Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 09:59   #2371
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Korinka, to Ty masz dzisiaj urodziny?!
Wszystkiego naj kochana z okazji osiemnastki i życzę kolejnych bombowych lat 💣💣 😙 🎁🎂🎉🎊🎈
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:01   #2372
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj, naj w tym zaawansowaym wieku !


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
korinka3 wszystkiego najlepszego
Dziękuję

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
ja też





Nosi się jeszcze koronki, jak mnie wczoraj wypuścili z pracy to pojechałam kupić sukienkę na Sylwestra i bylo jeszcze duuużo sukienek z koronkami.
Ja akurat kupiłam sobie czarną, przed kolana, dopasowaną, z lekimi marszczeniami na brzuchu moja pierwsza mała czarna cudna jest wrzucę wam zdjecia potem (tzn. z zabawy ), bo na wieszaku to ona nieciekawie wygląda

Korinka, Ty dzisiaj urodzinki?
Wszystkiego najlepszego!
Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:03   #2373
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie Pink Nouveau, ani jakosciowo ani w kolorze sie dobrze nie czuje - nie polecam.

No to skreślam z listy

Wróciły za to bazy pod szminke w D.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30

Najlepszego wszystkiego


(mnie też to czeka jeszcze w tym roku, ale ja juz latek nie liczę )
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:03   #2374
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koronki się jeszcze nosi, czy w tym roku tylko cekiny
bo mam asoskę z koronki i się wahom
Nosi się wszystko Ja sama właśnie koronki szukam





Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale ja potrzebuję torebki!
Jedną. Z drugiej zrezygnowałam. Fajna i ładny kolor ale jednak dla mnie niepraktyczna. A tą co kupiłam i tak pewnie oddam jak znajdę tę idealną.




Tamten wątek na początku wyglądał inaczej. Było wspieranie i tak dalej a potem zrobiła się jakaś chora atmosfera typu "znów coś kupiłaś?" "po co tu w ogóle jesteś skoro wcale nie chcesz się odwykować?" itp. Druga sprawa że dziwnie wyglądały listy Cosmetix, ile kupiła i ile rozdała. Dziewczyny nie mogły tego zrozumieć. Ale też żadna tam nie zmagała się chyba z takim prawdziwym zakupoholizmem, raczej z mozolnym zużywaniem zapasów.



Nie Ty.



Gdzie zwykle kupujesz? Ja lubię S. w Plazie. Tylko asortyment mają okrojony.







Dołączam się do życzeń.
Potwierdzam, straszne dolowanie i sianie postrachu, zamiast wsparcia tam było. Ja się zawsze bałam przyznać ile wydalam itp.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:03   #2375
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Dziękuję

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30
wszystkiego najlepsiejszego
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:05   #2376
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Dziękuję

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30
Najlepszego
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:08   #2377
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nosi się wszystko Ja sama właśnie koronki szukam
koronkowych mam kilka z asosa, szukam teraz coś z cekinami, wali mi na starość chyba

chyba założę tę, bo nie sądzę, ze coś znajdę w ciągu 2 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26848519.jpg (188,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69836729.jpg (203,7 KB, 36 załadowań)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 10:12   #2378
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pokazuj nawet na wieszaku !! moze zgapię, bo pomysłu nie mam wcale
Znalazłam ją w internecie

Ta pierwsza to jest moja:
http://www.nuance.net.pl/kolekcja/?t...ate&order=DESC

Druga i trzecia to Ryłko: drugą kupiła moja mama, a tą ostatnią moja siostra, ale kolor kobaltowy (podobny do tej drugiej, ale ten model znalazlam tylko w kolorze czarnym).
http://sklep.rylko-fashion.pl/pl/c/J...-20152016/44/3

Kupowałyśmy wczoraj stacjonarnie (ale nie był to sklep firmowy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojasukienka.jpg (24,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkamama.jpg (33,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienkapati.jpg (54,5 KB, 24 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-12-29 o 10:13
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:12   #2379
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Przyjdą dzisiaj Maczki do mnie, mam nadzieję że kurier zawita jak będę w domu

skład składem ( w różu to dla mnie nie jest priorytet), ale Chanel ma najlepsze róże jakie miałam, do tego strasznie wydajne

Ja akurat mam jakieś pomadki które od Mac wolę, ale ze względu na cenę wybieram Mac Chanel Allure to moje ulubione

Co jest nie tak z wykończeniem satin?

