essence - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 11:21   #691
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Również dołączam się do zachwytów nad aoh

Bardzo podoba mi się efekt, jaki daje

Dzięki, że mnie skusiłyście
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:25   #692
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Również dołączam się do zachwytów nad aoh

Bardzo podoba mi się efekt, jaki daje

Dzięki, że mnie skusiłyście
no to na co bedziemy sie kusic teraz?? czekamy na zachwyty nad seria sun?? ja od 12 maja bede dzien w dzien w Naturze bo nigdy nie zna sie dnia ani godziny...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:29   #693
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Na sun club skusiłam się sama, jak tylko ją zobaczyłam

dimiti, daj znać, jak znajdziesz tę serię u siebie - pojadę do Natury pierwszym autobusem
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:40   #694
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Na sun club skusiłam się sama, jak tylko ją zobaczyłam

dimiti, daj znać, jak znajdziesz tę serię u siebie - pojadę do Natury pierwszym autobusem
od razu dam znac! takie swieto bedzie wtedy ze hoho! nie przejdzie to bez echA na wizazu w koncu trzeba wszystkich powiadomic zebysmy mialy w czym wybierac a nie jak juz beda puste polki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:48   #695
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

A może lepiej nie informować na szeroką skalę, bo jak się wszyscy dowiedzą to pobiegną do sklepów, wszystko wykupią i nic dla nas nie zostanie...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:48   #696
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: essence

od niedawna zaintersowałam się ta firmą, wszystko oczywiście przez Wizaż. nabyłam lakier do paznokci za 3.99, odcień Romance. jestem bardzo zadowolona. teraz chyba zapoluję na rozświetlacz w kulkach albo prasowany.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 11:52   #697
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Umbra, mogłabyś pokazać, jak wygląda ten kolor na paznokciach? - to taki delikatny róż? - dobrze kojarzę?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 13:04   #698
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A może lepiej nie informować na szeroką skalę, bo jak się wszyscy dowiedzą to pobiegną do sklepów, wszystko wykupią i nic dla nas nie zostanie...
na wizazu jest malo osob z mojej miejscowosci przynajmniej ja zauwazylam tylko jedna ale dobra przemysle to jeszcze zeby sie nie wkopac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:07   #699
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Z mojej jest trochę ludu, więc sama rozumiesz...

__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:08   #700
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Byłam kilka dni temu w Naturze i widziałam tą obecną serię Beach club, ale nic mi się nie spodobało Wszystko strasznie nabrokatowane wielkimi drobinami.

Chciałam kupić sobie też ten słynny już rozświetlacz(http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23689), ale ten brokat na wierzchu mnie przeraził nieco(choć wiem, że on tylko na wierzchu jest); wzięłam w końcu tylko potrójny korektor Forget it(róż, beż i zielony) za 10 zł, ale nie jestem zbyt zadowolona Prawie nic nie kryje a ta zielona część na skórze wygląda jak biała i nie kryje czerwonych miejsc nic a nic
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:56   #701
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Z mojej jest trochę ludu, więc sama rozumiesz...

oj no to faktycznie maly problem moze byc

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Byłam kilka dni temu w Naturze i widziałam tą obecną serię Beach club, ale nic mi się nie spodobało Wszystko strasznie nabrokatowane wielkimi drobinami.

Chciałam kupić sobie też ten słynny już rozświetlacz(http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23689), ale ten brokat na wierzchu mnie przeraził nieco(choć wiem, że on tylko na wierzchu jest); wzięłam w końcu tylko potrójny korektor Forget it(róż, beż i zielony) za 10 zł, ale nie jestem zbyt zadowolona Prawie nic nie kryje a ta zielona część na skórze wygląda jak biała i nie kryje czerwonych miejsc nic a nic
no mi sie za bardzo tez nic nie podobalo z beach club chociaz ten brazer rozswietlacz byl dosc ciekawy no a na ten rozswietlacz to ja Cie namaaaawiam polecam polecam polecam (mialam kupic ten korektor wlasnie ale wolalam spr jakie ma opinie)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 15:57   #702
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: essence

U mnie nie ma BC. I ogólnie jakieś takie pustki w szafie Essence.


