Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 08:09   #31
Miss Monster
Przyczajenie
 
Avatar Miss Monster
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Ja zamówiłam krem BB z Tajlandii i czekam już 22 dni ;/ Czytałam często, że czasami czeka się nawet miesiąc.
Miss Monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 22:24   #32
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Właśnie jak to jest z urzędem celnym? Przechwycili Wam coś kiedyś?
jak narazie nie...
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:19   #33
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Hej dziewczyny, znalazlam strone ze skladem Tony Moly Shiny Foot Peeling liquid:

http://4.bp.blogspot.com/-xinPuNPn7f...0/DSCF3106.JPG

Zawiera po prostu silne kwasy i duzo roslinnych ekstraktow. Zamowilam

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2012-08-09 o 12:03 Powód: link nie dziala
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:48   #34
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Jasne ze moge cos polecic Jesli lubisz efekt "silikonowej" bazy pod makijaz to filtry biore sa odpowiewdnie (rozowy, niebieski, bialy). Wchlaniaja sie do absolutnego matu, a podklad przyjemnie sie po nich slizga. Rozowy jest z dodatkiem opalizujacerj rozowej miki, ta jednak nie jest widoczna na twarzy po aplikacji.
Jesli nie lubisz efektu silikonowej powloki, polecam Aqua Rich - wchlania sie blyskawicznie i zmatuje Ci troche twoj BB, czyli przedluzy jego trwalosc. Skora pod tymi filtrami mniej sie przetluszcza i w ogole sie nie swieci. Jak narazie zaden z nich mnie nie wysypal i wszystkie swietnie sprawdzily sie w ochronie (oceniam po ilosci i wielkosci piegow ).
Jestem, a raczej bylam fanka emulsji avene, ktorej zuzylam kilkanascie tubek...po tych filtrach juz raczej do niej nie wroce
Od jakiegoś czasu kusi mnie wypróbowanie Aqua Rich, powyższa opinia tym bardziej zachęca do kupna. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jakie filtry zawiera ten krem. Czy któraś z Was dysponuje składem?
Jeśli tak baaardzo proszę o zamieszczenie
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:35   #35
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu kusi mnie wypróbowanie Aqua Rich, powyższa opinia tym bardziej zachęca do kupna. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jakie filtry zawiera ten krem. Czy któraś z Was dysponuje składem?
Jeśli tak baaardzo proszę o zamieszczenie
Na tej stronie sa sklady Biore Aqua Rich i bardzo wielu japonskich kosmetykow (i ceny lokalne):
http://www.ratzillacosme.com/
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:03   #36
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazlam strone ze skladem Tony Moly Shiny Foot Peeling liquid:

http://www.banin☠☠☠☠☠☠☠.com/2012/06/...ng-liquid.html

Zawiera po prostu silne kwasy i duzo roslinnych ekstraktow. Zamowilam
kusił mnie ten peeling i miałam go wczoraj zamówić, ale trochę się bałam
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:39   #37
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Na tej stronie sa sklady Biore Aqua Rich i bardzo wielu japonskich kosmetykow (i ceny lokalne):
http://www.ratzillacosme.com/
Ta strona to prawdziwy skarb, dziękuję serdecznie za link
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 20:08   #38
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Na wstępie zacznę od tego, że od kiedy zakupiłam swoje pierwsze kosmetyki z Azji to ostatecznie rozstałam się z wszystkimi kosmetykami zachodnich firm. Pamiętam, że od kiedy zaczęłam się malować i ogólnie bardziej dbać o cerę nigdy nie mogłam się przekonać do danego produktu w 100%. Wszystko się zmieniło razem z paczką, która przyszła do mnie tylko po 1,5 tyg z Korei . Kupiłam podkład-krem Missha perfect cover B.B cream i jestem po prostu wniebowzięta! (Piszę tutaj o tym, ponieważ ten produkt ma na pewno w sobie coś z pielęgnacji.) Ja wzięłam najjaśniejszy odcień czyli mleczny beż, bo jestem z natury bardzo blada i z chęcią podkreślam ten atut. No więc przejdę do recenzji:
Podkład-krem(ponieważ przypisuję mu dwie funkcje-kosmetyczne i pielęgnacyjne) ma SPF42PA+++ to znaczy-chroni przed słońcem, a więc ma w sobie filtry i to nawet mocne. Zależało mi na tym, nie znoszę czuć się niebezpiecznie na słońcu ^^. Ponadto, ma właściwości wybielające. Ale przejdźmy do samego działania. Kosmetyk jest naprawdę wydajny, a na tylko 20 ml(wzięłam mniejszy, bo chciałam najpierw się przekonać) i wystarczy naprawdę mała ilość, żeby nałożyć na twarz. Trzyma się na twarzy bardzo, bardzo długo i co najważniejsze-nie spływa! Kiedyś musiałam w ciągu popołudnia poprawiać makijaż 3 razy, teraz kiedy maluję się rano i wracam dosyć późno-twarz mam w nienaruszonym stanie. I faktem jest, że BB cream leczą cerę. Widzę dużą poprawę, ponieważ wcześniej miałam skórę skłonną do trądziku. Następnie, podkład rozświetla twarz i nie jest matowa-dla nas to może być dziwne, ale w Azji twarz matowa wcale nie jest pożądana. Azjaci wolą twarz pełną światła, która odbija słońce i się delikatnie świeci-ich zdaniem taka jest zdrowa twarz. Podkład ma również właściwości zwalczające zmarszczki, co również mnie ucieszyło. Jestem jeszcze młoda, ale uważam, że od trzeba o tym pamiętać. Nie rozumiem czemu ludzie zakazują młodym kosmetyków przeciwko zmarszczkom. Dlaczego używamy ich dopiero gdy się pojawiają? To tak jak szczotkować zęby dopiero wtedy kiedy się zepsują...No, ale wróćmy do tematu... Sumując, polecam go bardzo, bardzo! Oj, rozpisałam się, ale aż korciło mnie, żeby streścić tę rzecz, ponieważ myślę, że jest pielęgnacyjna.
Zamówiłam również Super Beblesh Balm, ale nie przetestowałam jeszcze...Ktoś może już się z nim spotkał?

