Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 16:51   #361
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

ja miałam kilka razy ogniście czerwone włoski, robiłam je sama, ale oczywiście najpierw musiałam je rozjaśnić; czerwone farby kupowałam w sklepie fryzjerskim; raz kupiłam na allegro jakiejś polskiej firmy - ognista czerwień dla ciemnych włosów bez rozjaśniania - farba miała już w sobie rozjaśniacz, ja ją za długo potrzymałam i wyszedł mi intensywnie marchewkowy kolor rozjaśnianie trochę niszczyło włosy (lepij nie użwać najtańszych rozjaśniczy, bo bardzo mogą zniszczyć), ale używane przeze mnie farby lub tonery (takie które zmywały się po ok. 3 tyg) - miały substancje pielęgnujące i w efekcie końcowym włoski za bardzo nie cierpiały na tej drastycznej zmianie koloru koleżanka farbowała na ognistą czerwień też farbami dostępnymi w normalnych sklepach (po wcześniejszym rozjaśnieniu oczywiście), ale włosy miała bardziej zniszczone no i kolor na zdekoloryzowanych włosach nie trzymał się zbyt długo
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 17:15   #362
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Ja tez farbowalam na ognista czerwien, teraz farbuje na rudy
Nigdy nie mialam problemow z farbami , kupowalam 2 opakowania i zawsze lapalo , Nie rozjasnialam ani nic nie robiam , a wczesniej mialam takie jakby sliwkowe ,wiec nie mialam jasnych ,zeby nie bylo latwiej. Ale farbkami zmywalnymi nigdy mi nie wyszedl upragniony kolor , wiec zawsze uzywam farb trwalych . Uzywalam czerwieni chyba juz wszystkich firm i wszystko ok ,tylko jedyny minus u mnie ,ze szybko sie spiera . Dla przykladu daje kilka swoich fotek.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 17:15   #363
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Och...czerwienie sa takie piekne...atakie niewdzieczne
Ja mialamczerwone i teraz probuje sie tego koloru pozbyc Za szybko sie wyplukuja...juz po pierwszym myciu od farbowania kolor staje sie 'bury' i nawet drogie farby nic nie dadza...taka juz zywotnosc czerwieni
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 18:25   #364
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez blue_eyed_kitty
Och...czerwienie sa takie piekne...atakie niewdzieczne
Ja mialamczerwone i teraz probuje sie tego koloru pozbyc Za szybko sie wyplukuja...juz po pierwszym myciu od farbowania kolor staje sie 'bury' i nawet drogie farby nic nie dadza...taka juz zywotnosc czerwieni
Oj tak, u mnie też tak było. Włosy miałam dekoloryzowane, bo inaczej czerwony by mi nie wyszedł, co jeszcze pogorszyło sprawę. Musiałam farbować włosy co miesiąc, a w międzyczasie podratowywać się szamponetkami.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 21:13   #365
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Izunia86 o to to mi chodzi tlyko troszke bardzije pod czerwien ale włąsnie takie typu "gotycki metal" jutro musz e kupic szmapon bo mi nie chwycio wszystkiego a na fryzjera juz niestety kasy nie mam poszło wszystko w kiecko ponad 8 stow takze najwyzej opitole sie na łyso :P
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 21:23   #366
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Ale naprawde nie chwyta Ci farba , probwalas farby trwalej , ja na serio nie widze zadnego problemu , ide do sklepu kupuje czerwona i robie albo najlepiej kogos poprosic , chociaz to tez moze zalezy od wlosow. Ja wogole nie chodze do fryzjera na farbowanie bo bym zbankrutowala, kupuje np Loreala za 18 zl szt . to w zaleznosci czy ma sie dlugie czy ktrotkie , mozna kupic np 2 szt. Nie wiem nie chce Ci zle doradzic ,bo jak rzeczywiscie wyjda jakies nierowne to potem bedzie przykro ,ale mowie o sobie ,ja nie mam zadnych problemow z farbowaniem. Pozdrawiam
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 07:29   #367
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

