Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-05, 10:10   #2161
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Nie ma teraz żadnych zniżek stacjonarnie nie? Chcę sobie sprawić kulaski Guerlain i nie chcę ryzykować kupowaniem online, że się rozlecą i będzie sam pył... Wolę stacjonarnie zakupić, dopłacić i mieć pewność, że będą całe.

A tak w ogole, nie wiem czy to tylko ja, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie, że jak stacjonarnie robię zakupy w Douglasie i Sephorze, to w Dougim nie raz mi się zdarzyło, że opakowania kosmetyków (papierowe) były poniszczone, pozaginane, niezabezpieczone.. Raz kupiłam błyszczyk Chanel i była niedokręcona nakrętka Wolę chyba nie myslec dlaczego...
A jak kupuję w Sephorze to zawsze te opakowania są poklejone foliami zabezpieczającymi i nie trafił mi się nigdy pognieciony kartonik.. Nie wiem, czy tylko ja na takie coś trafiam?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:18   #2162
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nie ma teraz żadnych zniżek stacjonarnie nie? Chcę sobie sprawić kulaski Guerlain i nie chcę ryzykować kupowaniem online, że się rozlecą i będzie sam pył... Wolę stacjonarnie zakupić, dopłacić i mieć pewność, że będą całe.

A tak w ogole, nie wiem czy to tylko ja, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie, że jak stacjonarnie robię zakupy w Douglasie i Sephorze, to w Dougim nie raz mi się zdarzyło, że opakowania kosmetyków (papierowe) były poniszczone, pozaginane, niezabezpieczone.. Raz kupiłam błyszczyk Chanel i była niedokręcona nakrętka Wolę chyba nie myslec dlaczego...
A jak kupuję w Sephorze to zawsze te opakowania są poklejone foliami zabezpieczającymi i nie trafił mi się nigdy pognieciony kartonik.. Nie wiem, czy tylko ja na takie coś trafiam?
Ja zamawiałam w wakacje kulki Aquarella z D. online i dotarły całe w razie czego możesz zawsze oddać, jeśli się zniszczą podczas transportu

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

W S. jest teraz -15% online i stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:19   #2163
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam w wakacje kulki Aquarella z D. online i dotarły całe w razie czego możesz zawsze oddać, jeśli się zniszczą podczas transportu
Ale te z nową formułą bartdziej się kruszą i tego się boję A nie lubię takich komedii i stresu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:20   #2164
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ja w zeszłym miesiącu kupowałam w D. balsam do ust Clarins i fakt... opakowanie było częściowo pogniecione. Nie wiem co oni robią z tymi kosmetykami, ale to wcale nie zachęca do zakupów
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:20   #2165
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki policzyłam tylko, że ze zniżką wyszło ok. 18zł za zestaw, więc nieźle
Weszłam dziś na plotkowy o YR i musiałam złożyć zamówienie Te zestawy są super! Mam nadzieję, że to nie będzie kolejne uzależnienie
Po około 1,5 roku twój roszerowy entuzjazm opadnie A do tego czasu będziesz czuła przymus złożenia przynajmniej jednego zamówienia w miesiącu, bo przecież jest taki fajny kod Jeszcze rok temu trafiały się naprawdę dobre okazje; zwłaszcza jak były prezenty niezależnie od wysokości zamówienia i darmowa wysyłka od 39 zł przy KROKACH
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:21   #2166
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym miesiącu kupowałam w D. balsam do ust Clarins i fakt... opakowanie było częściowo pogniecione. Nie wiem co oni robią z tymi kosmetykami, ale to wcale nie zachęca do zakupów
Ja tez dostałam pogniecione opakowanie z różem z maca , ale kolor był no niefajany na żywo i odesłałam. Walił po oczach tak, ze nawet opakowania nie otwierałam, bo wiedziałam, że miłości z tego nie będzie. ;(
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:32   #2167
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Po około 1,5 roku twój roszerowy entuzjazm opadnie A do tego czasu będziesz czuła przymus złożenia przynajmniej jednego zamówienia w miesiącu, bo przecież jest taki fajny kod Jeszcze rok temu trafiały się naprawdę dobre okazje; zwłaszcza jak były prezenty niezależnie od wysokości zamówienia i darmowa wysyłka od 39 zł przy KROKACH
To mnie pocieszyłaś

