Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-01, 17:20   #961
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nooo i pomyslec ze ja tak robilam przez rok ...
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:44   #962
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

i pomyslec ze ja tez przez calutki rok wiosna, lato, jesien, zima, wiosna lato ... zglupiec mozna
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 07:49   #963
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Dziewczyny jestem w szoku! Wczoraj fryzjerka podcięła mi końcówki (z długości) i trochę je wycieniowała i samą tylko suszarką wyprostowała włosy na koniec taką szeroką płaską szczotką i włoski proste - nie jak po prostownicy ale wyglądają super I nawet jak rano wstałam to są proste kurcze jak ona to zrobiła mówiła żeby suszyć pod włos żeby były puszyste
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:21   #964
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje, nie farbuje i nie susze juz dwa miesiace Wlosy coraz zdrowsze sie robia, do fryzjera ide pod koniec sierpnia dopiero
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 19:19   #965
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no to ja farnowalam wlosy na poczatku czerwca w dodatku porstowalam codziennie to moje wlosy wygladaja tragicznie i powypadalo przez to wszystko pare wlosow a teraz mam spokoj i wlosy chyba tez maja nawet lepiej wygladaja
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:01   #966
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Co tam dziewczynki? U mnie już chyba 70 dzień mija bez prostownicy Naprawdę widać poprawę,ba i to jaką Włosy mi zaczęły szybciej rosnąć, teraz mam już za łopatki Są grube i błyszczące Jutro jadę na 2 tyg na Węgry, ale jak wróce to wrzuce fotki włosków 3mam kciuki za wszystkie nieprostujące
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 10:04   #967
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja juz 12 dni nie prostuje i zauwazam poprawe. Susz wlosy tylko zimnym strumieniem suszarki albo schną same. Są gładsze i mniej się łamią, coraz mniej tez wypadają. Zauwazylam tez ze maja mniejsza tendencje do krecenia.
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 10:50   #968
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja rowniez zauwazylam ze moje wlosy lepiej wygladaja, i odziwo nawet mniej skrecaja sie niz kiedys...moze to na skutek prostowania codziennego wlosy juz nabraly troche wprawy...ja mam jedynie problem z koncowami i one powoduja zewlosy wygladaja jak siano, niebawem pojde do fryzjera moze on zdziala cuda

Tylko ze ja lubie wylacznie cieniowane wlosy i chyba bedzie problemik po wyjsciu z salonu
Pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:10   #969
klima_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Witam kochane dziewczynki ten watek zobaczyłam dopiero niedawno ale powiem wam ze to wspaniały pomysł aby takie cos powstało. Opowiem wam moja historiejako mala dziewczynka mialam idealnie proste wlosy ale moze dlatego ze były scinane na prosto jak od linijki i wszystkie na jedna dlugosc, jak patrze na zdjecia to az łza sie kreci niestety moj problem zaczał sie jakies 4 lata temu kiedy doszla do mnie moda cieniowania wlosow, wizyty u fryzjera byly co 2-3 mc i ciagle cieniowanie cieniowanie z calej dlugosci, w rezultacie z moich grubych mocnych i dlugich wlosow zostaly ktorkie cienkie wywijajace sie kosmyki. Wtedy siegnelam po prostownice.;;;/ juz jakies 3 lata non stop prasuje wlosy codziennie w tej chwili nie musze mowic co mam na glowie, chcialam zapuscic wlosy ale chyba sie nie da juz 2 lata probuje a one ciagle sa krotkie bo przy kazdej wizycie u fryzjera bardzo duzo wlosow ubywa ostatnio postanowilam nie prostowac, i jak zobaczylam ten watek bardzo sie ucieszylam bo widze ze mam motywacje bo duzo dziewczynek tez nie prostuje bardzo sie ciesze, ale martwia mnie moje wlosy wycieniowane, suche i wywijajace sie do gory-masakra nie wiem juz co z nimi robic oczyiwscie szampony i odzywki do wlosow suchych i zniszczinych to u mnie codziennosc ostatnio nawet plyynny jedwab zakupilam ale i on niewiele daje masakra ile moga mi urosnac wlosy do stycznia??(studniowka)
klima_kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:33   #970
krlsh
Przyczajenie
 
