiełke. Dopiero potem zobaczyłam jaka jest alkoholowa i stwierdziłam, ze zeby sie nie zmarnowała, to ja chociaz w skalp powcieram i stał sie cud z porostem. Wiec ja je nie chce na znic zamieniac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jantar nie ma alko... na wątku o regenracji włosów widzialam ze tesz dziewczyny stosują! kupilam ten balsam z joanny i gliss kura w spreyu wlasnie psikełam 4 razy włosy i zupełnie inne... myśle ze bedzie dobrze już nie jestem tak przerażona jak rano
dziękuje za rady

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



jantar nie ma alkoholu w składzie i w wątku na przyśpieszeniu porostu ciągle sie przewija dlatego kupiłam
no włąsnie, wiec nie powinien przesuszac. Moze włoski mają kryzys? Przy dobrej pielegnajci po paru tygodniach nagle sie robia beznadziejne, nalezy to przetrzymac, bo za chwile sie poprawiaja.

nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Eri_i Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Nie wiem czy temat trafny, ale skoro "włosy rozjaśniamy" to chyba chociaż w 50% dobrze trafiłam
A mianowicie mam jasne blond włosy, rzecz jasna wspomagane rozjaśniaczem . Tylko, że dziś będąc na zakupach w swoim brązowym płaszczyku, jak przejrzałam się w lustrze to miałam wrażenie, że go zaraz rozwalę lub pójdę się zgolić na łyso . A mianowicie moje włosy wydawały mi się nie koloru jasny blond, ale wręcz żółte .
A dodatkowo wpadł mi do mojej głupiej główki pomysł by się zafarbować na brązowo... No, ale przecież nie po to sobie włosy niszczyłam rozjaśniaczem [i niszczę nadal...] by teraz zrobić je na ciemny brąz! T.T Już sama nie wiem...
rozjasniacz daje żółte włosy, pogrzeb w watku jak dziewczyny rojasniaja nawet do białego blondu bez użycia rozjasniacza.

żółte włoski tonujemy fioletowym szmaponem lub płukanką - nie golimy na łyso
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:32   #2225
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Adzio a czemu zdecydowalas sie przyciemnic wlasnie lorealem 8.13? bo tak aptrzec na loreale to jeszcze 9.1 jest ladny
Bo miałam bardzo rozjaśnione włosy i wiedziałam ze się wypłuczą i to grubo.I tak właśnie się stało.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mam nadzieję, ze Cie nie uraziłam, bo masz naprawde bardzo łądne włoski, tylko myślałam, ze ta bell color niezbyt sie sprawiłą pod kątem połysku, a to jednak wina lorala. Zreszta zdjecia tez róznie wychodza

Ja nie lubie loreala własnie dlatego, ze wychodzi mi półmat, ale podobno w naturze sie tak włosy mocno nigdy nie błyszcza, jak po inncyh farbach. Jakby nie był, to ja wole połysk
Absolutnie nie poczułam się urażona
No właśnie ja tez nie lubię półmatu zawsze miałam błyszczące włoski.Kurcze tak bardzo mi się podoba ten kolor po 8.13 i dobrze się w nim czułam tylko właśnie te matowe włosy.To drażni i to bardzo.Dziś tez widziałam 8.13 z ganiera nutriss ale nic a nic nie ma wspólnego z 8.13 exellence.Nazwa całkiem inna i kolor na podle również.Chciała bym taki kolor jak exellene 8.13 ale nigdzie nie widzę odpowiednika w innych farbkach.
Spójrzcie na ta farbę a na ta: Widać różnice co?<li class="rg_li" style="width: 88px; height: 140px;">

__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-14 o 13:46
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:34   #2226
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

fak..no to ja juz nie wiem a masz gdzies fotke po 9.1 na rozjasnionych wlosach?
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:35   #2227
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio ladnie wyszlo . Czym bedziesz chlodzic?

Ja zrobilam stokcholmem i tez mysle zeby jakos schlodzic ...

Piszcie jak wam ten birken sluzy, ja w koncu nie kupilam bo opinie byly rozne. Wszystkie maja alkohol w skladzie bo on zwieksza penetracje.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 13:53   #2228
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
fak..no to ja juz nie wiem a masz gdzies fotke po 9.1 na rozjasnionych wlosach?
Ja 9,1 nigdy jeszcze nie robiłam.Skąd myślisz ze miałam robione włosy ta farba?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:53   #2229
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jantar na pewno lepszy. Ja go akurat nie znalazłam, bo wycofują z produkcji, wiec kupiłam ta mgiełke. Dopiero potem zobaczyłam jaka jest alkoholowa i stwierdziłam, ze zeby sie nie zmarnowała, to ja chociaz w skalp powcieram i stał sie cud z porostem. Wiec ja je nie chce na znic zamieniac

no włąsnie, wiec nie powinien przesuszac. Moze włoski mają kryzys? Przy dobrej pielegnajci po paru tygodniach nagle sie robia beznadziejne, nalezy to przetrzymac, bo za chwile sie poprawiaja.

