Kawitacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 21:59   #1
bidroneczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6

Kawitacja


Mam problemy z trądzikiem. Ostatnio byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy. Umówiłam się z nią drogą telefoniczną, dlatego powiedziała mi, że żeby stwierdzić jaką metodą bedzie mi oczyszczac twarz musi mnie napierw zobaczyc. Miała takie urzadzenie do oczyszczania twarzy, ale stwierdziła ze moja twarz sie do tego nie nadaje i oczysci mi ja tradycyjnie. Strasznie to bolalo, ale coz... Mam za duzo pryszczy zeby moc oczyscic ja inaczej. Wydaje mi sie ze to urzadzenie ktore mi pokazywala a do ktorego sie nie nadawalam to bylo urzadzenie do kawitacji. Jednak szukajac informacji na ten temat w internecie nie znalazlam informacji ze zabieg kawitacji nie nadaje sie do "mocnego" trądziku. Czy zatem moge z takiego zabiegu skorzystać? prosze o dopowiedz
bidroneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:49   #2
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Kawitacja

Oczywiście że możesz..napewno nie zaszkodzi..ale i nie za wiele pomoże.. przy poważnych zmianach trądzikowych to urządzenie nie "da sobie rady"..często trzeba używać igły, zmiany zaskórnikowe sa głębokie..itp..napewno efekt lepszy będzie przy oczyszczaniu tradycyjnyjm..kawitacje stosuje sie przy cerze normalnej,delikatnej wrażliwej..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:47   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kawitacja

jezeli masz tradzik zaskornikowy (nie ropowiczy!) to polecam bardziej mikrodermabrazje na pewno nie bedzie bolalo a wystarczy kilka zabiegow (ok.3-4, z czego jeden na miesiac!) i buzka bedzie calkiem inna
co do kawitacji to jest ona lagodniejsza od mikro, wiec musialabys zrobic pewnie z 10 zabiegow co tydzien kazdy...

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:22   #4
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
kawitacja- cera naczynkowa

witam. mam duzo zaskornikow na policzkach i czole i nie wiem jak sie ich pozbyc. mam cere wrazliwa, naczynkowa i nie wiem czy moge poddac sie zabiegu kawitacji? czy mozna pozbyc sie zaskornikow w jakis inny sposob?
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:44   #5
iwosia
Raczkowanie
 
Avatar iwosia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 39
Dot.: kawitacja- cera naczynkowa

Cytat:
Napisane przez merryy12 Pokaż wiadomość
witam. mam duzo zaskornikow na policzkach i czole i nie wiem jak sie ich pozbyc. mam cere wrazliwa, naczynkowa i nie wiem czy moge poddac sie zabiegu kawitacji? czy mozna pozbyc sie zaskornikow w jakis inny sposob?
według mnie możesz poddac sie peelingowi kawitacyjnemu ja mam taka sama cerei go robiłam ale po tym peelengu poproś o sonoforeze na preparat do skóry naczynkowej. ja to polecam.
iwosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:32   #6
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
kawitacja i mikrodermabrazja w domu

Witam, mam do Was pytanie-czy któraś z Was samodzielnie próbowała kawitacji i mikrodermabrazji w domu? Są w internecie różnego rodzaju urządzenia do tych zabiegów i tak się zastanawiam czy się nie skusić, ale nie wiem jak tego używać. Zabieg u kosmetyczki kosztuje mnie ok 100-120 zł miesięcznie i może warto byłoby zainwestować w taki przyrząd ( skorzystałaby też mama i siostra ). Macie jakieś doświadczenia, wiecie jak to stosować?
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:01   #7
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
kawitacja sonoforeza jonoforeza?

jaka jest różnica we wskazaniach i efekcie tych trzech zabiegów?
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:13   #8
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: kawitacja sonoforeza jonoforeza?

Kawitacja:
-czyści skórę , rozpulchniając ja i uwając zanieczyszczenia z ujśc mieszków włosowych
-rozjaśnia przebrawienia
-nawilża skórę
-spłyca blizny
-wzmaga produkcję kolagenu i elastyny

Sonoforeza:
-ujędrnia i wygładza
-przyspiesza usuwanie odpadów przemiany materii
-oczyszcza tkanki z toksyn
-przyspiesza metabolizm komórkowy

Jonofreza:
-umożliwia wnikanie substancji czynnych
-usprawnia ukrwienie
-usprawnia nawilżenie

Mam nadzieję że chociaż trochę pomoglam
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania



Edytowane przez maya1990
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:15
maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:05   #9
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: kawitacja sonoforeza jonoforeza?

