Farbowanie henną - część III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 18:56   #1081
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Farbowanie henną - część III

Khadi henna z amlą
Zdjęcie przed, zdjęcia po (ostatnie z flashem)

Zalałam wodą ok 50 st, trzymałam 4 godziny na kaloryferze, dodałam łychę odżywki bez silikonów i parafiny, wsadziłam na umyta głowę, trzymałam 2 godziny, wypłukałam, wysuszyłam i oto efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0237.jpg (40,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0243.jpg (51,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0245.jpg (83,4 KB, 35 załadowań)
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:36   #1082
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Khadi henna z amlą
Zdjęcie przed, zdjęcia po (ostatnie z flashem)

Amla świetnie wychodzi U siebie niestety zauważyłam, że z każdym farbowaniem przyciemnia mi włosy (i to niezależnie od kombinowania z proporcjami, mieszania z cassią i innych wygibasów) ;/ przerzuciłam się na naturalną, zobaczymy jak będzie wychodzić
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 19:46   #1083
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Farbowanie henną - część III

Henna Khadi naturalna (2/3) + cassia (1/3) z ciepłą wodą, octem jabłkowym i odrobiną odżywki.

Odstawiona na ponad 12h, trzymana 2,5h.

1- przed;
2- bez lampy;
3, 4- z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0544.jpg (100,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0554.jpg (93,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0553.jpg (165,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0557.jpg (194,4 KB, 16 załadowań)
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:19   #1084
Achzari
Raczkowanie
 
Avatar Achzari
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 206
GG do Achzari
Dot.: Farbowanie henną - część III

Hej zamierzam zrobić delikatne poprawki po hennowaniu Lushem - mam sporo miejsc gdzie źle nałożyłam papkę i zastanawiam się nad tym specyfikiem
http://allegro.pl/henna-rude-wlosy-e...677858045.html
Co o tym myślicie? Używał ktoś może tego wynalazku?
__________________
Próby ogarnięcia wewnętrznego i zewnętrznego chaosu http://zawsze-w-biegu.blogspot.com

Achzari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:24   #1085
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Amla świetnie wychodzi U siebie niestety zauważyłam, że z każdym farbowaniem przyciemnia mi włosy (i to niezależnie od kombinowania z proporcjami, mieszania z cassią i innych wygibasów) ;/ przerzuciłam się na naturalną, zobaczymy jak będzie wychodzić
Nie dobrze, mam jeszcze proszek na 2 razy. Napisz za jakiś czas czy udało się rozjaśnić naturalną te przyciemnione przez amlę włosy
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:32   #1086
Ignis00
Raczkowanie
 
Avatar Ignis00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 136
Dot.: Farbowanie henną - część III

Hej dziewczyny!

Kupiłam Khadi czysta henna i Khadi Cassia, chciałabym przy farbowaniu uzyskać jak najbardziej rudy kolor bez czerwonej barwy. Do tego chciałabym dodać odżywki Biovax i kurkumy. Jak mam zrobić taką mieszankę?
Połączyć od razu hennę i cassię, w jakiej proporcji? Może być 1:1 ? Dodać wody o jakiej temp? I soku z cytryny? Odłożyć na około 10h (akurat tyle mam czasu na leżakowanie). Po tym czasie dodać kurkumę, odżywkę i trochę wody bo pewnie odparuje? Dobrze myślę ?

Edytowane przez Ignis00
Czas edycji: 2012-10-01 o 23:09
Ignis00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 16:51   #1087
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja też mam pytanie. Zafarbowałam włosy henną Logona tak jak jest napisane w ulotce- zalać wrzątkie, bez soku z cytryny i bez odstawiania. Kolor jaki mi wyszedł można zobaczyć stronę wcześniej. Po 2 dniach zmyłam delikatnym szamponem i z koloru prawie nic nie zostało. Przyciemnila mi henna mój naturalny-efekt super naturalny, podoba mi się (zdjęcia w albumie).

Ale mam wątpliwości po przeczytaniu poradnika pdf. Jeżeli henna Logona jest mieszanką ziół to robić ją jak w ulotce czy stosować rady z poradnika?