Dopiero dzisiaj zauważyłam podkład w kompakcie. Ma może któraś z was? Był tylko jeden pełnowymiarowy i do tego ktoś go testował. Pewnie wszystkie i tak ciemne, a przydałby mi się jakiś na policzki...

Isa, a jak nakładałaś? Wklepuj opuszkami palców, nie rozcieraj. Miałam ten korektor, teraz mam zieloną bazę Bourjois, świetnie się nakłada mokrą gąbeczką.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 16:08   #703
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
U mnie nie ma BC. I ogólnie jakieś takie pustki w szafie Essence.


Dopiero dzisiaj zauważyłam podkład w kompakcie. Ma może któraś z was? Był tylko jeden pełnowymiarowy i do tego ktoś go testował. Pewnie wszystkie i tak ciemne, a przydałby mi się jakiś na policzki...

Isa, a jak nakładałaś? Wklepuj opuszkami palców, nie rozcieraj. Miałam ten korektor, teraz mam zieloną bazę Bourjois, świetnie się nakłada mokrą gąbeczką.
Próbowałam i wcierać i wklepywać, ale taki sam efekt
Myślałam, że może ten zielony będzie taki jak baza Bourjois, ale chyba jednak muszę w nią zainwestować, bo ten korektor z moją różową twarzą sobie nie radzi. A naczynek koło nosa wogóle nie przykrył, musiałam się tam smarować korektorem z Ori.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 16:12   #704
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Próbowałam i wcierać i wklepywać, ale taki sam efekt
Myślałam, że może ten zielony będzie taki jak baza Bourjois, ale chyba jednak muszę w nią zainwestować, bo ten korektor z moją różową twarzą sobie nie radzi. A naczynek koło nosa wogóle nie przykrył, musiałam się tam smarować korektorem z Ori.
Baza Bourjois wcale nie kryje lepiej. Po prostu zielony korektor ma lekko wyrównać kolor cery. Dopiero z podkładem naczynka nie powinny być widoczne. Również mam okropne naczynka wokół skrzydełek nosa. Sama baza kompletnie sobie z nimi nie radzi, razem z podkładem jest w miarę ok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 16:17   #705
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Baza Bourjois wcale nie kryje lepiej. Po prostu zielony korektor ma lekko wyrównać kolor cery. Dopiero z podkładem naczynka nie powinny być widoczne. Również mam okropne naczynka wokół skrzydełek nosa. Sama baza kompletnie sobie z nimi nie radzi, razem z podkładem jest w miarę ok.
O a ja myślałam, że Bourjois może być lepsza
W sumie tylko raz ją testowałam w drogerii i wydała mi się dobra, z tym, że ja niestety mam wogóle całą cerę różowawą a jak jestem np. zestresowana albo jest ciepło to nawet buraczaną

Z tego korektora Essence jedynie ta beżowa część mi służy i chyba tylko ją zużyję w całości

dimiti proszę mnie nie kusić rozświetlaczem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 17:02   #706
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
U mnie nie ma BC. I ogólnie jakieś takie pustki w szafie Essence.


Dopiero dzisiaj zauważyłam podkład w kompakcie. Ma może któraś z was? Był tylko jeden pełnowymiarowy i do tego ktoś go testował. Pewnie wszystkie i tak ciemne, a przydałby mi się jakiś na policzki...

