Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 00:23   #1141
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

to gdzie te zakupy? :P
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 00:47   #1142
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczynki a co mozecie powiedziec o sztucznych rzesach MACa ???
Ja sztucznych rzęs posiadam dość dużą ilość i nigdy nie zamieniłabym ich na inne! Są wykonane z naturalnego włosia, dlatego przede wszystkim cena jest adekwatna do jakości. Co więcej, śmiem twierdzić, że znając już ich jakość byłabym w stanie zapłacić za nie nawet więcej. W porównaniu do innych marek - 15 złotych wydanych więcej w naszym portfelu, dzikiej pustki nie zwojuje, natomiast na oku różnicę poczujemy kolosalną. W przypadku kiedy ktoś ma wrażliwe oczy, piękne plastikowe rzęsy innych marek kompletnie się nie sprawdzają..

Kocham 7 i 34..
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 07:35   #1143
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z szanownych Wizażanek ma może jakis ładny odcień pomarańczowego? Ale taki subtelny, na codzień, żeby tylko wydobyć błękit mych oczu a nie porażac kolorem powiek? Na stronach patrzyłam na Straw Harvest, ja on "na żywo"? Sprawdza sie? I z czym go łączycie?
Subtelna brzoskwinka to Girlie, bardzo ładnie podbija fiolety w makijażu, ale ja mam oczy brąz więc nie wiem jak z niebieskimi. Najlepiej jakbyś miała możliwość, żeby Cię wymalowano w salonie. Bo tak na oko to... tym bardziej jak widzę, na każdym cienie MAC-a prezentują się w trochę inny sposób.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Dla wszystkich niebiesko i zielonookich http://alltheprettyfaces.pinger.pl/ dziewczyna robi kosmiczne!!!! makijaże.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 07:39   #1144
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Matko, dziewczyny no trochę nie rozumiem "obrażania się" jak się w ciągu kilku godzin nie dostanie odpowiedzi na pytanie. Corii bo Ty zadajesz strasznie dużo pytań! odpowiadamy jeśli to tylko możliwe ale, choć może trudno w to uwierzyć, nie ma wśród nas MAComaniaczki/MAComaniaka który by miał z MACa wszystko i był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Poza tym, wiele z tych tematów było już gdzieś poruszonych, i wystarczy użyć wyszukiwarki. wyszukać po nazwie produktu czy kolorze jest trochę wątków na swatchowym, jest Blog Karli gdzie dość fajne swatche są (często jak wybieram cień na przykład to się nimi kieruję, jasne że w 100% idealne nie są, ale jak się poszpera w necie to wypadkową koloru można znaleźć... Wiele swoich rzeczy kupiłam w ciemno i udało się trafić także to nie takie trudne.
Kasiajku, ja żartobliwie i z przymrużeniem oka się wyraziłąm
A zadaję tyle pytań, bo mimo grzebania w necie i wsio nie zaspokaja to moich oczekiwań, poza tym jeszcze nei znalazłam swatcha na 100% odzwierciadlającego rzeczywistość - stąd multum pytań
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Blackberry mój ukochany do załamania, ale musi być odciety czymś od linii rzęs do to trochę niezdrowy kolor w użyciu solo, ale w załamaniu do pastelowych róż albo bezyków jest cudowny, co ciekawe niezłe cie komponuje z miedziakami i morelami

Twinks tez super brąz łamany sliwką, dość wyraźny, fajny smoky z niego wychodzi, albo do przyciemniania kącika, super wyciąga zielone oczy szczególnie jak ktoś nie lubi klasycznych śliwek czy bordo
Kamilu a czy Twinks nie jest za bardzo podobny do Sketch? Bo tego mam a nie chciałabym powielania cieni ...

