Essence cz. VII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 11:04   #1201
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
któraś tak jak ja,codziennie klia w ten adwentowy kalendarz ?
Dzisiaj fairytale do wygrania
Tak, ja klikam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:09   #1202
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak, ja klikam
Opusciłam chyba 2 dni, bo zapomniałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:11   #1203
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VII

Chciałabym coś wygrać - z reszta, kto by nie chciał nie :d
O wygranej informuja mailem czy jak ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:20   #1204
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Opusciłam chyba 2 dni, bo zapomniałam
Ja chyba 2 albo 3 na samym początku bo zapomniałam i odpuściłam sobie ten konkurs narciarski ( w sensie grę) a tak to klikam codziennie.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Chciałabym coś wygrać - z reszta, kto by nie chciał nie :d
O wygranej informuja mailem czy jak ?
Też bym chciała Nie mam pojęcia jak informują
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:24   #1205
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja mieszkam minutę z buta do niego,więc bd patrolować Już są towary na półkach
Daj znać, jak już go otworzą
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:38   #1206
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VII

kupiłam sobie paletkę mettalics i pędzelek.

W mojej drogeryjce były płyny do demakijażu essence, ale nie brałam, muszę poczytać. Normalnie sa w sprzedaży, czy to jakiś rodzynek..?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:02   #1207
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

W tamtym roku (czy 2 lata temu? nie pamiętam) nie informowali - któraś Wizażanka wygrała i pewnego dnia dostała bez uprzedzenia

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
kupiłam sobie paletkę mettalics i pędzelek.

W mojej drogeryjce były płyny do demakijażu essence, ale nie brałam, muszę poczytać. Normalnie sa w sprzedaży, czy to jakiś rodzynek..?
Na pewno były w sprzedazy kilka lat temu (miałam zielony). Teraz nie kojarzę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:58   #1208
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie za OT, ale słyszałyście ostatnio straszną historię zakatowania pieska husky
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441
Wlekli go za samochodem, aż mu się głowa urwała ;( ;(
tutaj: http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66 jest petycja, aby dostali najwyższy możliwy wymiar kary (2 lata-kpina ), ale musimy zebrać jak najwięcej podpisów!
To jest tak straszne, że nie ma do tego odpowiedniego komentarza
Podpisane.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:07   #1209
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

kochane, niestety wymiar prawa to nie jest loteria, ile osob podpisze tym wyzszy wyrok... mozna zwiekzsyc karę za szczegolne okrucienstwo, ale to tylko kwestia oskarzenia zprokuratury, a potem wybor sedziego, podpisy nic niestety nie dadzą...


mam ochotę na cos milego, moze bym dzis podjechala do natury... czym mozna sie kusic? mam gdzies rozswietlacz, brązerek tez mam, moze jedynie różyk by sie przydal, moze jakis korektor bo sie inglotowski konczy i podklad do przetestowania? albo puderek?

oficjalnie mozna kusic

(swoja droga kupilam tusz z eveline bo mi wpadl w rece jak bylam na zakupach w tesco i jest genialny.... nie spodziewalam sie tak mega efektu, a przerobilam sporo tuszy. duzo lepszy niz moj turbo boost czy sephora pogrubiajaca i smieszne 10 zł... niesamowite)
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:21   #1210
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie za OT, ale słyszałyście ostatnio straszną historię zakatowania pieska husky
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441
Wlekli go za samochodem, aż mu się głowa urwała ;( ;(
tutaj: http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66 jest petycja, aby dostali najwyższy możliwy wymiar kary (2 lata-kpina ), ale musimy zebrać jak najwięcej podpisów!

Ja też oczywiście podpisałam. 2 lata to stanowczo za mała kara za takie bestialstwo!


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
kochane, niestety wymiar prawa to nie jest loteria, ile osob podpisze tym wyzszy wyrok... mozna zwiekzsyc karę za szczegolne okrucienstwo, ale to tylko kwestia oskarzenia zprokuratury, a potem wybor sedziego, podpisy nic niestety nie dadzą...

mam ochotę na cos milego, moze bym dzis podjechala do natury... czym mozna sie kusic? mam gdzies rozswietlacz, brązerek tez mam, moze jedynie różyk by sie przydal, moze jakis korektor bo sie inglotowski konczy i podklad do przetestowania? albo puderek?

oficjalnie mozna kusic

(swoja droga kupilam tusz z eveline bo mi wpadl w rece jak bylam na zakupach w tesco i jest genialny.... nie spodziewalam sie tak mega efektu, a przerobilam sporo tuszy. duzo lepszy niz moj turbo boost czy sephora pogrubiajaca i smieszne 10 zł... niesamowite)
Może nie dadzą a może dadzą. Mi się nic nie stało ani mi niczego nie ubyło po podpisaniu więc nie widzę powodu, dla którego miałabym tego nie robić.