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym miesiącu kupowałam w D. balsam do ust Clarins i fakt... opakowanie było częściowo pogniecione. Nie wiem co oni robią z tymi kosmetykami, ale to wcale nie zachęca do zakupów
Ja dostałam puder Clarinsa w odrobinę sfatygowanym opak. Chyba należy się z tym liczyć, skoro można w D. zwracać zamówienia. Podejrzewam, że w stacjo też to może nas spotkać - taki rynek

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

W e-glamour piszą przy produkcie, że opakowanie jest zniszczone. Uważam, ze w D i S też tak powinni robić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 10:33   #2168
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym miesiącu kupowałam w D. balsam do ust Clarins i fakt... opakowanie było częściowo pogniecione. Nie wiem co oni robią z tymi kosmetykami, ale to wcale nie zachęca do zakupów

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam pogniecione opakowanie z różem z maca , ale kolor był no niefajany na żywo i odesłałam. Walił po oczach tak, ze nawet opakowania nie otwierałam, bo wiedziałam, że miłości z tego nie będzie. ;(
Czyli nie tylko ja się z tym spotkałam Co za dziady...

Ale się cieszę że jest -15% w Sephorze Kupię sobie te kulaski
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:35   #2169
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
5 i 6 listopada
2x więcej punktów PB za zakupy w aplikacji mobilnej Allegro.
qwa, a wczoraj zrobilam zakupy za ponad 100...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:36   #2170
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja dostałam puder Clarinsa w odrobinę sfatygowanym opak. Chyba należy się z tym liczyć, skoro można w D. zwracać zamówienia. Podejrzewam, że w stacjo też to może nas spotkać - taki rynek

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

W e-glamour piszą przy produkcie, że opakowanie jest zniszczone. Uważam, ze w D i S też tak powinni robić
No właśnie stacjonarnie spotkałam się z pogniecionymi opakowaniami w Douglasie, w Sephorze natomiast już nie.. Chyba się przerzucam na Syforę Naprawdę, zamawia się produkt to się oczekuje, że będzie pełnowartościowy.. a co jeśli ja będę chciała na prezent to komuś dać? Jak to zrobię? Dam pognieciony kartonik? Ehhh
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:43   #2171
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No właśnie stacjonarnie spotkałam się z pogniecionymi opakowaniami w Douglasie, w Sephorze natomiast już nie.. Chyba się przerzucam na Syforę Naprawdę, zamawia się produkt to się oczekuje, że będzie pełnowartościowy.. a co jeśli ja będę chciała na prezent to komuś dać? Jak to zrobię? Dam pognieciony kartonik? Ehhh
Tak się u nas szanuje klienta a produkty z takimi podniszczonymi opakowaniami powinny być z automatu przeceniane albo wystawiane jako testery.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 10:49   #2172
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tak się u nas szanuje klienta a produkty z takimi podniszczonymi opakowaniami powinny być z automatu przeceniane albo wystawiane jako testery.
Dokladnie Szkoda gadac normalnie..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 15:55   #2173
mgiedogo
Raczkowanie
 
Avatar mgiedogo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Odebrałam dzisiaj zamówienie z D. z gratisem w postaci kosmetyczki Clarins. Jest duża, zamykana na magnes, z miłego "skóro-zamszowego" materiału. Na pewno mi się przyda
mgiedogo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:15   #2174
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj zamówienie z D. z gratisem w postaci kosmetyczki Clarins. Jest duża, zamykana na magnes, z miłego "skóro-zamszowego" materiału. Na pewno mi się przyda
Tez dostalam milusia :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:35   #2175
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Napiszcie dziewczynki co zawiera kosmetyczka + pojemność produktów.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:44   #2176
mgiedogo
Raczkowanie
 