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Subtelna brzoskwinka to Girlie, bardzo ładnie podbija fiolety w makijażu, ale ja mam oczy brąz więc nie wiem jak z niebieskimi. Najlepiej jakbyś miała możliwość, żeby Cię wymalowano w salonie. Bo tak na oko to... tym bardziej jak widzę, na każdym cienie MAC-a prezentują się w trochę inny sposób.
Ponieważ te ż mam brązowe, a własnie przymierzam się do delikatnych różyków do fioletów to co mi polecasz? Ja obstawiałam Pink Freeze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 08:28   #1145
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

słuchajcie, będę brała się za depotowanie


czy dobrze myślę?
potrzebne:
pęseta, zapalniczka, nożyk, superglue, magnes lodówkowy (czy może być taki płaski 1mm, czy będzie za słaby?)

trzymam pudełeczko pęsetą, podgrzewam od dolu zapalnmiczką, wypycham od dołu nożykiem, a od góry trzymam pęsetą; czyszczę spód z kleju (czym? WD40?), wycięty kawałek magnesu podklejam superglue i umieszczam w palecie


punkty do dopytania:
czy może być taki cienki magnes, czy będzie za słaby
czym najlepiej oczyścić wkład z reszty kleju



EDIT: a jak depotujecie palety szóstki?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 08:38   #1146
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ponieważ te ż mam brązowe, a własnie przymierzam się do delikatnych różyków do fioletów to co mi polecasz? Ja obstawiałam Pink Freeze.
Ja uwielbiam Jest i Swish;Hush i Vex (które opalizują na różowo) mam jeszcze Pen.... (i cośtam) matowy budyniowy róż. Bardzo podoba mi się Da Bling, ale dla mnie jest to taki kolor trochę wakacyjny, więc chyba dopiero na wiosnę będę go kupować.
Co do super różu to mam fajny cień z Shiseido, który stanowi super bazę pod fiolety i nawet pod Satin Toupe.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
czy dobrze myślę?
potrzebne:
pęseta, zapalniczka, nożyk, superglue, magnes lodówkowy (czy może być taki płaski 1mm, czy będzie za słaby?)

trzymam pudełeczko pęsetą, podgrzewam od dolu zapalnmiczką, wypycham od dołu nożykiem, a od góry trzymam pęsetą; czyszczę spód z kleju (czym? WD40?), wycięty kawałek magnesu podklejam superglue i umieszczam w palecie


punkty do dopytania:
czy może być taki cienki magnes, czy będzie za słaby
czym najlepiej oczyścić wkład z reszty kleju
najpierw rozmontowujesz górną warstwę pudełeczka, w której osadzony jest cień i dopiero podgrzewasz.
Mnie ostatnio nie chciało się czyścić pan-ów z kleju i takie wsadziłam do palety, no i super trzymają się (bo się przykleiły). Nic się nie telepie, bo magnesiki jednak nie trzymają za dobrze.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:10   #1147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Jest i Swish;Hush i Vex (które opalizują na różowo) mam jeszcze Pen.... (i cośtam) matowy budyniowy róż. Bardzo podoba mi się Da Bling, ale dla mnie jest to taki kolor trochę wakacyjny, więc chyba dopiero na wiosnę będę go kupować.
Co do super różu to mam fajny cień z Shiseido, który stanowi super bazę pod fiolety i nawet pod Satin Toupe.[COLOR=Silver]
A to mi zbiłas nieco klina Bo byłam chętna Pink Freeze a teraz myślę nad Hush, albo Jest Ewentualnie Swish
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 10:31   #1148
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to mi zbiłas nieco klina Bo byłam chętna Pink Freeze a teraz myślę nad Hush, albo Jest Ewentualnie Swish
Pink freeze mi się nie podoba- na swatch-ach

http://www.temptalia.com/mac-eyeshad...s-highlighters
ale może na żywo zmienię zdanie
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:34   #1149
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słuchajcie, będę brała się za depotowanie


czy dobrze myślę?
potrzebne:
pęseta, zapalniczka, nożyk, superglue, magnes lodówkowy (czy może być taki płaski 1mm, czy będzie za słaby?)

trzymam pudełeczko pęsetą, podgrzewam od dolu zapalnmiczką, wypycham od dołu nożykiem, a od góry trzymam pęsetą; czyszczę spód z kleju (czym? WD40?), wycięty kawałek magnesu podklejam superglue i umieszczam w palecie


punkty do dopytania:
czy może być taki cienki magnes, czy będzie za słaby
czym najlepiej oczyścić wkład z reszty kleju



