Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 11:30   #2281
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4575767 0]No to fakt, przegięcie żeby zmiejszyć tylko gramaturę ! Podobny myk chyba był z tymi nowymi Meteorytami, prawda ? [/QUOTE]
Tak słyszałam, aczkolwiek z Meteorytami mi wszystko jedno, bo na mnie ich magia nie działa w ogóle .
Ponoć też nowe cienie Chanel (paletki "czwórki") mają zmniejszoną grmamaturę .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja wole do pielegnacji twarzy małe opakowania. Szybciej moge go zużyć i testowac cos nowego
W pielęgnacji lubię małe opakowania do testów, natomiast to, co przypadło mi do gustu, wolałabym w wersji niekończącej się .

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Bylo na pewno juz to pyt ale prosZe odpowiedzcie. Czy macie jakies info dotyczace dostepnosci Naked3 w Sephorze lub Douglasie?
W Douglasie nigdy nie było palet UD. Jedynie w Sephorach pojawiała się bodajże Naked 2, ale to już dość dawno. O Naked 3 w D. czy S. w ogóle nie słyszałam.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4575872 3]I jest delikatniejsza dla skóry, co dla osób z wrażliwszą, cieńszą cerą ma istotne znaczenie. Mia to szczota co dość mocno ściera, idelana dla grubej, tłustej skóry.[/QUOTE]
Czyli dla mnie .

Cytat:
Napisane przez achajq Pokaż wiadomość
Faktycznie duzym plusem w lunie jest brak wymiennych szczoteczek widzialam jej recenzje na wspomnianym przez Ciebie kanale i owego czasu tez sie napalilam na lune, ale mimo wszystko na Mia2 bardziej.


To tez pewnie zalezy od rodzaju szczoteczki podlaczonej do Mia2, ale jak dla mnie mocne scieranie jest na plus poniewaz mieszkam w bardzo wietrznym kraju i musze peelingowac twarz czesciej niz w Polsce

dzieki dziewczyny za odzew, ja chyba mimo wszystko jestem za Mia2 i od 2 dni probuje meza urobic, bo obiecal mi nagrode za ukonczenie szkoly jezykowej z wysoka ocena
Przyznam, że o Lunie dotąd nie słyszałam, dopiero z tego wątku wiem, że coś takiego w ogóle istnieje (zresztą nie zamierzam zgłębiać tego tematu, żeby mnie chcica nie naszła, skoro mam Mia2 ), niemniej zastanawia mnie, jak to możliwe, że końcówki w Lunie się nie wymienia - jak to się ma do higieny .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 11:38   #2282
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak słyszałam, aczkolwiek z Meteorytami mi wszystko jedno, bo na mnie ich magia nie działa w ogóle .
Ponoć też nowe cienie Chanel (paletki "czwórki") mają zmniejszoną grmamaturę .


W pielęgnacji lubię małe opakowania do testów, natomiast to, co przypadło mi do gustu, wolałabym w wersji niekończącej się .





Przyznam, że o Lunie dotąd nie słyszałam, dopiero z tego wątku wiem, że coś takiego w ogóle istnieje (zresztą nie zamierzam zgłębiać tego tematu, żeby mnie chcica nie naszła, skoro mam Mia2 ), niemniej zastanawia mnie, jak to możliwe, że końcówki w Lunie się nie wymienia - jak to się ma do higieny .
Chanleki 4 sa teraz ciut wieksze Z 1,2 do 2g.

Ja jestem w niestającej fazie testów

A Luna jest silikonowa, a nie "włosiana" dlatego nie wymaga wymiany. Taki płaski wibrator z wypustkami (widziałyście film W. Goss'a ?)