no sprubuje kupilam ostatnio farbe z palette intensywna czerwien tlyko zeja mam ciemny braz po ostatnim farbownaiu no łeee sama nie wiem coraz bardziej wszystkiego mi sie odechciewa ;( ale sprubuje...to pewnie ten stres przed studniowka juz mialam wszystko lacznie z zapaleniem nerek ;| a teraz jeszce jakis okropny pryszcz na twarzy;(
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 12:53   #368
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
coraz bardziej wszystkiego mi sie odechciewa ;( ale sprubuje...to pewnie ten stres przed studniowka juz mialam wszystko lacznie z zapaleniem nerek ;| a teraz jeszce jakis okropny pryszcz na twarzy;(
Bedzie dobrze ,trzymam kciuki
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:00   #369
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Ehh mam nadzieje samopoczucie juz jakos wrocilo do normy lekarz powiedzial ze to moze byc z nerwow i staly zestaw uspokajaczy dostałam
a co do wlsokow to kupilam farbe trwala z joanny jakasp orzeczka czerwona !! jutro wielkie farbowanie zobaczymy
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 17:31   #370
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
Ehh mam nadzieje samopoczucie juz jakos wrocilo do normy lekarz powiedzial ze to moze byc z nerwow i staly zestaw uspokajaczy dostałam
a co do wlsokow to kupilam farbe trwala z joanny jakasp orzeczka czerwona !! jutro wielkie farbowanie zobaczymy
Pochwal sie jak wyszlo juz po farbowaniu ,wyjda chyba takie intensywnie czerwoniaste
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 18:19   #371
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

nie moglam sie doczekac i juz pofarbowalam kolor hm... to nie jest taki hamski czerwien jak u wiesniewskiego i dobrze to raczej no taka porzeczka czerwona po prostu bo ja mialam ciemne wloski no i wyszly mi takie hmm cos jak twoje tylko tyci mini ciemniejsze takie czerwone
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 18:53   #372
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
nie moglam sie doczekac i juz pofarbowalam kolor hm... to nie jest taki hamski czerwien jak u wiesniewskiego i dobrze to raczej no taka porzeczka czerwona po prostu bo ja mialam ciemne wloski no i wyszly mi takie hmm cos jak twoje tylko tyci mini ciemniejsze takie czerwone
To super , z tego co wnioskuje jestes zadowolona Ciesze sie Tak myslalam ,ze to bedzie taka czerwien z nutka takiej tajemniczosci tak mi sie wyobraza Pozdrawiam.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 19:01   #373
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

w sumie teraz tego nie widze ale w jasnym swietle fajnie wyglada i ma ladny połysk zrobie jutro fotki przy swietle dziennym to pochwale sie :p
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 11:13   #374
uvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

podobno czerwone czerwienie nie rudziejące szybko daja farby brillance czerwien granatu i intensywna czerwien, dzisiaj wyprobuje ta czerwien granatu
uvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 16:00   #375
agusia.trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
nie chcę mieć czarnych włosów:(

Witam!
Mam problem, bo...Moze zacznę od poczatku: włosy pofarbowalam pierwszy raz w życiu pół roku temu.był to kolor ciemnozłoty brąz z palette young- oczywiście wyszedł rudy ku niezadowoleniu mojego chłopaka.Ale jego zdanie nie jest wazne 2 miesiace temu pofarbowalam włosy na ciemny brąz z palette i wyszły czarne ale cóż seria palette colour young juz nie wychodzi wiec ta farba byla najodpowiedniejsza - przynjmniej tak mi sie wydawało. teraz farbuje tylko odrosty ale chce mieć inny kolor włosów. W czarnym jestem blada i wygladam strasznie. Mam długie proste włosy i mój naturalny kolor to "mysi". Farba troszke sie zmyła ale ludzie nadal jak mnie widza to mowia "czarnula".Prosze o pomoc. Jak je rozjaśnić - najlepiej w domu bo w moim miescie nie ma dobrego fryzjera.Jaki kolor dobrać no i fryzurę.
dziekuje
p.s. oczy mam szare.
agusia.trusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 16:09   #376
agusia.trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: nie chcę mieć czarnych włosów:(

witam
ale ze mnie ciapa zapomniałam o zdjęciach.mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. na tych zdjęciach mam rudawe włosy a tera mam czarne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 011.jpg (48,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (56,3 KB, 178 załadowań)
agusia.trusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 17:44   #377
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: nie chcę mieć czarnych włosów:(

moim zdaniem największym problemem będzie pozbycie się czerni z włosów
czarne farby są najtrudniejsze do "zdjęcia", a Palette jest najgorsza w zupełności

trzeba będzie zrobić dekoloryzację, kolor wyjdzie rudawo-kasztanowy lub wpadajacy wręcz w pomarańcz dlatego od razu po ściąganiu koloru trzeba będzie nałożyć farbę.
Później trzeba będzie często farbować włosy (początkowo nawet bardzo często, bo po dekoloryzacji kolor nie chce się "trzymać" na włosach). Włosy będą strasznie zniszczone, będą potrzebowac tony odżywek i masek, by ładnie wyglądały.
Ale jest to wykonalne - sama przez to przechodziłam wiele razy