Moje doświadczenia kończą się tylko na podkłado-kremach, ale nie poprzestanę na tym...No, ale teraz wracam się do Was. Chętnie poszukam czegoś TYLKO do pielęgnacji. Chodzi mi o krem na dzień i noc mający właściwości wybielające i nawilżające. Słyszałam, że produkty ze śluzem są na to dobre.

Edytowane przez fashionfans
Czas edycji: 2012-08-08 o 20:14
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:10   #39
_ArkadiA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Na mojej wish liście jest: mizon snail repair healing cream, mizon watermax aqua gel cream i snail school gel cream ostatnio zamówiłam skin 79 scandal bb cream, skin 79 "orange" bb cream , skin 79 oriental perfect cover (korektor) i holika holika petite bb cream - clearing. Zapas bb juz jest, teraz wlasnie chce zmienic pielęgnacje na bardziej azjatycką niestety ciezko z recenzjami na necie :/ szukam czegos oczywiscie z fajnym skladem dla cery mieszanej jak zamowie to dam znac jak się sprawuja rzeczy mi paczki z korei południowej szly 8 dni i 10 dni pudelka mialy pieczatki urzędu celnego, ale na szczęscie nie musiałam nic płacić teraz czekam na zegraki z chin zobaczymy jak z nimi bedzie opanowalam paypal i nie wiem czy wyjdzie to mojemu portfelowi na dobre :P pozdrawiam
_ArkadiA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:56   #40
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez _ArkadiA_ Pokaż wiadomość
Na mojej wish liście jest: mizon snail repair healing cream, mizon watermax aqua gel cream i snail school gel cream ostatnio zamówiłam skin 79 scandal bb cream, skin 79 "orange" bb cream , skin 79 oriental perfect cover (korektor) i holika holika petite bb cream - clearing. Zapas bb juz jest, teraz wlasnie chce zmienic pielęgnacje na bardziej azjatycką niestety ciezko z recenzjami na necie :/ szukam czegos oczywiscie z fajnym skladem dla cery mieszanej jak zamowie to dam znac jak się sprawuja rzeczy mi paczki z korei południowej szly 8 dni i 10 dni pudelka mialy pieczatki urzędu celnego, ale na szczęscie nie musiałam nic płacić teraz czekam na zegraki z chin zobaczymy jak z nimi bedzie opanowalam paypal i nie wiem czy wyjdzie to mojemu portfelowi na dobre :P pozdrawiam
Pogrubione chętnie bym ukradła
Co do śluzu ślimaka fashionfans to Mizon ma całą serię chyba i krem BB.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:05   #41
Miss Monster
Przyczajenie
 
Avatar Miss Monster
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Też dużo słyszałam o kosmetykach ze śluzem ślimaka (ble...), podobno ma właściwości regenerujące i pomaga przy wszelkich niedoskonałościach skóry.

