Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 21:23   #3961
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv-położę machę na czoło może jutro?Ciężko się zebrać.Na całą gębę nie nakładam bo szkoda mi naczynek.Wyłazi to cholerstwo i już.Trudno najwyżej będę robić maskę co roku.Nigdy nie miałam idealnej cery więc teraz nie mam co narzekac i tak nie jest źle -trochę się przesuszyła syfów brak ale to akurat po hormonach.Więc cudów nie ma.Ale nie mam w związku ztym żadnego dołaEtna-maska jest ok.Acha będę cos2 smarować 2 godz przed snem a nie tak jak teraz zaraz przed
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:26   #3962
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja tylko na chwilke,musze sie jeszcze pouczyc,a juz spac mi sie chce
Etna trzymam kciukiMaska ciemnieje z czasem,wiec sie absolutnie tym nie przejmuj
Ivonako za Ciebie i Twoje luszczenie rowniez

Ja po takim cieniutkim smarowaniu zaczynam sie luszczyc jak glupia.Jutro bede wygladac jak

Dobrej nocy Cosmelanki i kolorowych snow
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:27   #3963
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Molly! Nawet nie wiesz jak sie cieszę ,ze Cie znowu tu widzę!!!!
Angi..nawet nie wiesz jak milo mi sie zrobilo po tych twoich buziakach
Madziusia, masz racje wloczylam sie .. po swiecie troche a w konsekwencji nie moge podolac obowiazkom Madzius..ladny avatarek
Anturium, dziekuje ze doceniasz moje eksperymenty na stronach pamietnika
..dziewczyny, jakie Wy jestescie ..produktywne..!
probowalam sie doszukac swojego ostatniego postu i mowy nie bylo zebym mogla go znalezc(!) musialam przeczesac watek za pomoca przegladarki zastanawiam sie jak wy to robicie, ze w 1 dzien produkujecie pare stron..?
pozdrawiam wszystkie cetkowane


PS. a gdzie Buczacza sie wloczy?? wogole tu nie zaglada?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:37   #3964
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Moll_y-staramy się bardzo co trochę któraś wyskakuje z jakąś rewelacją i trzeba to obgadać i ustosunkować się do tego.A to znowy któraś rozpoczyna kurację i też należy to obgadać A buczuś się włóczy ale mam nadzieję że od poniedziałku nas nawiedzi
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:48   #3965
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna czy ja dobrze widzę, że pominęłaś okolice bruzd wargowo-nosowych? Moim zdaniem lepiej byłoby i tam położyć maskę, żeby i tu się skóra odmłodziła. Kolor jest bardzo twarzowy
Ivonka proces zrzucania niepotrzebnej skóry niewątpiwie już się zaczął. Gratuluję, możesz już wykonywać maski innym
Molly chcesz powiedzieć, że Thiospot zaliczasz jedynie do eksperymentów? Czy mam rozumieć, że ostatecznie nie jesteś zadowolona z efektów?
Sagusia żeby facet wyciągał swoją żonkę na zakupy? No jak to się teraz wszystko pozmieniało
Buczka zaraz tu wpadnie i się ucieszy z wieści od naszego Castrolka
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:52   #3966
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ucieszy sie jak diabli bo też się wazelinowała
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:59   #3967
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kwiatuszku ominęłam tylko oczy
a teraz idę poszukać miejsca na poduszce...
miłego pisania pa
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 22:07   #3968
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonako nie krzycz tak na mnie bo u mnie w domu już wszyscy spią Potrzebowałam czasu by nadrobić zaległości ....i to jakie zaleglości !!! Po rewelacjach castrolki poimyślałamsobie ,że my "tłuściochy "mogłysmy się obyć bez tych nawilżaczy i człowiek miałby czyste sumienie,że wszystko zrobił ok.Ivonka masz czszęści,że castrol zdązyła z tymi rewelacjami nz twój wielku dzień.
Wychodzi na to ,że jeśli u mnie wyjdą cienie lub plamy muszę zrobić castrolkowa kurację bo mam nowy słoiczek cos w zapasie.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 22:10   #3969
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ane będzie tyle radości co niemiara, przynajmniej nikt nie przeoczy że Buczka wróciła

Etna
kierowała mną jedynie troska, ponieważ na zdjęciu wydawało mi się jakby te miejsca były pominięte. No to wypada tylko czekać

Ja też już znikam, do jutra.