Ja wczoraj byłam w Naturze i przejrzałam obie szafy essence i nic dla siebie nie znalazłam. Jutro też się wybiorę to może będzie coś fajnego

A co to za tusz masz? Ja mam Vlume Celebrity - 12zł - efekt rewelacyjny ale kruszy się, potem udawała, że zaschła a potem wróciła do normy. Nie za bardzo mi się chce z nią męczyć pomimo efektów.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:29   #1211
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Essence cz. VII

Petycja podpisana...zakatowalabym tych s****... Jak czytalam co zrobili temu psu, to lzy mi stanely w oczach. Jak mozna byc takim potworem?
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 13:36   #1212
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Ja też oczywiście podpisałam. 2 lata to stanowczo za mała kara za takie bestialstwo!


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



Może nie dadzą a może dadzą. Mi się nic nie stało ani mi niczego nie ubyło po podpisaniu więc nie widzę powodu, dla którego miałabym tego nie robić.

Ja wczoraj byłam w Naturze i przejrzałam obie szafy essence i nic dla siebie nie znalazłam. Jutro też się wybiorę to może będzie coś fajnego

A co to za tusz masz? Ja mam Vlume Celebrity - 12zł - efekt rewelacyjny ale kruszy się, potem udawała, że zaschła a potem wróciła do normy. Nie za bardzo mi się chce z nią męczyć pomimo efektów.
tusz mam taki w zielono zolto czarne maziajki, potem sprawdze jaki dokladnie i napiszę

czekam az jakas super rzecz sie trafi z essence, wiec prosze o kuszenie

a swoja droga tez podpisalam, na pewno nie zaszkodzi.
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:47   #1213
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
tusz mam taki w zielono zolto czarne maziajki, potem sprawdze jaki dokladnie i napiszę

czekam az jakas super rzecz sie trafi z essence, wiec prosze o kuszenie

a swoja droga tez podpisalam, na pewno nie zaszkodzi.
Dzięki

Co do kuszenia to polecam błyszczyki XXXL. Mam jeden - 08 Glamour to go - kupiony tak od niechcenia i teraz jest to mój ulubiony błyszczyk. Jakoś nie mam weny na używanie kolorowych i ten się sprawdza świetnie. Do tego ładnie pachnie i nawilża usta.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:51   #1214
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dzięki

Co do kuszenia to polecam błyszczyki XXXL. Mam jeden - 08 Glamour to go - kupiony tak od niechcenia i teraz jest to mój ulubiony błyszczyk. Jakoś nie mam weny na używanie kolorowych i ten się sprawdza świetnie. Do tego ładnie pachnie i nawilża usta.
Nie kuś, nie kuś
Mój biedny szary portfel tez przede mną ucieka.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:55   #1215
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

blyszczykow mam lacznie cos okolo 30stu i niestety ich nie wykorzystuje jakos...

kupilam taki fajniuchny w golden rose, dosc drogi jak na niska polke bo chyba 26 zl. i jest ekstra, mocno kryjacy, wspanialy wodny blask, ciemny mocny kolor, a teraz do tuszu wzielam eveline jaśniutki powiekszajacy blyszczyk i nie jest najgorszy, a chcialam cos jasnego. musze w koncu sie wziac za helenę rubinstein-nie wiem czy dobrze napisalam- bo dalam za blyszczyk ponad stowe i też lezy

wiec u mnie blyszczyki odpadaja, puderek, roz, podklad, moze korektor ;p na to sie skusze chetnie a koniec pracy blisko i galerie mozna odwiedzic
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:06   #1216
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie kuś, nie kuś
Mój biedny szary portfel tez przede mną ucieka.
Ale błyszczyki essence są taniutkie a przy tym duże to nie ma co uciekać

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
blyszczykow mam lacznie cos okolo 30stu i niestety ich nie wykorzystuje jakos...

kupilam taki fajniuchny w golden rose, dosc drogi jak na niska polke bo chyba 26 zl. i jest ekstra, mocno kryjacy, wspanialy wodny blask, ciemny mocny kolor, a teraz do tuszu wzielam eveline jaśniutki powiekszajacy blyszczyk i nie jest najgorszy, a chcialam cos jasnego. musze w koncu sie wziac za helenę rubinstein-nie wiem czy dobrze napisalam- bo dalam za blyszczyk ponad stowe i też lezy

