DIOR - kolorówka - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 15:01   #4081
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wiesz energia, to nie jedyne czym tacy panowie nie tryskaja Bo oczywiscie nie tryskaja tez dobrym humorem jak by kto mial watpliwosci
Przypominam, ze to forum 'Wizazystka' a nie 'Sex', tfu, tfu, mialam na mysli 'Usmiechnij sie'.


Cytat:
Napisane przez sineira
A jazzowa kolekcja jesienna wcale mi sie nie podoba. Nic a nic. I dobrze. Wystarczy, ze na letniej sie zrujnowalam...
Z wiosenno-letniej zanabylam jedynie Shimmera 004 - jest piekny .
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:26   #4082
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wiesz energia, to nie jedyne czym tacy panowie nie tryskaja Bo oczywiscie nie tryskaja tez dobrym humorem jak by kto mial watpliwosci
Umarłam
Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
.



Z wiosenno-letniej zanabylam jedynie Shimmera 004 - jest piekny .
Ja już mam 001, 002 i teraz właśnie wybieram się po 004. Strasznie lubię te shimmery
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:55   #4083
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

[QUOTE=sine.ira;13098178] Wiesz energia, to nie jedyne czym tacy panowie nie tryskaja Bo oczywiscie nie tryskaja tez dobrym humorem jak by kto mial watpliwosci

__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:52   #4084
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: DIOR - kolorówka

Kochane! Już kiedyś się tu odzywałam... Nie mam u siebie nic z Diora ale bardzo podobają mi sie ich produkty i od czasu do czas was podgląduję Jednak od kilku dni chodzi mi po głowie Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Fresh Powder Makeup SPF 10 (Sypki podkład mineralny)
Z tego co sie orientuję nie jest to tani produkt a ja nie chciałąbym kasy w błoto wyrzucic więc moze cos mi doradzicie? Nie maluję się na codzień a jeśli już do tylko cienie i błyszczyk. Podkładu nie używam. Jednek od pewnego czasu myślę o czymś delikatnym aby wyrównac koloryt cery a przy tym wyglądac naturalnie i świeżo, bez efektu maski i sztuczności. Tym bardziej, ze nie maluję się na codzień. Piomyślałam o podkładzie mineralnym i w KWC natknełam się właśnie na Diora... Co myslicie? A może jednak na pierwszy raz nie warto takiej kaski wydawac? Nie chce jednak byle czego kłaśc na twarz... POMOCY!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:15   #4085
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kochane! Już kiedyś się tu odzywałam... Nie mam u siebie nic z Diora ale bardzo podobają mi sie ich produkty i od czasu do czas was podgląduję Jednak od kilku dni chodzi mi po głowie Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Fresh Powder Makeup SPF 10 (Sypki podkład mineralny)
Z tego co sie orientuję nie jest to tani produkt a ja nie chciałąbym kasy w błoto wyrzucic więc moze cos mi doradzicie? Nie maluję się na codzień a jeśli już do tylko cienie i błyszczyk. Podkładu nie używam. Jednek od pewnego czasu myślę o czymś delikatnym aby wyrównac koloryt cery a przy tym wyglądac naturalnie i świeżo, bez efektu maski i sztuczności. Tym bardziej, ze nie maluję się na codzień. Piomyślałam o podkładzie mineralnym i w KWC natknełam się właśnie na Diora... Co myslicie? A może jednak na pierwszy raz nie warto takiej kaski wydawac? Nie chce jednak byle czego kłaśc na twarz... POMOCY!

jezeli nie chcesz wyrzucić kasy w błoto to radziłabym wypróbować próbke , jezeli masz mozliwośc popros w perfumerii , ja nie kupuje podkładów w ciemno bo zazwyczaj okazują się bublami. dostałam dość sporą próbke nude i wiem teraz ze go nie kupie ... a szkoda bo daje ładny efekt , cera wygładzona lekko zmatowiona , dosc długo utrzymuje sie ,jest lekko tępy , ale ma jedna poważną wadę... powoduje u mnie podraznienie za kazdym razem kiedy robie do niego podchody kazdy ma inną cere i czego innego oczekuje ,na mnie sie nie sprawdził
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:01   #4086
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: DIOR - kolorówka