Po edycji:
A wiecie, że Madziusi trzeba powiedzieć, żeby już nie wydawała kasy na cos, bo nie ma sensu. U Madziusi efekty są, a cos nie działa prewencyjnie. Niech przyszła panna młoda zainwestuje w inne atrakcje małżeńskie

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-10-05 o 22:15 Powód: uzupełnienie
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 22:33   #3970
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dobranoc
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 05:31   #3971
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam bladym świtem

maska zmyta buzia ściągnięta ,lekko zaczerieniona broda
mam pytanko zastosować hydra-vital cieniutko? (tak jest napisane na mojej ulotce)
po ilu godz.po zmyciu maski zastosować cos2

:conf used:
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 07:48   #3972
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Witam bladym świtem

maska zmyta buzia ściągnięta ,lekko zaczerieniona broda
mam pytanko zastosować hydra-vital cieniutko? (tak jest napisane na mojej ulotce)
po ilu godz.po zmyciu maski zastosować cos2

:conf used:

Etna, ja zmywałam maske o 5 rano. Potem przez cały dzień to tylko hydravital stosowałam, ale nie dużo. Dopiero od następnego dnia rano cos2.
Mnie tak kazała lekarka.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 07:55   #3973
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Etna, ja zmywałam maske o 5 rano. Potem przez cały dzień to tylko hydravital stosowałam, ale nie dużo. Dopiero od następnego dnia rano cos2.
Mnie tak kazała lekarka.
Etna - ja tak samo. Z tym że ja maske zmywałam ok. 1 w nocy, potem cały dzien co najwyżej hydravital (ale niekoniecznie), a cosm2 dopiero od następnego dnia 3 x dziennie przez pierwszy tydzień. I potem jesli nakładałam hydravital, to też nie za często i nie zaraz po nałożeniu cosm2. - lekarka kazała odczekać najlepiej ze 4 godziny.
Ja tego Hydravitalu mało wysmarowałam, została mi 1/3 tubku po całej kuracji.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:16   #3974
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dziękuję dziewczyny
hydra vital to dość kontrowersyjny krem w zestawie,dlatego taki problem ze stosowaniem jedni mówią żeby wcale nie stosować , inni że koniecznie po każdej aplikacji cos2
poniżej dodałam opisy znalezione przy kremiku....

Krem o silnym działaniu odżywczo – nawilżającym, na twarz i szyję. Stanowi uzupełnienie kuracji, utrzymuje skórę gładkości i elastyczności.
Musi być stosowany codziennie, zawsze po aplikacji Cosmelan 2 krem.

Hydra-Vital Factor K.

Krem o silnym działaniu odżywczo – nawilżającym, na twarz i szyję. Stanowi uzupełnienie kuracji COSMELAN , utrzymuje skórę gładkości i elastyczności. Musi być stosowany codziennie, zawsze po aplikacji COSMELAN 2

Ivonako moja buzia coraz bardziej czerwona,a co u ciebie?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:30   #3975
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny

Ivonako moja buzia coraz bardziej czerwona,a co u ciebie?
Ivo pewnie ma juz frędzle na wąsach
i sie zaczyna przepoczwarzać powoli
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:54   #3976
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
ivonako nie krzycz tak na mnie bo u mnie w domu już wszyscy spią Potrzebowałam czasu by nadrobić zaległości ....i to jakie zaleglości !!! Po rewelacjach castrolki poimyślałamsobie ,że my "tłuściochy "mogłysmy się obyć bez tych nawilżaczy i człowiek miałby czyste sumienie,że wszystko zrobił ok.Ivonka masz czszęści,że castrol zdązyła z tymi rewelacjami nz twój wielku dzień.
Wychodzi na to ,że jeśli u mnie wyjdą cienie lub plamy muszę zrobić castrolkowa kurację bo mam nowy słoiczek cos w zapasie.
Megi, no toś mi nagadała. A konsystencja cos2, a kolor, a kolor maski.
Normalnie nic mi nie powiedziała
I dalej nie wiem czy mam fałszywkę czy nową wersję oryginał.