nie ma za co
jestem prawie pewna ze jak dam ten balsamik z apteczki babuni bedzie wszystko wporządku, a od czasu do czasu bede pryskać glisskurem
załamałam sie bo poszłam spać z mokrymi włosami a jak ramo wstałam oczywiście gniazdo nie do ulozenia nawet grzywka... i pomyślałam ze to przez jantar! ale teraz będę sie starać żeby na włosy dużo nie leciało
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:54   #2230
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

a bo myslalam ze masz na mysli wlasnie 9.1 ze ci sie wyplukal
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:17   #2231
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio ladnie wyszlo . Czym bedziesz chlodzic?

Ja zrobilam stokcholmem i tez mysle zeby jakos schlodzic ...

Piszcie jak wam ten birken sluzy, ja w koncu nie kupilam bo opinie byly rozne. Wszystkie maja alkohol w skladzie bo on zwieksza penetracje.
Nie wiem czy będę chłodzić bo na żywo jest jaśniej niż na foto.Ale myślę nad farbka która położę może za nie długo i taka aby miała właśnie ten chłód sam w sobie.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jestem prawie pewna ze jak dam ten balsamik z apteczki babuni bedzie wszystko wporządku, a od czasu do czasu bede pryskać glisskurem
załamałam sie bo poszłam spać z mokrymi włosami a jak ramo wstałam oczywiście gniazdo nie do ulozenia nawet grzywka... i pomyślałam ze to przez jantar! ale teraz będę sie starać żeby na włosy dużo nie leciało
Nie chodzimy spać z mokrymi włoskami to je bardzoooooooooo niszczy.Jestem pewna ze Ci balsamik podejdzie,jest świetny.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
a bo myslalam ze masz na mysli wlasnie 9.1 ze ci sie wyplukal
Nie to była 8.13 exellence loreala.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Bunny czy możesz mi przewiedzieć czym się różnią te farbki?
1 http://www.mysupermarket.co.uk/Image...s=634044961560

2


3
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...u40q-Gw9SQ93I=

Te dwie pierwsze maja ta sama nazwę a numeracje maja znowu taka same numer 2,3.Jak to ma się rozumieć? Kurcze szukam perłowego beżu ale nie w lorealu.Co to w ogolę za kolor Ash blond?Wie któraś?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-14 o 14:22
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 14:24   #2232
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka wiem, że wystarczy poczytac i czytałam, ale kiedyś farbowałam podczas okresu i nic się nie stało... ale wiesz wtedy się nic nie stało a teraz może...

thedoll ja też robię deluxe+syoss i też zastanawiam się nad lekkim przyciemniem a wklej fotki po syoss'ie ta 18 londa jest śliczna

Adzio bardzo ładny kolorek ale mi też się wydają trochę wysuszone...zresztą nic dziwnego po belle...

Kochaneczka czekamy

Dziewczyny to powiedzcie co wkońcu jest najlepsze na ten porost włosów? oprócz pokrzywy do picia i tabletek, które każda z nas bierze inne chodzi mi o te mgiełki??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:25   #2233
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy będę chłodzić bo na żywo jest jaśniej niż na foto.Ale myślę nad farbka która położę może za nie długo i taka aby miała właśnie ten chłód sam w sobie.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


Nie chodzimy spać z mokrymi włoskami to je bardzoooooooooo niszczy.Jestem pewna ze Ci balsamik podejdzie,jest świetny.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------


Nie to była 8.13 exellence loreala.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Bunny czy możesz mi przewiedzieć czym się różnią te farbki?
1 http://www.mysupermarket.co.uk/Image...s=634044961560

2


3
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...u40q-Gw9SQ93I=

Te dwie pierwsze maja ta sama nazwę a numeracje maja znowu taka same numer 2,3.Jak to ma się rozumieć? Kurcze szukam perłowego beżu ale nie w lorealu.Co to w ogolę za kolor Ash blond?Wie któraś?

to znaczy ze szukam tego samego co Ty Adzio :P ash blond to popielaty blond
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:32   #2234
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
to znaczy ze szukam tego samego co Ty Adzio :P ash blond to popielaty blond
Ten garnier nutrisse 8.13 jest świetny tyle ze popielaty.Wola bym coś w kierunku perłowego.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:34   #2235
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka wiem, że wystarczy poczytac i czytałam, ale kiedyś farbowałam podczas okresu i nic się nie stało... ale wiesz wtedy się nic nie stało a teraz może...

thedoll ja też robię deluxe+syoss i też zastanawiam się nad lekkim przyciemniem a wklej fotki po syoss'ie ta 18 londa jest śliczna

Adzio bardzo ładny kolorek ale mi też się wydają trochę wysuszone...zresztą nic dziwnego po belle...