Isa, a jak nakładałaś? Wklepuj opuszkami palców, nie rozcieraj. Miałam ten korektor, teraz mam zieloną bazę Bourjois, świetnie się nakłada mokrą gąbeczką.
ktos mial podklad z essence i dosc go chwalil

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O a ja myślałam, że Bourjois może być lepsza
W sumie tylko raz ją testowałam w drogerii i wydała mi się dobra, z tym, że ja niestety mam wogóle całą cerę różowawą a jak jestem np. zestresowana albo jest ciepło to nawet buraczaną

Z tego korektora Essence jedynie ta beżowa część mi służy i chyba tylko ją zużyję w całości

dimiti proszę mnie nie kusić rozświetlaczem
ja nie kusze jaa szczerze polecam! (juz wiem dlaczego tak mnie wszystko boli!)Brutalu TY!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:49   #707
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: essence

Też szukam podkładu w kompakcie, ciekawe czy dobry... A miała któraś z Was puder mineralny, jakie wrażenia? Po przeczytaniu komentarzy na KWC mam mieszane uczucia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:19   #708
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Witajcie Essence-maniaczki kochane

Byłam dziś w chorzowskiej Naturze. Seria Beach Club wygląda jak nietknięta. Miałam zamiar kupić czarną trwałą kredkę za radą Kici_Wampirzycy, ale nie było żadnej czarnej Za to dziś turkusowa kredka gościła na moich powiekach. Od rana trzyma się do teraz w niezmienionym stanie nałożona na cień. Zdecydowanie polecam kredki Kajal pencil, a jak upoluję czarną Long lasting, też będzie moja

Dziś przycisnęłam panią w Naturze o termin pojawienia się nowej serii. Niestety była raczej średnio zorientowana. Ostrzegła jednak, że serie mogą pojawiać się nieco później w Polsce. Jednak to, co mnie zdecydowanie ucieszyło, to fakt, że serie z kolorówki pojawiają się wszystkie, gorzej z tymi pielęgnacyjnymi do paznokci/dłoni/stóp/twarzy.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:27   #709
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Też dziś mam na oczach turkusową kredkę na dolnej powiece, a na górnej piaskowy cień "Goldie" z nowej serii Beach Club. Wszystko trzyma się idealnie od rana do teraz
Dziś dostałam na imieniny złoty rozświetlacz w pędzlu od siostry
Jest piękny, drobinki ślicznie się mienią na twarzy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 21:09   #710
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Umbra, mogłabyś pokazać, jak wygląda ten kolor na paznokciach? - to taki delikatny róż? - dobrze kojarzę?
różo-beż z drobinkami. jutro zrobię zdjęcie i zamieszczę, jeśli w ogóle na focie będzie widać kolor.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 21:12   #711
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Ale widać ten kolor na paznokciu, czy tylko sam połysk?

Z góry dzięki za zdjęcie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 06:41   #712
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Witajcie Essence-maniaczki kochane

Byłam dziś w chorzowskiej Naturze. Seria Beach Club wygląda jak nietknięta. Miałam zamiar kupić czarną trwałą kredkę za radą Kici_Wampirzycy, ale nie było żadnej czarnej Za to dziś turkusowa kredka gościła na moich powiekach. Od rana trzyma się do teraz w niezmienionym stanie nałożona na cień. Zdecydowanie polecam kredki Kajal pencil, a jak upoluję czarną Long lasting, też będzie moja

Dziś przycisnęłam panią w Naturze o termin pojawienia się nowej serii. Niestety była raczej średnio zorientowana. Ostrzegła jednak, że serie mogą pojawiać się nieco później w Polsce. Jednak to, co mnie zdecydowanie ucieszyło, to fakt, że serie z kolorówki pojawiają się wszystkie, gorzej z tymi pielęgnacyjnymi do paznokci/dłoni/stóp/twarzy.
Witam,
ja też kiedyś "przycisnęłam" Panią w Naturze i zrobiłam z nią wywiad
Z tego co się dowiedziałam to serii pielęgnacyjnej w ogóle nie ma w Krakowie, była (albo może nadal jest) w Bochni, ale z tego co ona wiedziała to planowali się z tego wycofać, ponieważ producent ciągle nawalał z dostawą i półki świeciły pustkami.
Swoją drogą widać jak producent dba o klienta, a tyle nas chętnych....
Pytałam jeszcze o nowe serie i Pani mi powiedziała, że oni raczej wcześniej nic nie wiedzą, kiedy przyjdzie i czy w ogóle, dostają towar i dopiero się wtedy okazuje, czy jest :P
No cóż, pozostaje nam wypatrywać
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 07:51   #713
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