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Moje Mario zamykają. Od dziś jest -70%. Wysłałam mame na zwiady, bo niestety jestem w pracy i wyjść nie ma jak Cos mi tak naodkłada
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:06   #2283
achajq
Raczkowanie
 
Avatar achajq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Z Clarisonic jest o tyle dobrze, że możesz ją zwrócić po 30 dniach testów. Ja tak zrobiłam. Z Luną juz nie jest tak dobrze.
a czemu zwrocilas? Nie spelnila Twoich oczekiwan?
achajq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:12   #2284
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez achajq Pokaż wiadomość
a czemu zwrocilas? Nie spelnila Twoich oczekiwan?

Ja myslałam, że mam skórę tłustą, grubą i mało wrażliwą, ale to co ta szczotka mi narobiła na twarzy to jest Wietnam. Krostki, suche placki, wysyp i rana na brodzie. Dodam, że na początku było super. Dopiero po 2 tygodniach zaczęły się rewelacje. Chciałam produkt do codziennego użytku, ale jak dla mnie to jest za ostre narzędzie tortur. Z drugiej strony: za drogie w utrzymaniu żeby używać jej okazjonalnie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:16   #2285
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez achajq Pokaż wiadomość

dzieki dziewczyny za odzew, ja chyba mimo wszystko jestem za Mia2 i od 2 dni probuje meza urobic, bo obiecal mi nagrode za ukonczenie szkoly jezykowej z wysoka ocena
Ja tez chciałam Mie sobie zazyczyc na prezent, ale stwierdziłam ze cena tak zabojcza za szczoteczke może zaszokować mojego TZ i może po prostu zacząć się martwic, ze mi calkiem odbilo , wiec kupiłam sobie sama

A dziś moja Mia dotarla wlasnie się laduje, ale straszne jest to pierwsze ladowanie przez 24 h tyle czasu zanim będę mogla sprobowac uzyc
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:23   #2286
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja tez chciałam Mie sobie zazyczyc na prezent, ale stwierdziłam ze cena tak zabojcza za szczoteczke może zaszokować mojego TZ i może po prostu zacząć się martwic, ze mi calkiem odbilo , wiec kupiłam sobie sama

A dziś moja Mia dotarla wlasnie się laduje, ale straszne jest to pierwsze ladowanie przez 24 h tyle czasu zanim będę mogla sprobowac uzyc
no to bardzo jestem ciekawa jakie będą Twoje wrażenia mnie coraz bardziej kusi ta szczota, ale wciąż się wstrzymuję przez cenę jednak trochę odstrasza:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:25   #2287
achajq
Raczkowanie
 
Avatar achajq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja tez chciałam Mie sobie zazyczyc na prezent, ale stwierdziłam ze cena tak zabojcza za szczoteczke może zaszokować mojego TZ i może po prostu zacząć się martwic, ze mi calkiem odbilo , wiec kupiłam sobie sama

A dziś moja Mia dotarla wlasnie się laduje, ale straszne jest to pierwsze ladowanie przez 24 h tyle czasu zanim będę mogla sprobowac uzyc
Ja cos czuje, ze tez sama sobie kupie, bo moj maz tez powiedzial, ze zwariowalam z ta szczotka i woli mi kupic cos z bizu albo cokolwiek innego. Czekam tylko na karte punktowa do tutejszego odpowiednika Sephory i rzucam sie na zakupy 24h! Chyba umarlabym przez to czekanie, ja strasznie niecierpliwa jestem!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
achajq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 12:38   #2288
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A mnie Mia w ogóle nie kusi
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 13:20   #2289
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Chanleki 4 sa teraz ciut wieksze Z 1,2 do 2g.
A to źle słyszałam, albo nie zrozumiałam, sorry . Chyba pomyliło mi się z wersją amerykańską czwórek, która zdaje się ma 6,8 g .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A Luna jest silikonowa, a nie "włosiana" dlatego nie wymaga wymiany. Taki płaski wibrator z wypustkami (widziałyście film W. Goss'a ?)
A, chyba, że tak.
Filmiku nie widziałam, ale nadrobię .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:00   #2290
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kurcze a ja sie zakochalam w moim clarisonicu tz jak ja zobaczyl spytal sie czy kupilam sobie wibrator bo fajnie wibrzy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:01   #2291
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja to nawet sie kiedyś zastanawiałam na pudrem tej marki, bo ma takie piękne opakowanie... Ale puder zuzywam strasznie wolno, więc jeszcze mam poprzedni :/ A w torebce dwóch nie będę nosić.