Ja niedawno zamówiłam Hada Labo, ale dopiero teraz zauważyłam, że dostawcą jest ktoś z Hong Kongu, a podobno tam najwięcej podróbek, więc mam małe obawy czy nie dostanę jakiegoś bubla.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hada-labo-super-hayaluronic-acid-lotion.jpg (79,4 KB, 2 załadowań)
Miss Monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 11:56   #42
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Miss Monster Pokaż wiadomość
Też dużo słyszałam o kosmetykach ze śluzem ślimaka (ble...), podobno ma właściwości regenerujące i pomaga przy wszelkich niedoskonałościach skóry.

Ja niedawno zamówiłam Hada Labo, ale dopiero teraz zauważyłam, że dostawcą jest ktoś z Hong Kongu, a podobno tam najwięcej podróbek, więc mam małe obawy czy nie dostanę jakiegoś bubla.
Wszystkie kosmetyki japonskie jakie widzialam na ebay do tej pory byly wysylane z Tajlandii albo Hong-Kongu. tez sie boje podrobek.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:46   #43
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Pogrubione chętnie bym ukradła
Co do śluzu ślimaka fashionfans to Mizon ma całą serię chyba i krem BB.
Dziękuję! Na pewno coś wybiorę. Nawiasem, może to brzmi obrzydliwie, ale ten śluz to samo zdrowie dla naszej cery...
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:35   #44
_ArkadiA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

ja również nie zamawiam z Hong Kongu (slyszalam paczki mogą długo iść lub ginąć itp.), co do podróbek to azjatki piszą na swoich blogach ze nawet chińskie produkty(marki) sa podrabiane w chinach, więc po prostu można źle trafić :/ Kosmetyki mizona bede kupowac na pewno u sprzedawcy mizoncorp, jest pewny , daje dużo próbek <jupiii> i z Korei paczki szybko idą teraz tylko uzbierać na niego $$$
Taranka za holike zaplacilam 24 zl :P u rubyruby76 :P kolor, konsystencja, zapach - cudne jest fajny lekki i dość dobrze kryjący ale ładnie naturalnie stapiający się dający piekny efekt glow generalnie jest super jednak cały dzień mam styczność ze słońcem więc filtr 30 to troszke mało ;/ nie używam go regularnie dlatego dobrze go nie przetestowałam pod względem zapychania... wiec nie wiem jeszcze czy faktycznie opłaca się go kraść :P a co do kremu to dopiero zamierzam go kupić, ale juz tyle dobrego się o nim naczytałam że mnie już ściska żeby kliknać kup teraz
P.S. Szukam dobrego kremu dla cery dojrzałej, może ktoś, coś, gdzięś wyczytał ??
_ArkadiA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:06   #45
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Moja przyszła teściowa dzisiaj bardzo chwaliła simengdi ze złotem, który dałam jej do testowania od koleżanki z Chin wspominałam o nim na poprzedniej stronie

U mnie też na razie działa bardzo dobrze (bardziej jako nawilżacz i likwidator cieni pod oczami, bo zmarszczek nie mam ) ale o działaniu dokładnie wypowiem się po miesiącu stosowania

Mówicie, że ten śluz ślimaka taki fajny ?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:24   #46
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Bardzo lubię kremy ślimakowe i sie zastanawiam własnie nad nastepnym
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:07   #47
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kremy ślimakowe i sie zastanawiam własnie nad nastepnym
A czy zauwazylas efekty dla skory poza nawilzaniem?
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:38   #48
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Ja też się skuszę! Poza tym, popatrzcie na ślimaka! Nawilżony, bez zmarszczek, gładki(chodzi o spód xD)
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:53   #49
Mista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Moja przyszła teściowa dzisiaj bardzo chwaliła simengdi ze złotem, który dałam jej do testowania od koleżanki z Chin wspominałam o nim na poprzedniej stronie

U mnie też na razie działa bardzo dobrze (bardziej jako nawilżacz i likwidator cieni pod oczami, bo zmarszczek nie mam ) ale o działaniu dokładnie wypowiem się po miesiącu stosowania

Mówicie, że ten śluz ślimaka taki fajny ?
Hej!