Avatar mgiedogo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

U mnie:
1. Clarins Beauty Flash Balm 15 ml
2. Clarins, Multi Active Night [Nuit] Youth Recovery Comfort Cream 15 ml
3. Clarins, Doux Nettoyant Gommant Express (peeling) 30 ml

a próbka niespodzianka Sensai to Sensai Cellular Performance, Emulsion I
7 ml
mgiedogo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:48   #2177
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
U mnie:
1. Clarins Beauty Flash Balm 15 ml
2. Clarins, Multi Active Night [Nuit] Youth Recovery Comfort Cream 15 ml
3. Clarins, Doux Nettoyant Gommant Express (peeling) 30 ml

a próbka niespodzianka Sensai to Sensai Cellular Performance, Emulsion I
7 ml
Wielkie dzięki!
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:43   #2178
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
payback zszedł na psy, u mnie dwie reklamacje również odrzucone, a nie mieli podstaw do tego bo akurat spelnilam warunki, wiec bez sensu. Zachowuja sie jak ros, który naobieca gratisów a potem sie lukami zasłania.
Zestawy w D milusie, ale nie aż tak żeby się rzucac. Pupę uwielbiam,zwlaszcza lakierki i maszkary, te cienie w zestawach marniutkie. Chora jestem na cienie bobikowe, coś czuję że to nowa mania się wykluwa
Noo. Wkurzyłam się, bo do tej pory nawet jak pisałam reklamacje to je uznawali.

Dzisiejszy hit to Sepohora. Dostałam od nich w w czerwcu tego roku w prezencie krem ważny do lipca 2013. Wczoraj napisałam reklamację. Dziś dodali mi 20zł na konto w sklepie online.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:24   #2179
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Noo. Wkurzyłam się, bo do tej pory nawet jak pisałam reklamacje to je uznawali.

Dzisiejszy hit to Sepohora. Dostałam od nich w w czerwcu tego roku w prezencie krem ważny do lipca 2013. Wczoraj napisałam reklamację. Dziś dodali mi 20zł na konto w sklepie online.
Witaj w klubie
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 21:37   #2180
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Info dla dziewczyn z okolic Bielska: 7. listopada Noc Zakupów w Sferze, w Douglasie i Sephorze -20% na cały asortyment.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:47   #2181
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
U mnie wyszło 126zł - 7 zestawów i 2 gratisy
To moje pierwsze zamówienie w YR, nie mogę się doczekać paczuchy
Z jakich kodów korzystałaś? Baaaardzo dawno już nic zamawiałam z YR.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:55   #2182
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Z jakich kodów korzystałaś? Baaaardzo dawno już nic zamawiałam z YR.
Z kodu na -100zł dla zamówień od 200zł. Gratisy weszły same, gdy przekroczyłam progi kwot zamówienia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:03   #2183
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Noo. Wkurzyłam się, bo do tej pory nawet jak pisałam reklamacje to je uznawali.