Mieszkam w małym mieście gdzie Diora nie sprzedają. A w jakich perfumeriach dają próbki? Bo ja się jesczze z tym prawde mówiąc nie spotkałam. Nie mam żadnej karty stałego klienta ani nic. Może w Douglasie? Bo tylko taki mam najbliżej siebie...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 06:56   #4087
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mieszkam w małym mieście gdzie Diora nie sprzedają. A w jakich perfumeriach dają próbki? Bo ja się jesczze z tym prawde mówiąc nie spotkałam. Nie mam żadnej karty stałego klienta ani nic. Może w Douglasie? Bo tylko taki mam najbliżej siebie...
W Douglasie jak powiesz czym konkretnie sie interesujesz, to powinny Ci dac próbkę, albo zrobić odlewke do małego pojemniczka. Chociaż czasami mówią, że własnie nie maja testerów, ale zapytać nie zaszkodzi. Powodzenia!
A co do wyrównania kolorytu skóry, to na te porę roku może warto spróbować jakiegoś kremu tonujacego - obecnie uzywam z Vichy i z Clinique i w sumie z obu jestem zadowolona, Clinique troche delikatniejszy i lepiej mam dobrany odcień. Latem nie używam podkładów, no chyba,że na jakieś extra wyjścia, ale to się obecnie rzadko zdarza...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 09:06   #4088
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mieszkam w małym mieście gdzie Diora nie sprzedają. A w jakich perfumeriach dają próbki? Bo ja się jesczze z tym prawde mówiąc nie spotkałam. Nie mam żadnej karty stałego klienta ani nic. Może w Douglasie? Bo tylko taki mam najbliżej siebie...
nie trzeba mieć karty stałego klienta , mówisz że jesteś zainteresowana tym i tym podkładem i prosisz o malutką próbke tudzież odlewke w celu przetestowania w domku na spokojnie . w douglasie oczywiscie nude jest bardzo żałuje ze mnie podrażnia ten nude bo efekt na buźce jest ładny...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:42   #4089
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie trzeba mieć karty stałego klienta , mówisz że jesteś zainteresowana tym i tym podkładem i prosisz o malutką próbke tudzież odlewke w celu przetestowania w domku na spokojnie . w douglasie oczywiscie nude jest bardzo żałuje ze mnie podrażnia ten nude bo efekt na buźce jest ładny...
Tak, rzeczywiście nude ładnie wygląda na buźce, daje lekki, naturalny look. Im dłużej go używam tym bardziej się w nim zakochuje. (Ja ogólnie kocham Diora )
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:11   #4090
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: DIOR - kolorówka

A więc przy najbliższej okazji zapytam o próbki i zobaczę jak się z nim czuję Dziękuję za radę dziewczyny Jak cos już postanowię to się odezwę
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:45   #4091
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja tez mam diora nude sypkiego i uwazam, ze jest rewelacyjny. Daje delikatny, naturalny efekt, swietnie wygladza i wyrownuje buzie. Bardzo dobry kosmetyk.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 15:42   #4092
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja tez mam diora nude sypkiego i uwazam, ze jest rewelacyjny. Daje delikatny, naturalny efekt, swietnie wygladza i wyrownuje buzie. Bardzo dobry kosmetyk.
wychodzi na to, ze jestem jedna z nielicznych, ktora nude nie lubi ... ostatnio dostalam probke, wiec zrobilam drugie podjescie i nic z tego ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:29   #4093
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: DIOR - kolorówka

desti a dlaczego nie lubisz?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 18:46   #4094
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
desti a dlaczego nie lubisz?
nie podpasowal mi... zle mi sie go rozprowadza, za szybko zasycha... ma alkohol w skladzie... pozniej na buzi moze i ok wygladal ale mnie nie oczarowal ... zdecydowanie wole podklad Icone ale na zime ... zreszta podobno sypki jest lepszy... a sypkich podkladow ja ogolnie nie lubie ...