Zalewać wrzątkiem, czy sokiem z cytryny? Odstawiać na 12h czy nie? Nie myć włosów przed 2 dni, czy 3? Szczerze mówiąc zgłupiałam
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 09:20   #1088
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny gdybyście były zainteresowane naturalnym farbowaniem włosów i trwałą czerwienią, to mam do sprzedania hennę Khadi z Amlą i Jatrophą, jest to naturalna henna, bez dodatków chemii. Sprzedaje ją, bo nie chce żeby tkwiła u mnie w szafce a ja niestety mam zbyt ciemne włosy, żeby chwyciła (ciemna szatynka)
Cena do uzgodnienia, ale na pewno o wiele mniej niż normalnie, jeżeli macie naturalne jasne włosy to naprawdę polecam, bo mam dużo koleżanek, które używają jej już kawał czasu a kolor pięknie wygląda i błyszczy, a włosy są zdrowe i grube. Jeżeli jesteście ciekawe efektów to można wpisać w google i pooglądać na ich oficjalnej stronce. Zainteresowane pisać do mnie wiadomości!
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:23   #1089
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farbowanie henną - część III

Sandora na wizazu nei mozna niczym handlowac, mozna sie jedynie wymienac wiec edytuj posta zanim ktos zglosi to do Moderatora i zostaniesz ukarana
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:00   #1090
20101988
Raczkowanie
 
Avatar 20101988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Ignis00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Kupiłam Khadi czysta henna i Khadi Cassia, chciałabym przy farbowaniu uzyskać jak najbardziej rudy kolor bez czerwonej barwy. Do tego chciałabym dodać odżywki Biovax i kurkumy. Jak mam zrobić taką mieszankę?
Połączyć od razu hennę i cassię, w jakiej proporcji? Może być 1:1 ? Dodać wody o jakiej temp? I soku z cytryny? Odłożyć na około 10h (akurat tyle mam czasu na leżakowanie). Po tym czasie dodać kurkumę, odżywkę i trochę wody bo pewnie odparuje? Dobrze myślę ?
Cassie i hennę możesz wymieszać od razu w jednej miseczce.
Jedna i druga potrzebuje zakwaszenia(np. cytryny),aby rozwinąć kolor.
Woda powinna być gorąca (ok 10min. od zagotowania).
Odżywkę i kurkumę chyba lepiej dodać już przed nałożeniem mieszanki na włosy.
Co do proporcji to ja ostatnio robiłam 1:1 i miałam czerwone,ale to moje włosy są jakieś inne.
Cale szczęście czerwony kolor wypłukuje się z moich kłaczków i teraz są już bardziej rude niż czerwone
20101988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 02:13   #1091
Mikuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witam,
Czy możecie mi polecić jakiegoś fryzjera czy też salon w Warszawie lub Wrocławiu, który zdejmie lub odbarwi mi hennę- mam na myśli położy mi jakiś inny kolor. Henna jest naturalna (zakupiona na str. Mazideł rozrabiana sokiem z cytusów). Nałożyłam ją 3 razy i moje włosy -ciemny blond lub jak kto woli jasny szatyn zafarbowały się na kolor ciemny kasztan. Charakter pracy wymaga ode mnie zmiany koloru, najchętniej w stronę blondu. Wiem,że niektórym się to udało i proszę te właśnie osoby o poradę i wskazanie sprawdzonego salonu.
Dodam tylko,że włosy mam kręcone -czyli bardziej wrażliwe i podatne na zniszczenia. Wiem,że zmiana zapewne nie uda się przy pierwszym podejściu i nie obejdzie się bez strat , ale chciałabym też wiedzieć jak " tragiczne" w skutkach będą konsekwencje.
Z góry dziękuję za pomoc

P.S. Wyczytałam gdzieś na forach , że istnieje sposób na pozbycie się henny, ale tuż po farbowaniu - w ciągu 12h, zanim henna wniknie w strukturę włosa(choć nie wiem czy to taka sama henna, bo ktoś rozrabiał ją tylko wodą), ale moja po 3 farbowaniu wniknęła już całkiem. W celu usunięcia należy ponoć - zmieszać w równych porcjach melasę i sodę oczyszczoną, które po nałożeniu na włosy , owija się workiem foliowym i podgrzewa suszarką....
Mikuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 22:11   #1092
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Farbowanie henną - część III