najgorsze jest, że po dekoloryzacji nie można do końca przewidzieć koloru jaki wyjdzie po farbie sklepowej - to jest minus tego zabiegu (a w zasadzie robienia tego w domu)

prócz tego trzeba na początku farbować na ciepłe odcienie, później na nautralne, a dopiero na końcu na zimne (po dekoloryzacji wychodzą ciepłe; zimny odcień położony na ciepły daje lekką lub mocną zieleń)

o dekoloryzacji dowiesz się duuuużo więcej wpisując "dekoloryzacja" w wyszukiwarce

moim zdaniem ładnie byś wyglądała w czekoladzie, lub średnim brązie
ale inne Wizażanki lepiej znają się na doborze koloru, więc na pewno dostaniesz o wiele więcej porad


PS. na tych zdjęciach bardzo ładnie wyszłaś
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 18:17   #378
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

ja farbowalam na braz wloski pozniej wzielam i spralam troche kolor cyzli uzywalam szaponu przeciw lupiezowego aby kolor sie spral , potem zafarbowalam sobie wloski kolorem "czerwien porzeczki" cyz jakos tak ta farba to chyba z joanny byla albo Marion w pudełku ona jest i pani chyba ma zielone lub niebieskie oczy i kolor wyszedl super jak znajde fote to wkleje
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 18:44   #379
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

zdjecie
oczywiscie moja mina mowi sama za siebie "JA NIE LUBIE ZDJĘĆ" ale kolor utrawalony jest
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 18:51   #380
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Nie ma zdjatka Jakbys nie mogla zalaczyc to przeslij mailem to moze mi sie uda
myszerejs@poczta.onet.pl
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 19:11   #381
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Ojj nie wiem cos ie stalo Teraz powinno byc oki
Jeszcze raz sie tłumacze mine na tym zdjeicu mam taką jką mam bo nie lubie zdjęć i w usmie to jest jedno z 3 zdjęć z tego okresu Na tym zdjęciu widac dokładnie dwa kolorki (czarny i czerwony) oraz fryzure i moja mordkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2004maj.JPG (35,6 KB, 142 załadowań)
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 19:13   #382
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
Ehh mam nadzieje samopoczucie juz jakos wrocilo do normy lekarz powiedzial ze to moze byc z nerwow i staly zestaw uspokajaczy dostałam
a co do wlsokow to kupilam farbe trwala z joanny jakasp orzeczka czerwona !! jutro wielkie farbowanie zobaczymy

OOO to jest ten kolorek hehehe Ja gapa nie przecyztalam całego watku :d to jest ten dokładnie kolor w sumie gdzies po 5 "praniach " (myciach)
a więc wiecie jak to wygląda
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 19:42   #383
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Chce miec czerwone :( pomocy

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko
Ojj nie wiem cos ie stalo Teraz powinno byc oki
Jeszcze raz sie tłumacze mine na tym zdjeicu mam taką jką mam bo nie lubie zdjęć i w usmie to jest jedno z 3 zdjęć z tego okresu Na tym zdjęciu widac dokładnie dwa kolorki (czarny i czerwony) oraz fryzure i moja mordkę
Ale fajne ,taki blysk i glebia koloru Naprawde bardzo ladny kolor.
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:39   #384
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Jak wrócić do naturalnego koloru???

Bardzo chciałabym wrócić do naturaklnego koloru włosów, tylko nie wiem jak. Teraz mam ufarbowane na czarno i tak od 3 lat. Ale naturalne mam brązowe i bardzo chciałabym takie mieć. czy jest na to jakiś sposób? Dodam ze włosy mam póldługie i bardzo duzo mnie to kosztowało żeby je utrzymać. Dlatego nie chce ich obcinać. Proszę o rady.
__________________
Izabelka_bb
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:55   #385
MonikaPrzybylska
Raczkowanie
 
Avatar MonikaPrzybylska
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Chrzanów/koło Krakowa
Wiadomości: 162
GG do MonikaPrzybylska
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru???

Izabellko, myslę że w tym przypadku odpowiednia będzie dekoloryzacja, ale nie moge się o niej więcej wypowiedzieć ponieważ nigdy fryzjerka nie zrobiła mi tego 'zabiegu'
Dziewczyny na pewno napiszą więcej
albo użyj wyszukiwarki.
Powodzenia!
__________________
<Abstenget deus lacrimam Ab Ocultis>
Św.Jan
MonikaPrzybylska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 14:24   #386
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru???