a tak przy okazji czy ktos moze mi powiedziec cos o Diorskin Radiant Base ??? ... tak mi w oko wpadla... opis ma interesujacy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8451335112789120.image.jpg (8,8 KB, 3 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 19:09   #4095
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie podpasowal mi... zle mi sie go rozprowadza, za szybko zasycha... ma alkohol w skladzie... pozniej na buzi moze i ok wygladal ale mnie nie oczarowal ... zdecydowanie wole podklad Icone ale na zime ... zreszta podobno sypki jest lepszy... a sypkich podkladow ja ogolnie nie lubie ...



a tak przy okazji czy ktos moze mi powiedziec cos o Diorskin Radiant Base ??? ... tak mi w oko wpadla... opis ma interesujacy...
dlatego tez pewnie ten alkohol mnie podrażnił ... zresztą z dior forever jest podobnie
a o bazie nie wiem nic ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 19:36   #4096
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a o bazie nie wiem nic ...
no wiesz Kicia... jak mozesz nic nie wiedziec ... kurcze bede musiala jej sie blizej przyjrzec...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:01   #4097
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wiesz Kicia... jak mozesz nic nie wiedziec ... kurcze bede musiala jej sie blizej przyjrzec...
no widzisz zaległości mam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:43   #4098
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

A do mnie przyszła paletka Navy Design - i mówcie co chcecie, ale moim zdaniem jest boska :P
Jednak Dior zawsze dla mnie najlepszy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:48   #4099
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jezeli nie chcesz wyrzucić kasy w błoto to radziłabym wypróbować próbke , jezeli masz mozliwośc popros w perfumerii , ja nie kupuje podkładów w ciemno bo zazwyczaj okazują się bublami. dostałam dość sporą próbke nude i wiem teraz ze go nie kupie ... a szkoda bo daje ładny efekt , cera wygładzona lekko zmatowiona , dosc długo utrzymuje sie ,jest lekko tępy , ale ma jedna poważną wadę... powoduje u mnie podraznienie za kazdym razem kiedy robie do niego podchody kazdy ma inną cere i czego innego oczekuje ,na mnie sie nie sprawdził
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie trzeba mieć karty stałego klienta , mówisz że jesteś zainteresowana tym i tym podkładem i prosisz o malutką próbke tudzież odlewke w celu przetestowania w domku na spokojnie . w douglasie oczywiscie nude jest bardzo żałuje ze mnie podrażnia ten nude bo efekt na buźce jest ładny...
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wychodzi na to, ze jestem jedna z nielicznych, ktora nude nie lubi ... ostatnio dostalam probke, wiec zrobilam drugie podjescie i nic z tego ...
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie podpasowal mi... zle mi sie go rozprowadza, za szybko zasycha... ma alkohol w skladzie... pozniej na buzi moze i ok wygladal ale mnie nie oczarowal ... zdecydowanie wole podklad Icone ale na zime ... zreszta podobno sypki jest lepszy... a sypkich podkladow ja ogolnie nie lubie ...
Dziewczyny nie jesteście jedyne,którym Nude nie podszedł. O mało nie straciłam sporej kasy,bo chciałam go kupić w ciemno jak tylko go zobaczyłam i do tego ten kolor 010. Jak dla mnie super bo idealnie zgrany z moją bladolicą twarzą,ale coś mi mówiło...przetestuj. Tak też zdobiłam,nabyłam próbkę i zaczęłam testować. Efektem jaki dawał i kolorem byłam zachwycona,ale co z tego skoro nie dosyć,że po jednym dniu jak go zmyłam byłam cała w czerwonych plamach i do tego obsypana krostami. Nie dość,że mnie podrażnił to jeszcze strasznie zapchał Po doprowadzeniu buzi do stanu w miarę normalnego zrobiłam jeszcze jedną próbę i sytuacja się powtórzyła z tą różnicą,że jak poprzednim razem poradziłam sobie z buźką w tydzień tak tym razem zajęło mi to 3 tygodnie Próbki wyrzuciłam od razu i przysięgłam,że nigdy więcej go nie dotkę!
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 22:03   #4100
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Champs... ... uuuu... to u mnie przeszlo lagodnie... i cale szczescie bo tez jak mi cos nie podpasuje to musze potem tygodniami doprowadzac skore do normalnego stanu... ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ... i dzieki temu, ze ten mi nie podszedl skusilam sie na chanel mat lumiere i jestem bardzo zadowolona ...