wiec u mnie blyszczyki odpadaja, puderek, roz, podklad, moze korektor ;p na to sie skusze chetnie a koniec pracy blisko i galerie mozna odwiedzic
Osz Ty... Ja też nie mogę narzekać na niedobór błyszczyków (naliczyłam 10 z czego jeden 2 w 1) ale do takiej liczby mi jeszcze daleko.
Puderek polecam sypki z My Secret. Korektorów nie używam a podkłady mam różne ale jakoś bez rewelacji (najlepszy YR). Kiedyś była na kupnie tego najnowszego z essence ale jak na niego polowałam to akurat go nie było a potem już nabyłam coś innego...
Co do różu to bardzo lubię te z limitowanek essence. Najczęściej używam pasiaka z CaC i teraz z RtP. Chociaż jak masz ciemniejszą cerę to ten z RtP się nie sprawdzi bo on taki delikatniutki. Za to dziewczyny tu na forum bardzo zachwalają róż Adorable więc możesz spróbować.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:09   #1217
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ale błyszczyki essence są taniutkie a przy tym duże to nie ma co uciekać



Osz Ty... Ja też nie mogę narzekać na niedobór błyszczyków (naliczyłam 10 z czego jeden 2 w 1) ale do takiej liczby mi jeszcze daleko.
Puderek polecam sypki z My Secret. Korektorów nie używam a podkłady mam różne ale jakoś bez rewelacji (najlepszy YR). Kiedyś była na kupnie tego najnowszego z essence ale jak na niego polowałam to akurat go nie było a potem już nabyłam coś innego...
Co do różu to bardzo lubię te z limitowanek essence. Najczęściej używam pasiaka z CaC i teraz z RtP. Chociaż jak masz ciemniejszą cerę to ten z RtP się nie sprawdzi bo on taki delikatniutki. Za to dziewczyny tu na forum bardzo zachwalają róż Adorable więc możesz spróbować.
A idź ty . Przez ciebie polecę w najbliższym czasie do Natury oblukać .
I zgadzam sie z toba co do pudru MS. Kooooooooocham go
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:14   #1218
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

Budyniek 30 błyszczyków? Ja mam 2 oddaj mi trochę swoich
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:31   #1219
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A idź ty . Przez ciebie polecę w najbliższym czasie do Natury oblukać .
I zgadzam sie z toba co do pudru MS. Kooooooooocham go
Nigdzie nie pójdę Będę tu siedziała, pisała i kusiła:P
Ja też go bardzo lubię. Ostatni nawet robiłam porównanie relacji cena/ilość pudrów sypkich MS, Inglot i YR i MS wychodzi najkorzystniej
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 14:43   #1220
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

ale ktory sypki puderek?

kupilam kiedys taki z puszkiem na koncu i nie pamietam chyba essence mineralny niby, i taki koszmarek sie zrobil straszny ;D

a ja mam czarne wlosy, czarne geste rzesy i brwi i zielono brazowe oczy, raczej czesto chodze na solarium wiec staram sie byc ciemna

blyszczyki z essence mam wszystkie te wyciskane malutkie, i wszystkie mi sie jakos rozlewaja caly czas choc efekt fajny, najlepsza truskawka

musze jakies jasne korektory nabyc, bo inglotowski sie jakis za zólty dla mnie zrobil jak przestalam miec czas na solarium. ale krycie niezle... wiec jeden do niespodzianek i jakis jasny pod oczęta.

czyli puder sypki z my secret tak? jaki on jest, mega mat? takie satynowe wykonczenie? nie podkresla wloskow? mocno kryje ?
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:00   #1221
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ale ktory sypki puderek?

kupilam kiedys taki z puszkiem na koncu i nie pamietam chyba essence mineralny niby, i taki koszmarek sie zrobil straszny ;D

a ja mam czarne wlosy, czarne geste rzesy i brwi i zielono brazowe oczy, raczej czesto chodze na solarium wiec staram sie byc ciemna

blyszczyki z essence mam wszystkie te wyciskane malutkie, i wszystkie mi sie jakos rozlewaja caly czas choc efekt fajny, najlepsza truskawka

musze jakies jasne korektory nabyc, bo inglotowski sie jakis za zólty dla mnie zrobil jak przestalam miec czas na solarium. ale krycie niezle... wiec jeden do niespodzianek i jakis jasny pod oczęta.

czyli puder sypki z my secret tak? jaki on jest, mega mat? takie satynowe wykonczenie? nie podkresla wloskow? mocno kryje ?
Sypki puder z My Secret jest tylko jeden - transparentny.

Jak jesteś ciemna to rozświetlacz RtP nie sprawdzi się u Ciebie. Musisz wybrać jakiś róż ze stałej oferty.

Ja jeszcze nie próbowałam tych wyciskanych. Mam ten XXXL i przymierzam się do tego powiększającego usta. Jakoś nie przepadam za takimi wyciskanymi bo się denerwuję jak nie mogę go wydobyć albo jak się rozlewa.