Mi się ta baza pod pomadki MAC nie specjalnie sprawdza, strasznie żałuję jej zakupu osluchalam się tyle ochow i achow na jej temat, więc może za wysokie wymagania miałam nie wiem.

czaje się na Warm Soul właśnie
Jakie Maczki zamówiłaś?

Ja zwykle nie patrzę na skład w cieniach i pomadkach. Resztę produktów do twarzy sprawdzam, bo potem się okazuje, że mam dziwne grudki i wypryski na policzkach, bo róż czy rozświetlacz miał parafinę i/lub trójglicerydy

Allurki już dawno chciałabym wypróbować, ale jakoś nie umiem się do tego zabrać, ze względu na cenę

Z satynowymi Maczkami pewnie jest wszystko w porządku, tylko ja jestem marudna Zraziłam się przez Pink Nouveau i tak teraz do nich podchodzę jak pies do jeża Potestuję jeszcze inne kolory, a na razie mam Rebel i jest ok.
Ogólnie to ja dużo piję w ciągu dnia, więc nie lubię jak szminka szybko schodzi z ust, dlatego preferuję maty.

Ta baza najlepiej się sprawdza przy matach i retro matach, bo lekko się na niej rozprowadzają, a nie zmniejsza ich trwałości. Do innych wykończeń jej nie używałam.

Warm Soul jest świenty i bardzo uniwersalny
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana jak śmietana .
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle i wie co to jest?
Od 3 dni boli mnie gardło przy przełykaniu ale to na pewno nie gardło. Jak przełykam to czuję jakby mi się coś na języku zrobiło po lewej stronie z tyłu po boku i drażniło właśnie jak przełykam. Jak dotykam pod żuchwą, nie wiem co tam jest chyba jakiś malutki węzeł chłonny to boli. Strasznie to dokuczliwe jest i nie wiem co to, dziś to juz się rano popłakałam z bólu. To ból tylko przy przełykaniu i trochę jakby mnie po lewej stronie lekko rozpierało.
Podswietlałam latarką jame ustną i nic tam nie ma .
Życzę zdrówka Oby niedługo przeszło.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A ja dzis czekam na kurierow
Pierwszy ma przyjsc z Sephory, a drugi z Douglasa z nagroda ze swiatecznego quizu. Trzymajcie kciuki zebym dostala krem Clarinsa a nie jakis badziew
Daj znać, jak się D. spisał
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tamten wątek na początku wyglądał inaczej. Było wspieranie i tak dalej a potem zrobiła się jakaś chora atmosfera typu "znów coś kupiłaś?" "po co tu w ogóle jesteś skoro wcale nie chcesz się odwykować?" itp. Druga sprawa że dziwnie wyglądały listy Cosmetix, ile kupiła i ile rozdała. Dziewczyny nie mogły tego zrozumieć. Ale też żadna tam nie zmagała się chyba z takim prawdziwym zakupoholizmem, raczej z mozolnym zużywaniem zapasów.
Dobrze, że tu panuje spokój i zrozumienie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:17   #2380
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Znalazłam ją w internecie

Ta pierwsza to jest moja:
http://www.nuance.net.pl/kolekcja/?t...ate&order=DESC

Druga i trzecia to Ryłko: drugą kupiła moja mama, a tą ostatnią moja siostra, ale kolor kobaltowy (podobny do tej drugiej, ale ten model znalazlam tylko w kolorze czarnym).
http://sklep.rylko-fashion.pl/pl/c/J...-20152016/44/3

Kupowałyśmy wczoraj stacjonarnie (ale nie był to sklep firmowy).
fajna
kobaltowa też !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:25   #2381
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
fajna
kobaltowa też !
Noo, robią wrażenie szczegolnie jak moja siostra mierzyła sukienki i jak ją w niej zobaczyłam to od razu wiedziałam, że tą wybierze Do tego niebieskie kreski na powiekach (bo jej to pasuje bardzo)

