Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 23:57   #1561
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Po przekluciu ja rowniez mialam ciasno kolczyk, byla opuchlizna i wszystko inaczej wygladalo. Teraz po ponad 6 latach wyglada to tak jak na fotach. Kolczyk w tej chwili mam zalozony 8mm i prawie polowa wystaje, jak go przesune Widac w sumie ile mam wzietej skory - mniej niz powinno byc przeklute?
u mnie z kolei po 5 latach wygląda to tak (tyle że pręcik kolczyka jak już wspominałam ma 1,2mm ale nie zamienię go na inny bo ten mi się podoba a poza tym to prezent )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyk.JPG (17,1 KB, 72 załadowań)
yoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:08   #1562
outlaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Czy orientujecie się gdzie poza wildcat.pl można kupić przez internet kolczyki do pępka z prętem o długości 8mm? Bo zwykle są tylko 12mm a to dla mnie za dużo.
outlaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:12   #1563
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

np. http://www.cybertattoo.eu/shop/titan...m-p-60572.html
http://koltat.pl/start/index.php?p182,316l-banan-pret

yoco, radziłabym jednak wyjąć kolczyk bo może się to skończyć wyrwaniem a co za tym idzie blizną
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:18   #1564
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
pink69: to się nie dziwie ile Ci się goił?
jeśli naprawde to była woda utleniona to jej wiedza nt przekłuwania była płyciutka.
trybiotyk stosuje się TYLKO I WYŁĄCZNIE wtedy, gdy coś się zaczyna dziać np. bardziej się paprze etc
Nie wiem właściwie ile się goił,bo on już po tygodniu wyglądał jak zagojony Jakbym miała zaczerwienienie,wydzielin y to bym wiedziała.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:19   #1565
Karolcia23085
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kiedys mialam kolczyk w pepku i niestety musialam go wyjac bo wokol dolnej dziurki zrobila mi sie czerwona plama,teraz jak juz mi sie to wygoilo zrobilam kolczyk jeszcze raz i znow mam taka rane z tym ze miedzy jedna kulka a druga nie bardzo wiem co z tym zrobic i jak to leczyc czasami mnie to boli czasmi leci ropa ale zadko ale najgorsze jest to ze wcale nie zchodzi a jak udalo mi sie to troche wyleczyc i zrobil sie strupek to i tak za jakis czas sie odnawialo chce mic ladny pepek! pomocy! jak to leczyc????
Karolcia23085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:23   #1566
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jeśli jest to zaczerwienienie to oznacza, że zaczął się się proces gojenia tak wiec należy to dalej pielęgnować solą fiz + octeniseptem.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:42   #1567
outlaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziękuję.
outlaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 00:43   #1568
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam a ja mam pytanko.. mam kolczyk gdzies + - 3 lata ale jestem z niego zadowolona..tylko..ze:koc ham kolczyki wiszace,a jak juz pisalam w tym watku mam jakby "wzietej" tejk skroy b.malo i widac precik..i dlatego raz na ruski rok nosze wiszace bo potem mnie boli..Widzialam zdjecie Yoco-ja mam IDENTYCZNIE. Tak sobie mysle,co mam zrobic? kocham kolczyk w pepku i nie chce go wyjmowac,tak samo,jak chcialabym zaczac nosic te wiszace..mozna jakos to skorygowac?
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:52   #1569
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
nie wiem jak Ty ale ja zawsze jak się kłuje obserwuje co piercer robi i jak się przygotowuje do zabiegu.
wątpie w umiejętnosci tej kosmetyczki bo najczęściej są one po jednodniowych kursach lub też nie - czyli nie posiadają żadnej wiedzy o piercingu.
proponuje to zakończyć, gdyż nie widze sensu w ciagnieciu tego dalej.
Nie chciałam żeby to wyszło jak kłótnia tylko bardziej wymiana poglądów. Mnie się nie podoba tylko to, że wszystkie kosmetyczki uogólniasz i wrzucasz do jednego worka w końcu to ja miałam u niej piercing robiony i sama zauważyłam, że proces gojenia przbiegał bez żadnych komplikacji dlatego nie bardzo rozumiem czemu starasz się po fakcie powiedzieć mi, że to było źle zrobione skoro napisałam, że już po wszystkim, dziurka śliczna, wygojona i nie było problemów. Ja także patrzyłam co ona robi i jak się przygotowywała wszystko co zapamiętałam napisałam tutaj ale ponieważ to mój pierwszy kolczyk nie wiedziałam na co powinnam zwrócić szczególną uwagę A jeszcze jedno pytanie wg. ciebie czego powinnam była używać oprócz tej maści? Jeśli cię w jakiś sposób uraziłam to przepraszam nie chciałam żeby tak to wyglądało rozumiem, że pewnie znasz się lepiej ale zapewniam, że co do mojego przekłucia warunki były jak najbardziej sterylne i bardzo się cieszę, że zrobiłam to właśnie tam
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 01:12   #1570
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczyny, czy mimo tych opuchlizn i czasem problemów które występują przy przekłuciu pempka, sądzicie, że warto?


