Ukradli mi auto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-05, 09:23   #1
Rafalaud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Unhappy

Ukradli mi auto


Cześć
Wczoraj w nocy skradziono mi auto - 25 letnie Audi coupe. Rzadki model i w bardzo dobrym stanie, co pewnie skusiło złodzieja Sprawa jest zgłoszona policji, powiedziano mi że dzisiaj zajmie się tym wydział kryminalny, sprawdzą monitoring itp. Jednak wiemy ile może zrobić policja, a ile można zdziałać przez media. Będę Wam ogromnie wdzięczny za udostępnienie / zaproszenie znajomych do wydarzenia pod linkiem https://www.facebook.com/events/1174602572631259/ i zwrócenie uwagi czy w Waszej okolicy nie ma podobnego samochodu. Nic Was to nie kosztuje, a mnie może pomóc w odnalezieniu auta do którego mam ogromny sentyment! Dla znalazcy oczywiście będzie nagroda pieniężna
Od rana sprawdzam strony z ogłoszeniami i aukcjami, szukam części które mogłyby pochodzić z mojego auta, ale zastanawiam się też co jeszcze mogę zrobić?Czy macie jakieś doświadczenia z kradzieżą auta, może udało Wam się odnaleźć skradziony samochód?
Z góry dziękuję za rozpowszechnienie wydarzenia!
Rafalaud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 12:36   #2
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Ukradli mi auto

Cytat:
Napisane przez Rafalaud Pokaż wiadomość
Cześć
Wczoraj w nocy skradziono mi auto - 25 letnie Audi coupe. Rzadki model i w bardzo dobrym stanie, co pewnie skusiło złodzieja Sprawa jest zgłoszona policji, powiedziano mi że dzisiaj zajmie się tym wydział kryminalny, sprawdzą monitoring itp. Jednak wiemy ile może zrobić policja, a ile można zdziałać przez media. Będę Wam ogromnie wdzięczny za udostępnienie / zaproszenie znajomych do wydarzenia pod linkiem https://www.facebook.com/events/1174602572631259/ i zwrócenie uwagi czy w Waszej okolicy nie ma podobnego samochodu. Nic Was to nie kosztuje, a mnie może pomóc w odnalezieniu auta do którego mam ogromny sentyment! Dla znalazcy oczywiście będzie nagroda pieniężna
Od rana sprawdzam strony z ogłoszeniami i aukcjami, szukam części które mogłyby pochodzić z mojego auta, ale zastanawiam się też co jeszcze mogę zrobić?Czy macie jakieś doświadczenia z kradzieżą auta, może udało Wam się odnaleźć skradziony samochód?
Z góry dziękuję za rozpowszechnienie wydarzenia!
jestem z Wawy i będę się rozglądać Myślałam, że kradną tylko nowsze auta ale jak widać wszystko możliwe Powiesz mi gdzie auto stało? Tak z ciekawości, bo sama planuję zakup i będę trzymać pod blokiem.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:38   #3
karolinkamarzec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Ukradli mi auto

Zabytkowe auta są w cenie.
karolinkamarzec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 12:36   #4
Ardana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Ukradli mi auto

Dokładnie. Niestety takiego auta trzeba dobrze pilnować. Ostatnio coraz częściej giną klasyki.
Ardana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-26 13:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.