EDIT: a jak depotujecie palety szóstki?
Łatwiej, a dodatkowo szybciej - wyciągasz część w ktorej bezpośrednio osadzony jest cień, następnie chwytasz to pęsetą/kombinerkami, czy czymś podobnym i trzymasz nad odpaloną kuchenką 10 sekund, lekko przeginasz nagrzane opakowanie ( najlepiej przez ręcznik papierowy) i wyciagasz wkład. I następny i następny. Ja takim sposobem z 11 róży i 30 cieni zrobiłam w góra 15 minut
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:25   #1150
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
słuchajcie, będę brała się za depotowanie


czy dobrze myślę?
potrzebne:
pęseta, zapalniczka, nożyk, superglue, magnes lodówkowy (czy może być taki płaski 1mm, czy będzie za słaby?)

trzymam pudełeczko pęsetą, podgrzewam od dolu zapalnmiczką, wypycham od dołu nożykiem, a od góry trzymam pęsetą; czyszczę spód z kleju (czym? WD40?), wycięty kawałek magnesu podklejam superglue i umieszczam w palecie


punkty do dopytania:
czy może być taki cienki magnes, czy będzie za słaby
czym najlepiej oczyścić wkład z reszty kleju
1. musisz wyciągnąć ten plastik w którym osadzony jest cień z reszty okrągłego pudełka.
2. lepiej świeczką niż zapalniczką bo zapalniczkę musisz trzymać w dłoni a świeczka sobie stoi.
3. wkład oczyszczam wacikiem nasączonym zmywaczem do paznokci. dziala, tylko trochę czasu zajmuje.

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Łatwiej, a dodatkowo szybciej - wyciągasz część w ktorej bezpośrednio osadzony jest cień, następnie chwytasz to pęsetą/kombinerkami, czy czymś podobnym i trzymasz nad odpaloną kuchenką 10 sekund, lekko przeginasz nagrzane opakowanie ( najlepiej przez ręcznik papierowy) i wyciagasz wkład. I następny i następny. Ja takim sposobem z 11 róży i 30 cieni zrobiłam w góra 15 minut
świeczka jest sposobem zdecydowanie tańszym dla posiadaczy kuchenek elektrycznych ale tempo masz dobre! nie ma co!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:26   #1151
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hej dziewczyny mam pytanie
Wiecie cosik na temat odcieni dostepnych w sklepie online com i co.uk?
nazwy sa takie same, odcienie sa opisane identycznie, jednak na zdjeciach kolory zupelnie sie roznia
Mam super odcien pomadki z com, ale boje sie zakupic na uk, bo wyglada zupelnie inaczej. Wiecie cos na ten temat?
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 11:27   #1152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Pink freeze mi się nie podoba- na swatch-ach

http://www.temptalia.com/mac-eyeshad...s-highlighters
ale może na żywo zmienię zdanie
Wiesz, no na swatchach faktycznie taki se..ale wiadomo, ze real a swatche to czasami 2 różne światy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:33   #1153
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie
Wiecie cosik na temat odcieni dostepnych w sklepie online com i co.uk?
nazwy sa takie same, odcienie sa opisane identycznie, jednak na zdjeciach kolory zupelnie sie roznia
Mam super odcien pomadki z com, ale boje sie zakupic na uk, bo wyglada zupelnie inaczej. Wiecie cos na ten temat?
Odcień to odcień. Niezależnie czy kupujesz go w US - .com czy w UK - .co.uk. To jakby w Warszawie i Krakowie sprzedawali dwa różne odcienie np. pomadki Hot Gossip.
Zdjęciami ze stron oficjalnych MACa bym się nie sugerowała bo one na ogół mijają się z prawdą

Mam Later... Brand dziękuję bardzo Pigmak jest piękny wielowymiarowy, połyskujący i tylko do nakładania na mokro, ew. Paint Pota

Shale na mnie jest raczej ciemny, ale ja mam dośc jasną karnację i powieki "przyciemniające" każdy kolor więc nie sugerować się. Ogólnie jest to cień którego jeszcze nie opanowałam na powierzchni większej niż kreska
Z czym go łączycie ?