Właściwe byłoby tu ściąganie koloru, ale to strasznie agresywny zabieg i mało który fryzjer chciałby się jego podjąć
Ja wracałam do naturalnego koloru w najprostszy możliwy sposób: Poczekałam aż odrosły na tyle, aby móc ściąć je w jakąś fajna fryzurkę, a teraz mam w reszcie swoje naturalne ładne brązowe włosy i zastanawiam się dlaczego farbowałam przez tyle lat skoro mam swoje takie ładne ?
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 16:10   #387
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru???

Wątków na ten temat było już duuużo

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68056
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45736
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42777
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4455
Zresztą z tego co widzę, sama założyłaś jeden znich!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:43   #388
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
rozjaśnianie

mam pytanie odnośnie rozjaśniania włosów
jakiś czas temu miałam czarne włosy, następnie przeprowadziłam domową dekoloryzację (kilka razy rozjaśniacz 12%), farbowanie na blond i po jakimś tygodniu uzyskałam ładny odcień jasnego blondu. Natępnie, po 3 tygnodniach, znudził mi się blond, więc przefarbowałam z powrotem na ciemny. Użyłam jasnego brązu z Welli, wyszedł ciemny, ale spłukał się do jasnego. Na to nałożyłam jasny szatyn, miałam bardzo ciemny brąz, spłukało mi się to do jasnego...
włosy mam już naprawdę ładne (szczególnie w porównaniu do tego, co było po rozjaśnianiu), są miękkie, błyszczą...
tak więc przyszedł czas na kolejną porcję farby (szatyn nakładałam 3 tyg. temu)
teraz moje pytanie... - czy z tego, bez użycia rozjaśniacza, mogę uzyskać blond. Mam w domu średni blond z Londy Color Emotion, czy wyszedł by mi ciemny blond?
A może istnieje alternatywa - czy coś takiego jak np. Gliss Kur do blond włosów rozjaśniłoby mi to??
jakieś sugestie

nie radźcie mi pójścia do fryzjera - w moim mieście jest tylko jeden dobry fryzjer, do którego chodze na strzyżenie, z resztą mam niezbyt miłe wspomnienia. jednak ten fryzjer nie chce farbować moich włosów - w sumie nie dziwię sie :P

wolałabym nie stosować żadnych płukanek - kiedyś używałam i ani na naturalne ani na farbowane nie zadziałało
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:58   #389
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: rozjaśnianie

Strasznie jesteś odważna z tymi eksperymentami!! Tyle farb jedna po drugiej, chyba bym się bała, że mi włosy wypadną, albo się popalą, po tych rozjasniaczach. a teraz odpowiedź na twoje pytanie. Myślę, że nie ma takiej opcji żeby na jasny brąz nałożyć farbę jasny blond i żeby wyszedł blond. Jest taka zasada, że farba farby nie rozjasni i jeśli nałożysz tą jasną farbę na ciemne włosy to po prostu nic się nie zmieni! szkoda tej farby i Twoich włosów. Więc są dwa wyjścia, albo najpierw rozjasnisz, a potem nałożysz ta farbę, którą juz masz, albo kupisz farbe rozjaśniającą, czyli taką, która za jednym razem rozjaśni twoje włosy i nada im porządany kolor. Ja stosowałam taką z garniera belle color popielaty blond chyba, jest jeszcze kilka innych odcieni i byłam zadowolona. No albo tzrecie wyjście FRYZJER
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:07   #390
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: rozjaśnianie

Cześć! Przez jakiś czas malowałam włosy farbą Wella Viva jasny słoneczny blond. Po pewnym czasie chciałam przyciemnić kolor włosów na średni blond. Wybrałam właśnie farbę Londa Color Emotion średni blond, i co mi wyszło? Brąz i to raczej ciemny i nieciekawy, więc następnego dnia mimo ryzyka pomalowałam włosy farbą, którą używałam wcześniej i wyszedł właśnie średni blond. Teraz minęły od tego czasu juz 2 miesiące i za kilka dni wybieram sie na balejaż do fryzjera. Mam dośc już nieoczekiwanych niespodzianek, choć fryzjer też może być ryzykiem kiedyś sie o tym przekonałam Nie polecam kupowania farb, które w nazwie mają średni blond bo wychodzi średni brąz (także Palette Deluxe). Musisz szukać innego rozwiązania, pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.