(dla takiej osoby ktora jakos specjalnie o tym nie marzy, ale chce sobie ot tak zafundować taki "bajer" na brzuchu?)
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 01:17   #1571
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez KittenFromHeaven1989 Pokaż wiadomość
witam a ja mam pytanko.. mam kolczyk gdzies + - 3 lata ale jestem z niego zadowolona..tylko..ze:koc ham kolczyki wiszace,a jak juz pisalam w tym watku mam jakby "wzietej" tejk skroy b.malo i widac precik..i dlatego raz na ruski rok nosze wiszace bo potem mnie boli..Widzialam zdjecie Yoco-ja mam IDENTYCZNIE. Tak sobie mysle,co mam zrobic? kocham kolczyk w pepku i nie chce go wyjmowac,tak samo,jak chcialabym zaczac nosic te wiszace..mozna jakos to skorygowac?
wyjmij poczekaj aż się zagoi i zrób ponownie. jesli go zostawisz istnieje możliwość, że go sobie przez przypadek wyrwiesz.
Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Nie chciałam żeby to wyszło jak kłótnia tylko bardziej wymiana poglądów. Mnie się nie podoba tylko to, że wszystkie kosmetyczki uogólniasz i wrzucasz do jednego worka w końcu to ja miałam u niej piercing robiony i sama zauważyłam, że proces gojenia przbiegał bez żadnych komplikacji dlatego nie bardzo rozumiem czemu starasz się po fakcie powiedzieć mi, że to było źle zrobione skoro napisałam, że już po wszystkim, dziurka śliczna, wygojona i nie było problemów. Ja także patrzyłam co ona robi i jak się przygotowywała wszystko co zapamiętałam napisałam tutaj ale ponieważ to mój pierwszy kolczyk nie wiedziałam na co powinnam zwrócić szczególną uwagę A jeszcze jedno pytanie wg. ciebie czego powinnam była używać oprócz tej maści? Jeśli cię w jakiś sposób uraziłam to przepraszam nie chciałam żeby tak to wyglądało rozumiem, że pewnie znasz się lepiej ale zapewniam, że co do mojego przekłucia warunki były jak najbardziej sterylne i bardzo się cieszę, że zrobiłam to właśnie tam
nikt nie powiedział, że to kłótnia. proponowałam to zakońcyzć bo to nie ma sensu. znaczna większość przypadków z jakimi się spotkałam miała przez kosmetyczke spieprzone przekłucie wiec to dlatego.
jeśli było wsio ok-zwracam honor.
zamiast maści powinnaś była pielęgnować solą fizjologiczną i octeniseptem.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 02:27   #1572
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez yoco Pokaż wiadomość
u mnie z kolei po 5 latach wygląda to tak (tyle że pręcik kolczyka jak już wspominałam ma 1,2mm ale nie zamienię go na inny bo ten mi się podoba a poza tym to prezent )
Z tego co widze to chyba obie mamy podobnie spieprzone przeklucie
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:20   #1573
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A teraz pytanie z innej beczki. Mam zamiar kupić sobie pierwszy kolczyk (po metalowej kulce) i pewnie przydałby się ze stali chirurgicznej albo srebra. Zamawiała któraś może ze sklepów on-line albo na allegro chciałabym wiedzieć czy transakcja jest ok, kolczyk wygląda jak na zdjęciu. Konkretnie chodzi mi o taki sklep Body Art http://www.b-net.pl/sklep_aga/catalo...hp?cPath=27_50, chyba, że ktoś z was może polecić dobrego sprzedawcę.
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:24   #1574
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie z innej beczki. Mam zamiar kupić sobie pierwszy kolczyk (po metalowej kulce) i pewnie przydałby się ze stali chirurgicznej albo srebra. Zamawiała któraś może ze sklepów on-line albo na allegro chciałabym wiedzieć czy transakcja jest ok, kolczyk wygląda jak na zdjęciu. Konkretnie chodzi mi o taki sklep Body Art http://www.b-net.pl/sklep_aga/catalo...hp?cPath=27_50, chyba, że ktoś z was może polecić dobrego sprzedawcę.
Ze sklepu Body Art nie zamawialam nigdy, ale wszystkie swoje kolczyki zamawialam na Wildcat i jestem bardzo zadowolona! Kolczyki sa sliczne, jakosc pierwsza klasa i bardzo rzetelna obsluga, kolczyk w 2 dni po zamowieniu juz w domku
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:29   #1575
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Osobiście mogę polecić wildcat - sklep internetowy.
Jak masz wątpliwości lub potrzebujesz porady możesz zadzwonić to Ci doradzą/odpowiedzą. No i mają wszystko sterylne i z takiego materialu jaki jest w opisie. Niestety na allegro się nacięłam wiec już nie będę ryzykować.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:40   #1576
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ok, dziękuję wam za informacje <cmok> zaraz sprawdzę co ciekawego mają w tym sklepie, a jeśli chodzi o Body Art to tak bardzo spodobały mi się te kolczyki pewnie przez oryginalność- super jest ta sexy elfka czy jak się zwie z wrzosowymi cyrkoniami ciekawe jak się w pępku prezentuje
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:47   #1577
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jak patrzę na moje koleżanki które też mają kolczyki to widzę ze mają tak samo przebite pępki jak ja zważywszy na to że u mnie nie ma studia bodypircingu to chyba nie dziwi