Satin Taupe - i do ciepłych i do zimnych, na mnie w połączeniu z Shu Uemurą ME850 wychodzi piękny orzechowy brąz, dzięki niemu oswoiłam te kolory. Moje dotychczasowe podejścia do brązu kończyły się na efekcie zmęczonego oka, a ST odmienił to od razu
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-11-19 o 11:41
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:36   #1154
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Odcień to odcień. Niezależnie czy kupujesz go w US - .com czy w UK - .co.uk. To jakby w Warszawie i Krakowie sprzedawali dwa różne odcienie np. pomadki Hot Gossip.
Zdjęciami ze stron oficjalnych MACa bym się nie sugerowała bo one na ogół mijają się z prawdą
dzieki za odpis
to moje pierwsze podejscie do maca
zdziwilo mni epo prostu ze odcienie sie tak bardzo roznia na zdjeciach, mogli uzyc te same fotki na obu stronach, ale coz.
teraz funty spadly, to trzeba korzystac
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:37   #1155
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie
Wiecie cosik na temat odcieni dostepnych w sklepie online com i co.uk?
nazwy sa takie same, odcienie sa opisane identycznie, jednak na zdjeciach kolory zupelnie sie roznia
Mam super odcien pomadki z com, ale boje sie zakupic na uk, bo wyglada zupelnie inaczej. Wiecie cos na ten temat?
to przecież chyba logiczne, jak się przyjrzeć to widać że każda ze stron ma trochę inną szatę graficzną. Nie powinno tak być, no ale co poradzimy. A już w ogóle nie rozumiem skąd strach że będzie inna niż ta, którą masz z .com? Swatche na stronie są tak czy siak nieadekwatne do tego co w realu, nie patrzyłabym na nie w ogóle. To jedna firma i szminka o nazwie Rebel będzie wszędzie, na całym świecie, taka sama. Jak masz ją i Ci się podoba to nie ma co się zastanawiać!

widzę że mnie Myszka ubiegła z odpowiedzią.

Jednak jeśli chcesz zamawiać ze strony UK to się rozczarujesz - nie wysyłają do Polandii
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-11-19 o 11:39
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:38   #1156
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie
Wiecie cosik na temat odcieni dostepnych w sklepie online com i co.uk?
nazwy sa takie same, odcienie sa opisane identycznie, jednak na zdjeciach kolory zupelnie sie roznia
Mam super odcien pomadki z com, ale boje sie zakupic na uk, bo wyglada zupelnie inaczej. Wiecie cos na ten temat?
Nie radzę, żebyś się sugerowała zdjęciami na wymienionych stronach bo w porównaniu z rzeczywistością to dwie różne bajki. Swatche bardzo dobrej jakości znajdziesz na Temptalii.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 11:51   #1157
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to przecież chyba logiczne, jak się przyjrzeć to widać że każda ze stron ma trochę inną szatę graficzną. Nie powinno tak być, no ale co poradzimy. A już w ogóle nie rozumiem skąd strach że będzie inna niż ta, którą masz z .com? Swatche na stronie są tak czy siak nieadekwatne do tego co w realu, nie patrzyłabym na nie w ogóle. To jedna firma i szminka o nazwie Rebel będzie wszędzie, na całym świecie, taka sama. Jak masz ją i Ci się podoba to nie ma co się zastanawiać!

widzę że mnie Myszka ubiegła z odpowiedzią.

Jednak jeśli chcesz zamawiać ze strony UK to się rozczarujesz - nie wysyłają do Polandii
1. wyluzuj, tylko sie zapytalam. Strach ma to do siebie, ze czesto jest irracjonalny
kto pyta nie bladzi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to przecież chyba logiczne, jak się przyjrzeć to widać że każda ze stron ma trochę inną szatę graficzną. Nie powinno tak być, no ale co poradzimy. A już w ogóle nie rozumiem skąd strach że będzie inna niż ta, którą masz z .com? Swatche na stronie są tak czy siak nieadekwatne do tego co w realu, nie patrzyłabym na nie w ogóle. To jedna firma i szminka o nazwie Rebel będzie wszędzie, na całym świecie, taka sama. Jak masz ją i Ci się podoba to nie ma co się zastanawiać!

widzę że mnie Myszka ubiegła z odpowiedzią.