Cytat:
Napisane przez yumei Pokaż wiadomość
jaka jest różnica we wskazaniach i efekcie tych trzech zabiegów?
wiesz co tego jest bardzo dużo.
Najlepiej wejść sobie w internet i poszukać lub tu na wizażu się pokusić bo mnóstwo tego.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 18:37   #10
kamyk18x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Kawitacja z allegro

Cześć mam do was pytanie co sądzicie o aparatach do kawitacji z allegro np takich
http://allegro.pl/item1358739440.html


Dermatolog zalecił mi kawitacje aby wspomagać terapie antytrądzikową i zastanawiam się czy nie lepiej by było kupić takie urządzenie nic płacić za każdy zabieg u kosmetyczki
kamyk18x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:39   #11
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Kawitacja z allegro

przedstawilas najwieksza tandete z allegro, jesli chodzi o kawitacje... z takim pytaniem wybrac sie najlepiej nalezy, do Pani do ktorej chociaz przejdziesz sie raz lub dwa na taki zabieg. Ona lepiej podpowie!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 10:48   #12
magdalenab1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kawitacja z allegro

A którą Ty proponujesz? Skoro tamta to tandeta?
magdalenab1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:36   #13
Ezzra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 311
Kawitacja

Mam pytanie odnośnie peelingu kawitacyjnego, który można wykanać samodzielnie w domu. Chodzi mi o urządzenie jakie można dostać np. na allegro. Zastanawiam się nad kupnem takiego cudeńka, przede wszystkim dlatego, że cena ok. 150 zł jest kusząca. Jak wiadomo sama kawitacja u kosmetyczki to koszt ok. 40-50 zł więc cena urządzenia to koszt 3 kawitacji. Tu nasówa mi się pare pytań czy w związku z tym nie jest to jakiś bubel, który nie jest bezpieczny dla skóry i może jej jedynie zaszkodzić? Drogie Wizażanki czy któraś z was jest w posiadaniu tego urządzenia i może się wypowiedzieć w tym temacie odnośnie jego działania, efektów itp.
p.s. nie podaje linku do aukcji, bo wybór jest spory, wystarczy wpisać w wyszukiwarke kawitacja i wyświetlą się te urządzenia, a po drugie nie chce zostać posądzona o jakieś niecne zamiary, że coś reklamuje Kto ma będzie wiedział o co chodzi i mam nadzieje, że mi pomoże
Ezzra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 09:20   #14
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Kawitacja

Też jestem zainteresowana takim peelingiem kawitacyjnym. Czytałam trochę o nim i wiem, że może kopać prądem - trochę się tego boję... Ktoś chwalił urządzenie Skin Scrubber. Dobrze by było gdyby znalazł się ktoś, kto zamawiał z allegro. Będzie też lipa, jak urządzenie przestanie działać po kilku użyciach...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:59   #15
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kawitacja

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Będzie też lipa, jak urządzenie przestanie działać po kilku użyciach...
Patrz tam gdzie masz aukcje z 'gwarancją'. Jak przestanie działać obowiązuje Cie gwarancja.

Ktoś się wypowiadał, że taka 'przenośna' kawitacja jest w 'sile' trochę słabsza niżeli masz ta w kobajnie. Moja koleżanka kupiła z siostrą na pół i póki co nic mi się nie żaliła ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:41   #16
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Kawitacja

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Patrz tam gdzie masz aukcje z 'gwarancją'. Jak przestanie działać obowiązuje Cie gwarancja.

Ktoś się wypowiadał, że taka 'przenośna' kawitacja jest w 'sile' trochę słabsza niżeli masz ta w kobajnie. Moja koleżanka kupiła z siostrą na pół i póki co nic mi się nie żaliła ..
Zgadza się, patrzę na aukcje z gwarancją. Ale szkoda nerwów i pieniędzy na to odsyłanie...
Na pewno jest słabsza, nie ma co, ale w mały sprzęcik inwestujemy te 150zł i możemy robić sobie i bliskim peelingi kiedy tylko chcemy. Nie trzeba jeździć, umawiać się i wydawać o wiele więcej kasy. A możesz powiedzieć jaka to była firma, model? Może jeszcze jest na allegro? W razie czego proszę o linka na pw
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:03   #17
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Kawitacja

dobry temat tez planuję zakup takowej ale moja analiza dot. sprzętu objęła póki co tylko sprzęt oferowany przez yasumi. nie mam pojęcia co do jakości ale są bezprzewodowe. koleżanka będąca kosmetyczką twierdzi, że te na kablu czasem sprzęgają wobec tego ta będzie primo - wygodniejsza, secundo - być może niesprzęgająca.

ale widzę, że na all taniej a poza tym trochę osób to już kupiło więc może się wypowiedzą.