Dzisiejszy hit to Sepohora. Dostałam od nich w w czerwcu tego roku w prezencie krem ważny do lipca 2013. Wczoraj napisałam reklamację. Dziś dodali mi 20zł na konto w sklepie online.
Mam już powyżej uszu dziado-paybacka. Żeby jeszcze dopominać sie o jakieś grosiki
Sephora ok się zachowała Mi podobne kwiatk, i się zdarzyły w superpharmie.
Ostatnio kupowałam sporo i widzę że kupiłam detox z datą ważności grudzien 2014. a nie chce mi się detoksować okrutnie.
Zamówiłam w rośku limitki i czekam na testy
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:13   #2184
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Nowy "prezent" w D.: Miniatura Pore 365 Serum redukującego pory do każdego zamówienia za min. 149zł, kod: SERUM14. Masarka kiedyś to było w próbkach, a teraz dają jako "prezent"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:23   #2185
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nowy "prezent" w D.: Miniatura Pore 365 Serum redukującego pory do każdego zamówienia za min. 149zł, kod: SERUM14. Masarka kiedyś to było w próbkach, a teraz dają jako "prezent"
poszaleli
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:27   #2186
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Złożyłam zamówienie w D, bo się bałam, że gratisowa kosmetyczka Clarinsa mi ucieknie Wzięłam zestaw Daily Energizer, zestaw Clarinsa z tuszem i błyszczol Lip Perfector w kolorze Rosewood. Do tego kody: -30zł (PAYBACK1011), ZAPACH14 i SERUM14 + kosmetyczka z miniaturami Clarinsa - całość za 233zł

Te "prezenty" douglasowe z tygodnia na tydzień robią się coraz bardziej beznadziejne

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
poszaleli
W przyszłym tygodniu prezentem będzie próbka wacików za zakupy od 300zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:29   #2187
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nowy "prezent" w D.: Miniatura Pore 365 Serum redukującego pory do każdego zamówienia za min. 149zł, kod: SERUM14. Masarka kiedyś to było w próbkach, a teraz dają jako "prezent"
D. schodzi na psy zdecydowanie

A ja mam dylemat, chcę kupić podkład Bobbiego https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714676.html i teraz nie wiem czy iść w sobotę do stacjonarki bo jest u nas -20% więc pewnie będą dzikie tłumy i kolejki do kasy i brak próbek, czy zamówić online o 40 zł drożej i wybrać 3 próbki i dodatkowo to serum, podkład w sztyfcie z BB i jakiegoś jeszcze chyba Erisa dodają, czy poczekać jeszcze może i online przed świętami np na Mikołaja dadzą jakiś rabat
Matko co za dylemat
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:33   #2188
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
D. schodzi na psy zdecydowanie

A ja mam dylemat, chcę kupić podkład Bobbiego https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714676.html i teraz nie wiem czy iść w sobotę do stacjonarki bo jest u nas -20% więc pewnie będą dzikie tłumy i kolejki do kasy i brak próbek, czy zamówić online o 40 zł drożej i wybrać 3 próbki i dodatkowo to serum, podkład w sztyfcie z BB i jakiegoś jeszcze chyba Erisa dodają, czy poczekać jeszcze może i online przed świętami np na Mikołaja dadzą jakiś rabat
Matko co za dylemat
Ja bym brała w necie Mam tę miniaturę podkładu Bobbi i jest ona dość ciemna, odcień Warm Natural. Jeśli kolor Ci odpowiada to bierz online zawsze to jakiś gratis
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:38   #2189
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja bym brała w necie Mam tę miniaturę podkładu Bobbi i jest ona dość ciemna, odcień Warm Natural. Jeśli kolor Ci odpowiada to bierz online zawsze to jakiś gratis
Warm Natural to dość ciemny ja potrzebuję Sanda lub Porcelaina , a to serum na pory już kiedyś miałam pełnowymiarowe. Sama nie wiem, za dużo w tyłku i się w głowie człowiekowi poprzewracało, tak nas te D. i S. rozpuściły . Podumam jeszcze, ale jak znam siebie to pewnie dzisiaj skrobnę zamówienie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:44   #2190
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Warm Natural to dość ciemny ja potrzebuję Sanda lub Porcelaina , a to serum na pory już kiedyś miałam pełnowymiarowe. Sama nie wiem, za dużo w tyłku i się w głowie człowiekowi poprzewracało, tak nas te D. i S. rozpuściły . Podumam jeszcze, ale jak znam siebie to pewnie dzisiaj skrobnę zamówienie
Właśnie! Najpierw rozdają fajne gratisy, a później dają taki badziew
Może syfora w końcu da jakiegoś boxa, bo tam też mogłabym zamówić to i owo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.