I teraz nie wiem jaki makijaż sobie do tego zrobić
bo do czarnej sukienki to chyba zamiast iść w przydymione oko chyba lepiej ożywić usta...
Chyba dzisiaj i jutro spędzę czas na makijażu próbnym
Mojej mamie też będę robić makijaż, ale przy niej to łatwe, bo ma złote dodatki, więc będzie złoto i brąz na powiekach
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 10:26   #2382
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie Pink Nouveau, ani jakosciowo ani w kolorze sie dobrze nie czuje - nie polecam.
U mnie było to samo, chociaż kolor nie był jeszcze jakiś bardzo zły, to jakościowo bardzo się rozczarowałam
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30
Najlepszego - całej mocy brokułów, miniatur w stacjonarkach, super okazji
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nosi się wszystko Ja sama właśnie koronki szukam

Potwierdzam, straszne dolowanie i sianie postrachu, zamiast wsparcia tam było. Ja się zawsze bałam przyznać ile wydalam itp.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koronkowych mam kilka z asosa, szukam teraz coś z cekinami, wali mi na starość chyba

chyba założę tę, bo nie sądzę, ze coś znajdę w ciągu 2 dni
Piękna sukienka Jaki stanik do niej zakładasz, żeby nie było go z tyłu widać? Mnie to zawsze hamuje, jak widzę taką sukienkę :/
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:31   #2383
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękna sukienka Jaki stanik do niej zakładasz, żeby nie było go z tyłu widać? Mnie to zawsze hamuje, jak widzę taką sukienkę :/
nie zakładam do niej stanika trzyma się nieźle z przodu, nic nie wyłazi górą ani bokami miałam ją na weselu już i na sylwestrze też chyba pora na coś nowego :nudy:
a tył tak wygląda na mnie

BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asoska.jpg (42,5 KB, 93 załadowań)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-12-29 o 10:36
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:34   #2384
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koronkowych mam kilka z asosa, szukam teraz coś z cekinami, wali mi na starość chyba

chyba założę tę, bo nie sądzę, ze coś znajdę w ciągu 2 dni
Ładna
Ja czarne koronki też mam, ale złoto beżowa mi się zamarzyla albo jakaś brokatowa.





Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakie Maczki zamówiłaś?

Ja zwykle nie patrzę na skład w cieniach i pomadkach. Resztę produktów do twarzy sprawdzam, bo potem się okazuje, że mam dziwne grudki i wypryski na policzkach, bo róż czy rozświetlacz miał parafinę i/lub trójglicerydy

Allurki już dawno chciałabym wypróbować, ale jakoś nie umiem się do tego zabrać, ze względu na cenę

Z satynowymi Maczkami pewnie jest wszystko w porządku, tylko ja jestem marudna Zraziłam się przez Pink Nouveau i tak teraz do nich podchodzę jak pies do jeża Potestuję jeszcze inne kolory, a na razie mam Rebel i jest ok.
Ogólnie to ja dużo piję w ciągu dnia, więc nie lubię jak szminka szybko schodzi z ust, dlatego preferuję maty.

Ta baza najlepiej się sprawdza przy matach i retro matach, bo lekko się na niej rozprowadzają, a nie zmniejsza ich trwałości. Do innych wykończeń jej nie używałam.

Warm Soul jest świenty i bardzo uniwersalny

Życzę zdrówka Oby niedługo przeszło.

Daj znać, jak się D. spisał

Dobrze, że tu panuje spokój i zrozumienie
Zamówiłam please me, mehr i Cosmo

Co do składow to nie zawsze dobry skład to dobre działanie i odwrotnie, raczej opiniami ogólnymi się kieruje. Wystrzegam się za to naturalnych kosmetyków wszelkich.

Allure są cudowne, ale cenę też piękna mają. Mam obecnie 2 zwykle i 2 Velvet i mimo miłości raczej nie zdobędą rodzeństwa w najbliższym czasie. Chętnie jakieś mini bym przygarnela

To tak jak u mnie z creamshine przez creme cup, strasznie mnie ta pomadka do tego wykończenia zrazila. Ostatnio amplified dzięki GAT mnie zachwyciła, tak raczej na matach się skupialam, ale GAT trwałość i wygląd idealne.