Edytowane przez kesii
Czas edycji: 2011-06-24 o 15:08
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:34   #18
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kawitacja

Cytat:
. A możesz powiedzieć jaka to była firma, model?
Niestety nie wiem jaka to była firma - ale koleżanka kupiła ją więcej niz rok temu .. i nie mówiła, że coś jej sie zepsuło.

Bierzcie dziewczyny z gwarancjami - macie na papierku możecie odesłać i żadać naprawy albo czegoś ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:38   #19
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Kawitacja

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem jaka to była firma - ale koleżanka kupiła ją więcej niz rok temu .. i nie mówiła, że coś jej sie zepsuło.

Bierzcie dziewczyny z gwarancjami - macie na papierku możecie odesłać i żadać naprawy albo czegoś ..
Jakbyś się dowiedziała czegoś więcej to napisz proszę. Będę wdzięczna. Dzięki!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 10:47   #20
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kawitacja

Dziewczyny a ja pragne zwrocic uwage ze kawitacja w cenie 150-300 zl nie ma mocy "gabinetowej"
Jest to moc okolo 5 razy slabsza niz urzadzen gabinetowych (wnioski te wiem z rozmowy z kolezanka fizjoterapeutka ktora pracowala w salonie na sprzetach gabinetowych)
Nie twierdze ze nic nie da ten sprzet-ale nie mozna sie spodziewac efektow jak od kosmetyczki.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:11   #21
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kawitacja

Moja siostra takie urzadzenie kupila za 300zl u dystrybutora i uzywa go,nawet JAKIES efekty sa,ale ja jakos nie lubie tego zabiegu od ostatniego razu ale nie mam porównania z gabinetowym zabiegiem ale skora jest pieknie "spillingowana" na bank,gladziutka i blyszczaca,jedrna,ale czy oczyszczona?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:59   #22
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kawitacja

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
ale czy oczyszczona?
Nie powiedziałabym, że kawitacja daje takie same rezultaty jak 'oczyszczanie' manualne.. W salonach niby reklamuje się to jako BEZBOLESNA METODE oczyszczania (przynajmniej u mnie jeden salon ma taki jeden wielki szyld) ale w 100 % nie da się oczyścić skóry samą kawitacją..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 11:20   #23
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kawitacja

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym, że kawitacja daje takie same rezultaty jak 'oczyszczanie' manualne.. W salonach niby reklamuje się to jako BEZBOLESNA METODE oczyszczania (przynajmniej u mnie jeden salon ma taki jeden wielki szyld) ale w 100 % nie da się oczyścić skóry samą kawitacją..
dokładnie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:36   #24
201607111945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 144
Kawitacja po zabiegu laserem.

Witam. W poniedziałek miałam zamykane naczynka laserem IPL (trzeci i ostatni zabieg). Moja cera jest płytko unaczyniona, mieszana, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Za jakiś miesiąc chciałabym zapisać się na peeling kawitacyjny w celu lekkiego oczyszczenia. Czy po zabiegu laserem mogę wykonać taki peeling bez obaw czy raczej odpada? Istnieją jakieś inne sposoby na oczyszczenie porów , pozbycie się wągrów (bo wiem, że kwasy odpadają, rozmawiałam kiedyś z pewnym farmaceutą i stwierdził, że przy mojej cerze nawet Effaclar k jest zbyt ostry) ?
201607111945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:11   #25
dagmara857
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 70
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

mam ten sam problem. proszę wypowiedzcie sie
dagmara857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:06   #26
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

Witam serdecznie. Jak najbardziej możesz wykonać po zabiegu IPL peeling kawitacyjny, jeżeli zrobisz miesięczną przerwę. Jednak jeżeli chcesz go wykonać w celu pozbycia się zaskórników, krost czy też żeby zmniejszyć pory, to niestety nie osiągniesz takiego efektu, gdyż peeling kawitacyjny jest zabiegiem na tyle mało inwazyjnym, że może odświeżyć i lekko złuszczyć naskórek, ale nie rozwiąże poważnych problemów z cerą. W celu oczyszczenia skóry należałoby wykonać inne zabiegi. Napisz co dokładnie stwiedził farmaceuta, jakie są przeciwwskazania co do kwasów przy twojej skórze, gdyż cera naczynkowa niekoniecznie jest przeszkodą, różne kwasy działają na różne problemy skóry, np. są kwasy stosowane typowo do takiej cery, w celu utajenia i wzmocnienia naczynek. Jeżeli chodzi o inne zabiegi to skóra naczyniowa nie zawsze wyklucza zrobienie mikrodermabrazji, wszystko zależy od tego jak bardzo rozwinięte są teleangiektazje. Najlepiej będzie, jeżeli wybierzesz się do kosmetyczki lub kosmetologa, w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji. Pozdrawiam
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:51   #27
201607111945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