Mam pytanie, gdyż właśnie interesuje mnie serum pod oczy Bio gold pearls, ale widziałam, że w składzie Twojego kremu jest Mineral Oli. Nie wiem jak wygląda skład serum...
Czy Cię on nie zapycha? Poszukuję czegoś ogólnie intensywnie nawilżającego, bo moja skóra na twarzy zaczyna być bardzo mał0 jędrna i robią mi się coraz większe zmarszczki pod oczami mimo, że nie skończyłam jeszcze 25 lat...
Jak mi się serum sprawdzi to myślałam o tym kremie ze srebrem, bo ich koszt to 30 zł

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kremy ślimakowe i sie zastanawiam własnie nad nastepnym
I jeszcze przymierzam się do ślimaka Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream, ze względu na jego niższą cenę Tylko ten ma za to silikony w składzie... Jak na Was działa? Dobrze nawilża? I stosujecie swoje kremy ślimakowe rano pod makijaż lub krem bb?? Takie zastosowanie odpowiadałoby mi najbardziej, gdyż niestety na noc nie mogę stosować nic poza antybiotykiem, który mnie wysusza

Będę wdzięczna za waszą odpowiedź

Edytowane przez Mista87
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:55 Powód: literówka:)
Mista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 12:07   #50
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Dziękuję! Na pewno coś wybiorę. Nawiasem, może to brzmi obrzydliwie, ale ten śluz to samo zdrowie dla naszej cery...
Dobra dla cery jest też kupa słowika Uguisu

Cytat:
Napisane przez Mista87 Pokaż wiadomość

I jeszcze przymierzam się do ślimaka Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream, ze względu na jego niższą cenę Tylko ten ma za to silikony w składzie... Jak na Was działa? Dobrze nawilża? I stosujecie swoje kremy ślimakowe rano pod makijaż lub krem bb?? Takie zastosowanie odpowiadałoby mi najbardziej, gdyż niestety na noc nie mogę stosować nic poza antybiotykiem, który mnie wysusza

Będę wdzięczna za waszą odpowiedź
Ja co prawda swojego ślimaka jeszcze nie mam ale zaklepałam sobie 5 ml Mizona z rozbiórki i nie mogę się doczekać kiedy będzie.
Myślę że rano będzie jak najbardziej ok
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:18   #51
Mista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Dobra dla cery jest też kupa słowika Uguisu



Ja co prawda swojego ślimaka jeszcze nie mam ale zaklepałam sobie 5 ml Mizona z rozbiórki i nie mogę się doczekać kiedy będzie.
Myślę że rano będzie jak najbardziej ok

Ja za to czekam na próbkę kremu BB Skini79 Snail Nutrition(Contain 45% of snail secretion filtrate), bo tylko to było dostępne w próbkach. No i wygrałam licytację

Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będę go mieć, więc też się pochwalę efektami
Mam nadzieję , że mnie nie zapcha jak próbka Hot Pink
Mista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:02   #52
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Mista87 Pokaż wiadomość
Ja za to czekam na próbkę kremu BB Skini79 Snail Nutrition(Contain 45% of snail secretion filtrate), bo tylko to było dostępne w próbkach. No i wygrałam licytację

Mam nadzilbo soieję, że za dwa tygodnie będę go mieć, więc też się pochwalę efektami
Mam nadzieję , że mnie nie zapcha jak próbka Hot Pink
No niestety ja poczekam dłużej bo trzeba zamknąć opakowania najpierw potem przesyłka do organizatorki, potem ona rozsyła do nas.
Ale to dobry sposób żeby popróbować, potem sobie sama kupię na ebayu.

Będę miała:
10 gr Zamian gold cacao pack
5 ml BB grzybkowego Skinfood
5 ml Mizon healing snail cream

Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję te śliczności
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:45   #53
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Racja, kupka słowika też dobra dla cery, ale na to chyba bym się nie odważyła
Ja, jeśli chodzi o podkłady, to zostanę przy Misshy, bo jest naprawdę genialna i kocham ten jasny kolor! Używam już długo i oto efekty. Z czystym sumieniem mówię, że poprawia stan skóry!
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...09695326_n.jpg
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:12   #54
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Racja, kupka słowika też dobra dla cery, ale na to chyba bym się nie odważyła
Ja, jeśli chodzi o podkłady, to zostanę przy Misshy, bo jest naprawdę genialna i kocham ten jasny kolor! Używam już długo i oto efekty. Z czystym sumieniem mówię, że poprawia stan skóry!
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...09695326_n.jpg
To ty?
Mówisz o Misshy nr 13? Też o niej myślałam, bo jest taka jasna
A słowiczej kupy bym spróbowała, ponoć daje super efekt ale mam wrażenie że by mnie wysuszyła
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:27   #55
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Hehe, tak ^^
Kurczę, w słońcu twarz wygląda wybitnie blado i o właśnie taki efekt mi chodziło...Trzynastka jest najjaśniejsza, a Missha ma chyba 4 kolory do wyboru. A o bladolice nie muszą się martwić : )
A co do słowika, to można zespolić razem z ziajką ogórkową, w razie wysuszenia.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:17   #56
_ArkadiA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Uguisu - juz kilka razy się z tym spotkałam na różnych blogach... kusi na szczęście "nightingale droppings are UV treated so they are completely free of bacteria" heheheh tylko ze to sie stosuje bardziej jako myjadło :/
Z tego co czytałam krem slimaczkowy nadaję sie pod makijaż ja swój w niedziele zamawiam zastanawiam się jeszcze nad mizon watermax gel cream <mysli> miał ktoś ??
Jak dla mnie misha ma za różowy odcien(21) poza tym fajnie sie ja rozprowadzało(był poślizg) wiec obawiam sie o zapychanie(o które jest często oskarżany perfect cover właśnie)
Co do skin79 snail nutrition tez sie nad nim zastanawiałam po przeszukaniu neta wyszło że jest różowy i to go zdyskwalifikowało :/
A skinfoody mi w ogóle nie pasują, chyba mam za tłustą cerę czy cuś bo i grzybek i aloesowy mi spływały :/ w ogóle z bb cream'ów to jak narazie tylko mizon hannavi mnie kusi
_ArkadiA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 18:49   #57
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
A czy zauwazylas efekty dla skory poza nawilzaniem?
Tak, wygładza i zauważyłam, ze mam mniej podrażnien na twarzy poprawia bardzo stan i wygląd skóry.