Naczytałam się o tej hennie i już sama się pogubiłam. Mam nadzieję że jak się spytam to mnie nie zlejecie
Ostatnio kupiłam Khadi senna/cassia chciałam odżywić włosy ale że mam już odrosty to postanowiłam dokupić henne. Chemicznie włosy farbuję już pare lat, na czerń lub granatową czerń. Zastanawiam się czy kupić Henne o kolorze czarnym (ponoć daje ciepły odcień za którym nie przepadam) czy Indygo.
Nie wiem jak w ogóle przyszykować tą mieszankę, czy razem czy oddzielnie. Pewnie zależy to też czy wybiorę Henne czarną czy Indygo. Do Cassi mam dodać wodę czy cytrynę? Czy mam zostawiać na 12 h? Od razu po nałożeniu mam nałożyć też henne lub indygo (też bym zostawiła na 12 h) ?
W tym temacie jestem głupia jak but i nic nie ogarniam już

Edytowane przez sylwiaxx
Czas edycji: 2012-10-04 o 22:13
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:45   #1093
Ignis00
Raczkowanie
 
Avatar Ignis00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 136
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez 20101988 Pokaż wiadomość
Cassie i hennę możesz wymieszać od razu w jednej miseczce.
Jedna i druga potrzebuje zakwaszenia(np. cytryny),aby rozwinąć kolor.
Woda powinna być gorąca (ok 10min. od zagotowania).
Odżywkę i kurkumę chyba lepiej dodać już przed nałożeniem mieszanki na włosy.
Co do proporcji to ja ostatnio robiłam 1:1 i miałam czerwone,ale to moje włosy są jakieś inne.
Cale szczęście czerwony kolor wypłukuje się z moich kłaczków i teraz są już bardziej rude niż czerwone
Dziękuję Właśnie tak zrobiłam bo oczywiście nie mogłam doczekać się odpowiedzi i już dawno po farbowaniu Kurkumy w końcu nie dodałam bo stwierdziłam, że i tak nie ma jak związać się z włosem i się wypłucze więc bez sensu. Trzymałam 3h i kolor jest intensywnie rudy, a nie czerwony
Ignis00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:32   #1094
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

jestem po pierwszym porządnym (nie glossowym) farbowaniu henną naturalną i to jest to genialne- nie wiem od czego to zależy ale łatwo się błoto spłukiwało, normalnie trzymałam głowę pod prysznicem i ciągle leciała kolorowa woda. Kolor boski, błysk jest zostanę już przy rudej
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 01:32   #1095
SweetChildOMine
Raczkowanie
 
Avatar SweetChildOMine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
ciemna henna na rozjaśnionych włosach, czyli mały eksperyment

Witajcie. Zastanawiam się nad pewną kwestią.

Moim naturalnym kolorem włosów jest bardzo ciemny brąz, mam też ciemne brwi, rzęsy i brązowe oczy. Kilka lat temu po raz pierwszy pofarbowałam włosy na taki jaśniejszy i od tej pory miałam taki, hm, brąz, całkiem jasny. Aż w końcu doszło do tego, że stałam się blondynką (taki wakacyjny wybryk). Brzydko w tym kolorze nie wyglądam, niektórzy twierdzą, że lepiej (opinie są generalnie podzielone), ale zastanawia mnie jakbym wyglądała w czarnych... Naoglądałam się zdjęć kiedy byłam młodsza i trochę za tym zatęskniłam, ale boję się, że przyciemniając włosy popełnie coś nieodwracalnego (bo ciężko jest rozjaśnić przyciemniane włosy) i nie koniecznie zadowalającego. Po prostu chcę zobaczyć jak będę wyglądać i czuć się znowu w czerni, głębokim brązie

Czy jakbym na swoich blond-farbowanych włosach położyła ciemnobrązową hennę to jakie jest prawdopodobieństwo, ze zeszłaby całkowicie? Jeśli jakieś jest, to po jakim czasie by się zmyła? Bo podobno henna zmywa się już po kilku myciach (myję włosy codziennie)... Z góry dziękuję za odpowiedzi

Dodam jeszcze, że moje włosy są w dobrym stanie. Z mojej wypowiedzi można by było wnioskować, że po tylu zabiegach są cholernie zniszczone. Jest jednak inaczej, stosuję różne odżywki, maseczki, biorę witaminy i jakoś się trzyma, nie narzekam
SweetChildOMine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:41   #1096
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: ciemna henna na rozjaśnionych włosach, czyli mały eksperyment