Cytat:
Napisane przez 2b_beauty Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Jak najbardziej możesz wykonać po zabiegu IPL peeling kawitacyjny, jeżeli zrobisz miesięczną przerwę. Jednak jeżeli chcesz go wykonać w celu pozbycia się zaskórników, krost czy też żeby zmniejszyć pory, to niestety nie osiągniesz takiego efektu, gdyż peeling kawitacyjny jest zabiegiem na tyle mało inwazyjnym, że może odświeżyć i lekko złuszczyć naskórek, ale nie rozwiąże poważnych problemów z cerą. W celu oczyszczenia skóry należałoby wykonać inne zabiegi. Napisz co dokładnie stwiedził farmaceuta, jakie są przeciwwskazania co do kwasów przy twojej skórze, gdyż cera naczynkowa niekoniecznie jest przeszkodą, różne kwasy działają na różne problemy skóry, np. są kwasy stosowane typowo do takiej cery, w celu utajenia i wzmocnienia naczynek. Jeżeli chodzi o inne zabiegi to skóra naczyniowa nie zawsze wyklucza zrobienie mikrodermabrazji, wszystko zależy od tego jak bardzo rozwinięte są teleangiektazje. Najlepiej będzie, jeżeli wybierzesz się do kosmetyczki lub kosmetologa, w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji. Pozdrawiam
Z tym farmaceutą rozmawiałam w wakacje, miałam wtedy bardzo podrażnioną cerę, gdyż rok temu potrafiłam robić codzienne ostre peelingi (wiem, to było idiotyczne, aczkolwiek ja wtedy nie posiadałam takiej wiedzy jak teraz), później jakoś tak kwiecień-lipiec używałam effaclaru k, mało nawilżałam buzię, używałam też żelu, który mnie wysuszał, wtedy ten Pan powiedział mi, że effaclar jest zbyt ciężki i że na razie nie powinnam używać niczego, bo cera musi się zregenerować. Po kilku miesiącach cerę mam naprawdę nawilżoną, nic już nie swędzi, jednak jest wrażliwa i płytko unaczyniona, przy naczynkach AHA i BHA podobno też odpadają. No i właśnie wykonywałam zamykanie naczynek, więc mikrodermabrazji wykonać nie mogę.
A do kosmetyczek chodziłam, tylko wyciąganie kasy i między innymi przez nie też pogorszyła mi się cera. Mieszkam w małym mieście i naprawdę nie ma wielu specjalistów

Edytowane przez 201607111945
Czas edycji: 2012-02-25 o 08:53
201607111945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 08:48   #28
dagmara857
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 70
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

ja z kolei nie mam aż tak poważnych problemów. Mam widoczne naczynka w okolicy nosa i na policzkach trochę. Poza tym krostki, wągry i plamy na twarzy. Plamy pojawiaj ą si.ę nawet w miejscach, gdzie nie ma zmian, porostu wyglądają na początku jak czerwone plamki - jakby z podrażnienia. Ni wiem skąd się to bierze. dziś zrobiłam badanie moczu i krwi. Jutro mam wyniki. A i jeszcze jedno robię sobie co 2 dni peelingi z kawy i olejku lawendowego- mam nadzieje, że sobie nie szkodzę
dagmara857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:13   #29
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

Z przykrością muszę stwierdzić, że robisz sobie krzywdę... Peelingi można stosować nie częściej niż raz na 28 dni, gdyż dopiero po tym czasie regeneruje się skóra. Robiąc peeling częściej złuszczasz warstwy skóry których nie powinnaś, przez co ją podrażniasz i to może być powodem pojawiania się tych czerwonych plam.
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:12   #30
201607111945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 144
Dot.: Kawitacja po zabiegu laserem.

W sumie poczytałam już trochę i chyba rzeczywiście zdecyduję się na kawitację, wiem, że jedynie lekko złuszczy naskórek, ale ja chce właśnie trochę oczyścić pory, zaskórników też nie mam za wiele, ale chciałabym nie mieć ich wcale. Rzeczywiście, zgadzam się, że peeling co drugi dzień to masakra dla twarzy i ja naczynek nabawiłam się m.in. poprzez codzienne peelingi (wiem, bez komentarza), moim zdaniem możesz robić co tydzień ale ENZYMATYCZNY.
201607111945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 21:12:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.