PS I to naprawde jest metal? Nigdy nie macałam tych szminek

Dzięki za cynk, sprawdzę
Nie wiem, czy to prawdziwy metal, ale chyba tak. Jest ciezka i na pewno nie jest to plastik fajna sprawa na prezent (zeby ktos nam kupil ), bo cena zeby sobie samemu kupic to jednak IMO troche przeginka. Choc ja swoja upolowalam na limago czy jakos tak - za stowke ;D

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 14:22   #2292
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja sie zakochalam w moim clarisonicu tz jak ja zobaczyl spytal sie czy kupilam sobie wibrator bo fajnie wibrzy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja z Tobą nie moge
Rozbawiasz mnie
Kocham Clarisonica mam skore normalna w stronę suchej i jest idealny
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:35   #2293
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dopełniając wiadomości o Mario, we wszytkich 4 (nie wiem jakie to) które są jeszcze nie zamkniete wyprzedaż rozpoczęła się dziś przynajmniej tak mi mowili u mnie w Mario

Soph rzeczy które sie w Bielsku nie sprzedały przyszły do nas
ale ja z JMO chciałam tylko odżywke lub szampon po glebszych przemysleniach i wzięłam tylko ta cytrusową odżywkę, bo bez zapachowa mnie nie jarała
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:55   #2294
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

widziałyście może czy w Hebe jest promocja na Essie? koleżanka pisała, ze kupowała za 16 zł, ale to był nowo otwarty sklep, więc moze na otwarcie...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:11   #2295
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to prawdziwy metal, ale chyba tak. Jest ciezka i na pewno nie jest to plastik fajna sprawa na prezent (zeby ktos nam kupil ), bo cena zeby sobie samemu kupic to jednak IMO troche przeginka. Choc ja swoja upolowalam na limago czy jakos tak - za stowke ;D

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Cholera, byłam dziś w Sephorze, ale zapomniałam sprawdzić... Coz, następnym razem. A dziś udało mi się wymienić kosmetyki, wzięłam m.in. Atrament do ust, wyglada fajnie


Wysłane z iPad
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:45   #2296
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dopełniając wiadomości o Mario, we wszytkich 4 (nie wiem jakie to) które są jeszcze nie zamkniete wyprzedaż rozpoczęła się dziś przynajmniej tak mi mowili u mnie w Mario

Soph rzeczy które sie w Bielsku nie sprzedały przyszły do nas
ale ja z JMO chciałam tylko odżywke lub szampon po glebszych przemysleniach i wzięłam tylko ta cytrusową odżywkę, bo bez zapachowa mnie nie jarała
W Bielsku nie było ani jednej odżywki Bezzapachową kupiłam w Katowicach.
A gdzie bylaś?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 15:53   #2297
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja z Tobą nie moge

Rozbawiasz mnie

Kocham Clarisonica mam skore normalna w stronę suchej i jest idealny

Hahaha no moj Tz ma takie skojarzenia zboczeniec jeden!!

A clarisonic mega ja mam mieszaną raz jest lepiej raz gorzej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 16:40   #2298
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
W Bielsku nie było ani jednej odżywki Bezzapachową kupiłam w Katowicach.
A gdzie bylaś?