Kochaneczka czekamy

Dziewczyny to powiedzcie co wkońcu jest najlepsze na ten porost włosów? oprócz pokrzywy do picia i tabletek, które każda z nas bierze inne chodzi mi o te mgiełki??

po syossie :
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:37   #2236
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow byłam, ale przepisał mi taką beznadziejną maśc...chyba wybiorę się za niedlugo do innego

West no właśnie musze się wybrac...ja też wyciskam niestety
a jeżeli chodzi o farbowanie to zamierzałam dzisiaj, ale okres wczoraj dostałam... i nie wiem czy czekac czy i tak farbowac, dziewczyny tutaj pisały, że w sumie to nie ma żadnego wpływu...
ja to mam manie na punkcie wyciskania jak cos sie pojawi to musze przy tym zaczac dłubać i tak roznosze i nastepnego dnia mam nowe, dlatego staram się nie wyciskać od dzis :P


---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------


Edytowane przez West__
Czas edycji: 2010-10-14 o 14:40
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:38   #2237
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

thedoll no ja mam mniej białe niż Ty po tym syoss'ie a jaki masz swój naturalny??

West no ja tak samo, ale próbuje się powstrzymywac
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:39   #2238
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ten garnier nutrisse 8.13 jest świetny tyle ze popielaty.Wola bym coś w kierunku perłowego.

kurcze tez ladny ten garnier :P obawiam sie ze na tych moich bialych kazdy ciemniejszy wyjdzie szary albo zielony ;/ no to mam 3 : loreal 9,1 garnier 8.13 i londe 18
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:40   #2239
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
[B]
Dziewczyny to powiedzcie co wkońcu jest najlepsze na ten porost włosów? oprócz pokrzywy do picia i tabletek, które każda z nas bierze inne chodzi mi o te mgiełki??
ewciu ja sama nie wiem musze sie przekonać na własnej skórze
jednym pomaga to jednym co innego ja wybrałam jantar bo nie jest drogi i naturalny a jakby nie było mi szkoda kasy i włosów rzuciłabym sie na ten mega przyśpieszacz z allegro co zamówiła agatau ale wole poczekać na relacje! narazie bede wcierać jantar i jak skończy mi sie to zakupie ponownie bo kuracja musi trwać minimum miesiąc potem pare dni przerwy i znów! ja zamierzam wytrwać do grudnia
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 14:41   #2240
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
thedoll no ja mam mniej białe niż Ty po tym syoss'ie a jaki masz swój naturalny??

West no ja tak samo, ale próbuje się powstrzymywac

bo z lampa robione :P one generalnie cale biale nie sa, tylko niektore pasemka. calosc jest raczej bardziej kremowa ale i tak dla mnie za jasna. a naturalne mam chyba poziom 7
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:41   #2241
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Te dwie pierwsze maja ta sama nazwę a numeracje maja znowu taka same numer 2,3.Jak to ma się rozumieć? Kurcze szukam perłowego beżu ale nie w lorealu.Co to w ogolę za kolor Ash blond?Wie któraś?
Adzio włoski wyszły Ci ładne. Jak dla mnie troszke za ciepło, ale może płukanka coś pomoże?
Dla mnie i tak efekt po 8.13 był zdecydowanie WIN!!!! I chyba sama następnym razem na tą właśnie farbę się skusze

A jeżeli chodzi o odcień perełki to wydaje mi się, że powinna byc 2 po przecinku, ale ręki uciąc sobie nie dam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:45   #2242
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecićie mi jakąś odżywkę bez spłukiwania albo w spreyu albo normalną na suche włosy bo bo tym janatrze mam troche suche... najlepiej bez alko i silikonów

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Może ta z gliss kura?? https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22658344
ten spray matrixa http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...e-In-Tonic.htm posiada silikon łatwo zmywalny szamponem bez sls i drugi chyba zmywalny wodą
sama sprawdzałam skład, bo też szukałam czegoś bez silikonów, albo przynajmniej chociaż z takimi które się łatwo zmyją

wklejam skład z mojej butelki:

Aqua/Water, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Amodimethicone, Oleth-5, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Methylparaben, Polyquaternium-11, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ethylparaben, PPG-1 Trideceth-6, Parfum/Fragrance, Cetrimonium Chloride, Triethanolamine, Trideceth-12, Algae/Algae Extract, Aloe Barbadensis/ Aloe Barbadensis Leaf Juice, Disodium EDTA, Limonene, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Cymbopogon Schoenanthus Extract (F.I.L 036245/1)

to te dwa, które razem bardzo łatwo się zmywają
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:48   #2243
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
kurcze tez ladny ten garnier :P obawiam sie ze na tych moich bialych kazdy ciemniejszy wyjdzie szary albo zielony ;/ no to mam 3 : loreal 9,1 garnier 8.13 i londe 18
Ja tez miałam takie jasne.No ale podejrzewam ze po 9,1 ta popiel się szybko wypłuczę i zostanie bez.Dlatego się bronie przed nim.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:50   #2244
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja sie najbardziej boje ze sie wyplucze do cieplego jakiegos, nie daj boze do rudego
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:51   #2245
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio znalazlam na kafeterii na farbach loreal

Numeracja w lorealu zaczyna sie od numeru 10- bardzo bardzo jasny blond do 1-czarny. kolejny numerek to refleks ktory nadaje ton a gdy jest jeszcze trzeci nr to refleks drugorzedny bardziej cieply lub zimny a wiec 1to popielaty 2-opalizujacy 3-zlocisty 4-miedziany 5-mahoniowy 6-czerwony i 7-metaliczny np 10.21 bardzo bardzojasny blond opalizujaco popielaty tzn ze dominuje tu chlodny refleks opalu z popielem albo9.32to bardzo jasny blond ale zlocisty z opalem ale jest to juz refleks raczej cieply i wlasnie tym nalezy sugerowac sie przy doborze koloru czyli dominacja refleksu odcienie czyste np 3,6,8,9 to odcienie neutralne naturalne ktore sa bez dominacji refleksu i zawsze wychodza dosc ciemno
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:51   #2246
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Adzio włoski wyszły Ci ładne. Jak dla mnie troszke za ciepło, ale może płukanka coś pomoże?
Dla mnie i tak efekt po 8.13 był zdecydowanie WIN!!!! I chyba sama następnym razem na tą właśnie farbę się skusze

A jeżeli chodzi o odcień perełki to wydaje mi się, że powinna byc 2 po przecinku, ale ręki uciąc sobie nie dam
No ja bym ta 8.13 exellence już kupiła tylko drażni mnie to ze włosy są po tych farbach takie półmatowe.Ale nie wyrzekam się niej,bo kto wie może następnym razem ja położę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-14 o 15:09
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:51   #2247
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny!
Na położony wcześniej syoss który wyszedł mi jakoś zółto rudawo postanowiłam nałożyć coś co zniweluje tę żółć. Zrobiłam dziś próbę na pasemku wellatonem 12/1- miałam kupić garniera popielatego ale ten wellaton na zdjęciu wydawał się taki jak moje wloski i do tego w rossmanie była promocja więc się skusiłam :P
Tylko że po 35-40 minutach na pasemku nie widzę rewelacji Nieco może rozjaśnil, ale niewiele... Chyba jednak sięgnę o odcień superrozjaśniający garniera bo widzę, że te zwykłe farby mnie ostatnio nie lubią

Czy myślicie żeby spróbować jeszcze raz tylko ciut dłużej potrzymać? Co o tym myślicie??
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:55   #2248
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

buahhot dzeki za rade
narazie zakupiłam coś tańszego tem sprej z gliss kura i ten balsam z apteczki babuni
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:59   #2249
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
buahhot dzeki za rade
narazie zakupiłam coś tańszego tem sprej z gliss kura i ten balsam z apteczki babuni
ten balsam z AB tez mam ale jakoś nieregularnie go uzywam
ja sie czaje na cos takiego z załącznika (napewno ma silikony )
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:02   #2250
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio znalazlam na kafeterii na farbach loreal

Numeracja w lorealu zaczyna sie od numeru 10- bardzo bardzo jasny blond do 1-czarny. kolejny numerek to refleks ktory nadaje ton a gdy jest jeszcze trzeci nr to refleks drugorzedny bardziej cieply lub zimny a wiec 1to popielaty 2-opalizujacy 3-zlocisty 4-miedziany 5-mahoniowy 6-czerwony i 7-metaliczny np 10.21 bardzo bardzojasny blond opalizujaco popielaty tzn ze dominuje tu chlodny refleks opalu z popielem albo9.32to bardzo jasny blond ale zlocisty z opalem ale jest to juz refleks raczej cieply i wlasnie tym nalezy sugerowac sie przy doborze koloru czyli dominacja refleksu odcienie czyste np 3,6,8,9 to odcienie neutralne naturalne ktore sa bez dominacji refleksu i zawsze wychodza dosc ciemno
OOooo ale wypowiedz dziękuję bardzo.No bardzo interesujące.Szkoda tylko ze w nutrssie jest inne oznaczenie 8.13 a w exelennce jest inny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.