Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 19:17   #4291
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też ma problematyczną

Mnie się skład tej pianki podoba, ale pamiętaj, że przy takiej cerze jeden produkt oczyszczający to za mało. Dorzuć do niej mydło dla dzieci, np z lawendowej farmy, jakiś płyn micelarny i białą glinkę, a powinno wystarczyć w kompleksowej pielegnacji, przynajmniej na początek. Wprowadzać wszystko trzeba powoli i powoli wykańczać zalegające, poprzednie kosmetyki, częśc w ogole zużyć np do mycia wanny.
boję się troche mydeł po przygodzie z aleppo a co do miceli mam wielka butle biodermy jeszczemyślałam nad płynem alphanova ,ale ciężko dostaćMam czerwoną glinkę i fajnie sie spisujeA biała jako maseczka?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-01-31 o 19:26
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:25   #4292
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
boję się troche mydeł po przygodzie z aleppo a co do miceli mam wielka butle biodermy jeszczemyślałam nad płynem alphanova ,ale ciężko dostaćMam czerwoną glinkę i fajnie sie spisuje
W takim razie pianka będzie jak znalazł do kompletu Polecam jeszcze się poważnie zastanowić nad gąbeczkami i przeczytać: http://ekokosmetyczka.blogspot.com/2...-prosta-i.html

Tylko trzeba sobie przy nich wyrobić nawyk utrzymania ich w czystości. To nie jest trudne, ale wielu zniechęca, bo to dodatkowa robota

Co do mydeł, na poczatku skóra szaleje, ale z czasem docenisz ich działanie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-31 o 19:26
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:27   #4293
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za wskazówki

Poszukuję:

1. Dobrego korektora pod oczy w kremie, płynie lub sztyfcie o lekkiej konsystencji, ale kryjącego i nie włażącego w zmarchy, wiadomo i do tego żeby miał kolor neutralny w kierunku chłodnawym żółto-różowawym jasnym ( uroda zimy, typowo słowiańskie beże i brzoskwinie nie dla mnie)

Mam na oku sztyft Natura Siberica, ale w ciemno nie wydam 50 zł Ma go ktoś Co możecie polecić?

2. Odpowiednika maści z Wit. A, ale na bazie czegoś naturalnego, nie wazeliny. Czy coś takiego w ogóle istnieje, np na bazie euceryny, lanoliny, olejów
Ja mam ten korektor NS nr.1 i nie jestem nim zachwycona,jest taki jakiś suchy i tępy jak go nakładam to niezle rozciągam skórę pod oczami,kryje dobrze ale jest ciężki.Nie kupię ponownie
Za to polubiłam się z podkładem NS,lepiej zabezpiecza cerę w mrozy niż minerały.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z was serii Baikal lub Organic therapy? Szególnie chodzi mi o kosmetyki do cery mieszanej- tzn piankę i tonik
Mam ten tonik z Baikal i zły nie jest ale dobry też nie,oprócz tego że niezle pachnie jak dla mnie nic nie robi,zdecydowanie wolę hydrolat z róży bułgarskiej ze Zrób Sobie Krem,teraz mam zamiar wzbogacic go biofermentem z aceroli i liposomami złota(właśnie do mnie idą)

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Dziewczyny jak się sprawuje XLASH?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:33   #4294
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W takim razie pianka będzie jak znalazł do kompletu Polecam jeszcze się poważnie zastanowić nad gąbeczkami i przeczytać: http://ekokosmetyczka.blogspot.com/2...-prosta-i.html

Tylko trzeba sobie przy nich wyrobić nawyk utrzymania ich w czystości. To nie jest trudne, ale wielu zniechęca, bo to dodatkowa robota