ale ja nie mówie, ze akurat te odżywki od was przyszły, tylko po prostu był wczoraj transfer z Bielska do naszego Mario a odżywke swoja drogą kupiłam ja w Lublinie byłam , zdecydowanie najlepsze łowy, mało ludzi było rano, wszystko co chciałam to wzięłam, poza tym, ze zapomniałam o tonikach clinique przez to odgrodzenie rzeczy i nie byłam przygotowana jeśli chodzi o wybranie sobie kremu, bo nawet nie wiedziałam, ze sie dziś wyprz zacznie, tylko właśnie pojechałam zobaczyć co zostało jeszcze

z najlepszych moich łowów dzisiejszych które bardzo chciałam dostac na -70 to zapach Ysl Elle i Manifesto i puder sypki oraz róże wypiekane Chanel(uwielbiam je) no i właśnie odżywka z JMO z tej serii którą chciałam, chociaż nie ukrywam szampon by mnie bardziej ucieszył Multum rzeczy było własnie przez to, ze transfery z innych pozamykanych sklepów były
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:02   #2299
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
z najlepszych moich łowów dzisiejszych które bardzo chciałam dostac na -70 to zapach Ysl Elle i Manifesto i puder sypki oraz róże wypiekane Chanel(uwielbiam je) no i właśnie odżywka z JMO z tej serii którą chciałam, chociaż nie ukrywam szampon by mnie bardziej ucieszył Multum rzeczy było własnie przez to, ze transfery z innych pozamykanych sklepów były
Ysl Elle!! Moj ukochany zapach
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 17:40   #2300
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ysl Elle!! Moj ukochany zapach

Też go lubie jeden z numerów obowiazkowych na mojej zakupowej liscie, z której prawie wszystko mi się udało dostać perfumowo

tylko chanel mi się nie udało dorwać, bo chciałam Madmoseile i Chance, to były tylko balsamy, ale za to Tżtowi wzięłam Allure męski, damskie też były ale mi się damski nie podoba

dużo popularnych zapachów było dziś wogóle nawet alien i angel się uchowały, ale ja tych zapachów nie lubie

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-03-26 o 17:41
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 17:50   #2301
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
właśnie zadzwonili do mnie z Douglasa i zapisałam się na event związany z marką Laura Mercier - masaż twarzy połączony z wykonaniem makijażu,
brałyście udział w czymś takim? jestem bardzo ciekawa, czy zrobią mnie na bóstwo
Ja nigdy nie byłam choć proponowali bałam się, że wymalują mnie tak jakbym się sama nigdy nie umalowała w negatywnym tego słowa znaczeniu Ale może kiedyś się odważę
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:26   #2302
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

z najlepszych moich łowów dzisiejszych które bardzo chciałam dostac na -70 to zapach Ysl Elle i Manifesto ...
zazdroszcze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:35   #2303
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Też go lubie jeden z numerów obowiazkowych na mojej zakupowej liscie, z której prawie wszystko mi się udało dostać perfumowo

tylko chanel mi się nie udało dorwać, bo chciałam Madmoseile i Chance, to były tylko balsamy, ale za to Tżtowi wzięłam Allure męski, damskie też były ale mi się damski nie podoba

dużo popularnych zapachów było dziś wogóle nawet alien i angel się uchowały, ale ja tych zapachów nie lubie
Teraz zaczynam żałować, że nie chcialo mi się wejść do Marionnaud ostatnio
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-03-26 o 18:39
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:46   #2304
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zazdroszcze
jeszcze 50 pozostawały jak wychodziłam, bo ja 3o zgarnęłam(tak jak wcześniej pisałam nie lubie duzych pojemnosci mimo, że się bardziej opłaca Wstawie jutro zdjęcie moich zdobyczy jak chcecie bo trochę tego jest

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Teraz zaczynam żałować, że nie chcialo mi się wejść do Marrionnaud ostatnio

Jeśli mówisz o warszawskich Mario a tym bardziej Reducie, to nie masz czego załować, tam po pół godziny juz się nie dało nic upolować
U nas właśnie o tyle spoko było, ze po pierwsze przyszły transfery z zamknietych już sklepów akurat na pare dni przed promo, bo tych zapachów YSL u nas już dawno nie było, a przyszły wczoraj właśnie, a drugi bonus był taki, ze esy nie poszły przed otwarciem sklepu tylko po otwarciu już, więc na otwarciu wcale dużo osób nie było , 3 sprawa to to podawania z za lady też nie jest złe, bo dziki tłum nie zgarnia wszystkiego jak leci, tylko musisz wiedzieć konkretnie co chcesz. Jutro pewnie już przebrane będzie, ja paru rzeczy pielegnacyjnych zapomniałam, ale juz po sprawie, bo wątpie zeby sie uchowały takie rzeczy jakich ja zapomniałam(toniki z 3 kroków clinique).
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:53   #2305
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jeszcze 50 pozostawały jak wychodziłam, bo ja 3o zgarnęłam(tak jak wcześniej pisałam nie lubie duzych pojemnosci mimo, że się bardziej opłaca Wstawie jutro zdjęcie moich zdobyczy jak chcecie bo trochę tego jest