Gothic_Daisy pokazalabys jak wygladaja na oczkach ... to mi sie w diorze podoba, ze ma cos dla kazdej z nas ...

Kicia to trzeba nadrobic... i to szybciutko
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:12   #4101
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Champs... ... uuuu... to u mnie przeszlo lagodnie... i cale szczescie bo tez jak mi cos nie podpasuje to musze potem tygodniami doprowadzac skore do normalnego stanu... ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ... i dzieki temu, ze ten mi nie podszedl skusilam sie na chanel mat lumiere i jestem bardzo zadowolona ...
Czy ten Chanelek ma taki odcień jak ten 010? Jeśli tak to jaki wiesz może jaki to nr?

Czy ten shimmerek jest ok? tzn. oryginalny? Ktoś może kupował już u tego sprzedawcy?http://www.allegro.pl/item678862634_...ose_puder.html

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2009-07-10 o 22:16
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:23   #4102
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Czy ten Chanelek ma taki odcień jak ten 010? Jeśli tak to jaki wiesz może jaki to nr?
z chanelem jedyny problem jest wlasnie w tym, ze ma maly wybor kolorow, mi na szczescie udalo sie dobrac wlasciwy... mam 040 ... i ogolnie jasny jest... az sie zdziwilam... ale najlepiej je pomacac bo trudno je numerami porownac do innych firm...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 23:34   #4103
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Czy ten Chanelek ma taki odcień jak ten 010? Jeśli tak to jaki wiesz może jaki to nr?

Czy ten shimmerek jest ok? tzn. oryginalny? Ktoś może kupował już u tego sprzedawcy?http://www.allegro.pl/item678862634_...ose_puder.html
no właśnie okazuje się, że ma taki odcień, ale niedostępny w Polsce. sprawdź sama na stronie drogerii Boots (http://boots.co.uk -> beauty -> premium beauty -> chanel). nazywa się chyba faience. najjaśniejszy w Polsce odcień 020 jest dla mnie za ciemny, a używam 010 diora. fatalna sprawa, bo mat lumiere to cudowny podkład.
__________________
Wymianka

Edytowane przez evenstar
Czas edycji: 2009-07-10 o 23:35
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 06:26   #4104
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Czy ten Chanelek ma taki odcień jak ten 010? Jeśli tak to jaki wiesz może jaki to nr?

Czy ten shimmerek jest ok? tzn. oryginalny? Ktoś może kupował już u tego sprzedawcy?http://www.allegro.pl/item678862634_...ose_puder.html
Kupowałam u niego Pink Nude- w moim przypadku wszystko w jak najlepszym porządku, cienie nowiutkie, niemacane, oryginalne, bardzo miły kontakt i błyskawiczna przesyłka, obserwuję cały czas jego aukcje, bo może jeszcze coś mi wpadnie w oko. Sprzedawca godny polecenia.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 09:39   #4105
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
no właśnie okazuje się, że ma taki odcień, ale niedostępny w Polsce. sprawdź sama na stronie drogerii Boots (http://boots.co.uk -> beauty -> premium beauty -> chanel). nazywa się chyba faience. najjaśniejszy w Polsce odcień 020 jest dla mnie za ciemny, a używam 010 diora. fatalna sprawa, bo mat lumiere to cudowny podkład.
w stanach maja jeszcze jasniejsze... 0,5 Porcelaine i 0,8 Ivoire ... pomijajac, ze kolorow jest dwa razy tyle co u nas ... pozostaje tylko ebay...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:13   #4106
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
z chanelem jedyny problem jest wlasnie w tym, ze ma maly wybor kolorow, mi na szczescie udalo sie dobrac wlasciwy... mam 040 ... i ogolnie jasny jest... az sie zdziwilam... ale najlepiej je pomacac bo trudno je numerami porownac do innych firm...
Dziękuję za podpowiedź