Jednak jeśli chcesz zamawiać ze strony UK to się rozczarujesz - nie wysyłają do Polandii
nie rozczaruje sie, bo zamowie sobie wysylke do uk
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie radzę, żebyś się sugerowała zdjęciami na wymienionych stronach bo w porównaniu z rzeczywistością to dwie różne bajki. Swatche bardzo dobrej jakości znajdziesz na Temptalii.
odcien znam z innych zrodel, nie ze strony maca, wiec spoko
Ale dziekuje za rade
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:01   #1158
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
nie rozczaruje sie, bo zamowie sobie wysylke do uk
a wiesz, że można płacić tylko angielską kartą
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:02   #1159
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
1. wyluzuj, tylko sie zapytalam. Strach ma to do siebie, ze czesto jest irracjonalny
kto pyta nie bladzi


nie rozczaruje sie, bo zamowie sobie wysylke do uk
święta racja, kto pyta nie błądzi. Ty tez wyluzuj, tu nie było ukrytych nerwowych podtekstów
no to super, fajnie że masz taką możliwość.
Cytat:
odcien znam z innych zrodel, nie ze strony maca, wiec spoko
Ale dziekuje za rade
tak najlepiej kupować, bo net to zawsze niestety net tylko.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 12:18   #1160
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a wiesz, że można płacić tylko angielską kartą
no to jakis znajomy mi zaplaci angielska

dla chcacego nic trudnego
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 12:22   #1161
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no to jakis znajomy mi zaplaci angielska

dla chcacego nic trudnego
jasne, ja tak zawsze robię.. wysyłam kasę do kumpeli w UK i płacę jej kartą za zakupy i wysyłki kieruję na jej adres
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:24   #1162
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wracając do moich zakupów - czym najlepiej uzupełnić paletkę "4" dla zielonych oczu, w której mam Expensive Pink i Nocturnelle? I gdzie mogę znaleźć przykładowy makijaż z tymi kolorami? Szukałam w google przez grafikę ale pokazało mi ze dwa makijaże i 3 filmy z youtube o bardzo słabej jakości :/ Pomóżcie początkującej MAComaniaczce
tak nieśmiało przypominam się z postem
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 13:34   #1163
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
tak nieśmiało przypominam się z postem
Olecha ja tez mam zielone oczy, ulubione to smut, cpperplate, club, satin toup....
zapraszam do mjego albumu wieczorem wstawie aktualny skład mojej 15tki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:09   #1164
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olecha ja tez mam zielone oczy, ulubione to smut, cpperplate, club, satin toup....
zapraszam do mjego albumu wieczorem wstawie aktualny skład mojej 15tki
to może choć powiedz, jakie cienie są w rogach Twojej palety 15
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:50   #1165
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
tak nieśmiało przypominam się z postem
Ja byłabym za czymś ładnie rozświetlającym typu Hush, Phloof!, Jest i brązem np. Satin Taupe Ja - zielonooka zaczynam od zestawu Orb, Girlie, Nocturnelle i Shale (o, właśnie jeśli nie Satin Taupe to Shale ) i paletka spisywała się świetnie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:56   #1166
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to może choć powiedz, jakie cienie są w rogach Twojej palety 15

Olong dodalam opis palety w albumie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:26   #1167
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny myślicie,że oryginalne ?? cena jest normalna,ale pewnie różnie jest
http://allegro.pl/oryginalne-pigment...325644509.html
Nikogo z polecanych poza georginą nie ma,ale ona ma strasznie okrojoną ilość pigmentów.
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 18:53   #1168
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to mi zbiłas nieco klina Bo byłam chętna Pink Freeze a teraz myślę nad Hush, albo Jest Ewentualnie Swish
Swish jest bardzo fajny
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 19:48   #1169
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olong dodalam opis palety w albumie

dzięki, jasne to zdjęcie i nie rozpoznałam Satin Taupe i Knight Divine
za to Shadowy Lady wygląda fajnie, mam Smut, ale chyba nie do końca to mój kolor, zastanawiam się, czy Shadowy lub Blackberry nie byłyby lepsze
szukam czegoś w kolorze śliwkowej maskary Lancome Fatale



DZIĘKI wszystkim za podpowiedzi odnośnie depotowania, dziś się nie wzięłam, ale w tygodniu spróbuję



:brzyda l::brzy dal::br zydal:: brzydal::brzydal :
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 20:35   #1170
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, któraś z Was podawała linka do bloga z fajnymi makijażami - oczywiście jak mam czas żeby tam zajrzeć to nie mogę go odnaleźć

A i jeszcze jakiś Blog Karli?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.