Mi właśnie maty na niej smuza mam wrażenie

A warmsoul jest bardzo podobny mam wrażenie do mojego ulubieńca Chanel a odpowiednio tańszy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie zakładam do niej stanika

BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
Przypomniało mi się, jak byłam na weselu i dziewczyny miała przepiękna sukienkę a z tyłu tylko biały stanik się rzucał w oczy na odkrytych plecach
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:35   #2385
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję idź lepiej do lekarza bo to moze być jakiś problem z węzłami chłonnymi. A chorowałaś na świnkę? bo z tego co pamiętam to właśnie tak sie objawiało

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



super

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



ja właśnie wstałam

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------



albo perfecta 70+

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



ja też żałuję że nie dotarłam to wszystko przez teściową nie dość że przyjeżdza i głowę zawraca to jeszcze przez nią mnie spotkanie ominęło ale następnym razem będę dajcie tylko znać kiedy

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------




ooo to możliwe. Jak mi się "wyżynały" dolne ósemki to przez tydzień chodziłam spuchnięta i na antybiotyku bo mi spuchły całe dziąsła ale problemów z przełykaniem to nie generowało bardziej z gryzieniem
No niedobra ta teściowa
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:36   #2386
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Korinko wszystkiego najlepszego sto lat życia w zdrowiu i szczęściu i co najmniej tyle samo lat udanych zakupów i ekstra promocji oby brokuły Ci sprzyjały a gratisy same do koszyka wskakiwały
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:37   #2387
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Pomimo slabych probek i tak piekne zakupy
Czekałam z tym zakupem do zniżek Jeszcze się nie malowałam, ale wielokrotnie macałam i xawsze było
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:39   #2388
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Potwierdzam, straszne dolowanie i sianie postrachu, zamiast wsparcia tam było. Ja się zawsze bałam przyznać ile wydalam itp.
o rany - dobrze że przeniosłyście się z tego sadystycznego wątku do na ten

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
No niedobra ta teściowa
też tak myślę

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Przypomniało mi się, jak byłam na weselu i dziewczyny miała przepiękna sukienkę a z tyłu tylko biały stanik się rzucał w oczy na odkrytych plecach


---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
o mamo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:42   #2389
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja w końcu też EL zamówiłam, ale strasznie dziwnie to wyszło. wczoraj zapłaciłam ale po płatnosci operacja przerwana i nie zrealizowało wogóle zamówienia. Dziś jak próbowałam to zamiast do płatnosci po akceptacji koszyka od razu mi go zaakceptowało i przyszło potwierdzenie zamówienia. kase pobrało ale zatwierdzone zamówienie jest dzisiejsze z innymi próbkami
Ja wzięłam za pobraniem tym razem... Oby było szybko
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 10:43   #2390
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale ja potrzebuję torebki!
Jedną. Z drugiej zrezygnowałam. Fajna i ładny kolor ale jednak dla mnie niepraktyczna. A tą co kupiłam i tak pewnie oddam jak znajdę tę idealną.




Tamten wątek na początku wyglądał inaczej. Było wspieranie i tak dalej a potem zrobiła się jakaś chora atmosfera typu "znów coś kupiłaś?" "po co tu w ogóle jesteś skoro wcale nie chcesz się odwykować?" itp. Druga sprawa że dziwnie wyglądały listy Cosmetix, ile kupiła i ile rozdała. Dziewczyny nie mogły tego zrozumieć. Ale też żadna tam nie zmagała się chyba z takim prawdziwym zakupoholizmem, raczej z mozolnym zużywaniem zapasów.



Nie Ty.



Gdzie zwykle kupujesz? Ja lubię S. w Plazie. Tylko asortyment mają okrojony.







Dołączam się do życzeń.
Też lubię Plazę i m1 też
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:43   #2391
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja się zawsze bałam przyznać ile wydalam itp.
No jak na jeden kosmetyk wydawałaś tyle co inne przez rok.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:43   #2392
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:45   #2393
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

korinka3 Wszystkiego najlepszego
Duzo Chaneli i brokulow



Dotarla do mnie nagroda z konkursu Douglas i ... Trafila mi sie kiepska nagroda, mialam nadzieje na krem Norel albo Clarins, a dostalam bransoletke z puzzlem

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;53934221]Treść usunięta[/QUOTE]

Wow, piekny kolor
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:47   #2394
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie zakładam do niej stanika trzyma się nieźle z przodu, nic nie wyłazi górą ani bokami miałam ją na weselu już i na sylwestrze też chyba pora na coś nowego :nudy:
a tył tak wygląda na mnie

BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
Ja sobie nie mogę pozwolić na niezakładanie stanika

Też widuję takie przypadki - straszne
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zamówiłam please me, mehr i Cosmo

Co do składow to nie zawsze dobry skład to dobre działanie i odwrotnie, raczej opiniami ogólnymi się kieruje. Wystrzegam się za to naturalnych kosmetyków wszelkich.