Avatar krlsh
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2
GG do krlsh
Smile Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

i ja nie prostuje juz bedzie 3 tygodnie po wizycie u fryzjera i podcieciu postanowilam ze koniec z prostownica:P az do konca wrzesnia( wyjscie specjalne bedzie;p ) kiedys mialam rposte wloski ale od kiedy je prostowalam zrobily sie falowane wszysyc mowia ze sa ladne ale ... nalog prostownicowy bral nade mna gore:P ... wytrwalosci
krlsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:20   #971
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez klima_kasia Pokaż wiadomość
Witam kochane dziewczynki ten watek zobaczyłam dopiero niedawno ale powiem wam ze to wspaniały pomysł aby takie cos powstało. Opowiem wam moja historiejako mala dziewczynka mialam idealnie proste wlosy ale moze dlatego ze były scinane na prosto jak od linijki i wszystkie na jedna dlugosc, jak patrze na zdjecia to az łza sie kreci niestety moj problem zaczał sie jakies 4 lata temu kiedy doszla do mnie moda cieniowania wlosow, wizyty u fryzjera byly co 2-3 mc i ciagle cieniowanie cieniowanie z calej dlugosci, w rezultacie z moich grubych mocnych i dlugich wlosow zostaly ktorkie cienkie wywijajace sie kosmyki. Wtedy siegnelam po prostownice.;;;/ juz jakies 3 lata non stop prasuje wlosy codziennie w tej chwili nie musze mowic co mam na glowie, chcialam zapuscic wlosy ale chyba sie nie da juz 2 lata probuje a one ciagle sa krotkie bo przy kazdej wizycie u fryzjera bardzo duzo wlosow ubywa ostatnio postanowilam nie prostowac, i jak zobaczylam ten watek bardzo sie ucieszylam bo widze ze mam motywacje bo duzo dziewczynek tez nie prostuje bardzo sie ciesze, ale martwia mnie moje wlosy wycieniowane, suche i wywijajace sie do gory-masakra nie wiem juz co z nimi robic oczyiwscie szampony i odzywki do wlosow suchych i zniszczinych to u mnie codziennosc ostatnio nawet plyynny jedwab zakupilam ale i on niewiele daje masakra ile moga mi urosnac wlosy do stycznia??(studniowka)

a jak długo nie prostujesz juz włosów? wiesz co ja jak prostowalam włosy to do pazdziernika po czerwiec zauwazylam ze moje włosy nie wiele podrosły:| mozna powiedziec ze chyba bardzo nieduzo. Dlatego przestalam prostowac i chce sprawdzic czy moje wlosy choc troche szybciej podrosna. Wiem na 99% bo gdzies to przeczyatalam ze jak sie wyfarbuje wlosy to one nie rosna przez 3 miesiace pierwsze.
A TY FARBUJESZ WŁOSY?
jak tak to lepiej przestan bo to stycznia nie wiele ci podrosna
a prostownica tez daje swoje...rowniez spowalnie
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 13:28   #972
klima_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Nie nie maluje, cale szczescie bo juz bym zabila swoje wlosy, a nie prostuje ja wiem hmm jakies 4-5 dni;/ dopiero oprocz tego łykam skrzypowite moze cos da, zawsze zazdroscilam kobietom w serialach brazilijskich ehh
klima_kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:17   #973
fool
Raczkowanie
 
Avatar fool
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 52
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja tez jestem na odwyku... juz od dwóch tygodni nie prostuje wlosów... wracam, do naturalnych lekko kreconych włosów.
fool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:46   #974
..:: Curly ::..
Przyczajenie
 