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość

Ivonako moja buzia coraz bardziej czerwona,a co u ciebie?
U mnie skóra zlazła wokół ust, cała broda, koło nosa, bruzdy wargowo nosowe, delikatnie przechodzi w policzki. Ok 0,5cm2 na czole. Czerwona nie jestem, tylko od tarcia tej skóry podczas zmywania trochę sczerwieniałam. Trochę opuchłam pod oczami i powieki, lekkie zmarchy. Nic strasznego.

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Ivo pewnie ma juz frędzle na wąsach
i sie zaczyna przepoczwarzać powoli
Ale jakoś tak bezboleśnie to idzie. Trochę szczypie przy nakładaniu cos2
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-10-06 o 09:27
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:50   #3977
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Zostaly tylko takie rozowiutke slady


Obiecalam Madziusi,ze napisze jak wyglada moja przygoda z cosmelanem,taki krotki "rachunek sumienia"Odgapiam od Madziusi,mam nadzieje ze sie nie pogniewa


WIEK 32

CERA PRZED COSMELANEM fototyp II,normalna,niewielka sklonnosc do pekajacych naczynek,zadnych problemow z cera,nawet w okresie dojrzewania.Przebarwienia :nabyte w ciazy i okresie karmienia piersia,trojkatna plama na srodku czola i plamy na kosciach policzkowych,po obu stronach twarzy.

PRZEBIEG KURACJI COSMELANEM maska robiona w sumie 3 razy.Pierwsza w pazdzierniku 2007-6,5 godziny,druga tydzien pozniej-8 godzin.Reakcja skory-prawie zadna,niewielkie luszczenie na brodzie,nosie.Plamy zjasnialy w 50-60%.
Trzecia maska-lipiec 2008 10 godzin-opuchnieta,czerwona twarz,bardzo silne luszczenie przez 2 tygodnie,rumien-utrzymywal sie prawie 2 mies.Po plamach zostaly cienie,ktore tylko ja widze i to nie zawsze,nie wiem od czego to zalezy?.

CERA PO COSMELANIE bardzo wrazliwa,wieksza sklonnosc do pekania naczynek,wyrownany koloryt,skora rozjasniona,promienna,wyg ladzona.Czasem lekkie zarozowienie po cosm.2,luszczenie po odstawieniu kremu na 2 dni.

ZALETY COSMELANU 90-95% likwidacji przebarwien,odmlodzenie skory.

WADY fatalny wplyw na naczynka,oczywiscie cena i koniecznosc kupowania nastepnych kremow.Pierwszy sloiczek cosm.2 starcza na niecale 2 miesiace,pozniej na dluzej.
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To fajnie Cassi, że jesteś szczęsliwa. Do tego papierek nikomu nie jest potrzebny. A wiesz, z jednej strony to zwiać sprzed ołtarza to wielka odwaga, chyba większa niż do niego pójść.

Madziusia nie słuchaj co my tu pleciemy.
Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kurczę Madziusia miała panieńskie i be zemnie szok Dome wybaczam bo to słomiana wdowa. Iv wybrałaś swietny czas na maske i się tak zastanawiam przedemna leży krem pigmanorm.... ale to chyba nie ten dzień. Chyba go zostawie na późniejjestem zaproszona na fest 11.10.08 i muszę wyglądać idealnie. Anturium jakiego wzrosu jesteś ? to możesz zostać krasnalem, siostrą lub żoną? Moją to nawet żoną i resztą rodziny bo mam rozmiar uniwersalny 166 x89 x67x89 ze zmiennymi
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Cassi Madziusi możemy jeszcze kilka razy zrobić panieńskie. A co tam niech Królewna wie, że ją kochamy.
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
W zasadzie to każdej możemy zrobić panieńskie, żeby nie było że bez powodu pijemy