Co do mydeł, na poczatku skóra szaleje, ale z czasem docenisz ich działanie.
Ciekawa sprawa z tymi gąbeczkami...A nie podrażnią naczynkowej skóry? Wiem ,że marudzę, ale nie chce miec jeszcze gorszej twarzy niz teraz
co do mydeł to aleppo zrobiło mi na twarzy jesien średniowiecza;P po której złazi mi skóra do tej pory... nie wiem może tak miało być? ale zrobiły mi się suche placki na policzkach mimo nawilżania.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:51   #4295
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z was serii Baikal lub Organic therapy? Szególnie chodzi mi o kosmetyki do cery mieszanej- tzn piankę i tonik
Ja mam piankę Baikal, dobrze oczyszcza, ale trochę mnie wysusza. Jednak nie wiem jak działa na dłuższą metę, bo przestałam jej używać. Stoi i czeka Jakbyś ją chciała to chętnie oddam

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam ten korektor NS nr.1 i nie jestem nim zachwycona,jest taki jakiś suchy i tępy jak go nakładam to niezle rozciągam skórę pod oczami,kryje dobrze ale jest ciężki.Nie kupię ponownie
Za to polubiłam się z podkładem NS,lepiej zabezpiecza cerę w mrozy niż minerały.

Masz podkład NS, czemu się nie chwalisz ? Jaki masz kolor i jak on kryje. Napisz coś więcej o nim.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:25   #4296
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Mam kolor 03 na teraz jest trochę za ciemny (ale i tak używałam w mrozy )
na lato będzie za jasny.
Niezle kryje,ładnie się utrzymuje,nawilża i mam wrażenie że pielęgnujetrzeba go jednak z dużą wprawą nakładać i rozprowadzać bo szybko "zastyga"
ale to i tak najlepszy z podkładów eko jaki do tej pory testowałam. Z pewnością do niego wrócę,mojej 18 letniej bratanicy tez podpasował.
A i po kilku godzinach muszę zmatowić lub użyć bibułki ale mam tak z każdym podkładem.
Kolor 03 wpada w tonację złotą, na poziomie medium.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:27   #4297
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kompan do wydawania kasy dobra rzecz
przynajmniej mam z kim porozmawiac i nie patrza na mnie jak na ufo jak przychodza nowe paczuszki

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
nie pamiętam czy to na tym wątku czy na jakimś innym czytałam o odżywce xlash ale sobie właśnie ja zamówiłam, strasznie jestem ciekawa
tez jestem ciekawa jak sie sprawuje to cudo ostatnio wszedzie o niej glosno. Nie wiem czy to sponsorowane art czy rzeczywiscie to cus dziala i jest warte swojej ceny

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jakie szamponiki? i napisz coś o scrubie Przeciągasz innych na naszą stronę mocy! ładnie
szampon do wlosow tlustych a odzywki jedna do wszystkich rodzajow wlosow a druga do tlustych Jak przetestuje scrub to zdam relacje.
Ostatnio mam wrazenie, ze moje wlosy sa obciazone probowalam oczyscic je szamponem z sls, szamponem z glinka oraz peelingiem cukrowym i dalej nie Macie jeszcze jakies pomysly co mozna zrobic aby dobrze oczyscic wlosy i uzyskac choc troche objetosci ???

Wpadlam w drodze z pracy do domu do tkmaxx i oczywiscie wyszlam z serum z Organic Oceana w rossie zakupilam sobie rybki z alterry i ampulki tez z alterry
W rossie widzialam tez ze niestety wycofuja garniera z ecocertem a ja nie zdazylam zrobic zapasow rozanego deo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:01   #4298
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam ten korektor NS nr.1 i nie jestem nim zachwycona,jest taki jakiś suchy i tępy jak go nakładam to niezle rozciągam skórę pod oczami,kryje dobrze ale jest ciężki.Nie kupię ponownie
Za to polubiłam się z podkładem NS,lepiej zabezpiecza cerę w mrozy niż minerały.
Dzięki Ci, no szkoda, pewnie bardziej by się sprawdził na wypryski, niż pod oczy, ale będę szukać dalej