Allure są cudowne, ale cenę też piękna mają. Mam obecnie 2 zwykle i 2 Velvet i mimo miłości raczej nie zdobędą rodzeństwa w najbliższym czasie. Chętnie jakieś mini bym przygarnela

To tak jak u mnie z creamshine przez creme cup, strasznie mnie ta pomadka do tego wykończenia zrazila. Ostatnio amplified dzięki GAT mnie zachwyciła, tak raczej na matach się skupialam, ale GAT trwałość i wygląd idealne.

Mi właśnie maty na niej smuza mam wrażenie

A warmsoul jest bardzo podobny mam wrażenie do mojego ulubieńca Chanel a odpowiednio tańszy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



Przypomniało mi się, jak byłam na weselu i dziewczyny miała przepiękna sukienkę a z tyłu tylko biały stanik się rzucał w oczy na odkrytych plecach
Ładne kolorki, ale nie moje.

Ja już doszłam do tego, co mnie uczula, podrażnia i wywołuje wysyp, więc głównie tych unikam. Za naturalnymi kosmetykami też nie przepadał, od czasu jak mnie super eko-naturalny krem załatwił

Creme Cup też mam i z jej powodu żadnej innej szminki w tym wykończeniu
Amplified są w porządku, też lubię GAT

Ja tej bazy daję na usta bardzo mało i wtedy nic nie smuży.

Który to Szanel taki podobny do WS?

Ja nie wiem, może się nie znam, ale nie wyszłabym tak z domu, a co dopiero na wesele
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:47   #2395
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Też lubię Plazę i m1 też
M1 mnie zniechęciło. Robiłam dwa podejścia i nikt się mną nie zainteresował poza ochroniarzem leżącym na plecach.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:48   #2396
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Korinka wszystkiego naj naj : party: udanej imprezy a raczej imprez
Wczoraj w tk znalazlam jeszcze piekna puszke okragla z aniolkiem na moje kulaski :-D kjd3 dziękuję za wymiankę, ten kolor zdecydowanie lepszy dla mnie, nie bieli mnie dodatkowo
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2015-12-29 o 10:58
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:48   #2397
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;53934221]Treść usunięta[/QUOTE]

Piękna ta szminka Givenchy 😍😍
Udaję, że tego nie widziałam 😐
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:50   #2398
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Potwierdzam, straszne dolowanie i sianie postrachu, zamiast wsparcia tam było. Ja się zawsze bałam przyznać ile wydalam itp.
Szczerze mówiąc to kwota wydana na zakupy jest względna. Dla kogos przy aktualnie mniejszych dochodach wydanie 1000 zł moze byc szokujące, a inny zostawi tyle na jedne zakupy i znacząco mu to budżetu nie uszczupli.


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie zakładam do niej stanika trzyma się nieźle z przodu, nic nie wyłazi górą ani bokami miałam ją na weselu już i na sylwestrze też chyba pora na coś nowego :nudy:
a tył tak wygląda na mnie

BTW widzialam w galerii dziewczynę w pięknym swetrze z odkrytymi plecami ( szukam takiego jakby ktoś coś :brzyda l: ) i przez środek pleców stanior, żeby jakiś ładny a tu zwykły rozciągnięty czarny stanior do beżowego swetra
Zazdroszcze, że możesz nosić takie sukienki bez stanika Ja z moim giga cycem to o braku stanika moge zapomniec Tym samym odkryte plecy raczej odpadają, choc bardzo mi się to podoba
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:51   #2399
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;53934221]Treść usunięta[/QUOTE]
Ale lipa
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 10:51   #2400
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny pamiętacie ten link do konkursu Locci z tym motylkiem? Właśnie dostałam maila, że wygrałam zestaw kosmetyków Shea
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xmasgame_smallprize_pl_01_c.jpg (102,1 KB, 30 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.