Puderek MS bardzo matuje nie do satyny tylko do prawdziwego matu chociaz to też trochę zalezy od podkładu. Jak masz matujący albo taki, który szybko zasycha to będzie pełny mat. Jak jest inny to też wyjdzie mat ale nie taki na mur beton (nie będzie to też satyna). Nie podkreśla włosków i moim zdaniem nie kryje wcale (no może odrobinkę ale to się nie liczy). Może za to trochę rozjaśniać podkład - przynajmniej ja takie coś zauważyłam i uważam to za wielką zaletę.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:03   #1222
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
To jest tak straszne, że nie ma do tego odpowiedniego komentarzaPodpisane.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Ja też oczywiście podpisałam. 2 lata to stanowczo za mała kara za takie bestialstwo!
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Petycja podpisana...zakatowalabym tych s****... Jak czytalam co zrobili temu psu, to lzy mi stanely w oczach. Jak mozna byc takim potworem?
Dzięki Dziewczyny za podpisy. trzeba ich zebrać jak najwięcej

Budyniek - każda forma przeciwstawienia się jest dobra, nie można bezczynnie patrzeć na takie historie bo daje się tym nieme poparcie. Dzięki również za podpis.
Mam nadzieje ze te gnoje zgniją w więzieniu, a tam im dadzą szkołę

A widziałyście to: http://www.youtube.com/watch?v=zMnvGmcig8U ?
Świetny pomysł na kampanię
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:26   #1223
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za podpisy. trzeba ich zebrać jak najwięcej

Budyniek - każda forma przeciwstawienia się jest dobra, nie można bezczynnie patrzeć na takie historie bo daje się tym nieme poparcie. Dzięki również za podpis.
Mam nadzieje ze te gnoje zgniją w więzieniu, a tam im dadzą szkołę

A widziałyście to: http://www.youtube.com/watch?v=zMnvGmcig8U ?
Świetny pomysł na kampanię
ten filmik jest straszny!
wrzucę go sobie do podpisu...



_______________

dziewczyny czy któryś z podkładów essence jest taki 'cięższy' żeby nadawał sie na zimę, czyli chronił buźke przed mrozem?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:31   #1224
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Essence cz. VII

a zadnego puderku z essence nie polecacie?

niestety nie interesuja mnie malo kryjace pudry. transparentne sa dla mnie za lekkie stanowczo.

jakiś roz moze ciemny wybiorę, zobaczymy.

a telbuh, nie chodzi o bezczynne siedzenie a owszem o dzialanie, tylko takie ktore ma jakies szanse a to uwazam ze nie ma za wielkich predzej przed sadem jakis event by dal radę
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:41   #1225
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za podpisy. trzeba ich zebrać jak najwięcej

Budyniek - każda forma przeciwstawienia się jest dobra, nie można bezczynnie patrzeć na takie historie bo daje się tym nieme poparcie. Dzięki również za podpis.
Mam nadzieje ze te gnoje zgniją w więzieniu, a tam im dadzą szkołę

A widziałyście to: http://www.youtube.com/watch?v=zMnvGmcig8U ?
Świetny pomysł na kampanię
Straszny ten filmik. Szkoda, że taki prawdziwy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:14   #1226
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny, nie polecałyście wcześniej tej beżowej kredki z Essence, a macie może jakąś w zastępstwie? Bo biała nie dla mnie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:20   #1227
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie polecałyście wcześniej tej beżowej kredki z Essence, a macie może jakąś w zastępstwie? Bo biała nie dla mnie.
Ja polecam
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:30   #1228
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie polecałyście wcześniej tej beżowej kredki z Essence, a macie może jakąś w zastępstwie? Bo biała nie dla mnie.
Ja mam taką beżową z MF, uwielbiam, białe mi nie leżą, oczy wydają mi się wtedy niebiesko-różowe

Mam patent na czarną szminkę z M - kilka warstw+czerwony błyszczyk z Eclipse. Wychodzi świetny kolor
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:33   #1229
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Byałam w Naturze w Galerii Kazimierz ,oczywiscie marne resztki RtP.. :/

Taka ciekawostka:
W szafie podstawowej Essence dokladnie na samym górnym prawym rogu szafy na półeczce z lakierami Color&Go stoi sobie limonkowy lakier Lime Up! prawie PUSTY. Resztka na samym dnie jest tylko. Jak ktoras bedzie akurat w Galerii Kazimierz to może go sobie obejrzeć .. nie wiadomo czy sie śmiec czy plakać.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:05   #1230
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. VII

http://allegro.pl/zestaw-essence-kul...365227584.html

znowu ktoś nam kradnie recenzje w celach marketingowych. Chyba nie ma do tego prawa... ?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.