Cytat:
Napisane przez Mista87 Pokaż wiadomość
Hej!


I jeszcze przymierzam się do ślimaka Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream, ze względu na jego niższą cenę Tylko ten ma za to silikony w składzie... Jak na Was działa? Dobrze nawilża? I stosujecie swoje kremy ślimakowe rano pod makijaż lub krem bb?? Takie zastosowanie odpowiadałoby mi najbardziej, gdyż niestety na noc nie mogę stosować nic poza antybiotykiem, który mnie wysusza

Będę wdzięczna za waszą odpowiedź
Ja stosuje pod makijaz i pod kremy bb, dobrze sie sprawdza

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
No niestety ja poczekam dłużej bo trzeba zamknąć opakowania najpierw potem przesyłka do organizatorki, potem ona rozsyła do nas.
Ale to dobry sposób żeby popróbować, potem sobie sama kupię na ebayu.

Będę miała:
10 gr Zamian gold cacao pack
5 ml BB grzybkowego Skinfood
5 ml Mizon healing snail cream

Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję te śliczności
Mi sie właśnie maseczka Zamian konczy Uwielbiam ją
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:04   #58
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez _ArkadiA_ Pokaż wiadomość
Uguisu - juz kilka razy się z tym spotkałam na różnych blogach... kusi na szczęście "nightingale droppings are UV treated so they are completely free of bacteria" heheheh tylko ze to sie stosuje bardziej jako myjadło :/
Z tego co czytałam krem slimaczkowy nadaję sie pod makijaż ja swój w niedziele zamawiam zastanawiam się jeszcze nad mizon watermax gel cream <mysli> miał ktoś ??
Jak dla mnie misha ma za różowy odcien(21) poza tym fajnie sie ja rozprowadzało(był poślizg) wiec obawiam sie o zapychanie(o które jest często oskarżany perfect cover właśnie)
Co do skin79 snail nutrition tez sie nad nim zastanawiałam po przeszukaniu neta wyszło że jest różowy i to go zdyskwalifikowało :/
A skinfoody mi w ogóle nie pasują, chyba mam za tłustą cerę czy cuś bo i grzybek i aloesowy mi spływały :/ w ogóle z bb cream'ów to jak narazie tylko mizon hannavi mnie kusi
Myjadło? Ciekawe bo wszędzie gdzie widzę o nim notkę to jest wykorzystywany maseczka

Mnie kusi jeszcze
-Holika Holika petit BB rodzaj albo essential albo moisturizing
-Skinfood Honey black 01
-BRTC Jasmine water bb

Splajtuję

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Mi sie właśnie maseczka Zamian konczy Uwielbiam ją
Chyba nie widziałam złej opinii na jej temat
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:13   #59
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Moja siostra ma Holikę Holikę t i jest bardzo zadowolona. Ona właściwie jest jak baza, która topi się z kolorem skóry. Nie rozjaśnia ani nic, po prostu zakrywa niedoskonałości. No i ma śliczny zapach. Taki właściwie dla nastolatek bez żadnych nadzwyczajnych szczegółów.

BRTC Jasmine water bb też mnie zainteresowało, ze względu na filtr przeciwłoneczny i właściwości wybielające : )
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:27   #60
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość

Chyba nie widziałam złej opinii na jej temat
tylko uwazaj zeby nie nakladac jej zaraz po peelingu, ja nalozylam i przez ponad godzine mialam czerwoną twarz
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.