Avatar ..:: Curly ::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja też mam kęcone kłaczki i jestem z nich bardzo dumna Wyprostowałam je tylko jeden jedyny raz, po czym stwierdziłam że nigdy więcej:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg curly_1.jpg (84,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg curly_2.jpg (23,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz%20krecone.jpg (46,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image22.jpg (26,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kochane%20loczki.jpg (21,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tamara-avakian-006.JPG (49,7 KB, 34 załadowań)
..:: Curly ::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:27   #975
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
Wiem na 99% bo gdzies to przeczyatalam ze jak sie wyfarbuje wlosy to one nie rosna przez 3 miesiace pierwsze.
A TY FARBUJESZ WŁOSY?
jak tak to lepiej przestan bo to stycznia nie wiele ci podrosna
a prostownica tez daje swoje...rowniez spowalnie
bzdura
to ciekawe skąd by się brały odrosty, gdyby po farbowaniu włosy przestawały rosnąć?
prostownica też nie ma wpływu na ich wzrost


wydaje Wam się, że włosy nie rosną, bo są zniszczone i łamią się - kruszą się wysuszone do granic możliwości końcówki

włosy odpowiednio pielęgnowane nawet gdy są farbowane i prostowane to rosną jak na drożdżach jestem żywym przykładem
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 19:06   #976
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

moje nigdy nie rosna naprawde, wlosy farbuje juz od 4 lat i moze dlatego...moze i troche przesadzilam ale przez pierwszy miesiac wlosy w ogole nie rosna..farba spowalnia porost wlosow i prostownica tez. Czytalam nawet kiedys o tym w gazecie ale to juz dawno pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 19:29   #977
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Przez cały lipiec nie prostowałam i końcówkę czerwca Bardzo mnie kusi, żeby teraz wyprostować włosy Kurcze...Jak jestem w domu loki wyglądają ładnie, ale jak wyjdę na zewnątrz to się plączą i robi się małe sianko Tak naprawdę to teraz dopiero będę intensywnie dbała o włosy bo kupię sobie w końcu odżywkę i maseczkę- przez ok. 2 tygodnie nie używałam niczego z powodu braku pieniędzy Strasznie mnie kusi, żeby wziąć prostownicę...
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 19:38   #978
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Moim zdaniem farbowane włosy rosną normalnie... Jak farbowałam, to już po miesiącu miałam odrosty, więc to nie może być prawdą.
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 20:34   #979
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
moje nigdy nie rosna naprawde, wlosy farbuje juz od 4 lat i moze dlatego...moze i troche przesadzilam ale przez pierwszy miesiac wlosy w ogole nie rosna..farba spowalnia porost wlosow i prostownica tez. Czytalam nawet kiedys o tym w gazecie ale to juz dawno pozdrawiam
i tak jakoś nie wierzę nie w Twoje włosy, tylko w to co wypisują w gazetach

pozdrawiam również
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 20:38   #980
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez malgosinka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem farbowane włosy rosną normalnie... Jak farbowałam, to już po miesiącu miałam odrosty, więc to nie może być prawdą.
Moim też Bez zmian odkąd farbuję (kiedyś miałam dodatkowo pasemka), rosną tak samo jak zawsze. W sumie to po farbowaniu włoski są ładnie wygładzone no ale w sumie o to chodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 20:41   #981
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

włosy odpowiednio pielęgnowane nawet gdy są farbowane i prostowane to rosną jak na drożdżach jestem żywym przykładem
oj prawda, prawda