mam pytanie - gdybym wyjęła kolczyk w jakim mniej-więcej czasie zarośnie mi się dziurka??? o ile w ogóle zarośnie....

ma ktoś fotki poprawnie przebitych pępuszków (zagojonych i już paro letnich) żebym mogła sobie porównać

btw. jak miałam większy kolczyk (mam tu na myśli ozdobne oczko na dole) w kształcie kwiatka ( z 3 razy większy niż ten co mam) to zdarzyło mi się że kolczyk haczył się o ubranie....

z kolei kolczyk ze zdjęcia który noszę ok 2 lat nigdy nie zahaczył mi się o żadną część ubrania
yoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:54   #1578
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Na wildcat sliczna jest seria Crystal Evolution Ja wlasnie w zeszlym miesiacu zamowilam sobie z tej serii tego diabelka (zreszta foto stronke wczesniej) Na zywo prezentuje sie o wiele sliczniej i okazalej niz na zdjeciach Tylko, ze akurat ta seria to nie stal chirurgiczna tylko tytan + srebro
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:00   #1579
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Teraz to raczej rzadko zdarza mi sie zahaczyc kolczyk, ale kiedys juz mialam pewna nieprzyjemna przygode Mialam kolczyk z takimi wisiorkami i w tloku moj wisiorek zahaczyl sie o sweter pewnego pana, ktory akurat mnie mijal On nic nie zauwazyl i szedl dalej, a ja myslalam, ze juz po moim kolczyku/pepku, az w koncu udalo mi sie odplatac wisiorek, pan mial pol metrowa nitke wyciagnieta ze swetra, a moja dziurka na szczescie to przetrwala bez zadnego uszczerbku, wiec chyba jednak kolczyk nie wyrwie sie z ciala az tak latwo Ale ja i tak mam zamiar zamowic sobie 6mm, chociazby na zime, dla wiekszej wygody, bo ozdobny kolczyk nosze i tak praktycznie tylko w letnie miesiace
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 11:22   #1580
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tylko, że na wildcat strona jest w budowie jak mogę sobie obejrzeć ofertę?
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:24   #1581
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie z innej beczki. Mam zamiar kupić sobie pierwszy kolczyk (po metalowej kulce) i pewnie przydałby się ze stali chirurgicznej albo srebra. Zamawiała któraś może ze sklepów on-line albo na allegro chciałabym wiedzieć czy transakcja jest ok, kolczyk wygląda jak na zdjęciu. Konkretnie chodzi mi o taki sklep Body Art http://www.b-net.pl/sklep_aga/catalo...hp?cPath=27_50, chyba, że ktoś z was może polecić dobrego sprzedawcę.
osobiscie moge polecić wildcat. co do allegro też mi sie trafiło kupić tam kolczyk. jakość kolczyków-DRAMAT.
Cytat:
Napisane przez yoco Pokaż wiadomość
jak patrzę na moje koleżanki które też mają kolczyki to widzę ze mają tak samo przebite pępki jak ja zważywszy na to że u mnie nie ma studia bodypircingu to chyba nie dziwi