Cytat:
Napisane przez SweetChildOMine Pokaż wiadomość
Witajcie. Zastanawiam się nad pewną kwestią. (...)
Nie rób tego.
Rozumiem, że masz mocno rozjaśnione włosy, a takie mogą nie zareagować dobrze na farbowanie henną, a konkretnie indygo (bo ta roślina służy do uzyskania ciemnych kolorów).
Od razu zaznaczam, że pisząc 'henna' mam na myśli ziołowe farby do włosów, a nie balsamy w tubce. Przez takie produkty ludzie myślą, że farbowanie henną to rodzaj koloryzacji tymczasowej, a tak nie jest. Barwniki z ziół łączą się z keratyną i mogą tam zostać na stałę. Problem z ciemnym brązem jest taki: - mieszanka musi zawierać dużo indygo, które ma kolor granatowy. Na rozjaśnianych włosach ten granatowy kolor prawdobodobnie będzie widać. Jeśli nie od razu, to po kilku myciach. To nie byłby duży problem jeśli zamierzałabyś farbować w ten sposób regularnie. A w Twoim przypadku kolor się pewnie szybko spłucze i zostanie to, co zdążyło się połączyć keratyną. Ta pozostałość zmieni odcień włosów na szarobury i trudny (lub niemożliwy) do usunięcia bez inwazyjnej chemicznej ingerencji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 15:32   #1097
MonnaLissa
Raczkowanie
 
Avatar MonnaLissa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Farbowanie henną - część III

venita henna color, ziołowa odżywka koloryzująca z naturalnej henny, 113 jasny brąz, cena 3,90 zł
trzymałam dwie godziny wyszedł dość ciemny brąz z rudymi akcentami. Włosy błyszczą się niemiłosiernie
Wcześniej włosy nigdy nie były farbowane (kolor średni brąz). Na zdjęciu kolor wyszedł nieco jaśniej, efekt sztucznego światła i flesza.

Jestem nawet zadowolona henna równomiernie pokryła dużo jaśniejsze końcówki. Chociaż spodziewałam się jasnego, zimnego brązu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FARBOWANIE.jpg (92,4 KB, 43 załadowań)
MonnaLissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:37   #1098
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Farbowanie henną - część III

a moze ktos chce grupowo zamowic henne Lush? zawsze to wyjdzie taniej wysylka
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:51   #1099
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
a moze ktos chce grupowo zamowic henne Lush? zawsze to wyjdzie taniej wysylka
Ja bym była chętna, ale z tego co się orientuję to takie zamówienia na wizażu są karane banem
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 22:01   #1100
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna, ale z tego co się orientuję to takie zamówienia na wizażu są karane banem
Yyy, ale w jaki sposób? Skoro ktoś się zgada na taką formę zakupu, powiedzmy 4 osoby z wątku, to i tak muszą dogadać się na privie. Potem wszystko dzieje się prywatnie i już poza wizażem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 23:05   #1101
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;36944955]Yyy, ale w jaki sposób? Skoro ktoś się zgada na taką formę zakupu, powiedzmy 4 osoby z wątku, to i tak muszą dogadać się na privie. Potem wszystko dzieje się prywatnie i już poza wizażem.[/QUOTE]

Nie wiem, ale w wątkach zamówieniowych straszą, żeby nie dogadywać się prywatnie.
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 23:21   #1102
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale w wątkach zamówieniowych straszą, żeby nie dogadywać się prywatnie.
To może chodzi o same wątki zamówieniowe, gdzie jest już jakaś organizacja i prywatne umowy robią zamieszanie Albo, co bardziej prawdopodobne, chodzi o ogłaszanie takich rzeczy po prostu na forum w wątkach. Może to jest uznawane za jakąś formę reklamy.
Jakoś nie wydaje mi się, żeby admini/moderatorzy czytali PW w poszukiwaniu śladów uzgadniania zakupów powiedzmy na allegro. Nawet ciężko by było to jakoś ująć w regulaminie. Przecież nie określą zakresu tematów dozwolonych na PW.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 23:23   #1103
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbowanie henną - część III

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;36946003]To może chodzi o same wątki zamówieniowe, gdzie jest już jakaś organizacja i prywatne umowy robią zamieszanie Albo, co bardziej prawdopodobne, chodzi o ogłaszanie takich rzeczy po prostu na forum w wątkach. Może to jest uznawane za jakąś formę reklamy.
Jakoś nie wydaje mi się, żeby admini/moderatorzy czytali PW w poszukiwaniu śladów uzgadniania zakupów powiedzmy na allegro. Nawet ciężko by było to jakoś ująć w regulaminie. Przecież nie określą zakresu tematów dozwolonych na PW.[/QUOTE]