Hej Kochane- czytam i nadrabiem załegłości( UFFF narazie jestem na etapie Odkrycia Castrolka- jestem zbulwersowana)- zanim odpowiem pokolei co i jak to może napiszemy do Kruliga- wynalazcy cosmelanu- żeby powrócili do starej wersji COSMELANUBo wiecie tak to jest zaczynają sie jaja robić jak producent zaczyna coś niby ulepszać. Zamieszanie, poplątanie i 1000 wersji co i jak i już nie wiadomo jak tego cosmelanu używać. Jak była stara wersja to było wiadomo- jedna instrukcia obsługi i konkretna likwidacja plam. A teraz to sranie w banie. Pewnie cosmelan sie tak rozlekramował -ze producen bedzie szedł na ilość a nie na jakoś!!!!!!! Bo poco dbać o opinie skoro jest już wyrobiona że to "Cudo"- To można teraz zbebrać sprawe!!!!!!

Ivonako- jak pamiętam ja po zaraz pozmyciu maski- nie byłam czerwona. Ale rano jak wstałam, czyli tak po 4- czy 5 godzinach to byłam czerwona jak burak!!!!
A u Ciebie co nic? żadnej czerwieni?

ufff no noc czytam dalej, może ochłone, bo zamęt taki że brak słów.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:20   #3978
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

hej dziewczyny, w końcu doczytałam to, czego nie zdążyłam doczytać wczoraj. pamiętajcie , że są teraz dwie wersje cosmelanu. jedna ta normalna a druga na skórę łojotokową cosmelan active. może któraś z was kupiła tą nową wersję i stąd zmiana koloru i konsystencji. nie wiem, tylko tak sugeruję, że może to byc powód.
Co do rewelacji Castrolka to faktycznie ja o takim podejściu słyszałam od mojej dermatolog z Wro doktor Kaniowskiej. Otóż dwa tygodnie dwa razy dziennie bez żadnych innych kremów , niczego dosłownie. a mówię tu tylko o kuracji samym cos 2. (Ja już wam o tym pisałam zresztą na początku. ) po tych 2 tyg. można raz dziennie wieczorem. i dalej stosować tak jak pisał Castrolek. identycznie dosłownie. w takim razie wygląda na to, że coś w tym sposobie jest i u mnie działało praktycznie tak jak u was po masce cos 1. łuszczenie , buzia czerwona trochę spuchnięta i wszystkie te rewelacje jak po masce. dzisiaj już trzeci miesiąc stosuję i dalej się łuszczę chociaż mam skórę tłustą. acha i jak przerwę to tak jak u Jelly krostki wychodzą, a jak posmaruję to już po nocy jak nowonarodzona. zero porów roszczerzonych i krostki się wysuszają. i lubię to uczucie ściągnięcia - napięcia skóry, bo zmarszczek zero i jak po liftingu się jest. mi się już słoiczek kończy i muszę zakupić drugi. chciałam taniej kupić w stanach jak byłam, ale nigdzie nie znalazłam niestety. Acha i Masimka ty się nie martw wyjazdem na urlop. ja jak zaczęłam stosować akurat cos (wiecie jak się wygląda) pojechałam na miesiąc na urlop do USA i łaziłam tam taka piękna , ale nikt uwagi nie zwraca tam całe szczęście na takie rzeczy. mogłabym sobie nawet rajty na łeb zapodać i nikt by nic nie powiedziłą. także z tym to luz i na słońce też nie uważałam, bo moja derma powiedziała, że cos2 ma już w sobie taką dużą ochronę przeciw promieniom. także nie martw się
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:32   #3979
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No dobra przeczytałamm już wszystko ufffff.

Moja maska- miała kolor sraczki- dosłownie!!! po kilku godzinach na gębie ściemniała. Skóra złaziła mi wielkimi płatami, byłam baaardzo czerwona i spuchnieta.
Teraz jest nowa wersja cosmelanu- zauważalna gołym okiem.
Brak mi słów i chyba nie bede sie już wypowiadać żeby i tak nie wprowadzać dodatkowego i tak wielkiego zamieszania, bo ten cosmelan z przed dwóch lat to co innego niz ten cosmelan ulepszony. Sama nie wiem..... gdybym miała go jeszcze raaz robić to bym miała wielki problem....nie moge pozbierać mysli.


