Ja wybić sobie dane auto z głowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 09:22   #1
kasiazabrze
Raczkowanie
 
Avatar kasiazabrze
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 397

Ja wybić sobie dane auto z głowy?


Witam. Może tu mi pomożecie ? Przymierzam się do zmiany auta. Obecnie to nissan qashqai. Fajne autko ale duże jak dla mnie. Chciałam czegoś mniejszego , zgrabniejszego. Na moje nieszczęście spodobał mi się strasznie suzuki jimny. Wiem terenówka, mała i średnio wygodna do jazdy. Ale strasznie mi podoba. Mąż chce znowu kupić coś większego, wygodniejszego. Ale to ja potem będę się męczyć z wielkim autem. Problem mam taki że wiem że jimny to nie będzie dobry wybór dla mnie ( z tyłu będą jeździć że mną dzieci - szt. 2 ) ale nic innego nie podoba mi się. Może wy podpowiecie mi jakieś zgrabne autko które będzie choć trochę wygodniejsze. Dzieci są już duże 5 i 8 lat. Wiec foteliki nie są problemem, Nawet w jimny oba bez problemu wchodziły do tyłu. Tylko jak go ( jimny) wybić sobie z głowy?? Nawet jazda próbna tego nie uczyniła.
kasiazabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:07   #2
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Ja wybić sobie dane auto z głowy?

Jesteś już stracona Ja tak miałam z Jeep Cherokee Sport, napaliłam się na niego strasznie,mąż mi odradzał,a teraz sam jeździ Jeepem.Wszyscy mówili,że nie wygodny,a my nim po 400 km jeździmy z córką 7 lat i jesteśmy zadowoleni.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 21:59   #3
GrubaGoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 43
Dot.: Ja wybić sobie dane auto z głowy?

Przejedź się Jimny 300 kilometrów po asfalcie i sam Ci się wybije z głowy. To jest koszmarnie niewygodne auto.
PS: Kaszkaj wcale nie jest duży. Dla mnie to takie minimum. Ale ja jeżdżę dużo w trasy.
GrubaGoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:25   #4
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ja wybić sobie dane auto z głowy?

Cytat:
Napisane przez GrubaGoska Pokaż wiadomość
Przejedź się Jimny 300 kilometrów po asfalcie i sam Ci się wybije z głowy. To jest koszmarnie niewygodne auto.
PS: Kaszkaj wcale nie jest duży. Dla mnie to takie minimum. Ale ja jeżdżę dużo w trasy.
Wystarczy 150km po autostradzie/ekspresówce przy silnym wietrze
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 11:59   #5
gutek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ja wybić sobie dane auto z głowy?

Jak sobie wybić dane auto z głowy?
Bardzo prosto - kup je. Pojezdzisz, nie spodoba Ci sie, to sprzedasz. W czym problem? Najwyzej sprzedasz po 2 tygodniach użytkowania. Jeszcze na tym zarobisz a w najgorszym wypadku wyjdziesz na zero.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
gutek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 21:07   #6
GrubaGoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 43
Dot.: Ja wybić sobie dane auto z głowy?

"Świetna" rada. Pasuje do młodzieńców którzy sobie handlują nawzajem swoimi BMW E36 i Audi 80 po 1500 zł sztuka.
Znalezienie dobrego, pewnego egzemplarza to dużo więcej niż 2 tygodnie zmarnowanego czasu, a sprzedanie samochodu za dobrą cenę to kolejne więcej niż 2 tygodnie zmarnowane.
GrubaGoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 22:07:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.