powiem wam dziewczyny, że kupiłam sobie Recover Rimmela o najjaśniejszym kolorku (jestem bladziuszkiem i nie wystawiam się od kilku lat na słoneczko) i teraz jak nałożyłam na to Asia Glam to wygląda po prostu szałowo:O Nadziwić się nie mogę, bo wcześniej jak nakładałam na inny podkład nieco ciemniejszy, efekt nie był taki fajny, ale teraz gdy są zupełnie zlane ze sobą kolorystycznie i obydwa specyfiki dodają lekkiego połysku, to wygląda świetnie!
Te nabłyszczacze chyba najlepiej sprawdzają się na porcelanowej cerze (mówię o tych jasnych, bo z kolei dla oliwkowej cery pewnie dużo lepsze są te brązujące)
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 13:38   #714
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
powiem wam dziewczyny, że kupiłam sobie Recover Rimmela o najjaśniejszym kolorku (jestem bladziuszkiem i nie wystawiam się od kilku lat na słoneczko) i teraz jak nałożyłam na to Asia Glam to wygląda po prostu szałowo:O Nadziwić się nie mogę, bo wcześniej jak nakładałam na inny podkład nieco ciemniejszy, efekt nie był taki fajny, ale teraz gdy są zupełnie zlane ze sobą kolorystycznie i obydwa specyfiki dodają lekkiego połysku, to wygląda świetnie!
Te nabłyszczacze chyba najlepiej sprawdzają się na porcelanowej cerze (mówię o tych jasnych, bo z kolei dla oliwkowej cery pewnie dużo lepsze są te brązujące)
hym czy ja wiem ja mam ciemna cere i bardziej lubie te rozswietlajace niz brazujace wprawdzie zazwyczaj nakladam je na roz albo tak pod oczami dla ozywienia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 14:40   #715
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym czy ja wiem ja mam ciemna cere i bardziej lubie te rozswietlajace niz brazujace wprawdzie zazwyczaj nakladam je na roz albo tak pod oczami dla ozywienia
w takim raziw być może to po prostu dobry rozświetlacz a idealnie stapia się z z Recoverem który też jest rozświetlający tworząc niezwykle dobraną parę
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 18:56   #716
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
w takim raziw być może to po prostu dobry rozświetlacz a idealnie stapia się z z Recoverem który też jest rozświetlający tworząc niezwykle dobraną parę
no mozliwe ale ja wlasnie jeszcze sie nie przyzwyczailam do recovera bo sie zle czuje jakos z nim na twarzy ale moze warto sprawdzic jak razem wygladaja?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 20:18   #717
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

dziewczyny, co sądzicie o pudrze matującym w kamieniu? miałam go wczoraj kupić ale wolałam najpierw zapoznać się z waszymi opiniami
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 20:55   #718
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

A miała któraś z Essensomaniaczek kredkę do brwi ? Jestem jej bardzo ciekawa
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 16:54   #719
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: essence

Byłam dzisiaj w Naturze, po raz pierszy przy stoisku Essence.
Wow, jaki wybór i jak tanio
Oczywiście tego na czym mi najbardziej zależało, czyli potrójny korektor - nie było
Ale kupiłam sobie rozświetlacz i cienie.
Co jeszcze możecie polecić, bo we wtorek jadę znowu,haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0118.JPG (71,7 KB, 84 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:17   #720
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Ja polecam róż essence - nareszcie udało mi kupić odcień (bf), który od dłuższego czasu szukałam

A rozświetlacz jest cudowny i ten zapach

P.S. Mam jeszcze lakier do paznokci, z którego również jestem zadowolona
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.