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
no właśnie okazuje się, że ma taki odcień, ale niedostępny w Polsce. sprawdź sama na stronie drogerii Boots (http://boots.co.uk -> beauty -> premium beauty -> chanel). nazywa się chyba faience. najjaśniejszy w Polsce odcień 020 jest dla mnie za ciemny, a używam 010 diora. fatalna sprawa, bo mat lumiere to cudowny podkład.
Oczywiście,że sprawdzę Dziękuję za pomoc,wiem przynajmniej czego szukać

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Kupowałam u niego Pink Nude- w moim przypadku wszystko w jak najlepszym porządku, cienie nowiutkie, niemacane, oryginalne, bardzo miły kontakt i błyskawiczna przesyłka, obserwuję cały czas jego aukcje, bo może jeszcze coś mi wpadnie w oko. Sprzedawca godny polecenia.
Dziękuję za pomoc,kliknęłam

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w stanach maja jeszcze jasniejsze... 0,5 Porcelaine i 0,8 Ivoire ... pomijajac, ze kolorow jest dwa razy tyle co u nas ... pozostaje tylko ebay...
Dzięki jesteście Kochane Skoro mówicie,że ten podkład taki dobry to może warto abym i ja spróbowała I tak i tak muszę coś kupić bo mam końcówkę obecnego więc będzie pretekst do spróbowania czegoś innego. Ile on kosztuje np. w Sephora lub Douglas'ie?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:34   #4107
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dzięki jesteście Kochane Skoro mówicie,że ten podkład taki dobry to może warto abym i ja spróbowała I tak i tak muszę coś kupić bo mam końcówkę obecnego więc będzie pretekst do spróbowania czegoś innego. Ile on kosztuje np. w Sephora lub Douglas'ie?


tu nie pomoge bo ceny u mnie raczej Ci nie inteseruja ... i w zaleznosci jaka masu cere przetestuj sobie mat lumiere i vitalumiere... oba sa rozswietlajace, choc ten pierwszy tez troche matuje ale cudow nie ma sie co spodziewac ... w kazdym razie buzia wyglada super... Kicia musialaby sie wypowiedziec ...

i mozesz tez zobaczyc diorowy Icone... choc ja go testowalam zima i wtedy byl super...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:36   #4108
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w stanach maja jeszcze jasniejsze... 0,5 Porcelaine i 0,8 Ivoire ... pomijajac, ze kolorow jest dwa razy tyle co u nas ... pozostaje tylko ebay...
rozpacz
nie lubię kupować podkładów, jeśli nie widziałam ich na żywo... ale będę w UK w sierpniu, to sobie sprawdzę ten jaśniejszy kolorek
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:56   #4109
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
rozpacz
nie lubię kupować podkładów, jeśli nie widziałam ich na żywo... ale będę w UK w sierpniu, to sobie sprawdzę ten jaśniejszy kolorek
to jest w ogole strasznie niesprawiedliwe ... jakis czas temu kupilam na ebayu baze pod cienie Lancome... na poczatku mialam watpliwosci bo nigdzie jej u mnie nie bylo... i jak w koncu znalazlam to na stronie sephory w stanach... a zeby bylo weselej to produkuja ja u mnie w de ... ehhh...

ja na szczescie z podkladami zawsze wcisne sie w ten srodek i nie mam problemu ze znalezieniem koloru... i teraz wiem jakie numery z jakiej firmy beda pasowac...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:19   #4110
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wychodzi na to, ze jestem jedna z nielicznych, ktora nude nie lubi ... ostatnio dostalam probke, wiec zrobilam drugie podjescie i nic z tego ...
Desti! ja tez jestem goraco przeciwniczka Nude w plynie. Podraznil mi skore, byl jakis taki tepy no i ten alkohol w skladzie. Ale z sypanca Nude jestem bardzo zadwolona.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.