Anturium- już koniec mojego grubego cosmalenia sie. Mam to co chciałam i cosmelanu bede używać dalej tak jak to robiłam niezmiennie od 2 lat. Już nie umiem inaczej.
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 10:50   #3980
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magdziuś ja też się uzależniłam mimo, że dopiero 3 m-ce stosuję
u nas (przy cerze łojotokowej mieszanej) dodatkowo matowi fajnie cerę i krostki się nie robią a jak się już zrobią to szybciej goją, to też jest wielki plus. dzisiaj panikuję, bo kończy mi się słoiczek i nie wiem , czy moja derma będzie miała żeby mi sprzedać.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:09   #3981
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Magdziuś ja też się uzależniłam mimo, że dopiero 3 m-ce stosuję
u nas (przy cerze łojotokowej mieszanej) dodatkowo matowi fajnie cerę i krostki się nie robią a jak się już zrobią to szybciej goją, to też jest wielki plus. dzisiaj panikuję, bo kończy mi się słoiczek i nie wiem , czy moja derma będzie miała żeby mi sprzedać.
tak swieta prawda co piszesz, dlatego ja nie umiem tak bez cosmelanu funkcionować, bez cosmelanu pewnie znowu by mnie wywaliło, achhhh
No biegnij do niej czym prędzej,
a możesz coś więcej napisać na temat tego Activ? bo szczerze to ja piewszy raz to słysze że coś takiego jest. A ty używasz tego cos2 zwykłego czy tego z activ?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:11   #3982
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ile płaciłyście za cosmelan?
Tydzień temu dr Osadowska wyspiewała mi 3 tysiące
na stronie internetowej ma zupełnie inne ceny
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:22   #3983
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ile płaciłyście za cosmelan?
Tydzień temu dr Osadowska wyspiewała mi 3 tysiące
na stronie internetowej ma zupełnie inne ceny
To chyba w pakiecie z cosmelanem wyjazd do SPA ?????
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:27   #3984
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dlatego pytam bo coś mi tu smierdzi
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:33   #3985
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ile płaciłyście za cosmelan?
Tydzień temu dr Osadowska wyspiewała mi 3 tysiące
na stronie internetowej ma zupełnie inne ceny
O maaaaaaaaaaaaatko, to chyba dwa cosmelany w tej cenie sa?!?!?!
Ja w Gdansku płaciłam 1500 zł w październiku zeszłego roku.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:34   #3986
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Catherine1980 --a to mnie zaskoczyłaś ,też dziś przeglądałam jej ofertę i cennik,i troszkę byłam zła na siebie że się bawię w amatorszczyznę a u fachowca tak tanio...

a ja burak jestem
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:40   #3987
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dopytam ja jeszcze raz przy nastepnej wizycie
może juz doliczyła wszystkie nastepne kremy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:47   #3988
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Strasznie drogo ja zapłaciłam 1700 i myslę ze za drogo.A może trzeba dopłacić za znane nazwisko lekarza.Jeżeli miałaby doliczyć za kremy to napewno starczyłoby Ci na następny rok a moze i dłużej
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:57   #3989
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia-czy dobrze pamiętam że narzekałaś na krostki na dekolcie?Mam to samo byłam nawet z tym u dermatologa przepisała lekarstwo robione i jak smarowałam to nie było a jak nie to zaraz wylazły.Niczym kompletnie nie mogę się posmarować bo zaraz wyłazą.A przeciez muszę czymś się mazać.I czy naprawdę przeszło Ci po roc-u.Mam próbki jadną na noc a drugą na dzień.Czy to był retinox firmy roc?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:59   #3990
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry
Jaka ja jestem czerwona na pyskuDwa dni smarowania sie 2razy dziennie cosmelanem i wygladam jakZacisnelam zeby i wytrzymam te dwa castrolkowe tygodnie,ale chcialabym miec to juz za soba,a tu konca nie widac.

Kamilia ide dzis odebrac filtry Roc-a.Zobacze co to za cuda i dam znac
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.