mam pytanie - gdybym wyjęła kolczyk w jakim mniej-więcej czasie zarośnie mi się dziurka??? o ile w ogóle zarośnie....

ma ktoś fotki poprawnie przebitych pępuszków (zagojonych i już paro letnich) żebym mogła sobie porównać

btw. jak miałam większy kolczyk (mam tu na myśli ozdobne oczko na dole) w kształcie kwiatka ( z 3 razy większy niż ten co mam) to zdarzyło mi się że kolczyk haczył się o ubranie....

z kolei kolczyk ze zdjęcia który noszę ok 2 lat nigdy nie zahaczył mi się o żadną część ubrania
co do zarośnięcia dziurki to zależy od organizmu. nektórym szybciej niektórym wolniej.
dobrze przebity pępek: http://www.vienaartstudio.pl.tl/Gale...ac/pic-114.htm
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:25   #1582
yoco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 571
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mój kolczyk nosze non stop prawie 2 lata i na prawdę go baaaardzo lubię i choć przyznam że mógłby być troszkę krótszy to nie wiem czemu ale jak widać szyjkę kolczyka to mi się to bardziej podoba niż jak jest cała schowana pod skórą a brzuszek odsłaniam "publicznie" tylko na plaży

czyli prawidłowo przebity pępek musi ukryć cały pręcik w dziurce....fakt....tyle ze mi sie bardziej podoba jak tę szyjkę jednak widać....
yoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:25   #1583
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Tylko, że na wildcat strona jest w budowie jak mogę sobie obejrzeć ofertę?
ke?!
http://www.wildcat.pl/sklep/
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:32   #1584
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
Dzięki, pewnie weszłam nie tam gdzie trzeba, o właśnie mogę zrobić zdjęcie swojego kolczyka wydaje mi się, że jest dobrze przebity ewentualnie ktoś mi może powiedzieć czy jest ok (?)
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:34   #1585
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zapewne weszłaś na www.wildcat.pl pokazała Ci się strona powitalna i nie wiedziałaś co zrobić
możesz wstawić
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:47   #1586
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
zapewne weszłaś na www.wildcat.pl pokazała Ci się strona powitalna i nie wiedziałaś co zrobić
możesz wstawić
Dokładnie tak i chciałam wejsc w katalog a tam pisze, że będzie wkrótce Zaraz zrzucę zdjęcia z aparatu.
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:15   #1587
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To mój kolczyk pozwoliłam sobie złączyć 2 zdjęcia bo po jednym ciężko ocenić. Dziurka ma koło 6 tygodni (jak opis jakiegoś kotka czy pieska) Nie widzę żadnego zaczerwienienia, odstęp miedzy jedną kulką a drugą wynosi 1 cm dzisiaj mierzyłam centymetrem krawieckim. I jak dobrze przebite?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolczyk.jpg (77,6 KB, 125 załadowań)
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:23   #1588
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

pępek jest dobrze przebity
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:25   #1589
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
pępek jest dobrze przebity
To się bardzo cieszę.
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 13:06   #1590
agniesia3004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no super!!! odleglość tez duża to nie będziesz miala problemów np. z wystającą szyjką
agniesia3004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.