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa z tymi gąbeczkami...A nie podrażnią naczynkowej skóry? Wiem ,że marudzę, ale nie chce miec jeszcze gorszej twarzy niz teraz
co do mydeł to aleppo zrobiło mi na twarzy jesien średniowiecza;P po której złazi mi skóra do tej pory... nie wiem może tak miało być? ale zrobiły mi się suche placki na policzkach mimo nawilżania.
Nie podrażnią, są delikatne jak chmurka, chociaż może tak nie wyglądają, nie musisz ich też używać codziennie, ale nie są drogie i warto wypróbować, bo naprawdę skóra z nimi jest o wiele lepiej oczyszczona, pomagają bardzo w walce z zaskórnikami
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:07   #4299
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aguś baby hair czyli nowe włoski, ich porost

Myślę, że nie działa, zwłaszcza że to masło nakłada się przed myciem na włosy albo wciera po myciu w końcówki. Nie przyśpieszy raczej porostu włosów.
Eluś, źle mnie zrozumiałaś. Ja wiem co to są baby hair. Chodziło mi o to że takie bogactwo olejów powinno bardziej odżywiać niż nawilżać -> takie odżywianie sprawia, że stają się zdrowsze i mocniejsze, a w moim przypadku to po prostu zaczynają rosnąć nowe. znaczy jeszcze nie wiem czy spowoduje to wysyp baby hairów, ale taką mam nadzieję, bo po większości olejów mam taki efekt. A masełko to nakładam na skórę włosów i częściowo na włosy po myciu i po 20-30 min zmywam wodą
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:08   #4300
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki Ci, no szkoda, pewnie bardziej by się sprawdził na wypryski, niż pod oczy, ale będę szukać dalej



Nie podrażnią, są delikatne jak chmurka, chociaż może tak nie wyglądają, nie musisz ich też używać codziennie, ale nie są drogie i warto wypróbować, bo naprawdę skóra z nimi jest o wiele lepiej oczyszczona, pomagają bardzo w walce z zaskórnikami
w takim razie na pewno spróbuję a ty jak ich używasz? czytałam na blogu,że z mleczkiem/olejem się używa,ale z moją skórą to nie wyjdzie może z micelem?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:14   #4301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
w takim razie na pewno spróbuję a ty jak ich używasz? czytałam na blogu,że z mleczkiem/olejem się używa,ale z moją skórą to nie wyjdzie może z micelem?
Z każdym oczyszczaczem, z micelem . Tylko z mydłem rzadziej, ale też
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:15   #4302
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Eluś, źle mnie zrozumiałaś. Ja wiem co to są baby hair. Chodziło mi o to że takie bogactwo olejów powinno bardziej odżywiać niż nawilżać -> takie odżywianie sprawia, że stają się zdrowsze i mocniejsze, a w moim przypadku to po prostu zaczynają rosnąć nowe. znaczy jeszcze nie wiem czy spowoduje to wysyp baby hairów, ale taką mam nadzieję, bo po większości olejów mam taki efekt. A masełko to nakładam na skórę włosów i częściowo na włosy po myciu i po 20-30 min zmywam wodą
Aaa to faktycznie nieporozumienie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:22   #4303
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z każdym oczyszczaczem, z micelem . Tylko z mydłem rzadziej, ale też
Na pewno spróbuję
Ja ze swojej strony do oczysczczania ''dogłębnego'' polecam savon noir dziala rewelacyjnie
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:27   #4304
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Na pewno spróbuję
Ja ze swojej strony do oczysczczania ''dogłębnego'' polecam savon noir dziala rewelacyjnie
Miałam, ale nie polubiłam Chociaż wiem, że ma wielu zwolenników. Dla mnie to po prostu śmierdzący glut, w dodatku zapchał mi pory, zużyłam do ciała, ale denerwował mnie przy tym strasznie. Używałam go ze zwykłymi myjkami nie miałam tej rękawicy Kessy. Może dlatego tak kiepsko wypadł
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:31   #4305
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam, ale nie polubiłam Chociaż wiem, że ma wielu zwolenników. Dla mnie to po prostu śmierdzący glut, w dodatku zapchał mi pory, zużyłam do ciała, ale denerwował mnie przy tym strasznie. Używałam go ze zwykłymi myjkami nie miałam tej rękawicy Kessy. Może dlatego tak kiepsko wypadł
też używam bez kessy, chociaż ją mam;p ale boje się jej uzyć do twarzy ja mieszam je lekko z wodą, nakładam na buzię na 5 minut potem lekko masuję rękąmi i spłukuję, mnie nie zapycha ,nie podrażnia, skóra jest potem taka świeża i jakaś jasna jedyny minus że wysusza, ale raz na jakiś czas jest rewelacyjna dla mnie.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:42   #4306
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
też używam bez kessy, chociaż ją mam;p ale boje się jej uzyć do twarzy ja mieszam je lekko z wodą, nakładam na buzię na 5 minut potem lekko masuję rękąmi i spłukuję, mnie nie zapycha ,nie podrażnia, skóra jest potem taka świeża i jakaś jasna jedyny minus że wysusza, ale raz na jakiś czas jest rewelacyjna dla mnie.
A jakiej firmy miałaś?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:43   #4307
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