u mnie odrosty są widoczne już po 2 tygodniach , moje kudły rosną ponad normę chyba, muszę je farbować co 1,5 miesiąca, bo odrosty mam już tak duże, że wstyd na ulice wychodzić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 21:21   #982
witaminka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hej wszystkim!!! Dopiero dzisiaj zauważyłam ten wątek i błagam pomóżcie- doradźcie mi coś. Przez 4 lata prawie codziennie prostowłam włosy a do tego robiłam sobie blond pasemka więc pewnie wyobrażacie sobie jak wyglądają moje włosy. Rok temu postanowiłam że już nie będe rozjaśniać włosów żeby wrócić do mojego naturalnego kolorku. Ale moje odrosty nie dawały mi spokoju i przez cały ostatni rok prostowałam włosy i do tego co dwa tygodnie używałam szamponetki.
ALE MIESIĄC TEMU POWIEDZIAŁAM STOP!!! JUŻ30 DNI NIE PROSTUJE WŁOSÓW I ICH NIE FARBUJE WIĘC WYGŁADAJĄ TRAGICZNIE. POZA TYM NA KOŃCÓWKACH MAM POZOSTAŁOSCI PO PASEMKACH ALE JUŻ NIE SĄ BLOND TYLKO RUDE. UŻYWAŁAM PRZEZ TE 30 DNI WIELU ODŻYWEK I TROCHE TO POMOGŁO ALE TYLKO U NASADY WŁOSÓW A RESZTA WŁOSÓW JEST STRASZNA- MOJE SIANOWATE ZNISZCZONE I RUDE KOŃCÓWKI SĄ PO PROSTU WSTRĘTNE. Niedługo wyjeżdzam i datego prosze was dziewczyny o jakies rady. W następnym tygodniu wybieram się do fryzjera bo chcem zacząc od obcięcia chociaż części moich obleśnych końcówek ale kompletnie nie mam pomysłu co dalej z moimi puszącymi się, falowanymi i sianowatymi włosami.
Ale sie rozpisałam ale mam nadzieje że bedzie sie chciało komus to przeczytac i mi pomoc
witaminka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 21:27   #983
witaminka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Chciałam jeszcze dodać że ja też właśnie u fryzjera zawsze cieniuje włosy i od tego jescze bardziej się kręcą
witaminka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:24   #984
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

uwierz mi ze za jakis czas Twoje wlosy beda dobrze wygladaly. Ja tez mialam farbowane wlosy w czerwcu w dodatku zrobilam sobie pasemka fioletowa ktora teraz tez sie ruda prawie ze zrobila, ale jakos sie nie przejmuje tym, wkoncu nie bede je non stop farbowac...bo wkoncu wszystko sie sfajcy musisz sobie je zaakceptowac. Co jest lepsze? zniszczyc kompletnie wlosy ? czy przezyc w takich jakie sie ma i uzdrowic zeby nie bylo sianka? ja bym wybrala to drugie na 100% Tobie tez tak radze ale decyzja nalezy do Ciebie

A chocby nawet po fryzjerze beda ci sie krecic to po prostu miej krecone przeciez takie tez sa sliczne
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 11:31   #985
klima_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja pamietam rok temu w wakacje kupilam szampon odzywke i maske dove ta granatowa do wlosow zniszczonych, fakt wlosy szybciej sie przetluszczaja ale przynajmniej sianko jest ujarzmione sporbuj sobie
klima_kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 12:56   #986
witaminka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Dzieki wam dziewczyny. Tak sobie pomyślałam że postaram sie przez rok do nastepnych wakacji nie prostować włosów. Ostatecznie tylko tak na specjalne okazje. Niewiem czy mi się to uda ale sie postaram. Będe używać odżywek regenerujących wypróbuje też napewno szampon odzywke i maske dove które poleca klima_kasia i mam nadzieje że wkońcu pozbęde się mojego sianka na głowie

Ale jak ja przetrwam ten cały rok bez prostownicy to nie mam pojęcia
witaminka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 13:23   #987
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

mozesz sobie podciac wlosy, w ten spodob pozbedziesz sie efektu siana na glowie. Samo to spowoduje ze Twoje wlosy lepieij sie bede ukladac a przede wszystkim lepiej wygladały
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 23:18   #988
Paradise18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
GG do Paradise18
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

3 dzien bez prostowania ;P ;p rekord...
mam nadzieje ze do grudnia wlosy beda ladniutkie... nie wracam do prostownicy chyba ze grzywka bedzie sie krecila :P
__________________

Paradise18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 09:48   #989
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

No, moja prostownica od blisko 2 miesięcy (a może nawet ponad) leży w szufladzie i raczej tam pozostanie na dłużej

Trzymajcie się dziewczyny. Dacie radę. Musimy się wspierać
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 11:21   #990
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a na jaki okres czasu chcecie zyc bez prostowania włosów?
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.