o jaaa u mnie jedno Manifesto na krzyż wiele miesiecy temu ...
a Elle 30 ml miałam w ręku i wzięłam jakieś bzdetne Moschino Pink Bouqiet czy jakoś tak tak to jest jak się nie myśli racjonalnie, pewnie wstawiaj foty
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:56   #2306
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

-40% w hebe na bell, revlon i misslyn [27-29.03]

http://www.drogeriahebe.pl/newslette...glz-zXiVug/309
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:57   #2307
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja sie zakochałam w Estee Lauder modern musse
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:02   #2308
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

U mnie w Mario na drugi dzień jak poszłam to generalnie można było oglądać puste półki ... coś tam jednak capnęłam na koniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0283.jpg (32,7 KB, 91 załadowań)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:08   #2309
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o jaaa u mnie jedno Manifesto na krzyż wiele miesiecy temu ...
a Elle 30 ml miałam w ręku i wzięłam jakieś bzdetne Moschino Pink Bouqiet czy jakoś tak tak to jest jak się nie myśli racjonalnie, pewnie wstawiaj foty
ej ja te moschino uwielbiam wiec mi nie obrażaj ale fakt wolałabym Elle dorwać niż moschino, bo fakt faktem na Pink Bouqiet trzeba mieć fazę, bo są ciężkie w noszeniu, na chłodną wiosnę jedynie się nadają bo to taki świeżo ulepkowy zapach, za słodki na lato, ale za świerzy na zimę u mnie własnie Manifesto było na początku wyprz samym przez jakiś tydzień ale duża pojemność i nie brałam.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja sie zakochałam w Estee Lauder modern musse
właśnie mi w Douglasie ostatnio zachwalali ale jakoś wielkiego romansu miedzy mną a tą flaszeczką nie wyczuwam

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
U mnie w Mario na drugi dzień jak poszłam to generalnie można było oglądać puste półki ... coś tam jednak capnęłam na koniec
testowałaś juz ten korektor z mario? masz 01 czy 02, bo mnie kusił za taka cene, ale nigdy na 01 nie trafiłam, ostatnio sobie wzięłam korektor w pedzelku chanel, a wczoraj sie naczytałam o tym jaki ten z MUF jest rewelacyjny i udało mi się go dziś capnąć
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:12   #2310
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ej ja te moschino uwielbiam wiec mi nie obrażaj ale fakt wolałabym Elle dorwać niż moschino, bo fakt faktem na Pink Bouqiet trzeba mieć fazę, bo są ciężkie w noszeniu, na chłodną wiosnę jedynie się nadają bo to taki świeżo ulepkowy zapach, za słodki na lato, ale za świerzy na zimę u mnie własnie Manifesto było na początku wyprz samym przez jakiś tydzień ale duża pojemność i nie brałam.


właśnie mi w Douglasie ostatnio zachwalali ale jakoś wielkiego romansu miedzy mną a tą flaszeczką nie wyczuwam

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



testowałaś juz ten korektor z mario? masz 01 czy 02, bo mnie kusił za taka cene, ale nigdy na 01 nie trafiłam, ostatnio sobie wzięłam korektor w pedzelku chanel, a wczoraj sie naczytałam o tym jaki ten z MUF jest rewelacyjny i udało mi się go dziś capnąć

Ja sie psiknelam i caly dzien sie podniecalam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.