L'orient , kupiłam w mydlarni franciszka
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:45   #4308
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
L'orient , kupiłam w mydlarni franciszka
Ja miałam Alepię, glut nad gluty. Możliwe, że co firma to trochę inne działanie. Aż muszę zajrzeć do mydlarni, bo mam niedaleko i zobaczę skład
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:50   #4309
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ale ono jest niestety takie glutowate ciągnie się jak guma do zucia
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 07:01   #4310
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
przynajmniej mam z kim porozmawiac i nie patrza na mnie jak na ufo jak przychodza nowe paczuszki


tez jestem ciekawa jak sie sprawuje to cudo ostatnio wszedzie o niej glosno. Nie wiem czy to sponsorowane art czy rzeczywiscie to cus dziala i jest warte swojej ceny


szampon do wlosow tlustych a odzywki jedna do wszystkich rodzajow wlosow a druga do tlustych Jak przetestuje scrub to zdam relacje.
Ostatnio mam wrazenie, ze moje wlosy sa obciazone probowalam oczyscic je szamponem z sls, szamponem z glinka oraz peelingiem cukrowym i dalej nie Macie jeszcze jakies pomysly co mozna zrobic aby dobrze oczyscic wlosy i uzyskac choc troche objetosci ???

Wpadlam w drodze z pracy do domu do tkmaxx i oczywiscie wyszlam z serum z Organic Oceana w rossie zakupilam sobie rybki z alterry i ampulki tez z alterry
W rossie widzialam tez ze niestety wycofuja garniera z ecocertem a ja nie zdazylam zrobic zapasow rozanego deo
dawaj zdjęcia
Effcia a spróbuj zrobić papkę z glinki (ja robię z białej) i potrzymaj na włosach 15-20 minut. Ja ostatnio zrobiłąm taką paciaję na bazie leciutkiej odżywki i w sumie jestem zadowolona z efektu no i może trochę odpuść już włosom? Myslę, że już się najadły i dają znaka, że mają dość. Z tego co wiem bardzo intensywnie je traktujesz olejami i maskami.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:47   #4311
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dawaj zdjęcia
Effcia a spróbuj zrobić papkę z glinki (ja robię z białej) i potrzymaj na włosach 15-20 minut. Ja ostatnio zrobiłąm taką paciaję na bazie leciutkiej odżywki i w sumie jestem zadowolona z efektu no i może trochę odpuść już włosom? Myslę, że już się najadły i dają znaka, że mają dość. Z tego co wiem bardzo intensywnie je traktujesz olejami i maskami.
jak przyjdzie paczucha to wstawię zdjecie grupowe
No wlasnie tez pomyslalam sobie, ze wlosy maja juz dosc i odpuscilam ostatnimi czasy. Olejuje je raz w porywach do 2 razy w tygodniu. Maske na dluzej to tylko w weekend a na codzien raczej lekkie odzywki ew maske ale to na 2-3 min max
Dzieki za rade ostatnio wlasnie wymieszalam biala glinke logony z szamponem i trzymalam jakies 10 min. W weekend zrobie nowa papke i potrzymam dluzej w takim razie
Uzylam dzis rano nowego serum z Ocean Organic i troche smierdoli ale ladnie sie wchlonal do matu, buzia napieta i nawilzona
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:14   #4312
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Od marca bieżącego roku wchodzi ustawa o zakazie importu i sprzedaży kosmetyków testowanych na zwierzętach w całej unii. To oznacza, że każdy producent musi udowodnić, że nie testuje na zwierzętach. To duża zasługa akcji The Body Shop wraz z Cruelty Free International, walczyły o to 20 lat.