Nie znam regulaminu na pamięć i na wizażu generalnie ciężko się w takich rzeczach połapać, ale pare dni temu szukałam wątku o hurtowni Japan Style i znalazłam przypadkiem wątek o tym, dlaczego zamówienia JS zostają zawieszone - użytkowniczki, które nie miały uprawnień do doczepiania się do zamówień umawiały się prywatnie i z tego co wiem, większość z nich dostała ostrzeżenie albo bana. Nie wnikam.
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:34   #1104
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna, ale z tego co się orientuję to takie zamówienia na wizażu są karane banem

Mysle ze nie powinoo byc problemu. To poki co mamy 2 osoby chetne, ktos jeszcze?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:01   #1105
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja chętna!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:14   #1106
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Farbowanie henną - część III

ajakie byłyby koszty plus/ minus ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:07   #1107
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ajakie byłyby koszty plus/ minus ?

henna opakowanie 325 gram kosztuje 8 funtow czyli okolo 40 zł i koszt przesylki do 2 kg do Polski to tez 8 funtow czyli 40 zł. To w zaleznosci ile nas sie zbieze to koszty przesylki beda mniejsze.
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 00:11   #1108
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny, jak myślicie, skąd tyle się wzięło niepochlebnych opinii jeśli chodzi o hennę? Że niszczy włosy, nie przepuszcza balsamów, odżywek itp?
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:02   #1109
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

Niemal każda fryzjerka zapytana o hennę natychmiast powie Ci, że oblepia włosy, po pewnym czasie obciąży włosy i spowoduje łamanie, a dodatkowo jest odpowiedzialna za porost dodatkowych włosów między palcami. A potem od razu zaproponuje farbowanie chemiczne u niej, bo przecież amoniak to cud miód i orzeszki

Więc chyba stąd to się bierze. Można sobie pięknie pofarbować i odżywić włosy nie płacąc fryzjerom ani grosza. Więc ktoś ma interes w szkalowaniu henny i rozsiewaniu takich rzetelnych informacji o niej.

Mnie tam, swoją drogą, odkąd się hennuję, odżywki już po prostu nie są potrzebne. psikam się tam czymś dla przyzwoitości, od czasu do czasu. A każdy pyta co robię, że mam takie grube, błyszczące i piękne włosy <skromność, skromność>



I dalszy ciąg mojej fascynacji khadi naturalną - dziś umyłam włosy pierwszy raz po farbowaniu i: piana biała, ręcznik czysty. Nic nie zeszło z koloru do wody. Cuda panie, cuda
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-10-08 o 10:36
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 14:08   #1110
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: ciemna henna na rozjaśnionych włosach, czyli mały eksperyment

Cytat:
Napisane przez SweetChildOMine Pokaż wiadomość
Czy jakbym na swoich blond-farbowanych włosach położyła ciemnobrązową hennę to jakie jest prawdopodobieństwo, ze zeszłaby całkowicie? Jeśli jakieś jest, to po jakim czasie by się zmyła? Bo podobno henna zmywa się już po kilku myciach (myję włosy codziennie)... Z góry dziękuję za odpowiedzi
Nie ma takiego prawdopodobieństwa henna nie zmyje się całkowicie.

Cytat:
Napisane przez MonnaLissa Pokaż wiadomość
venita henna color, ziołowa odżywka koloryzująca z naturalnej henny, 113 jasny brąz, cena 3,90 zł
trzymałam dwie godziny wyszedł dość ciemny brąz z rudymi akcentami. Włosy błyszczą się niemiłosiernie
Wcześniej włosy nigdy nie były farbowane (kolor średni brąz). Na zdjęciu kolor wyszedł nieco jaśniej, efekt sztucznego światła i flesza.

Jestem nawet zadowolona henna równomiernie pokryła dużo jaśniejsze końcówki. Chociaż spodziewałam się jasnego, zimnego brązu.
TO NIE JEST HENNA!!!

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, skąd tyle się wzięło niepochlebnych opinii jeśli chodzi o hennę? Że niszczy włosy, nie przepuszcza balsamów, odżywek itp?
Poczytaj wątek, proszę

Załamujecie mnie dziewczyny takie pytania się powtarzają, korzystajcie z wyszukiwarki...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.