Kolejna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030771.jpg (65,0 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:51   #4313
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak przyjdzie paczucha to wstawię zdjecie grupowe
No wlasnie tez pomyslalam sobie, ze wlosy maja juz dosc i odpuscilam ostatnimi czasy. Olejuje je raz w porywach do 2 razy w tygodniu. Maske na dluzej to tylko w weekend a na codzien raczej lekkie odzywki ew maske ale to na 2-3 min max
Dzieki za rade ostatnio wlasnie wymieszalam biala glinke logony z szamponem i trzymalam jakies 10 min. W weekend zrobie nowa papke i potrzymam dluzej w takim razie
Uzylam dzis rano nowego serum z Ocean Organic i troche smierdoli ale ladnie sie wchlonal do matu, buzia napieta i nawilzona

spróbuj wymieszać glinkę z odrobiną odżywki.
czekam na fotkę z utęsknieniem
byłam w rossie - różanego garniera nie ma
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:34   #4314
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
byłam w rossie - różanego garniera nie ma
też właśnie byłam i tez właśnie nie ma ale koło mnie jest jeszcze jeden bardziej wypasiony rossman (taki z masą jedzenia, winami i co tylko) więc jutro tam zajrzę...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:06   #4315
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

na kalinie pojawiły się scruby do ciała Planeta Organica 300 ml ok 22zł
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:22   #4316
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
tylko właśnie nie wiem jaką ma cerę, bo jak podobna do mojej to mocno sie nad nia zastanowię
nie zauważyłam Twojego postu, mam cerę mieszaną, problematyczną. Z jednej strony tłusta i przy użyciu nieodpowiednich kosmetyków świecę się przeokropnie, z drugiej strony mam skłonność do przesuszenia. Do tego ostatnio wrażliwa i skłonna do podrażnień. Naczynek brak.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
boję się troche mydeł po przygodzie z aleppo a co do miceli mam wielka butle biodermy jeszczemyślałam nad płynem alphanova ,ale ciężko dostaćMam czerwoną glinkę i fajnie sie spisujeA biała jako maseczka?
z tego Aleppo to miałaś chyba większy %, dobrze pamiętam? bo moja skóra jako tako mydła toleruje, lubiłam Alepp z błotem z morza martwego. Tyle, że po mydłach mam przesuszoną skórę. chyba dlatego tak spodobała mi się pianka, bo to jeden z nielicznych oczyszczaczy, który nie powoduje przesuszu
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:26   #4317
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
na kalinie pojawiły się scruby do ciała Planeta Organica 300 ml ok 22zł
jeszcze tego brakowało
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:30   #4318
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeszcze tego brakowało
Aniu, wyobraź sobie ten zapach kakao a jak pachnie rokitnik? Chyba nie pachnie, co? Mam chrapkę na te scruby i na organic shop Muszę szybciej wykończyć peeling alterry i nauczyć się jeść jeszcze mniej - starczy na kosmetyki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:27   #4319
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Na na na na.... mam swoje NoaLab
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 17:12   #4320
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Na na na na.... mam swoje NoaLab
zdjęcia, zdjęcia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.